EKSTRA
MENÜ

Birleşme

Birleşme ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Birleşme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.210 Birleşme haberi bulunmuştur.

Birleşme Haberleri

POMEM Kadın Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama

POMEM Kadın Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı! E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama

Polis Akademisi Başkanlığı 25. Dönem POMEM Kadın Özel Harekat Sınavı Sonuçları'nın açıklandığını duyurdu. Kurumun internet sitesinden yapılan duyuruyla ilan edilen sınav sonuçları E devlet üzerinden, adayların TC kimlik numarası ve E devlet şifresi ile öğrenebilinecek. İşte, E devlet 25. Dönem POMEM sonuç sorgulama ekranı ve 25. Dönem POMEM sonuçlarıyla ilgili detaylar.

3.03.2020Gündem
Survivor 2020de dün kim kazandı Survivor eleme adayları kimler oldu

Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayları kimler oldu?

Survivor'ın yayınlanan son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Diskalifiye edilen oyuncular yerine yeni isimlerin dahil olduğu Survivor son bölümünde yarışmacılar hamburger ödülü için kıyasıya bir mücadele gösterdi. Peki, Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayları kimler oldu?

3.03.2020Televizyon
Rekabette kurallar değişiyor

Rekabette kurallar değişiyor

Hükümet, şirketlerin tekel oluşturmalarını önlemek, rekabet kurallarına uymalarını denetlemek için var olan kurallar bütününü değiştiriyor.

3.03.2020Ekonomi
Stoklar eridi, satış hedefleri aşıldı Yeni Fiat 500X satışa çıktı

Stoklar eridi, satış hedefleri aşıldı! Yeni Fiat 500X satışa çıktı

SUV segmenti tüm dünyada daha çok tercih edilmeye başlandı. Fiat ise 2014 yılında üretmeye başladığı 500X’i yenileyerek SUV segmentine kazandırdı. Kars’ta yapılan lansmanda tanıtılan 500X’te zengin motor ve donanım seviyeleri bulunuyor.

1.03.2020Otomobil
2020 bekçi alımı başvuru şartları neler Bekçi alımı başvuruları ne zaman ve hangi tarihte

2020 bekçi alımı başvuru şartları neler? Bekçi alımı başvuruları ne zaman ve hangi tarihte?

'Bekçi alımı ne zaman yapılacak?' sorusu Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi bünyesinde gerçekleşecek 2020 bekçi alımını takip eden adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. 500 çarşı ve mahalle, 172 kır olmak üzere 672 bekçi alımıyla ilgili Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz'ın duyurusunun ardından, bekçilik başvuru şartları da gündeme gelen bir diğer konu oldu. Peki, 2020 bekçi alımı başvuru şartları neler? Bekçi alımı başvuruları ne zaman ve hangi tarihte? İşte, detaylar.

28.02.2020Gündem
POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak 26. Dönem POMEM sonuçları için gözler EGMde

POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? 26. Dönem POMEM sonuçları için gözler EGM'de

14-25 Ekim tarihleri aralığında başvuruları alınan 26. Dönem POMEM mülakat sonuçlarını takip eden adaylar, sonuçlara ilişkin yapılacak açıklamaya kilitlendi. Polis Akademisi Başkanlığı ve EGM'nin internet sitesinden yapılan duyuru ile POMEM sözlü sınav sonuçları erişime açılacak. Gözler şimdi EGM'den gelecek POMEM mülakat sonuçları duyurusuna ilişkin açıklamada. Peki, POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, POMEM mülakat sonuçlarına ilişkin merak edilen bilgiler.

25.02.2020Gündem
26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak POMEM sınav sonuçları sorgulama

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? POMEM sınav sonuçları sorgulama

26. Dönem POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Kasım ayında sözlü sınavlara dahil olan adaylar, mülakatların üzerinden haftalar geçmesinden dolayı POMEM sözlü sınav sonuçları için beklentisini şubat ayına çevirdi. EGM'den gelecek açıklama ile adaylar POMEM mülakat sonuçları sorgulama sayfasından yapılan değerlendirmeleri öğrenebilecek. Peki, 26. Dönem POMEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

21.02.2020Gündem
2020 Bekçi alımında geri sayım: Bekçi olmak isteyenler hangi şartları yerine getirmeli Bekçilik şartları neler

2020 Bekçi alımında geri sayım: Bekçi olmak isteyenler hangi şartları yerine getirmeli? Bekçilik şartları neler?

Bekçilik alımına ilişkin başvuru tarihleri gündeme gelmeye devam ediyor. 2020 yılı bekçilik alımı başvuru tarihlerine yoğunlaşan adaylar, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz'ın 500 çarşı ve mahalle, 172 kır bekçisi olmak üzere 672 bekçi alımına ilişkin detayları sorguluyor. 2020 bekçilik başvuru şartları da adayların araştırdığı bir diğer gündem konusu arasında yer alıyor. Peki, 2020 Bekçi alımı başvuru tarihleri belli oldu mu? Bekçi olmak isteyenler hangi şartları yerine getirmeli? İşte, bekçilik başvuru şartları ve 2020 bekçi alımına ilişkin detaylar.

21.02.2020Gündem
POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı

POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı?

POMEM mülakat sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 7 bin öğrenci alımına ilişkin daha önce sözlü sınavlara katılan adaylar, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamaya kilitlendi. Peki, POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? 7 bin öğrenci alımı POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? İşte, 26. Dönem POMEM sonuçlarına ilişkin merak edilen bilgiler...

17.02.2020Gündem
26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

EGM bünyesine yapılacak polis alımına ilişkin başvuru süreci günler önce tamamlandı. Gözler şimdi EGM ya da POMEM'den gelecek başvuru sonuçlarının açıklanması haberinde. Peki, 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat tarihi belli oldu mu?

15.02.2020Gündem
2020 Bekçi alımları başladı mı EGM bekçilik alımı duyurusu yayımlandı mı

2020 Bekçi alımları başladı mı? EGM bekçilik alımı duyurusu yayımlandı mı?

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımlarına ilişkin başvuru tarihleri adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Şubat ayının gelmesiyle adaylar bekçilik başvuru şartları ve bekçi alımı ön başvuru tarihlerini araştırmaya başladı. Türkiye genelinde görevlendirilecek olan mahalle bekçileri, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılan duyurunun ardından başvuru sürecine dahil olacaklar. Peki, 2020 bekçi alımları başladı mı? EGM bekçilik alımı duyurusu yayımlandı mı? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

13.02.2020Gündem
Somaliden tarihi özür

Somali'den tarihi özür

Somali Cumhurbaşkanı Muhammed Abdullah Fermacu, Somali İç Savaşı'nda Siad Barre yönetiminin yaptıklarından ötürü Somaliland halkından özür diledi.

13.02.2020Dünya
Aileden ’Egemen’i yaşatalım’ çağrısı

Aileden ’Egemen’i yaşatalım’ çağrısı

BURDUR Bucak’ta henüz 5 aylıkken menenjit hastalığını yenen, 1 yaşına geldiğinde ise Mikrovillus inklüzyon (kronik ishal) hastalığına yakalanan 14 aylık Egemen Özbek’in ailesi, çocuklarının tedavisi için 4 hastaneye gitmelerine rağmen çözüm bulamadı. Baba Cahit Özbek, tek isteğinin oğlunun sağlığına kavuşması olduğunu söyledi.

11.02.2020Gündem
Bu sözlere Rumlar sevinir

'Bu sözlere Rumlar sevinir'

Kıbrıs Türklerinin anavatana bağlanma ihtimali için ‘korkunç’ benzetmesi yapan KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın sözleri, Türkiye ve KKTC’de çok sert tepkiyle karşılandı. AK Parti, MHP ve DSP skandal sözleri kınarken, Akıncı’ya da ‘İstifa et’ çağrısı yaptı.

9.02.2020Gündem
Türkiyeye yabancı yatırımının 2020de artması bekleniyor

Türkiye'ye yabancı yatırımının 2020'de artması bekleniyor

YASED Başkanı Ayşem Sargın "Bazı yabancı yatırımcıların şirket evliliği veya satın alma konusunda Türkiye ile ilgilendiklerini biliyoruz. 2020'de bu konularda Türkiye'de bir hareketlilik görebiliriz" dedi.

7.02.2020Ekonomi
Oksijeni bitiren bombadan kaçış

Oksijeni bitiren bombadan kaçış

Türkiye’nin uyarılarına rağmen Esad rejimi ve destekçilerinin Suriye’nin İdlib vilayetindeki saldırıları sürüyor. Son olarak Rusya’nın oksijensiz bırakarak öldüren ‘termobarik bomba’ attığı iddia edildi. Yerel kaynaklar, halkın “Karanlıkta uçaklardan daha iyi korunuruz” diyerek gece göçünü tercih etmeye başladığını aktardı.

6.02.2020Dünya
Teknoloji girişimlerine milyarlar yağıyor

Teknoloji girişimlerine milyarlar yağıyor

KPMG’nin hazırladığı Venture Pulse raporu, 2019’un üçüncü çeyreğindeki girişim yatırımlarını inceledi. Rapora göre, 55,7 milyar dolarlık yatırımların aslan payını alan ABD işlem sayısı ve hacimle liderliği kimseye kaptırmıyor, Avrupa rekor yatırımla yola devam ediyor, Asya’da ise kırılganlık sürüyor. Tüm dünyadaki siber güvenlik girişimlerinde rekor büyüme bekleniyor.

4.02.2020Teknoloji
19’uncu eğitim sempozyumunun sonuç bildirgesi açıklandı

19’uncu eğitim sempozyumunun sonuç bildirgesi açıklandı

29-31 Ocak tarihlerinde TÖZOK tarafından yapılan 19’uncu Geleneksel Eğitim Sempozyumu’nun sonuç bildirgesi yayımladı. Bildirgede farklılaştırmış eğitim ve dijitalleşme konuları öne çıktı.

3.02.2020Eğitim
Bir Afrika masalı: Cape Town

Bir Afrika masalı: Cape Town

Masa Dağı’nın görkemi, plajları, egzotik vahşi yaşamı, gece hayatı ve doğal güzellikleriyle dört mevsim farklı kültürlerden ziyaretçilerin akın ettiği Cape Town, dünyanın en fotojenik merkezlerinden biri. Güney Afrika’nın bu en eski şehri halk dilinde ‘mother city’ (anne şehir) olarak anılıyor. Çünkü burada herkes kendini evinde gibi hissediyor! İçinde bulunduğumuz mevsimin Cape Town’a gitmek için en güzel dönem olma-sını fırsat bildik ve burada gözden kaçırmamanız gerekenleri altı maddede derledik.

3.02.2020Seyahat
POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak

POMEM mülakat sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

26. Dönem POMEM alımı kapsamında başvuru ve mülakatlara katılan 7 bin öğrenci sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) alınacak olan öğrenciler merakla mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihi sorguluyor. Peki, POMEM sözlü sınav sonuçları açıklandı mı? 26. Dönem POMEM sonuçları hangi tarihte ve ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair merak edilen bilgiler.

2.02.2020Gündem
Şişecam tek çatı altında toplanacak

Şişecam tek çatı altında toplanacak

Şişecam'dan KAP'a yapılan açıklamada Anadolu Cam, Denizli Cam, Paşabahçe Cam, Soda Sanayii ve Trakya Cam'ın Şişecam çatısı altına alınacağı belirtildi.

30.01.2020Ekonomi
Alanyasporun İngiliz stoperi Steven Caulker: İlk geldiğimde bebek gibiydim...

Alanyaspor'un İngiliz stoperi Steven Caulker: ''İlk geldiğimde bebek gibiydim...''

Aytemiz Alanyaspor'un İngiliz savunma oyuncusu Steven Caulker, kariyerinde ilk kez Büyük Britanya dışında bir takımda forma giydiğini ve bunun da Antalya gibi güzel bir şehirde olduğu için çok şanslı olduğunu söyledi.

23.01.2020Futbol
Perakende devinden flaş karar Yüzlerce kişiyi işten çıkaracak

Perakende devinden flaş karar! Yüzlerce kişiyi işten çıkaracak

Sainsbury's, 2016'da satın aldığı Argos'la departmanları da birleştirerek işten çıkarmalar yapacağını duyurdu.

22.01.2020Ekonomi
3 milyona yakın çocuğa ulaştık

3 milyona yakın çocuğa ulaştık

Yaklaşık çeyrek asırdır 3 milyona yakın çocuğa ulaşan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 91 bini aşkın gönüllü ile 31 il ve 71 noktada ilköğretim çağındaki çocuklara okul sonrası ücretsiz eğitim desteği veriyor. Önümüzdeki hafta 25’inci kuruluş yılını kutlayacak TEGV’in Genel Müdürü Sait Tosyalı, uzun yıllar büyük holdinglerde üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra sivil toplum hayatına geçti. Kendi deyimiyle her gün bu işine severek geliyor.

20.01.2020Eğitim
Sırpsındığı Savaşı nedir Sırpsındığı Savaşı önemi, nedenleri ve sonuçları

Sırpsındığı Savaşı nedir? Sırpsındığı Savaşı önemi, nedenleri ve sonuçları

Osmanlı’yı Balkanlardan atmak için başlatılan Haçlı Seferlerinden olan Sırpsındığı Savaşı, Sırp ve Bulgar İmparatorluğu, Macar Krallığı, Bosna ve Eflak Prensliğinden oluşan ittifak devletleri ile Osmanlı Devleti arasında gerçekleşen savaştır. Sırpsındığı Savaşı tarihi, özeti, önemi, neden ve sonuçları hakkında işte tüm merak edilenler.

17.01.2020Gündem
Preveze Deniz Savaşı nedir Preveze Deniz Zaferi önemi, nedenleri ve sonuçları

Preveze Deniz Savaşı nedir? Preveze Deniz Zaferi önemi, nedenleri ve sonuçları

Türk tarihinin en büyük deniz zaferlerinden olan Preveze Deniz Savaşı, Barbaros Hayrettin Paşa komutasındaki Osmanlı donanmasının Adrea Doria komutasındaki Haçlı donanmasını mağlup ettiği bir deniz savaşıdır. Preveze Deniz Savaşı tarihi, özeti, önemi, neden ve sonuçları hakkında tüm bilgilere yer verdik.

17.01.2020Gündem
Son dakika: Türkiyeyi de ilgilendiren kritik gelişme Görüşmelerin çoğu gizli tutuluyor...

Son dakika: Türkiye'yi de ilgilendiren kritik gelişme! Görüşmelerin çoğu gizli tutuluyor...

Moskova’daki ateşkes görüşmelerinden tartışmalı bir şekilde ayrılan Hafter, Atina’daki temaslarına başladı.  Yunan basınına göre dün akşam saatlerinde indiği Atina’daki ajandası ve Başbakan ile Dışişleri Bakanı dışındaki görüşmeleri gizli tutuluyor. Bu gizliliğe görüşmeler bittikten sonraki dönüş rotası da dahil...  Bütün bu esrarengiz havanın içerisinde Atina’nın Hafter’den Hafter’in Atina’dan ne beklediğini tahmin etmek hiç de zor değil...

17.01.2020Dünya
Fiat Chrysler ve Foxconndan elektrikli araç planı

Fiat Chrysler ve Foxconn'dan elektrikli araç planı

Fiat Chrysler ve Foxconn Çin'de elektrikli araç üretmek için ortak girişim kurmayı planlıyor.

17.01.2020Otomobil
AB’den Libya’da ateşkes açıklaması: Doğru yönde atılmış bir adım

AB’den Libya’da ateşkes açıklaması: Doğru yönde atılmış bir adım

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Türkiye ve Rusya’nın çağrısıyla Libya’da yapılan ateşkesi “Doğru yönde atılmış bir ilk adım” olarak nitelendirdi.

13.01.2020Dünya
Türkler sattı  yabancı topladı

Türkler sattı yabancı topladı

REKABET Kurumu, geçen yıl Türkiye’de 91 işlemle 42 milyar 863 milyon liralık birleşme ve devralma işlemi yapıldığını açıkladı.

9.01.2020Ekonomi
Rekabet Kurumu: 2019da 208 birleşme ve devralma işlemi incelendi

Rekabet Kurumu: 2019'da 208 birleşme ve devralma işlemi incelendi

Türkiye kökenli şirketlerce bildirilen 91 birleşme ve devralmanın toplam işlem bedeli 42,9 milyar lira oldu. Yabancıların yurt dışında gerçekleştirdikleri ve Türkiye pazarındaki rekabete dolaylı etkisinden dolayı incelenen 113 işlemde toplam bedel ise 2,8 trilyon lirayı buldu.

8.01.2020Ekonomi
2019 yılında işlem adetleri yükseldi

2019 yılında işlem adetleri yükseldi

KPMG Türkiye Danışmanlık Bölümü bu yıl ilk kez hazırladığı “KPMG Perspektifinden Birleşme ve Satın Alma Trendleri 2019” Raporu’nu açıkladı. Rapora göre; Türkiye’de işlem sayısı bir önceki yıla kıyasla artış gösterdi. 2020 yılı için iyimser beklenti korunuyor, ekonomide kademeli iyileşme ile işlem hacimlerinin artacağı öngörülüyor.

6.01.2020Ekonomi
Dijital pazardaki rekabet ihlallerine sıkı denetim

Dijital pazardaki rekabet ihlallerine sıkı denetim

Çok uluslu şirketler, her geçen gün büyüyen dijital pazarda faaliyetlerini artırırken, çeşitli ülkelerdeki rekabet kurumları da tekelcilik eğilimlerini engellemek adına etkili yaptırımlar uyguluyor.

6.01.2020Teknoloji
Dijital pazardaki rekabet ihlallerine sıkı denetim

Dijital pazardaki rekabet ihlallerine sıkı denetim

Çok uluslu şirketler dijital ortamlarda her geçen gün büyürken, çeşitli ülkelerdeki rekabet kurumları da bu şirketlerin faaliyetlerini yakından izliyor. AB ile Birlik ülkelerinin kurumları, rekabet ihlallerine yüksek tutarlarda para cezası keserken, Türkiye de dijital pazarda tekelciliğin önüne geçmek adına önlemler aldı.

6.01.2020Ekonomi
2019da 3,85 trilyon dolarlık birleşme ve satın alma gerçekleştirildi

2019'da 3,85 trilyon dolarlık birleşme ve satın alma gerçekleştirildi

Bu yıl dünyada yaklaşık 3,85 trilyon dolar değerinde şirket satın alma ve birleşme gerçekleştirilirken, bunun 1,81 trilyon doları ABD merkezli şirketlerin dahil olduğu işlemlerden oluştu.

31.12.2019Ekonomi
2019’da 848 milyon Euro’luk kartel cezası kesti

2019’da 848 milyon Euro’luk kartel cezası kesti

Almanya Rekabet Kurumu (Bundeskartellamt), bu yıla ilişkin faaliyet raporunu açıkladı. Buna göre, 2019’da kartel oluşturdukları gerekçesiyle 23 şirkete veya ticaret birliğine ve 12 kişiye toplamda 848 milyon Euro ceza kesildi.

27.12.2019Avrupa
Evlilikte İlk Gece Nasıl Olmalı İlk Gece Korkusu Nasıl Yenilir

Evlilikte İlk Gece Nasıl Olmalı? İlk Gece Korkusu Nasıl Yenilir?

İlk gece korkusu yani cinsel ilişkiye girememe korkusu, konunun uzmanları tarafından çözülebilecek ve destek alınması gereken bir cinsel problemdir. İlk gece korkusu daha çok kadınlarda görülüyor gibi bilinse de hem kadınlarda hem de erkeklerde görülen bir durumdur.

27.12.2019Evlilik
Hamilelik İçin En Uygun Zaman Nasıl Hesaplanır

Hamilelik İçin En Uygun Zaman Nasıl Hesaplanır?

Hamile kalmak isteyen kadınlar için uygun zamanı takip etmek oldukça önemlidir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Pınar Kadiroğulları, hamilelik için gereken tüm koşulları ve yumurtlama dönemi hakkında merak edilenleri anlattı.

Kadınlarda Prezervatif Nasıl Takılır

Kadınlarda Prezervatif Nasıl Takılır?

Prezervatif denildiğinde aklımıza genelde erkek prezervatifi gelse de kadınlar için prezervatif de kullanılabilir. Kadın prezervatifi nasıl kullanılır? Kadın prezervatifinin erkek prezervatifinden farkı nedir?

24.12.2019Cinsellik
Bölgesel Kalkınma Fonu ile Teknoloji ve İnovasyon Fonu kuruldu

"Bölgesel Kalkınma Fonu" ile "Teknoloji ve İnovasyon Fonu" kuruldu

Kalkınma Yatırım Bankası Genel Müdürü İbrahim Öztop "5 yıl içerisinde Teknoloji ve İnovasyon ve Bölgesel Kalkınma Fonları ile ülkemizde birçok şirket ve girişime toplamda 750 milyon TL büyüklüğünde yatırım yapacağız. Bunun 400 milyon TL’si Bölgesel Kalkınma Fonu, 350 milyon TL’si ise Teknoloji ve İnovasyon Fonu olacak. Bu fonların toplamda 2020 yılı sonuna kadar gelecek yatırımlar ile beraber 1 milyar TL’ye ulaşmasını hedefliyoruz" dedi.

24.12.2019Ekonomi
Gerdek Gecesi Korkusu ve İlk Cinsel İlişki İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Gerdek Gecesi Korkusu ve İlk Cinsel İlişki İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Evlilik söz konusu olduğunda bazı çiftler arasında stres sebebi olan durumlardan biri de gerdek gecesi ve ilk gece korkusudur. Gerdek gecesi ilk cinsel birleşmenin gerçekleşeceği geceye verilen isimdir. Peki gerdek gecesi korkusu neden olur? Gerdek gecesi yapılması gerekenler nelerdir?

24.12.2019Cinsellik
Bekçilik sonuçlarında son durum ne 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sonuçlarında son durum ne? 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımında yapılan mülakatlar sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Bekçilik sözlü sınavlarının üzerinden haftalar geçmesinden dolayı bekçi adaylarının beklentisi arttı. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak duyurunun ardından bekçilik sınav sonuçları ilan edilecek. Peki, Bekçilik sonuçlarında son durum ne? 2019 bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.12.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Fransa Büyükelçisi açıkladı: ‘Ulusal Çeviri Ödülü’ vereceğiz

28 ŞUBAT Cuma günü Ankara Kitap Fuarı, Congresium’da konuk ülke Fransa’nın büyükelçisi Charles Fries’in konuşmasıyla başladı. Büyükelçi konuşmasına Suriye’de yaşamını yitiren, şehit düşen Türk askerlerine başsağlığı dileyerek başladı:

1.03.2020
Genital bölgeye PRP neden ve nasıl yapılır

Genital bölgeye PRP neden ve nasıl yapılır?

Genital estetik ameliyatlarının amaçlanan yararları arasında hem kadın hem de erkek eşte cinsel ilişkideki hissin artırılması, cinsel hazzın yoğunlaştırılması, orgazm işlevinin sağlanması ve kolaylaştırılması da yer alır. Özellikle son yıllarda kadınların cinsel farkındalığının artmasına paralel şekilde ‘Cinsel haz ve orgazm’ tedavileri ile ilgili uygulamalar hızla artmakta...

24.02.2020

Vajinismus nedir? Vajinismus türleri nelerdir?

Vajinismus bilindiği üzere cinsel birleşmenin zor, ağrılı veya imkânsız olmasıdır. Vajinismusun ortaya çıkmasına neden olan pek çok sebep olabilir. Bu durumda Vajinismusun klinikte farklı çeşitlerde karşımıza gelmesine sebep olur. Vajinismusun iki türü vardır.

12.02.2020

Orgazm oluyorum ama yeterli olduğunu düşünmüyorum!

Aslında yeterli orgazma ulaşamamak kadınlar arasında en sık karşılaşılan cinsel problemlerden biridir. Yani hasta bazı durumlarda orgazm olurken bazen orgazm olamaz. Orgazm olamadığı zamanlar genelde cinsel birleşme esnasında veya hafif stres altında olduğu zamandır.

20.01.2020

Hamilelik sırasında cinsel ilişki nasıl olmalıdır?

Hamilelik sırasında cinsel ilişki, gebeliğin tamamında serbesttir. Bazı kişiler ilişki yaşarsa bebeğe zarar gelir düşüncesi ile cinsel ilişkiden kaçınır. Cinsel ilişkiden sonra kramp gibi geçici kasılmalar olabilir ve bunun yaşanması normaldir. Bu krampın geçmesi için bir süre dinlenmek yeterlidir.

7.01.2020

Vajinismus tedavi süreci nasıl olmalıdır?

Günümüzde kadınların hayatında olumsuz etkilere neden olan vajinismus hastalığı, türleri ve tedavi yöntemleri hakkında merak edilen tüm detayları Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ, sizler için anlattı.

7.01.2020

Kamu sigorta şirketlerinin birleşme süreci nasıl ilerliyor?

Kamuya ait sigorta, hayat ve emeklilik şirketlerinin Türkiye Varlık Fonu (TVF), çatısı altında birleşme kararı açıklandığından bu yana farklı kesimlerden hemen hemen her gün onlarca soru alıyorum. Birleşecek şirketlerin acente ve çalışanları, sürecin nasıl olacağını ve bu süreçte kimin, nasıl etkileneceğini soruyor. Halka açık kamu şirketlerine yatırım yapan küçük yatırımcılar ise kendi durumlarını merak ediyor. Bildiğim kadarıyla tüm kesimlerin merakını gidermeye çalışayım.

6.01.2020

2019 tarihe geçti

Sigortacılık ve bireysel emeklilik açısından 2019, ilklerin yılı oldu. 20 yıldan fazladır bağımsız kurum isteyen sigortacılar, isteklerine kavuştu ve SEDDK kuruldu. Bir ilk daha yaşandı, Türk Reasürans adında yerli ve milli reasürans şirketi kuran kamu reasürans pazarına girdi.

30.12.2019