EKSTRA
MENÜ

Bitcoin Neden Düşüyor

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 44 haberi bulunmuştur.

Bitcoin Neden Düşüyor Haberleri

Bitcoin ne kadar oldu, kaç dolardan işlem görüyor Bitcoin neden düşüyor İşte Bitcoin fiyatlarında son durum

Bitcoin ne kadar oldu, kaç dolardan işlem görüyor? Bitcoin neden düşüyor? İşte Bitcoin fiyatlarında son durum

Bitcoin piyasasında hareketlilik devam ediyor. Geçtiğimiz gün toparlanma sergilemeye çalışan Bitcoin Elon Musk'ın paylaşımı ardından yeniden düşüşe geçti. Yatırımcılar, düşüşün nedenini ve kripto paradaki son durumu merak ediyor. Peki, Bitcoin ne kadar oldu, kaç dolardan işlem görüyor? Bitcoin neden düşüyor? İşte Bitcoin fiyatlarında son durum

4.06.2021Ekonomi
Kripto para Bitcoin ve altcoinler neden düşüyor Bitcoin ve altcoinlerde son durum

Kripto para Bitcoin ve altcoinler neden düşüyor? Bitcoin ve altcoinlerde son durum!

Kripto para Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan düşüş son 24 saatte hızla geriledi. Geçen hafta başlayan düşüş Bitcoin ve altcoinlerde devam ederken yatırımcılar Elon Musk'ı sorumlu olarak görüyor. Öte yandan kripto para piyasalarının üçüncü büyük birimi Binance Coin de 409.23 ve 534.18 dolar arasında dalgalandığı son 24 saatte yüzde 22.64 düşüşle 409.37 dolara indi. Peki, kripto para Bitcoin ve altcoinler neden düşüyor? İşte, Bitcoin ve altcoinlerde son durum

19.05.2021Ekonomi
Kripto para piyasası ne zaman yükselir İşte bitcoin piyasasında son durum

Kripto para piyasası ne zaman yükselir? İşte bitcoin piyasasında son durum

Kripto para birimlerinin hemen hepsinde sert düşüş yaşanırken Bitcoin düşüşe öncülük etmeye başladı. Geçtiğimiz hafta 64 bin 813 doları gören Bitcoin bugün 48 bin 759 dolara kadar geriledi. Kripto para borsalarında işlem yapan pek çok vatandaş da piyasaların ne zaman yükseleceğini merak ediyor. Peki, kripto para piyasası ne zaman yükselir?

23.04.2021Ekonomi
Bitcoin nedir Bitcoin nasıl alınır, üretilir

Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır, üretilir?

Bitcoin nedir sorusu şu sıra Türkiye'de kullanıcıların sıklıkla birbirlerine sorduğu soruların başında yer alıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, bir sanal para birimi. Ancak gördüğü ilgi öylesine büyük oldu ki herkes bitcoin'in bu kadar kısa sürede nasıl değer kazandığını anlamaya çalışıyor. Ve akıllardaki soru tabii ki şu: Bitcoin doğru bir yatırım aracı mı? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin düşecek mi yükselecek mi? Bitcoin patlamaya hazır bir balon mu? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gereken her şey...

15.03.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Bitcoin mining nasıl yapılır

Bitcoin nedir? Bitcoin mining nasıl yapılır?

Bitcoin madenciliği aldı başını gidiyor. Bitcoin son bir yıla damga vuran ve değerini neredeyse 17 kat artıran bir sanal para birimi. Dolar ve euro ile alternatif olmaktan ziyade çok farklı bir mantıkta çalışan bitcoin Ocak ayında 1000 dolar seviyelerinde işlem görürken Aralık ayı sonu itibariyle 17 bin TL'yi de aşarak rekor kırdı. Peki bitcoin nereye gidiyor? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin ne kadar? İşte her geçen gün değerlenen bitcoin'le ilgili bilmeniz gerekenler...

13.02.2018Teknoloji
Bitcoin çakıldı 6 bin doları görmek üzere...

Bitcoin çakıldı! 6 bin doları görmek üzere...

Bitcoin, 6 bin 500 doların altına gerileyerek son 12 haftanın en düşük seviyesini gördü.

6.02.2018Teknoloji
Resmen eridi Kayıp 20 milyar dolar... Bitcoin çöktü

Resmen eridi! Kayıp 20 milyar dolar... Bitcoin çöktü

Bitcoin'in son 5 gündeki kayıpları yüzde 34'ü geçerken, piyasa değerinde 20 milyar doların üzerinde kayıp yaşandı.

3.02.2018Ekonomi
Bitcoin 9 bin doların altına düştü

Bitcoin 9 bin doların altına düştü

Sanal para birimi Bitcoin, 9 bin doların altına gerileyerek kasım sonundan bu yana elde ettiği kazançları kaybetti.

1.02.2018Teknoloji
Bitcoin neden düşüyor

Bitcoin neden düşüyor?

Hindistan bankalarından gelen bir hamle, Bitcoin neden düştü sorusuna ışık tutacak gibi gözüküyor. Peki Hindistan, Bitcoin‘e nasıl bir darbe vurdu?

22.01.2018Teknoloji
Bitcoin düşüşe geçti Bitcoin ne kadar

Bitcoin düşüşe geçti! Bitcoin ne kadar?

Bitcoin yeni güne düşüşle başladı. Pazar sabah saatlerinde 12 bin 590 dolar seviyelerinde işlem gören bitcoin düne göre kayıpla devam ediyor.

21.01.2018Teknoloji
Bitcoin ve ethereum birlikte düşüyor

Bitcoin ve ethereum birlikte düşüyor!

Ethereum ve bitcoin Cuma gününe de düşüşle başladı. Haberi hazırladığımız 07.30 sularında ethereum 1000 dolar seviyelerinde seyrederken, bitcoin ise 11 bin 46 dolardan işlem görüyor.

19.01.2018Teknoloji
Bitcoin yönünü değiştirdi, yükseliyor Bitcoin ne kadar

Bitcoin yönünü değiştirdi, yükseliyor! Bitcoin ne kadar?

Yeni yılın ilk gününden bu yana değer yitiren bitcoin bu sabaha yükselişle başladı ve tekrar 11 bin doların üzerinde seyretmeye başladı.

18.01.2018Teknoloji
Bitcoin dibe vurdu, 10 bin doların altına düştü

Bitcoin dibe vurdu, 10 bin doların altına düştü

Sanal para birimi Bitcoin'in değeri, 10 bin doların altına gerileyerek aralık ayı başından bu yana elde ettiği kazançları kaybetti.

17.01.2018Teknoloji
Bitcoin düşüyor, piyasa hacmi küçülüyor

Bitcoin düşüyor, piyasa hacmi küçülüyor!

İnternet aracılığıyla kullanılan ve herhangi bir merkezi otoriteye ya da aracı kuruma bağlı olmayan, ancak, son günlerde farklı ülkelerden gelen "düzenleme" haberleriyle sert dalgalanmalar yaşayan kripto para birimlerinde düşüş yaşanırken, kripto para piyasa hacmi yüzde 3.03 daraldı.

15.01.2018Teknoloji
Ethereum ve bitcoin haftanın ilk günü düşüyor

Ethereum ve bitcoin haftanın ilk günü düşüyor!

Bitcoin ve ethereum yeni haftaya düşüşle başladı. Her ne kadar ethereum geçtiğimiz günlerde rekor kırmış olsa da bugün rekor noktasından geriye gitmiş durumda; bitcoin ise düşüş trendini yılbaşından bu yana bozmuyor. Peki ethereum ve bitcoin ne kadar?

15.01.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Neden sürekli düşüyor

Bitcoin nedir? Neden sürekli düşüyor?

Bitcoin nedir sorusunun yanıtı şu sıra internetten yoğun olarak aranıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, dünyanın en büyük sanal para birimi. Geçen sene başında 1000 dolar fiyatla satılan 1 bitcoin bugün 14 bin doları aşkın bir fiyattan satılıyor. Elbette bu bitcoin'in son günlerde düşmüş değeri... Yoksa bitcoin'in haftalar önce 20 bin dolara dayandığını da hatırlatmak gerekiyor. Peki bitcoin nedir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin gerçekten de iyi bir yatırım aracı mı? Bitcoin ne kadar? Bitcoin altın veya dövize alternatif bir yatırım aracı olabilir mi? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gerekenler...

14.01.2018Teknoloji
Bitcoin ne kadar Yükselişe geçti...

Bitcoin ne kadar? Yükselişe geçti...

Yılbaşından bu yana sürekli değer kaybeden bitcoin toparlanma sürecine girdi. Pazar sabahı itibariyle değerini artırmaya başlayan bitcoin 14 bin 300 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

14.01.2018Teknoloji
Bitcoin ve ethereum düşmeye devam ediyor

Bitcoin ve ethereum düşmeye devam ediyor!

Bitcoin ve ethereum bu sabaha yine düşüşle başladı. Ethereum bu sabah 1214 dolardan işlem görürken, bitcoin ise 13 bin 754 dolar seviyelerinde... Peki ethereum ve bitcoin'de düşüş sürecek mi?

12.01.2018Teknoloji
Ethereum düşüşe geçti, bitcoin çakıldı

Ethereum düşüşe geçti, bitcoin çakıldı!

Ethereum ve bitcoin bugüne de düşüşle başladı. Ethereum ufak bir düşüş kaydederken, bitcoin ise yılbaşından bu yana toparlamayamadı ve yine 13 bin seviyelerine kadar indi. Peki ethereum ve bitcoin ne kadar?

11.01.2018Teknoloji
Ethereum rekora doymuyor, o seviyeyi de aştı

Ethereum rekora doymuyor, o seviyeyi de aştı!

Ethereum bu sabah itibariyle 1350 doları da aşarak tarihi bir rekor daha kırdı. Yeni yılın başından bu yana değerini artırmayı başaran ethereum 1 Ocak'ta 750 dolar seviyelerindeydi.

10.01.2018Teknoloji
Ethereum de bitcoin de düşüyor

Ethereum de bitcoin de düşüyor!

Ethereum ve bitcoin güne düşüşle başladı. Yılbaşından bu yana düşüş trendini sürdüren bitcoin 16 bin doların üzerini halen göremezken, ethereum ise rekor kırdığı 1200 dolarda takılı kaldı.

9.01.2018Teknoloji
Bitcoin eriyor, eski günlerini mumla arıyor

Bitcoin eriyor, eski günlerini mumla arıyor!

Ethereum her geçen gün değerini artırırken bitcoin ise yerinde sayıyor; hatta düşüş trendinden bir türlü kurtulamıyor. Haftanın ilk gününe bitcoin 15 bin 884 dolardan başladı.

8.01.2018Teknoloji
Ethereum rekor kırıyor, bitcoin düşüşte

Ethereum rekor kırıyor, bitcoin düşüşte!

Ethereum ve bitcoin ne kadar? Yeni yıla yükselişle başlayan ethereum geçen günlerde rekor kırarak 1000 doları aşmayı başardı. Pazar gününe ise 1080 doları aşan ethereum rekorunu her saniye yukarı çekiyor. Bitcoin ise rekor kırmaktan oldukça uzakta ve 16 bin 700 dolar seviyelerinde seyrediyor.

7.01.2018Teknoloji
Eridikçe eriyor: Bitcoin neden düşüyor

Eridikçe eriyor: Bitcoin neden düşüyor?

Bitcoin'in sert düşüşü yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor. Yeni yılın ilk gününe 13 bin 770 dolardan başlayan bitcoin, bu sabah ise 13 bin 127 dolara kadar düştü.

2.01.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Bitcoin madenciliği ne anlama geliyor

Bitcoin nedir? Bitcoin madenciliği ne anlama geliyor?

Bitcoin son günlerin hatta ayların en çok konuşulan konu başlıklarından biri. En çok sorulan soru ise bitcoin nedir sorusu. Bitcoin geçen sene ocak ayında 1000 dolardan işlem görürken 2018'in ilk gününde ise 13 bin doların üzerinde işlem görüyor. Yani değeri 13 kat artmış durumda. Tabii bitcoin'in 20 bin dolara ulaşıp rekor kırdığını da unutmamak gerekiyor. Peki bitcoin nedir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin neden düşüyor?

1.01.2018Teknoloji
Bitcoin düştükçe düşüyor Bitcoin ne kadar

Bitcoin düştükçe düşüyor! Bitcoin ne kadar?

Bitcoin'in sert düşüşü yeni yılda da hız kesmeden devam ediyor. Yeni yılın ilk gününe 13 bin 770 dolardan başlayan bitcoin, akşam saatlerinde ise 13 bin 170 dolara kadar indi.

1.01.2018Teknoloji
Bitcoin ne kadar Yükselişe geçti, yüzler güldü

Bitcoin ne kadar? Yükselişe geçti, yüzler güldü!

Bitcoin ne kadar? Bitcoin bu sabah 14 bin 860 dolardan işlem görürken, dün itibariyle bitcoin'in yükseliş trendine girdiği dikkat çekti.

29.12.2017Teknoloji
Bitcoin ne kadar Düşüş hızla devam ediyor

Bitcoin ne kadar? Düşüş hızla devam ediyor!

Bitcoin ne kadar? Hızla değer kaybeden bitcoin'deki düşüş bugün de sürdü. Bu sabaha da düşüşle başlayan bitcoin akşam saatlerinde 14 bin 80 dolardan işlem görüyor.

28.12.2017Teknoloji
Son dakika... Bitcoin neden düşüyor

Son dakika... Bitcoin neden düşüyor

Bitcoin neden düşüyor? Günlerdir düşüş trendine giren bitcoin yatırımcısını bugün de üzmeye devam ediyor. Dün kaldığı yerden devam eden düşüşün sürmesi beklenirken, bitcoin neden düşüyor sorusu kafaları fazlasıyla karıştırıyor. Peki bitcoin ne kadar? Bitcoin'e yatırım için doğru zaman mı? İşte bitcoin'in son analizi...

24.12.2017Teknoloji
Bitcoin nedir Bitcoin nasıl alınır

Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır?

Bitcoin nedir sorusu şu sıra Türkiye'de kullanıcıların sıklıkla birbirlerine sorduğu soruların başında yer alıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, bir sanal para birimi. Ancak gördüğü ilgi öylesine büyük oldu ki herkes bitcoin'in bu kadar kısa sürede nasıl değer kazandığını anlamaya çalışıyor. Ve akıllardaki soru tabii ki şu: Bitcoin doğru bir yatırım aracı mı? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin düşecek mi yükselecek mi? Bitcoin patlamaya hazır bir balon mu? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gereken her şey...

24.12.2017Teknoloji
Bitcoin neden düşüyor Bitcoin Cash tehlikesi

Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin Cash tehlikesi

Son günlerde sanal para Bitcoin'de çok hızlı bir düşüş gözlemleniyor. Peki çıktığı ilk günden bu yana oldukça değerlerlenen Bitcoin neden hızla eriyor? Bitcoin yatırımı yapmak isteyen ya da halihazırda yatırımı olanlar nelere dikkat etmeli?

12.11.2017Teknoloji
Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın Türkiyeye dönüyor Tosuncuk neden teslim oldu

Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın Türkiye'ye dönüyor! 'Tosuncuk' neden teslim oldu?

On binlerce kişiyi dolandırıp yurtdışına kaçan ‘Tosuncuk’ Mehmet Aydın, Brezilya’da Türk Konsolosluğu’na giderek teslim oldu. Daha önce video yayınlayıp “Kendi hür irademle teslim olacağım” diyen Tosuncuk’un kısa süre içinde Türkiye’ye iadesi bekleniyor. 77 bini aşkın kişinin gözü, Mehmet Aydın’ın üç yıldır yurtdışında yaşadığı lüks hayattan geriye ne kadar para kaldığında... Hürriyet’in araştırmasına göre ‘Tosuncuk’un bu sürpriz kararının ardında 3 ihtimal yatıyor.

2.07.2021Gündem
Lazarus soygunu: Kuzey Koreli bilgisayar korsanları, Bangladeş Merkez Bankasından 1 milyar dolar çalmaya ne kadar yaklaştı

Lazarus soygunu: Kuzey Koreli bilgisayar korsanları, Bangladeş Merkez Bankası'ndan 1 milyar dolar çalmaya ne kadar yaklaştı?

2016 yılında Kuzey Koreli bilgisayar korsanları az kalsın Bangladeş Merkez Bankası'ndan 1 milyar dolar çalmayı başarıyordu. Tamamen tesadüfi bir aksilik yüzünden son anda parayı çekemediler, yaklaşık 81 milyon dolarla yetindiler. Geoff White ve Jean H Lee (*), bu inanılmaz soygun girişiminin hikayesini anlatıyor ve dünyanın bu en yoksul ve en dışlanmış ülkesinden nasıl bu kadar usta bilgisayar korsanların çıkabildiğini araştırdı.

22.06.2021Dünya
Bitcoin ve kripto paralar neden düşüyor Bitcoin ne kadar oldu İşte 20 Mayıs kripto para piyasalarında son durum

Bitcoin ve kripto paralar neden düşüyor? Bitcoin ne kadar oldu? İşte 20 Mayıs kripto para piyasalarında son durum!

Kripto para birimlerinin atası Bitcoin'de fiyat 29 bin 900 dolara kadar gerilerken diğer coinlerde de sert düşüş yaşandı. Böylece Bitcoin tarihi zirvesinden yüzde 54 oranında düşüş yaşamış oldu. Peki, Bitcoin ve altcoinler neden düşüyor? Bitcoin ve altcoinler ne zaman yükselecek?

20.05.2021Ekonomi
Bitcoin 29 bin 900 dolara kadar geriledi

Bitcoin 29 bin 900 dolara kadar geriledi!

Kripto para birimlerinin atası Bitcoin'de fiyat 29 bin 900 dolara kadar gerilerken diğer coinlerde de sert düşüş yaşandı. Böylece Bitcoin tarihi zirvesinden yüzde 54 oranında düşüş yaşamış oldu.

20.05.2021Ekonomi
Ripple (XRP) davası ne zaman Mahkeme kararı odak noktası oldu

Ripple (XRP) davası ne zaman? Mahkeme kararı odak noktası oldu

Ripple (XRP) davası ne zaman gerçekleşeceği ile kripto para piyasasının odağında yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen davada belli başlı bazı sonuçlar alan Ripple, ellerindeki doneleri sunma ve savunma için bir sonraki toplantı hazırlığına başlamıştı. Peki, Ripple (XRP) davası ne zaman görülecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.04.2021Ekonomi
Kripto para piyasaları kan kaybediyor

Kripto para piyasaları kan kaybediyor

Kripto para piyasalarında Bitcoin'deki sert satış dalgası piyasa hacminde düşüşe neden oldu ve 2 trilyon doların altına geriledi.

20.04.2021Ekonomi
Uzmanlar yanıtladı: Altında düşüş devam eder mi

Uzmanlar yanıtladı: Altında düşüş devam eder mi?

Kasım ayında 540 lirayı görüp tarihi rekor seviyelerine ulaşan gram altın, hızlı bir düşüş eğilimine geçti. Bu keskin hareketin nedenlerini uzmanlar hurriyet.com.tr'ye yorumladı: Gram altın neden düşüyor? Kurdaki hareketler gram altını nasıl etkiliyor? Altın artık güvenli liman değil mi?

19.02.2021Ekonomi
Ethereum neden düşüyor Bu sabahtan itibaren...

Ethereum neden düşüyor? Bu sabahtan itibaren...

Ethereum yeni haftaya yükselişle başladı. 687 dolardan işlem gören ethereum geçen hafta ise sürekli düşüşteydi. Peki ethereum neden düşüyor? Ethereum yeni hafta yükseliş trendini sürdürecek mi? İşte ethereum'da son durum...

25.12.2017Teknoloji
Ethereum neden düşüyor

Ethereum neden düşüyor?

Ethereum neden düşüyor? Günlerdir düşüş trendine giren ethereum yatırımcısını bugün de üzmeye devam ediyor. Dün kaldığı yerden devam eden düşüşün sürmesi beklenirken, ethereum neden düşüyor sorusu kafaları fazlasıyla karıştırıyor. Peki ethereum ne kadar? Ethereum'a yatırım için doğru zaman mı? İşte ethereum'un son analizi...

24.12.2017Teknoloji
SPKdan sanal para ve halka arz açıklaması

SPK'dan sanal para ve halka arz açıklaması

SPK Başkanı Ertaş: "2018 yılında gerçekleşmesi beklenen halka arz büyüklüğü çok daha yüksek olacaktır. Halka arz edilmesi gündemde olan şirketlerin bilançolarının, geçen dönemdeki örneklere göre çok daha büyük olduğunu görüyoruz" açıklamasında bulundu.

22.12.2017Ekonomi
Kredi notu neden düşer, nasıl yükselir

Kredi notu neden düşer, nasıl yükselir?

Kredi alabilmek için aranan en önemli şartlardan biri kredi notunun yüksek olması. Bankacılık işlemleri ile şekillenen kredi notu düşebilen ve yükselebilen bir değer. Peki kredi notu neden düşer, nasıl yükselir?

18.12.2017Kredi
Prof. Dr. Melih Baş: Giderek tasarruf oranı düşüyor

Prof. Dr. Melih Baş: Giderek tasarruf oranı düşüyor

Dünyada kutlanan 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü’nün önemi hakkında bir vakıf üniversitenin öğretim üyesi Prof. Dr. Melih Baş hem bireylerin hem de kurumların nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlattı. Giderek tasarruf oranının düştüğünü belirten Baş, “Yapılan çalışmalara göre, tasarruf oranlarımız yüzde 10-15 arasında” dedi.

31.10.2017Eğitim
Bitcoine ilgi çığ gibi büyüyor, değeri hızla artıyor

Bitcoin'e ilgi çığ gibi büyüyor, değeri hızla artıyor!

Bitcoin, dijital bir para birimi olarak günümüzün alternatif ödeme yöntemi haline geldi. Bizde değeri son dönemde inanılmaz bir şekilde artarak yatırımcıların odak noktasına haline gelen bu para birimi neden değerleniyor, nasıl ortaya çıktı?

15.08.2017Teknoloji