EKSTRA
MENÜ

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8 haberi bulunmuştur.

Bir Zamanlar Kıbrıs İzle Haberleri

Bir Zamanlar Kıbrıs sezon finaline Cengiz Topel damga vurdu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 9. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Kıbrıs sezon finaline Cengiz Topel damga vurdu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 9. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. bölüm izle ekranı internetten erişime açıldı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Kıbrıs 3 Haziran tarihinde sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda etti. İnci'nin ailesine kavuştuğu son bölümde Rauf'un Ankara'daki sürgün hayatına başlaması dikkat çekti. Cengiz Topel ve Efsane ile irtibat kurarak yaklaşmakta olan Erenköy savaşları öncesi hazırlıklara başlanması sezon finaline damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 9. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve sezon finalinde yaşananların kısa özeti.

4.06.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 8. son bölümde İnci ailesi ile kavuştu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. son bölümde İnci ailesi ile kavuştu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölüm ekranlara geldi. Sevilen dizi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 27 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde Kemal, İnci ve kızlarının buluşması dikkat çekti. Kıbrıs’ın Çanakkale destanı olarak bilinen Erenköy direnişine giden yol açılırken, final anında EOKA tarafından Kemal'in kafasına silah dayanması heyecanlı anlara neden oldu. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 8. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

28.05.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 7. bölümde Şef ve Efsane’ye suikast İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Kıbrıs 7. bölümde Şef ve Efsane’ye suikast! İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Kıbrıs 7. bölüm izle ekranı yayınlandı. Her perşembe izleyici karşısına çıkan ve konusu ile dikkat çeken Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 20 Mayıs tarihli 7. bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. Bu hafta KGB'nin, Bereli meselesinin çözümsüzlüğe girmesi ile Şef ve Efsane’ye suikast düzenlemesi şok eden gelişmelerden oldu. Buzhane’ye düzenlenen baskında zulüm altındaki halkın zafere doğru yolculuğa çıkması Bir Zamanlar Kıbrıs 7. son bölüme damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 7. bölüm full izleme ekranı ve bu hafta yaşanan gelişmeler.

20.05.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüme damga vuran sahne: Kemal Samsonu öldürdü mü

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüme damga vuran sahne: Kemal Samson'u öldürdü mü?

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm izle ekranı internet platformundan yayınlandı. Senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran'ın kaleme aldığı, Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 6 Mayıs tarihli 6. son bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. İnci'nin Samson’un yokluğunu fırsat bilip kaçması dikkat çekerken, Samson’u yakalayan Kemal'in son sahnede tetiği çekmesi Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüme damga vurdu. Tüm bunların ardından dizinin son bölümünü kaçıranlar 6. bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 6. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta dizide yaşananların özeti.

7.05.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölümde Mine kayboldu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölümde Mine kayboldu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 29 Nisan tarihli son bölümü yüreklere dokundu. Kemal'in Derviş’in yaşadığını üstelik karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenmesi dikkat çekerken Makaryos’a destek veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Mine'nin kaybolması ise aileyi perişan etti. Tüm bunların ardında diziyi ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 5. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

29.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölüme damga vuran yüzleşme... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölüme damga vuran yüzleşme... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm izle ekranı yayılandı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde çekilen "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinin TRT 1 ekranlarında yayınlanan 15 Nisan tarihli 3. son bölümünde kızı ve karısının öldürüldüğünü düşünen Kemal’in durumu iyice ağırlaşan babasını ve gittikçe eksilen göç kafilesini, Ankara'ya götürmek için gösterdiği çaba yürekleri sızlattı. Final anında Kemal'in yaşadığı yüzleşme ise Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölümüne damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Kıbrıs 3. son bölüm ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

15.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm  yürekleri sızlattı… İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm  yürekleri sızlattı… İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm izle ekranı seyredenlerin erişimine açıldı. Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 8 Nisan tarihli 2. son bölümünde Lefkoşa'nın işgal altına alınması ve 20 bin Türk'ün göçe zorlandığı görüntüler yürekleri sızlattı. Gerçek bir vatan mücadelesinin anlatıldığı Bir Zamanlar Kıbrıs'ın ikinci bölümünde Sampson’un özellikle İnci’yi neden kaçırdığının ortaya çıkması dikkat çekti. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Kıbrıs 2. son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

9.04.2021Televizyon
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan yeni parti iddialarıyla ilgili açıklama: İhanet içinde olanlar bedelini öderler

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni parti iddialarıyla ilgili açıklama: İhanet içinde olanlar bedelini öderler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Gündeme ilişkin birçok konuda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkez Bankasının faiz indirimi ile ilgili "Bu bile yeterli değil. Yıl sonuna kadar bunun kademeli şekilde devamı gerekir." dedi. Yeni parti iddialarıyla ilgili de konuşan Erdoğan, "Bu tür ihanetlerin içerisinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler." diye konuştu.

26.07.2019Gündem