EKSTRA
MENÜ

Birleşme

Birleşme ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Birleşme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.265 Birleşme haberi bulunmuştur.

Birleşme Haberleri

Survivor 60. son bölümde ödül oyununu kim kazandı

Survivor 60. son bölümde ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım başlarken, yarışmacılar arasındaki rekabet de arttı. Survivor'un 1 Mayıs tarihli 60. bölümünde yarışmacılar yaşam evi ödül oyunu için parkurda mücadele etti. Oyun sonunda bir takım ödül oyununu kazandı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor'un 60. bölümünde yaşananlar.

1.05.2019Televizyon
‘Birleşme Günü’nü unutmuşlar

‘Birleşme Günü’nü unutmuşlar

Federal İçişleri ve Yurt Bakanlığı’nın, Almanya’nın 2020’de ‘Birleşme Günü’nün 30’uncu yılı kutlamalarını gözden kaçırdığı ortaya çıktı.

1.05.2019Avrupa
İlk cinsel birleşmede kanama olması şart mı

İlk cinsel birleşmede kanama olması şart mı?

Op. Dr. Burcu Karamürsel yanıtlıyor; İlk cinsel birleşmede kanama olması şart mı?

‘5 yıl sonra ilk görüntü

‘5 yıl sonra ilk görüntü'

Terör örgütü DEAŞ, beş yıl içerisinde ilk kez, Ebubekir el Bağdadi’ye ait olduğu öne sürülen bir video yayınladı. Örgüte ait El Furkan medya grubu tarafından aktarılan ve radikal dinci terör örgütlerinin faaliyetlerini takip eden ABD merkezli SITE Intelligence Group şirketince paylaşılan 18 dakikalık videoda, Bağdadi olduğu iddia edilen bir şahıs, bir odanın içinde yerde otururken, yanı başında saldırı tüfeğiyle, sakince takipçilerine hitap ederken görülüyor.

30.04.2019Dünya
Survivorda bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı Ödül oyununu kim aldı

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Ödül oyununu kim aldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük ilgi gören Survivor 2019'un 27 Nisan tarihli 56. bölümünde dokunulmazlık oyunu ve erzak ödülü heyecanı vardı. Büyük finale doğru rekabetin giderek kızıştığı Survivor'da yarışmacılar dokunulmazlığın rahibi olmak için rakiplerine karşı parkurda ter döktü. Peki, Survivor 2019'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Survivor 2019'un 56. bölümünde yaşananlar.

27.04.2019Televizyon
Renault ve Nissandan ortak şirket kurma iddiası

Renault ve Nissan'dan ortak şirket kurma iddiası

Fransa merkezli otomotiv üreticisi Renault'un, Japonya merkezli Nissan'a iki şirketin eşit sayıda direktörünün bulunacağı bir ortak şirket oluşturmayı önereceği öne sürüldü.

26.04.2019Ekonomi
Deutsche Bank ilk çeyrekte gelirini yüzde 67 artırdı

Deutsche Bank ilk çeyrekte gelirini yüzde 67 artırdı

Deutsche Bank yılın ilk çeyreğinde 201 milyon euro kar etti.

26.04.2019Ekonomi
Orucu bozan durumlar nelerdir Oruç hangi durumlarda bozulur

Orucu bozan durumlar nelerdir? Oruç hangi durumlarda bozulur?

Orucu bozan durumlar, Ramazan ayı içerisinde birçok Müslüman'ın gündeminde yer alacak. İbadetlerini yerine getirirken gün içerisinde ihtilaf durumuna sürükleyecek durumlardan uzak durmak isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın orucu bozan durumlar ile ilgili görüşlerini araştırmaya başladı. Peki, orucu bozan durumlar nelerdir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

25.04.2019Gündem
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı için son günler

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı için son günler!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı başvurusu için son günlere girildi. 9 Nisan tarihinde başvuruları erişime açan Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı, subay alımı için müracaatları kabul ediyor. Peki, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı subay alımı için başvuru şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

25.04.2019Gündem
Deutsche Bank ve Commerzbank birleşme müzakerelerini sonlandırdı

Deutsche Bank ve Commerzbank birleşme müzakerelerini sonlandırdı

Deutsche Bank ve Commerzbank birleşme müzakerelerini anlaşma yapmadan sona erdirdiklerini açıkladılar.

25.04.2019Ekonomi
İngiliz denetim kurumundan dev perakende birleşmesine ret

İngiliz denetim kurumundan dev perakende birleşmesine ret

İngiliz Rekabet ve Piyasalar Otoritesi, Sainsbury’s ve Asda’nın birleşmesine tüketicilerin daha yüksek ürün fiyatları ile karşılaşmasına neden olacağı gerekçesiyle onay verilmediğini duyurdu.

25.04.2019Ekonomi
Survivorda dün neler yaşandı, ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da dün neler yaşandı, ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un yayınlanan son bölümünde önce bil bakalım ardından yiyecek ödül oyunu oynandı. Survivor'da büyük finale doğru gerilim ve rekabet artarken yarışmacılar yaşam evi-kıymalı börek ödül oyunu ve bil bakalım oyununda rakiplerine karşı mücadele verdi. Peki, Survivor'da yiyecek ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor son bölümde yaşananların kısa bir özeti

24.04.2019Televizyon
Survivorda dün araba ödülünü kim kazandı İşte son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün araba ödülünü kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

Survivor 2019'un 22 Nisan tarihli bölümünde önce sembol ardından araba ödülü heyecanı yaşandı. Sembol oyununun ardından oynanan araba ödülünde kıyasıya mücadele vardı. Peki, Survivor'da dün araba ödülü ve sembol oyununu kimler kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

22.04.2019Televizyon
Bombayı Acun Ilıcalı patlattı

Bombayı Acun Ilıcalı patlattı!  

Murat Boz ile Aslı Enver evleniyor mu?

22.04.2019Magazin
Survivor 2019’da kim kaç kilo verdi İşte en çok kilo veren isim

Survivor 2019’da kim kaç kilo verdi? İşte en çok kilo veren isim

Survivor 2019’un 21 Nisan tarihli bölümünde bir gelenek yerine getirildi ve yarışmacıların verdiği kilolar ortaya çıktı. Survivor’ın her sezonunda olduğu gibi bu yıl da yarışmacıların öncesi-sonrası görüntüleri verildi. Peki, Survivor 2019’da en çok kiloyu hangi yarışmacı verdi?

22.04.2019Televizyon
Survivorda dün şarkı yarışmasını kim kazandı Kim kaç kilo vermiş

Survivor'da dün şarkı yarışmasını kim kazandı? Kim kaç kilo vermiş?

Survivor 2019'un 21 Nisan tarihli bölümünde ekran karşısındakiler eğlenceli anlara tanık oldu. Birleşme partisi için hazırlanan yarışmacılar önce tartıya çıktı, ada şartlarında en fazla kilo veren yarışmacı belli oldu. Ardından sahneye çıkan yarışmacılar, performanslarını sergiledi. Peki, Survivor'da dün şarkı yarışmasını kim kazandı? Kim kaç kilo vermiş?

21.04.2019Televizyon
Survivor Bora kimdir İşte Bora Edin ile ilgili merak edilenler

Survivor Bora kimdir? İşte Bora Edin ile ilgili merak edilenler

Survivor 2019'un iddialı isimlerinden olan Bora Edin, birleşme partisine katılacak yarışmacılardan biri oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivivor Bora, performansı ve zaman zaman diğer yarışmacılarla yaşadığı tartışmalarla gündeme gelip adından sıkça söz ettiriyor. Peki, Bora Edin kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Survivor Bora ile ilgili merak edilen bazı bilgiler...

21.04.2019Televizyon
Survivor Afroditi kimdir İşte Afroditi Skafidanın hayatı

Survivor Afroditi kimdir? İşte Afroditi Skafida'nın hayatı

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da birleşme partisine katılacak olan yarışmacılar açıklandı. Birleşme partisine katılacak yarışmacılardan olan Afroditi Skafida'nın hayatı ile ilgili bilgiler son zamanlarda internet kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, profesyonel atlet olan Yunan yarışmacı Afroditi Skafida kimdir ve kaç yaşındadır?

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Konstantinidis Panagiotis kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Konstantinidis Panagiotis kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da büyük finale doğru heyecan devam ederken birleşme partisine katılacak yarışmacılar da belli oldu. Bu yarışmacılardan biri de Konstantinidis Panagiotis olarak açıklandı. Peki, Survivor yarışmacısı Konstantinidis Panagiotis kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Konstantinidis Panagiotis 'nin hayatı ile ilgili merak edilenler...

21.04.2019Televizyon
Survivor Dimitra kimdir | İşte Dimitra Vamvakousinin hayatı

Survivor Dimitra kimdir? | İşte Dimitra Vamvakousi'nin hayatı

Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım başlarken, yarışmanın birleşme partisine katılacak yarışmacılar da belli oldu. Bu yarışmacılardan biri de Yunan yarışmacı Dimitra Vamvakousi olarak açıklandı. Özellikle programın takipçileri, Survivor yarışmacısı Dimitra Vamvakousi'ni hayatını merak etmeye başladı. Peki, Survivor Dimitra kimdir?

21.04.2019Televizyon
Survivor yarışmacısı Spyros Gourdoupis kimdir ve kaç yaşındadır

Survivor yarışmacısı Spyros Gourdoupis kimdir ve kaç yaşındadır?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2019'da, birleşme partisi heyecanı başladı. Survivor Türkiye-Yunanistan'nın birleşme partisine katılacak olan yarışmacılar belli oldu. Heyecanla beklenen partiye katılacak yarışmacılardan biri de Yunan yarışmacı Spyros Gourdoupis olarak açıklandı. Peki, Spyros Gourdoupis kimdir ve kaç yaşındadır?

21.04.2019Televizyon
Survivor Elpida Meziridou kimdir

Survivor Elpida Meziridou kimdir?

Türkiye - Yunanistan formatı ile TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen Survivor 2019'da birleşme partisi heyecanı başladı. Programın birleşme partisine katılacak isimlerden biri de Yunan yarışmacı Elpida Meziridou oldu. Yarışmanın takipçileri bununla beraber Elpida Meziridou'nun hayatını internette sorgulamaya başladı. Peki, Elpida Meziridou kimdir ve kaç yaşındadır?

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, kaç yaşında

Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, kaç yaşında?

Büşra Yalçın, Survivor Türkiye Yunanistan yarışında birleşme partisine kalan isimlerden biri oldu. Yarışmanın en iddialı kadın yarışmacılarından olan Büşra Yalçın'ın hayatına ilişkin bilgiler de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Büşra Yalçın kimdir, kaç yaşında?

21.04.2019Televizyon
Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında

Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2019 yarışmasında birleşme partisine kadar kalmayı başaran isimlerden biri de Seda Ocak oldu. Daha önceki sezonların iddialı ismi Sema Aydemir'in ikizi olan Seda Ocak, 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktığını açıklamıştı. İşte, Seda Ocak'ın hayatına ilişkin bilgiler

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Yusuf Karakaya kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Yusuf Karakaya kimdir?

Survivor 2019'da birleşme partisine kadar kalmayı başaran isimlerden biri de Yusuf Karakaya oldu. Performansıyla göz dolduran Yusuf Karakaya'nın diğer yarışmacılarla diyalogları da dikkat çekiyor. İşte, en büyük hedefi bir gün UFC’de Türk bayrağını dalgalandırmak olan Yusuf Karakaya'nın hayatına ilişkin bilgiler

21.04.2019Televizyon
Survivor Emre Durak kimdir Emre Durak’ın hayatına dair bilgiler

Survivor Emre Durak kimdir? Emre Durak’ın hayatına dair bilgiler

Survivor’da birleşme partisine kadar kalmayı başaran Türk yarışmacılardan biri de Emre Durak oldu. Emre Durak, hırsı ve azmiyle adından sıkça söz ettirmektedir. İşte, Emre Durak’ın hayatına dair bilgiler

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Sude Burcu kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Sude Burcu kimdir?

Survivor 2019'da birleşme partisine kadar kalmayı başaran isimlerden biri de Sude Burcu oldu. Yarışmanın en genç isimlerinden biri olan Sude Burcu'nun hayatına ilişkin bilgiler yarışmanın takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Sude Burcu kimdir?

21.04.2019Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir

Survivor 2019 yarışmacısı Okay Köksal kimdir?

Survivor 2019 yarışmasında birleşme partisine kalmayı başaran isimlerden biri de Okay Köksal oldu. Türkiye ekibinde yarışan Okay Köksal, ilk uluslararası şampiyonluğunu Fransa’nın Lyon şehrinde yapılan Yıldızlar Grand Prix Turnuvası’nda kazanmıştı. İşte, Okay Köksal'ın hayatına ilişkin bilgiler

21.04.2019 Televizyon
Survivor 2019 yarışmacısı Ria Kolovou kimdir Ria Kolovou hakkında merak edilenler

Survivor 2019 yarışmacısı Ria Kolovou kimdir? Ria Kolovou hakkında merak edilenler

Survivor’da birleşme partisine kadar kalabilen isimlerden biri de Ria Kolovou oldu. Ulusal Spor Akademisi mezunu olan Ria Kolovou, Survivor tanıtımında temizlik takıntısından bahsetmişti. Peki, Ria Kolovou kimdir?

21.04.2019Televizyon
Survivorda futbol maçı heyecanı Survivorun son bölümünde maçı kim kazandı

Survivor'da futbol maçı heyecanı! Survivor'un son bölümünde maçı kim kazandı?

Türkiye-Yunanistan formatıyla ekranlara gelen Survivor 2019'da bu akşam 'Anlat Bakalım' oyunu ve futbol maçı heyecanı vardı. 51. bölümüyle ekranla gelen yarışmanın, birleşme haftasına özel oynanan Anlat Bakalım'da heyecan doruktaydı. Öte yandan gecenin beklenen futbol maçında ise rekabet bir an olsun hız kesmedi. Peki, Survivor'da futbol maçını hangi takım kazandı?

21.04.2019Televizyon
Keşmirde sınır ötesi ticaret geçici olarak askıya alındı

Keşmir'de sınır ötesi ticaret geçici olarak askıya alındı

Hindistan, Keşmir'de Pakistan'ın kontrolü altındaki bölgeyle sınır ötesi ticareti geçici olarak durdurdu.

19.04.2019Dünya
Survivorda ödül oyununu kim kazandı | İşte Survivorun 50. bölümünde yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? | İşte Survivor'un 50. bölümünde yaşananlar

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un 50. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmada büyük finale doğru heyecan devam ederken, 17 Nisan tarihinde yayınlanan bölümde yarışmacılar yaşam evine gidebilmek için parkurda ter döktü. Peki, Survivor'un 50. bölümünde ödül oyununu kim kazandı? İşte, Survivor'un 50. bölümünde yaşananlar.

17.04.2019Televizyon
Survivor birleşme partisi ne zaman Sürpriz tarih açıklaması

Survivor birleşme partisi ne zaman? Sürpriz tarih açıklaması

Survivor'da dün akşam gerçekleştirilen ada konseyinde adaya veda eden isim belli olurken, birleşme partisi hakkında da bazı bilgiler verildi. Survivor Türkiye-Yunanistan'ın Yunan sunucusu Sakis, 16 Nisan akşamı gerçekleştirilen konseyin, birleşme partisi öncesinde son konsey olduğunu dile getirdi. Peki, Survivor'da birleşme partisi ne zaman yapılacak? İşte, dün akşam gündeme gelen o detaylar

17.04.2019Televizyon
YSK’dan ilk mazbata kararı

YSK’dan ilk mazbata kararı

İstanbul’da mazbata tartışması sürerken, YSK emsal bir karara imza attı. YSK, Kırıkkale Keskin’de seçimlerin yenilenmesine karar verildiğinden, seçilen İYİ Parti adayının mazbatasını oybirliğiyle iptal etti.

17.04.2019Gündem
Son dakika AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocaktan mazbata itirazı ile ilgili açıklama

Son dakika! AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak'tan mazbata itirazı ile ilgili açıklama

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbul İl Seçim Kuruluna verdikleri dilekçe ile YSK'ye yapılan itirazlar sonuçlanana kadar İstanbul’da mazbata düzenlenmemesini talep ettiklerini söyledi.

16.04.2019Gündem
Deutsche Bank çalışanları Commerzbank’ı istemiyor

Deutsche Bank çalışanları Commerzbank’ı istemiyor

Almanya’nın iki büyük bankası Deutsche Bank ve Commerzbank’ın birleşme planına ilişkin yapılan bir ankete göre Deutsche Bank çalışanları, Commerzbank ile birleşmeyi istemiyor.

14.04.2019Avrupa
Deutsche Bank çalışanları Commerzbank ile birleşmeye hayır diyor

Deutsche Bank çalışanları Commerzbank ile birleşmeye 'hayır' diyor

Almanya’nın iki büyük bankası Deutsche Bank ve Commerzbank’ın birleşme planına ilişkin yapılan bir ankete göre Deutsche Bank çalışanları birleşmeyi istemiyor.

14.04.2019Ekonomi
Bauhaus akımı hayatımızda neleri değiştirdi

Bauhaus akımı hayatımızda neleri değiştirdi?

Tasarıma mana kazandıran Bauhaus akımı, Almanya'dan tüm dünyaya kısa sürede yayılmış ve bugünlerde kullandığımız ürünlerin karakterini oluşturmuştur. Standart tasarıma karşı ortaya çıkan Bauhaus akımı, sanatın mimari ile zanaat arasında bir bütünlük sağlayabileceğine inanmıştır. Bauhaus akımı Almanya'da doğmasına rağmen dünyaya yayılmıştır.

12.04.2019Gündem
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıklarına subay alımı için ön başvurular başladı Başvuru şartları neler

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıklarına subay alımı için ön başvurular başladı! Başvuru şartları neler?

Muvazzaf ve sözleşmeli subay ihtiyacını karşılamak üzere Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine öğrenci alımı için ön başvurular başladı. Ön başvuruların başlamasıyla birlikte, başvuru şartları ve diğer detaylar da sorgulanmaya başladı. İşte, Jandarma ve Sahil Güvenlik komutanlıklarına subay alımı için tüm ayrıntılar...

11.04.2019Gündem
Keşmir kazanı bu şekilde kaynamaya devam edemez

"Keşmir kazanı bu şekilde kaynamaya devam edemez"

Pakistan Başbakanı Han, "İki ülke arasındaki tek anlaşmazlık konusu Keşmir. Bu konunun çözüme kavuşturulması gerek. Keşmir kazanı bu şekilde kaynamaya devam edemez." dedi.

10.04.2019Dünya
Jandarma subay alımı başvuru şartları erişime açıldı Başvuru nasıl yapılır

Jandarma subay alımı başvuru şartları erişime açıldı! Başvuru nasıl yapılır?

Jandarma Genel Komutanlığı, bünyesine yapacağı sözleşmeli subay alımı için başvuru şartlarını erişime açtı. Toplam 424 kişiyi kadrosunda barındıracak olan Jandarma Genel Komutanlığı, bu alımlardan 72 kişilik bölümü muvazzaf, geriye kalan kontenjanı ise sözleşmeli olarak istihdam edecek. Peki, Jandarma subay alımı başvuru şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.04.2019Gündem
EGM 2019 Polis alımı için ilan yayımladı – Başvuru şartları neler

EGM 2019 Polis alımı için ilan yayımladı – Başvuru şartları neler?

EGM (Emniyet Genel Müdürlüğü), Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden polis alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre, lisans mezunu (2.500) kadın, önlisans mezunu (500) kadın olmak üzere toplam 3000 kadın polis alımı yapılacak. Peki, polis alımı başvuruları için son gün ne zaman, başvuru şartları neler?

9.04.2019Gündem
Avrupa Birliğinden General Electrice para cezası

Avrupa Birliği'nden General Electric'e para cezası

Avrupa Birliği (AB), şirket satın alma sürecinde yanlış bilgi paylaştığı gerekçesiyle General Electric (GE) firmasına 52 milyon avro para cezası verdi.

9.04.2019Teknoloji
ABden ABDli dev şirkete para cezası

AB'den ABD'li dev şirkete para cezası

AB, General Electric'i hatalı bilgi verdiği gerekçesiyle 52 milyon avro para cezasına çarptırdı.

8.04.2019Ekonomi
İngiliz JLT’nin devri tamamlandı

İngiliz JLT’nin devri tamamlandı

Müşterilerine risk, strateji ve insan kaynakları alanlarında tavsiyeler ve çözümler sunan küresel profesyonel hizmetler firması Marsh & McLennan Şirketler Grubu (MMC), İngiliz rakibi Jardine Lloyd Thompson’ı (JLT) 5,6 milyar dolar karşılığında satın alma anlaşmasını tamamlandığını duyurdu.

8.04.2019Ekonomi
24. Dönem POMEM başvuru şartları ile gözler kadın polis alımı sürecinde

24. Dönem POMEM başvuru şartları ile gözler kadın polis alımı sürecinde!

Birçok ilde kurulacak olan güven masasına kadın polis alımı gerçekleştirecek olan Emniyet Genel Müdürlüğü, bu alımları Polis Akademisi Başkanlığı aracılığıyla gerçekleştirecek. 8-22 Nisan tarih aralığında gerçekleştirilecek olan 24. Dönem POMEM kadın polis alımı başvurusu, 2.500 lisans ve 500 kadın olarak gerçekleştirilecek. İşte, kadın polis alımı sürecine dair bazı bilgiler

8.04.2019Gündem
Deutsche Bank ve Commerzbank birleşmesinde yeni gelişme

Deutsche Bank ve Commerzbank birleşmesinde yeni gelişme

Deutsche Bank ve Commerzbank birleşme görüşmelerinin başarısızla sonuçlanması durumunda, UniCredit, Commerzbank ile birleşmeyi değerlendirebilir

4.04.2019Ekonomi
Survivorda sembol ödül oyununu kimler kazandı 3 Nisan Survivor kazanan isimleri

Survivor'da sembol ödül oyununu kimler kazandı? 3 Nisan Survivor kazanan isimleri

TV8 ekranlarında her hafta birbirinden farklı yarışmalar ile ekranlara gelen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da dün akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. 3 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen programın 40. bölümünde, sembol finalini kazanarak bazı isimler birleşme partisine gitmeye hak kazandı. Peki, Survivor'da kimler sembol ödül oyununu kazandı? İşte, Survivor'un bu akşam yayınlanan 40. bölümünde yaşananlar...

3.04.2019Televizyon
Pakistan-Hindistan sınırında gerginlik: 7 ölü

Pakistan-Hindistan sınırında gerginlik: 7 ölü

Pakistan ve Hindistan ordusunun, iki ülke arasındaki Keşmir Kontrol Hattı'nda açtığı karşılıklı ateş sonucu 7 kişi hayatını kaybetti.

2.04.2019Dünya

Yazar Sonuçları

Kadınlarda Seksin Evreleri

Kadın ve erkeklerde “cinsel siklus” yani seksin evreleri, (1) “cinsel istek”, (2) “cinsel uyarılma”, (3) “plato” (zevkli düzlük), (4) “boşalma / orgazm” ve (5) “cinsel doyum”un yaşandığı “cinsel çözülme” şeklinde yaşanır.

25.04.2019