EKSTRA
MENÜ

Bir Litre Gözyaşı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 120 haberi bulunmuştur.

Bir Litre Gözyaşı Haberleri

Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Bir Litre Gözyaşı, 21 Ekim Pazar akşamı ekranlara gelen son bölümüyle seyircileri adeta ekrana kilitledi. Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Bir Litre Gözyaşı'nın dün akşam yayınlanan son bölümünde okul gezisine katılıp dağa tırmanan Cihan, büyük bir tehlike geçirdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Litre Gözyaşı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

22.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cihan’ın doktorun odasından gözleri yaşlı çıkışı Figen’e tek bir şey düşündürdü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.10.2018Televizyon
1 numara iş

'1 numara iş'

Tolga Tekin, Kanal D’nin yeni dizisi “Bir Litre Gözyaşı”nın Muzaffer Yürekli’si olarak setlere döndü.

20.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı Cihan ölecek mi İşte, yeni bölüm fragmanı

Bir Litre Gözyaşı Cihan ölecek mi? İşte, yeni bölüm fragmanı

Bir Litre Gözyaşı 3. bölüm fragmanında okul arkadaşlarıyla birlikte geziye çıkan Cihan, hastalığının farkında olmadığı için gerekli dikkati sağlamamaktadır. Mahir ise kötü giden bir şeylerin farkında olduğu için sevdiği kız Cihan'ın ardından ayrılmamaktadır. Bir Litre Gözyaşı 3. bölüm fragmanında bazı şeylerin farkında olan Mahir, ne yapacağını bilememektedir. İşte, Bir Litre Gözyaşı 3. bölüm fragmanı ve bazı bilgiler

19.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

21 Ekim Pazar akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak Bir Litre Gözyaşı’nda nefesler tutulacak.

18.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Litre Gözyaşı yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Figen, Cihan’a ciddi bir hastalığı olduğunu söylememekte kararlıydı. Cihan yaşında birini böyle acı bir gerçekle yüzleştirmenin haksızlık olduğunu düşündü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.10.2018Televizyon
Kerem Gönlüm’den Bir Litre Gözyaşı setine sürpriz ziyaret

Kerem Gönlüm’den Bir Litre Gözyaşı setine sürpriz ziyaret!

Kanal D’nin, Med Yapım-MF yapım imzalı başrollerini Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun paylaştığı dizisi Bir Litre Gözyaşı yarın akşamyeni bölümü ile ekrana gelecek.

13.10.2018Televizyon
Ya hep ya hiç

Ya hep ya hiç!

Mert Yazıcıoğlu, Kanal D’nin yeni dizisi “Bir Litre Gözyaşı” ile izleyici karşısına çıkıyor. Dizide sıra dışı bir karakter olan Mahir’e hayat veren oyuncu, “Mahir alışılmış biri değil. Onu ya çok seversiniz ya hiç sevmezsiniz. Sanırım onu dizideki diğer karakterlerden ayıran fark bu” diyor.

13.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanında Figenin zor anı

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanında Figen'in zor anı

Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Figen ile Muzo, Cihan'a hastalığını söyleyip söylememe konusunda çekinceler yaşar. Doktoru gerçeğin bir an önce paylaşılması gerektiğini ifade etse de bu Figen için kolay olmaz. İşte, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı.

9.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı İlk bölümde neler oldu

Bir Litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlk bölümde neler oldu?

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni fragmanı ilk bölümün hemen ardından gündeme geldi. Pazar günleri yayınlanacak olan Bir Litre Gözyaşı, güçlü kadrosuyla olduğu kadar duygu yüklü konusuyla da sosyal medyaya damga vurdu. İlk bölümde dizinin konusu ve karakterlere dair bilgi edinen izleyiciler, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlk bölümde neler oldu?

8.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. 15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı ilk bölümüyle izleyiciden tam not aldı. Birinci bölümün bitmesiyle birlikte gelecek hafta yayınlanacak 2. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşının Figeni Sanem Çelik kimdir

Bir Litre Gözyaşı'nın Figen'i Sanem Çelik kimdir?

Yayın hayatına yeni başlayan Bir Litre Gözyaşı'nda 'Figen Yürekli' karakterine hayat verecek olan Sanem Çelik'in kim olduğu, özel yaşamı ve kariyeri merak konusu oldu. Sanem Çelik, kariyeri boyunca pek çok dizi ve sinema filminde rol aldı. Peki, Bir Litre Gözyaşı'nın Figen'i Sanem Çelik kimdir?

6.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşının Mahiri Mert Yazıcıoğlu kimdir

Bir Litre Gözyaşı'nın Mahir'i Mert Yazıcıoğlu kimdir?

Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu, Bir Litre Gözyaşı'nın kadrosuna dahil oldu. Sevilen dizide 'Mahir' rolünü oynayan oyuncunun kim olduğu, kariyeri ve diğer bilgileri diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı'nın Mahir'i Mert Yazıcıoğlu kimdir?

6.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşının Cihanı Miray Daner kimdir

Bir Litre Gözyaşı'nın Cihan'ı Miray Daner kimdir?

Yayın hayatına yeni başlayan dizi Bir Litre Gözyaşı'nda 'Cihan' karakterine hayat veren Miray Daner'in kim olduğu merak konusu oldu. Genç yaşına rağmen çok önemli projelerde yer alan Miray Daner, başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı'nın Cihan'ı Miray Daner kimdir?

6.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncuları kimdir Bir Litre Gözyaşı oyuncu kadrosu

Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncuları kimdir? Bir Litre Gözyaşı oyuncu kadrosu

Bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle izleyiciye merhaba diyen Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncularının kim olduğu merak konusu oldu. Kadrosunda bir birinden ünlü isimler barındıran Bir Litre Gözyaşı, oyuncu kadrosu kadar, gerçek hayat hikayesinden uyarlanan konusu ile de dikkatleri çekiyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncuları kimdir?

6.10.2018Televizyon
Savaşçı ruhlu, birbirini çok seven bir anne-kız izleyeceksiniz

Savaşçı ruhlu, birbirini çok seven bir anne-kız izleyeceksiniz

Bir tarafta 22 yıl önce hayatımıza giren, başarılı oyunculuğuyla hafızalarımıza kazınan Sanem Çelik... Diğer tarafta ekranın yükselen yeni yıldızlarından, ‘masum yüz’ Miray Daner... Umut, hüzün ve sevinç dolu bir hikâye için bir araya geldiler. Bu akşam Kanal D’de başlayacak ‘Bir Litre Gözyaşı’ dizisi için ikiliyle buluştuk. Hayat hikâyelerini, dizilerini, aşkı ve toplumu konuştuk.

Ekranın yeni ikilisi “Cihan ve Mahir”

Ekranın yeni ikilisi “Cihan ve Mahir”

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, yarın akşam (7 Ekim Pazar) ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Med Yapım – Mf Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serhan Şahin otururken, senaryosunu Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen kaleme alıyor.

6.10.2018Televizyon
‘Bir Litre Gözyaşı’nı izlemek için üç neden...

‘Bir Litre Gözyaşı’nı izlemek için üç neden...

‘Bir Litre Gözyaşı’, yarın 20.00’de Kanal D’de başlıyor.

Goncagül Sunar Bir Litre Gözyaşı’nda…

Goncagül Sunar Bir Litre Gözyaşı’nda…

Kanal D’nin, Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak olan, Med Yapım - Mf Yapım imzalı yeni dizisi “Bir Litre Gözyaşı”nın oyuncu kadrosunda Goncagül Sunar’da yer alıyor.

5.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı’nın Figen ve Muzaffer’i…

Bir Litre Gözyaşı’nın Figen ve Muzaffer’i…

Kanal D’nin gerçek bir hikâyeden uyarlanan yeni dizisi “Bir Litre Gözyaşı” 07 Ekim Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana geliyor. Med Yapım - Mf Yapım imzalı dizi hikayesi ile olduğu kadar güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

4.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı’nın yeni tanıtımı

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni tanıtımı

Kanal D’nin Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak olan, başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı,

2.10.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşının yeni tanıtımı yayınlandı

Bir Litre Gözyaşı'nın yeni tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’nin Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak olan, başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı, Med Yapım - Mf Yapım imzalı yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı’nın yeni tanıtımı yayınlandı.

2.10.2018Ekran
Hayata dört elle sarılan bir genç kız: Cihan…

Hayata dört elle sarılan bir genç kız: Cihan…

Kanal D’nin gerçek bir hikâyeden uyarlanan yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı, ekran hayatına başlamak için gün sayıyor. 7 Ekim Pazar akşamı ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak, Med Yapım - Mf Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı, duygu dolu sahneleriyle izleyicileri derinden etkileyecek.

2.10.2018Televizyon
Mirayın heyecanı

Miray'ın heyecanı

“Vatanım Sensin”le yıldızı parlayan Miray Daner, yeni sezonda yine bir Kanal D dizisiyle ekrana dönüyor. Daner, “Bir Litre Gözyaşı”nın Cihan’ı olarak 7 Ekim’de seyirci karşısına çıkacak.

1.10.2018Magazin
Bir Litre Gözyaşı için geri sayım

Bir Litre Gözyaşı için geri sayım

Kanal D’nin Med Yapım-Mf Yapım imzalı yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı 7 Ekim Pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

1.10.2018Televizyon
İlk bölüm pazar günü ekranda

İlk bölüm pazar günü ekranda

KANAL D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Bir Litre Gözyaşı”, 7 Ekim Pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

29.09.2018Televizyon
Hazal ve Çağatay da  birbirlerine bayılmazdı...

'Hazal ve Çağatay da  birbirlerine bayılmazdı...'

Fatih Aksoy bu sezon aynı anda ekrana 8 dizi yaparak kırılması güç bir rekora imza attı. O her ne kadar 6 dizi dese de (diğer ikisi ortak), bir sezonda en çok dizi yapan yapımcı unvanını ele geçirdi. 20 yıldır tanıdığım Aksoy, “Geçen sezon ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ çekilene kadar Türk televizyonculuğunun en büyük başarısızlığı bendeydi” diyecek kadar açık sözlü... Yapımcı, bizdeki oyunculukların çok üst düzey olduğuna inanıyor. “Hollywood’dan teklif gelmemesi bizim oyuncuların kötü olduğu anlamına gelmez... O Hollywood’un meselesi, biz onlardan iyiyiz” diyor.

29.09.2018Magazin
KIŞA DAHA İYİ  GİRMENİZİ  SAĞLAYACAK 40 GÜZEL  ŞEY

KIŞA DAHA İYİ GİRMENİZİ SAĞLAYACAK 40 GÜZEL ŞEY

Yaza arkamızı yasladık ama önümüz kış. Yağmuru, fırtınasıyla güz kapımızda. İşte zemheriden evvel almamız gereken kültür, sanat, spor, kent, stil, teknoloji ve seyahat vitaminleri...

29.09.2018Hürriyet Pazar
Buyurun  7 geceye 1 özet...

Buyurun 7 geceye 1 özet...

İZLEMEDEN GEÇMEYİN.. Elçin Yahşi öneriyor

Bir Litre Gözyaşından ilk kareler

Bir Litre Gözyaşı'ndan ilk kareler

Kanal D’nin başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı Bir Litre Gözyaşı’nın yayın tarihi belli oldu.07 Ekim pazar akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak dizide; tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan Cihan (Miray Daner)’ın, kızı için ayakta kalmaya çalışan annesi Figen (Sanem Çelik) ‘in ve her şeye rağmen birbirine sahip çıkan bir ailenin hayat mücadelesi ekrana gelecek.

28.09.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşının yayın tarihi belli oldu İlk bölüm ne zaman

Bir Litre Gözyaşı'nın yayın tarihi belli oldu! İlk bölüm ne zaman?

Bir süredir tanıtımları yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin yayın tarihi belli oldu. 15 yaşında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan 1 Litre Gözyaşı, kısa bir süre sonra Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Peki, Bir Litre Gözyaşı'nın ilk bölümü ne zaman?

26.09.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı’nın yayın tarihi belli oldu

Bir Litre Gözyaşı’nın yayın tarihi belli oldu!

Kanal D’nin başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı Bir Litre Gözyaşı’nın yayın tarihi belli oldu.

26.09.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı‘nın ilk tanıtımı yayınlandı

Bir Litre Gözyaşı‘nın ilk tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’nin yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı’ndan ilk tanıtım geldi.

25.09.2018Magazin
Bir Litre Gözyaşı’nın ilk tanıtımı yayınlandı

Bir Litre Gözyaşı’nın ilk tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’de başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Serhan Şahin’in, senaryosunu ise Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen’in üstlendiği Med Yapım - Mf Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı’ndan ilk tanıtım geldi.

23.09.2018Televizyon
Bir Litre Gözyaşı Fragmanı

Bir Litre Gözyaşı Fragmanı

Kanal D’nin başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Serhan Şahin’in, senaryosunu ise Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen’in kaleme aldığı, Med Yapım - Mf Yapım imzalı “Bir Litre Gözyaşı”nın ilk tanıtımı yayınlandı.

22.09.2018Ekran
Bir Litre Gözyaşından ilk tanıtım

Bir Litre Gözyaşı'ndan ilk tanıtım

Kanal D’nin başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner, Tolga Tekin ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Serhan Şahin’in, senaryosunu ise Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen’in kaleme aldığı, Med Yapım - Mf Yapım imzalı “Bir Litre Gözyaşı”nın ilk tanıtımı yayınlandı.

22.09.2018Televizyon
Yeni rolü belli oldu

Yeni rolü belli oldu

‘Vatanım Sensin’de performansıyla beğeni toplayan Miray Daner, ‘Bir Litre Gözyaşı’ dizisinde rol alacak.

13.07.2018Televizyon
Anında çözüm Gıda zehirlenmesine pirinç çorbası

Anında çözüm! Gıda zehirlenmesine pirinç çorbası

Yaz aylarında sıkça karşılaşılan besin zehirlenmesine karşı Beslenme Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu özellikle buz ve dondurulmuş gıdalara karşı uyarılarda bulundu.

25.07.2019Sağlık
Uzmanlar Uyardı: Dondurma Tüketirken Çok Dikkatli Olun

Uzmanlar Uyardı: Dondurma Tüketirken Çok Dikkatli Olun!

Yaz aylarında sıkça karşılaşılan besin zehirlenmesine karşı Beslenme Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu özellikle buz ve dondurulmuş gıdalara karşı uyarılarda bulundu.

Mert Yazıcıoğlu, 1 Litre Gözyaşı’nda

Mert Yazıcıoğlu, 1 Litre Gözyaşı’nda!

Yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak olan, Med Yapım-MF Yapım imzalı, 1 Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncuları arasına genç ve başarılı Mert Yazıcıoğlu da katıldı.

14.09.2018Televizyon
1 litre gözyaşı

1 litre gözyaşı

Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin’in başrolde olduğu “1 Litre Gözyaşı”, yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

9.09.2018Magazin
5 Adımda Göz Kuruluğundan Korunun

5 Adımda Göz Kuruluğundan Korunun

Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Evren Baca, gözlerde yanma, kızarıklık ve görme bulanıklığına yol açması nedeniyle yaşam kalitesini düşüren bu hastalığın geç kalındığında görme kayıplarına kadar gidebilen ciddi sorunlara neden olabildiği uyarısında bulunuyor!

Karamanda kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur

Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur

Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde kömür ocağında, su kaynağının patlaması sonucu 20 işçi mahsur kaldı. Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, "Şu an su çekme işlemleri başlatıldı. Allah’tan ümit kesilmez" dedi. Maden ocağına bir yandan temiz hava basılırken bir yandanda suyun tahliye işlemleri devam ediyor.

28.10.2014Gündem
Benim gözümle Ramazan

Benim gözümle Ramazan

Hiç duydunuz mu bilmiyorum, “orucu uykuya tutturmak” diye bir tabir vardır... Küçükken ben dayanamayıp uyudukça babam “Orucu yine uykuya tutturuyorsun” diye çıkışırdı bana...

9.07.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Beynimiz biz yaşlandıkça küçülür mü?

EĞER doktorsanız şu kural pek değişmez: Katıldığınız her toplantıda konu döner dolaşır sağlık konularına da gelir.

23.07.2017
Haftalık TV olumlamaları

Haftalık TV olumlamaları

Sevinç çığlıklarınızı ve ‘waaooouuuwww’ nidalarınızı duyar gibiyim.

12.02.2013