EKSTRA
MENÜ

Beyaz Show

Beyaz Show haberleri sayfasında güncel ve son dakika Beyaz Show hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.602 Beyaz Show haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Beyaz Show Haberleri

Beyaz Show Yılbaşı gecesi Kanal Dde

Beyaz Show Yılbaşı gecesi Kanal D'de

Kanal D’nin sevilen talk show’u “Beyaz Show”, yarın akşam yeni yılı evde sevdikleriyle birlikte geçirmek isteyenler için çok özel bir bölümle ekranda olacak.

29.12.2015Magazin
Beyaz Show Yılbaşı Programı Konukları Kimler

Beyaz Show Yılbaşı Programı Konukları Kimler?

Yaklaşık 20 yıldır severek izlenen Beyaz Show’un 1 Ocak 2016 Cuma gecesi konukları kimler? Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla izlediğimiz Beyaz Show, yaklaşık 20 yıldır her hafta evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Peki; Beyaz Show'un 31 Aralık tarihindeki konukları kimler? İşte detaylar...

28.12.2015Kelebek
Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler

Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler?

Yaklaşık 20 yıldır severek izlenen Beyaz Show’un bu hafta konukları kimler? Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla izlediğimiz Beyaz Show, yaklaşık 20 yıldır her hafta evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Peki; Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? İşte detaylar...

25.12.2015Kelebek
2015 Yılının ENleri

2015 Yılının 'EN'leri

2015 yılının sonuna doğru sıra geldi yılın ‘EN’lerini belirlemeye! 2016 yılına doğru geri sayarken yılın enlerini sizler için belirledik. Bu yıl en çok konuşulan ve en iyi yerli filmleri, en iyi şarkıları, en iyi televizyon programları, en iyi dizileri, en iyi kadın ile erkek oyuncuları ve yılın en komik adamlarını sizler için yılın enleri anketlerinden faydalanarak seçtik. Bakalım kendi en iyilerinizi listemizde bulabilecek misiniz?

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı | 25 Aralık Cuma

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? | 25 Aralık Cuma

Cuma günlerinin fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show bu hafta canlı yayınlanacak mı? Beyaz Show 25 Aralık fragmanı yayınlandı mı?

23.12.2015Gündem
Beyaz Show yılbaşı programı konukları kim | 31 Aralık 2015

Beyaz Show yılbaşı programı konukları kim? | 31 Aralık 2015

Kanal D'nin Cuma günlerinin fenomeni Beyaz Show 31 Aralık Perşembe için hazırlıklarına başladı. Beyaz Show bu yılbaşı gecesi izleyicilerini eğlendirmek için ekranlarda yerini alacak. Beyaz Show'un yılbaşı gecesi konukları kimler olacak?

23.12.2015Gündem
Beyazıt Öztürk ile Öykü Serter arasında düello

Beyazıt Öztürk ile Öykü Serter arasında düello

Önceki akşam “Beyaz Show”a, Beyazıt Öztürk ile Pantene Altın Kelebek töreninde kendisine “20 yıldır beni programına davet etmiyorsun” diyerek sitem eden Öykü Serter’in söz düellosu damga vurdu. O düellonun ardından Demet Akbağ da ünlü şovmene meydan okudu.

19.12.2015Magazin
Demet Akbağ Beyazla Göz Göze

Demet Akbağ Beyaz'la Göz Göze

Kanal D’nin sevilen programı Beyaz Show’a   "Nadide Hayat" filminin oyuncusu Demet Akbağ, yönetmeni Çağan Irmak, "İşte Benim Stilim" sunucusu Öykü Serter ve popüler şarkıcılar Simge Sağın ile Buray konuk oldu. Programa Demet Akbağ ve Beyaz'ın atışması damga vurdu.

19.12.2015Eğlence
Beyaz Show - Haber Bülteni

Beyaz Show - Haber Bülteni

Beyaz Show ekibinin hazırladığı haber bülteni geceye damga vurdu. Görüntüler hızla internette yayıldı.

19.12.2015Eğlence
Öykü Serter Beyazla Göz Göze

Öykü Serter Beyaz'la Göz Göze

Kanal D’nin sevilen programı Beyaz Show’a "Nadide Hayat" filminin oyuncusu Demet Akbağ, yönetmeni Çağan Irmak, "İşte Benim Stilim" sunucusu Öykü Serter ve popüler şarkıcılar Simge Sağın ile Buray konuk oldu. Beyazıt Öztürk’e Pantene Altın Kelebek gecesinde “20 yıldır bu sektördeyim, beni programına hiç davet etmedin” diyerek kendisine sitem eden Öykü Serter, Beyaz’la Göz Göze bölümünde izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

19.12.2015Eğlence
Beyaz Show 18 Aralık konukları kimler olacak | Öykü Serter Beyaz Showa geliyor

Beyaz Show 18 Aralık konukları kimler olacak? | Öykü Serter Beyaz Show'a geliyor!

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yine güldürecek. Beyaz Show 'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle yarın akşam saat 23.15'de Kanal D'de!

17.12.2015Gündem
Öykü Serter, Beyaz Showa konuk oluyor

Öykü Serter, Beyaz Show'a konuk oluyor

Beyazıt Öztürk ile Pantene Altın Kelebek gecesinde “20 yıldır bu sektördeyim, beni programına hiç davet etmedin” diyerek kendisine sitem eden Öykü Serter, sonunda buluşuyor.

17.12.2015Magazin
Öykü serter’den beyaza sitem

Öykü serter’den beyaza sitem

Beyazıt Öztürk ile Pantene Altın Kelebek gecesinde “20yıldır bu sektördeyim, beni programına hiç davet etmedin” diyerek kendisinesitem eden Öykü Serter, sonunda buluşuyor. Serter,“Beyaz Show”a konuk oluyor. 

17.12.2015Ne Oluyor
Beyaz Showun bu haftaki konukları | 18 Aralık Cuma

Beyaz Show'un bu haftaki konukları | 18 Aralık Cuma

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show izleyicelerini eğlendirmeye devam ediyor. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 18 Aralık Cuma günü saat 23.15'de canlı yayınla Kanal D'de.

16.12.2015Gündem
Koray Avcı kimdir | Aşk ile albümü

Koray Avcı kimdir? | Aşk ile albümü

Son zamanların popüler sanatçısı Koray Avcı, çıkarttığı "Aşk ile" albümüyle büyük bir çıkış yakaladı. Daha önce yetenek sizsiniz programına katılan Koray Avcı yarı finale kadar yükselmişti. Peki, Koray Avcı kimdir?

12.12.2015Bilgi
Beyaz Show sordu: 55 milyon lira size çıksa ne yapardınız

Beyaz Show sordu: "55 milyon lira size çıksa ne yapardınız?"

Cuma gecelerinin eğlencesiBeyaz Show, muhteşem konukları ve yepyeni içeriğiyle yeni sezonda da tümhızıyla devam ediyor.Beyaz Show ekibi sokağa çıktı, "55 milyon lirasize çıksa ne yapardınız?" diye sordu. 

12.12.2015Ne Oluyor
Ne çektin sen Engin Altan Düzyatan

Ne çektin sen Engin Altan Düzyatan

Kanal D’nin vazgeçilmez talk show programı Beyaz Show bu hafta DirilişErtuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ı konuk etti.Dizide yer alan ve Ertuğrul’a kurulan pusuları Beyazıt Öztürk birvideoda topladı. O sahneler adeta; ”Ne çektin sen Engin Altan Düzyatan”dedirtti. 

12.12.2015Ne Oluyor
Koray Avcının şalvarı az kalsın düşüyordu

Koray Avcı'nın şalvarı az kalsın düşüyordu

Beyaz Show'un dün akşamki konuklarından biri de şarkıcı Koray Avcı'ydı. Avcı, ayağa kalktığı bir anda, neredeyse şalvarı düşüyordu. O anlar kameralara böyle yansıdı.

12.12.2015Eğlence
Beyaz, Diriliş Ertuğrul dizisindeki sahnelere farklı sesler montajlarsa

Beyaz, Diriliş Ertuğrul dizisindeki sahnelere farklı sesler montajlarsa

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show'un sunucusu Beyazıt Öztürk, Diriliş Ertuğrul dizisindeki oyuncuları konuk etti. Dizideki sahnelere farklı sesler ekleyerek bir klip yayınlayan Beyaz, konuklar ve stüdyodaki seyircileri gülmekten kırdı geçirdi.

11.12.2015Eğlence
Engin Altan Düzyatandan yeni doğacak çocuğuna güzel sözler

Engin Altan Düzyatan'dan yeni doğacak çocuğuna güzel sözler

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show'un bu haftaki konuklarından biri Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan oyuncu Engin Altan Düzyatan'dı. Beyaz Engin Altan Düzyatan'ın yakın bir zamanda baba olacağını herkese duyurdu ve Engin altan Düzyatan'dan ileride çocuğununda bugünleri izlemesi için kameralara bir şeyler söylemesini istedi. Engin Altan Düzyatan kameraya bakarak ileride doğacak evladının duyması için çok güzel sözler söyledi.

11.12.2015Ne Oluyor
Beyaz ve Engin Altan Düzyatan sosyal medyayı salladı

Beyaz ve Engin Altan Düzyatan sosyal medyayı salladı

Kanal D'nin sevilen programı Beyaz Show'un bu haftaki konuklarından biri oyuncu Engin Altan Düzyatan'dı. Programda, Beyazıt Öztürk, konuklarıyla sohbet ederken bir anda Engin Altan Düzyatan'a döndü ve "Aramızdaki şu konuyu kapatalım istiyorum artık" dedi. Sonrasında, ayağa kalkan Beyaz ve Engin Altan Düzyatan, bir anda ellerini kaldırıp birbirlerinin ellerine vurarak "Engin Altan Düzyatan" demeye başladı. İkilinin bu eğlenceli anları sosyal medyayı salladı. 

11.12.2015Ne Oluyor
Bugün kanallarda ne var | 11 Aralık Cuma

Bugün kanallarda ne var? | 11 Aralık Cuma

Bugün kanallarda hangi diziler var? Televizyonun eğlenceli yarışma programları saat kaçta? Bu akşam hangi filmler yayınlanacak? Beyaz Show saat kaçta?

11.12.2015Bilgi
Beyaz Show 11 Aralık Cuma konukları | Diriliş Ertuğrul ekibi Beyaz Show da

Beyaz Show 11 Aralık Cuma konukları | Diriliş Ertuğrul ekibi Beyaz Show' da!

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yine güldürecek. Beyaz Show 'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle bu akşam saat 23.15'de Kanal D'de.

10.12.2015Bilgi
YouTubeun 2015 yılında en çok izlenen videoları

YouTube'un 2015 yılında en çok izlenen videoları

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2015'te YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı. Bakın en çok YouTube'ta neler izledik?

10.12.2015Teknoloji
Türkiye Googleda 1-7 Aralık tarihlerinde  en çok ne aradı

Türkiye Google'da 1-7 Aralık tarihlerinde en çok ne aradı?

Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin dudak dudağa görüntülenmesiyle birlikte Ural Google'ın en çok aranan ismi oldu. Peki Türkiye Google'da başka neler neler aradı?

10.12.2015Teknoloji
Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler | 11 Aralık Cuma

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? | 11 Aralık Cuma

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show seyircilerini güldürmeye devam ediyor. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 11 Aralık Cuma günü saat 23.15'de canlı yayınla Kanal D'de.

8.12.2015Bilgi
Ahmet Kural ve Murat Cemcir Beyazla Göz Göze

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Beyaz'la Göz Göze

Beyaz Show'un 'Beyaz'la Göz Göze' skecinde ünlü komedyenler Ahmet Kural ve Murat Cemcir vardı. Skeç, izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

5.12.2015Eğlence
Beyaz’dan Sertab Erener’e düet sürprizi

Beyaz’dan Sertab Erener’e düet sürprizi

Beyaz Show yine dün geceye damga vurdu.Sertap Erener’in Aşk adlı parçası geçtiğimiz günlerde izdivaç programında bir gelin adayı tarafından kötü şekilde yorumlanmış, sosyal medyada alay konusu olmuştu. Beyaz bu hafta yayınlanan bölümünde Sertab Erener için hazırladığı klipte, Erener’i gelin adayı ile düet yaptırdı.

5.12.2015Eğlence
04 Aralık Beyaz Showda kimler konuk olacak

04 Aralık Beyaz Show'da kimler konuk olacak?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu akşam yine güldürecek. Beyaz Show 'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle bu akşam saat 23.15'de Kanal D'de.

4.12.2015Bilgi
TV yayın akışı | 04 Aralık Cuma

TV yayın akışı | 04 Aralık Cuma

04 Aralık 2015 Cuma günü yayın akışında hangi kanallar ve programlar var? Cuma günü merakla beklenen diziler bugün yayınlanacak mı? Bugün kanallarda hangi filmler yayınlanacak? Beyaz Show saat kaçta?

4.12.2015Bilgi
Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show bu haftada çok güldürecek. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 4 Aralık Cuma günü saat 23.15'de Kanal D'de.

2.12.2015Bilgi
Temennimiz aramıza dönmeleri

Temennimiz aramıza dönmeleri

42. Pantene Altın Kelebek ödül törenine barış mesajları ve sahneden Can Dündar ile Erdem Gül’e gönderilen “selam”lar damga vurdu. Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin de en iyi haber sunucularına ödüllerini vermek üzere çıktığı sahnede etkileyici bir konuşma yaptı.

30.11.2015Magazin
Beyazıt Öztürk kimdir | 42. Pantene Altın Kelebek Jüri Özel Onur Ödülü’nün sahibi Beyazıt Öztürk oldu

Beyazıt Öztürk kimdir? | 42. Pantene Altın Kelebek Jüri Özel Onur Ödülü’nün sahibi Beyazıt Öztürk oldu!

42. Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün görkemli bir törenle sahiplerini buldu. 42. Pantene Altın Kelebek Jüri Özel Onur Ödülü’nün sahibi Beyazıt Öztürk kimdir?

30.11.2015Bilgi
42. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

42. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gece bu yıl “Pantene Altın Kelebek Ödülleri” adıyla yapıldı.

28.11.2015Magazin
Minik Muhammed canlı yayında herkese ders verdi

Minik Muhammed canlı yayında herkese ders verdi

BeyazShow'un konuğu olan Beşiktaşlı 10 yaşındaki minik taraftar MuhammetAlpak Başkan Fikret Orman'ın kendisine hediye ettiği imzalıformayı, lösemili çocuklara vermesi için Beyazıt Öztürk'e hediyeetti. Miniktaraftar Muhammed ' Bu formanın benim için manevi değeri çok yüksek.Ama lösemili kardeşlerimin buna benden daha çok ihtiyacı var. 'diyerek örnek bir davranışa imza attı.  

28.11.2015Ne Oluyor
Ferdi Tayfurun kızı Huzurum Kalmadı şarkısını söyledi

Ferdi Tayfur'un kızı Huzurum Kalmadı şarkısını söyledi

Arabesk müziğin önde gelen ismi Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, Beyaz Show'a katıldı.Tuğçe Tayfur burada babasının "Huzurum Kalmadı" şarkısını seslendirdi. Tayfur, büyük alkış topladı.

28.11.2015Ne Oluyor
Beyaz Türkan Şoray filmlerinde

Beyaz Türkan Şoray filmlerinde

Beyaz Show'a bu hafta Yeşilçam'ın ünlü sanatçısı Türkan Şoray katıldı. Beyaz eski filmlerin üzerine montaj yaparak Türkan Şoray'la ilgili olan bölümlere kendisini koyması izleyenleri gülümsetti.

28.11.2015Ne Oluyor
Fettah Candan beste alan mağdurlar

Fettah Can'dan beste alan mağdurlar!

Beyaz Show'un bu haftaki konukları arasında Fettah Can da vardı. Beyaz'ın Fettah Can için hazırladığı "Fettah Can'dan beste alan mağdurlar" videosu yine herkesi kahkahaya boğdu.

28.11.2015Ne Oluyor
Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı | 27 Kasım konukları kimler

Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? | 27 Kasım konukları kimler?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle bu akşam saat 23.15'de Kanal D'de.

27.11.2015Bilgi
Beyaz Show - 27 Kasım Fragmanı

Beyaz Show - 27 Kasım Fragmanı

Türkan Şoray, Yağmur Ünal, Serkan Şenalp, Fettah Can, 2015 Best Modelleri Yağmur Aydan, Yılmaz Kunt, Ömer Samed Kurtulmuş bu hafta "Beyaz Show"da!

26.11.2015Ne Oluyor
Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 27 Kasım Cuma günü saat 23.15'de Kanal D'de.

25.11.2015Bilgi
Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı | 20 Kasım Cuma

Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı? | 20 Kasım Cuma

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı? Beyaz Show bu hafta neden yayınlanmayacak? Beyaz Show 20 Kasım fragmanı yayınlandı mı?

20.11.2015Bilgi
Bugün kanallarda ne var | 20 Kasım Cuma

Bugün kanallarda ne var? | 20 Kasım Cuma

Bugün kanallarda neler var? Cuma günü yayınlanan diziler ve programlar saat kaçta? Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? Kiralık Aşk saat kaçta? Kanalların yayın akışı..

20.11.2015Bilgi
Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı

Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı? Beyaz Show bu hafta neden yayınlanmayacak? Beyaz Show 20 Kasım fragmanı yayınlandı mı?

19.11.2015Bilgi
Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek en iyi oyuncu ödülünü aldı

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek en iyi oyuncu ödülünü aldı

4’üncü Kristal Fare Ödülleri, önceki akşam SuAda’da yapılan törenle sahiplerini buldu.

17.11.2015Magazin

Yazar Sonuçları

“İsyan” dedi, kırdı geçirdi…

Bu haftaki röportaj konuğum Ahmet Parlak. Mersinli, 28 yaşında… O kadar açık ki “Babam varlıklıymış ama ben doğunca her şey bitmiş” diye pat pat söylüyor. Geçen sene söylediği ve 1 milyon tık alan İsyan şarkısı O Ses Türkiye’de de yayınlanınca kırdı geçirdi lafı tam yerinde olur.

7.12.2015

Mutsuz bir gergedanla tanıştım

7 günü aşan 200 saatlik bir yolculukla İngiltere’den Türkiye’ye getirilen gergedan Samir’le tanıştım hafta sonu...

6.12.2015