EKSTRA
MENÜ

Beyşehir Gölü

Beyşehir Gölü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Beyşehir Gölü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 591 Beyşehir Gölü haberi bulunmuştur.

Beyşehir Gölü Haberleri

Torosların ardında, bir göl kıyısında...

Torosların ardında, bir göl kıyısında...

Yazın bu son sıcak günlerinde Ankara’dan güneye inmek güzeldir; güzeldir de, güneye giden yol boyları sıkıcıdır. Doğa kavrulmuş, renkler solmuş, ortalık sarı sıcaktır. Göz alabildiğince uzanan bozkır, -yer yer ekin tarlaları da olsa- “ağaçsız/ kuşsuz/ gölgesiz”dir. Bu sıkıcı, uzayıp giden yol boylarında, arada mola vermek, bazen vaha gibi bir su başında, bir çay ocağında yahut -çevrede varsa- bir ören yerinde duraklamak iyi gelir. Daha da iyisi, yolu biraz uzatarak yeni güzergahlar keşfetmek, yeni yerler görmektir.

8.09.2016Seyahat
Sadettin Köpek kimdir

Sadettin Köpek kimdir?

Her Çarşamba gününün vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Barış Bağcı, Hülya Darcan gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde Saadettin Köpek karakteri diziye dâhil olmuştu. Diriliş Ertuğrul dizisinde Emir Sadettin Köpek karakteri aramalarda en çok aranılan kişilerden biri oldu. Peki Diriliş Ertuğrul ile hayatımıza giren Sadettin Köpek kimdir?

21.04.2016Gündem
Diriliş Ertuğrulda Sadettin Köpek karakterini kim oynuyor | Murat Garipağaoğlu kimdir

Diriliş Ertuğrul'da Sadettin Köpek karakterini kim oynuyor? | Murat Garipağaoğlu kimdir?

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam 46. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Her zaman ki gibi izleyicileri ekran başına topladı. Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul gazinin yokluğu obayı karıştırdı. Noyan kurtuldu mu? Gündoğdu Selcan’ı kurtarabildi mi? Diziye yeni katılan Emir Sadettin Köpek karakterini kim oynuyor? Murat Garipağaoğlu kimdir?

18.02.2016Gündem
Beyşehir Gölünde buz okeyi

Beyşehir Gölü'nde buz okeyi!

Anadolu Ajansı'ndan bu sabah gelen bir haberin fotoğrafları sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Beyşehir Gölü'nde çekilen fotoğrafta Konyalı balıkçılar 'buz okeyi' oynarken görülüyor!

1.02.2016Diğer

Yazar Sonuçları

Her zaman mistik her zaman huzurlu: Konya

Şehirlerin de karakterleri olduğuna inananlardanım. Mimarisi, insanların birbiriyle iletişimi, gelenekleri hatta mutfağı o karakterin parçasıdır. Şeb-i Arus’a doğru yaklaşan Konya da bana göre Türkiye’nin en mistik, huzurlu ve misafirperver kentlerinden biri.

29.10.2016

Bir Göktürk tüm NASA’ya bedeldir

NASA’nın “feza vesayeti”ne karşı cesur bir yürek, güçlü bir ses çıktı ve nihayet gerekeni takır takır söyledi!

4.04.2016