EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Bennu Yıldırımlar

Bennu Yıldırımlar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bennu Yıldırımlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 480 Bennu Yıldırımlar haberi bulunmuştur.

Bennu Yıldırımlar Haberleri

Film

Film

24.12.1999Spor Arena
Film

Film

31.12.1999Spor Arena
Barış, iki savaş arasındaki moladır

"Barış, iki savaş arasındaki moladır"

İstanbul Şehir Tiyatroları’nın Goethe Enstitüsü işbirliğiyle düzenlediği "Çağdaş Alman Yazarlar" başlıklı performanslar dizisinin üçüncüsü 8 Nisan, saat 20.30’da Harbiye Muhsin Ertuğrul Cep Tiyatrosu’nda yapılacak. Bu kez, çalışma konusu Alman yazar Thomas Brasch'ın "Kadınlar, Savaş, Komedi" adlı oyunu.

30.03.2002Gündem
Tiyatroda ödül heyecanı

Tiyatroda ödül heyecanı

Tiyatro oyuncusu olan ilk Müslüman Türk kadını Afife Jale anısına bu yıl altıncısı düzenlenen Afife Tiyatro Ödülleri'nin adayları belirlendi. Özel ödüller ise bu yıl Ferhan Şensoy, Lale Oraloğlu, Behiç Ak ve Yeşim Koçak'a değer görüldü. Kazananlar 15 Nisan'daki törende açıklanacak.

9.04.2002Gündem
Asker Tamer

Asker Tamer

Türk-Yunan ortak yapımı ‘‘Bir Tutam Baharat’’ filminin çekimleri sürdürülüyor. Filmde bir askeri doktoru canlandıran Tamer Karadağlı'yı, eşi Arzu Balkan çekimler sırasında yalnız bırakmıyor.

11.02.2003Gündem
Barış için küresel eylem günü

Barış için küresel eylem günü

Bugün, yüzlerce kentte, milyonlarca insan savaşa karşı sokağa çıktı. Dünyanın büyük şehirlerinde gerçekleştirilen, milyonlarca kişinin katıldığı küresel eylemlerle ABD'nin Irak'ta savaş girişimi protesto edildi. Bu akşam saat 20.00'de Türkiye ve dünyanın birçok kentinde barış için 1 dakika karanlık eylemi gerçekleştirilecek.

15.02.2003Gündem
TRT’den yeni dizi

TRT’den yeni dizi

TRT’nin yeni dizisi’Aynalar’da Bennu Yıldırımlar, Kürşat Alnıaçık ve Meriç Başaran başrolde...

10.08.2004Kelebek
Sadri Alışık Ödüllerinde adaylar açıklandı

Sadri Alışık Ödülleri'nde adaylar açıklandı

Bu yıl 11'inci kez verilecek olan ‘Geleneksel Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri’nin adayları açıklandı.Sinema ve tiyatro dallarında toplam 16 ödülün verileceği 11. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri için her dalda belirlenen adaylar şöyle:

21.04.2006Gündem
Sadri Alışık Ödülleri adayları açıklandı

Sadri Alışık Ödülleri adayları açıklandı

"11. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri"ne aday gösterilenler açıklandı. Beyoğlu'ndaki Sadri Alışık Tiyatrosu Küçük Sahne'de düzenlenen basın toplantısında açış konuşmasını yapan Sadri Alışık'ın eşi Çolpan İlhan, adayların titiz çalışmalar sonucu belirlendiğini ifade ederek, ödül töreninin 8 Mayıs Pazartesi günü Türker İnanoğlu Kültür Merkezi'nde yapılacağını söyledi.

22.04.2006Gündem
Ağustos sıcağında sinema serinliği

Ağustos sıcağında sinema serinliği

Ankara Sinema Kültürü Derneği tarafından düzenlenen SineTek Avrupa gösterimleri, ağustos ayında da devam ediyor. Yaklaşık üç yıldan bu yana Ankapol Sineması’nda devam eden gösterimler, bu kez Tüze Metropol Sineması’na taşınıyor. Gösterimler her perşembe saat:19.30’da başlayacak. İşte ayın filmleri...

3.08.2006Kelebek
Yeni sezona merhaba

Yeni sezona merhaba

Kanal D yeni yayın dönemine bugün Dolmabahçe Sarayı’nda vereceği muhteşem bir partiyle başlıyor.Türkiye’de televizyon yayıncılığının amiral gemisi olan Kanal D, yeni yayın döneminde, büyük küçük, yaşlı genç, kadın erkek tüm izleyicileri için zengin ve geniş yelpazeli programlar hazırladı.

5.09.2006Kelebek
Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Türk Edebiyat tarihinin seçkin yazarlarından Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüzleşen eseri Yaprak Dökümü uzun yıllar sonra tekrar ekranlarda yerini alıyor. Günümüze uyarlanmış senaryo ve güçlü kadrosu ile yeni başlayan diziler içinde farklı bir yere geleceğinin de daha şimdiden sinyallerini veriyor.

9.09.2006Kelebek
Yaprak Dökümü  yarın başlıyor

Yaprak Dökümü yarın başlıyor

Türk edebiyatının seçkin yazarlarından Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüzleşen eseri "Yaprak Dökümü"nden uyarlanan dizi, yarın akşam KANAL D'de ekrana gelecek. Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın yaptığı, başrollerini Haluk Ergün ve Güven Hokna'nın paylaştığı dizide, uğradığı iftira sonucu kaymakamlık görevini bırakarak, eşi ve beş çocuğuyla birlikte İstanbul'a dönen Halil Ergün'ün canlandırdığı "Ali Rıza Bey" karakterinin kent yaşamı içinde yaşadığı sıkıntılar anlatılıyor.

12.09.2006 Kelebek
Yaprak Dökümünün üç güzeli konuştu

Yaprak Dökümü'nün üç güzeli konuştu

Kanal D'de bu akşam saat 20.00'de ekrana gelecek olan "Yaprak Dökümü" dizisinin üç güzel kızını canlandıran Bennu Yıldırımlar, Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen, Kelebek'e konuştu.

10.10.2006Kelebek
Yaprak Dökümü’nün 4 güzeli

Yaprak Dökümü’nün 4 güzeli

KANAL D'nin reyting rekorları kıran dizisi "Yaprak Dökümü"nde bu akşam, evden ayrılan gelininin hamile olduğunu öğrenen Ali Rıza, oğlu Şevket'e ailesine sahip çıkması konusunda destek veriyor.

12.12.2006Kelebek
Birinciliği kaptırmadı

Birinciliği kaptırmadı

Kanal D Çarşamba günü, Fenerbahçe E. Frankfurt UEFA Kupası maçı ve “Yaprak Dökümü” dizisi ile ekranın zirvesine adını yazdırdı.

14.12.2006Kelebek
Yaprak Dökümünde sürpriz bir konuk var

Yaprak Dökümü'nde sürpriz bir konuk var

Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın başrollerinde oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan “Yaprak Dökümü”nün bu akşamki bölümünde; ünlü sanatçı Perihan Savaş, sürpriz bir rolle karşımıza çıkacak. 20.00 KANAL D

26.12.2006Spor Arena
“Yaprak Dökümü” Çarşamba’nın birincisi

“Yaprak Dökümü” Çarşamba’nın birincisi

Kanal D’nin sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”, Çarşamba günü Tüm Kişiler’de ve A/B Sosyo Ekonomik Statü’de birinci oldu.

28.12.2006Kelebek
20:00 Yaprak Dökümü kutlama yemeği

20:00 Yaprak Dökümü kutlama yemeği

Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün oyuncuları ve teknik ekibi, hem geride kalan 17 bölümdeki başarılarını kutlamak, hem de stres atıp eğlenmek için 18 Ocak Perşembe günü, akşam yemeğinde bir araya geliyorlar.

17.01.2007Spor Arena
“Yaprak Dökümü” Çarşamba’nın birincisi

“Yaprak Dökümü” Çarşamba’nın birincisi

Kanal D’nin sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”, Çarşamba günü birinci oldu. Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran ve Deniz Çakır’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba günü ekrana gelen 17. bölümü, yüzde 11.3 rating ve yüzde 26.5 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

25.01.2007Kelebek
“Yaprak Dökümü” Çarşamba’nın birincisi

“Yaprak Dökümü” Çarşamba’nın birincisi

Kanal D’nin sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”, Çarşamba günü birinci oldu. Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran ve Deniz Çakır’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba günü ekrana gelen 20. bölümü, yüzde 11.9 rating ve yüzde 27.1 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

8.02.2007Kelebek

“Yaprak Dökümü” Çarşamba’nın birincisi

Kanal D’nin sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”, Çarşamba günü yine birinci oldu. Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran ve Deniz Çakır’ın oynadıkları sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba günü ekrana gelen 21. bölümü, yüzde 11.3 rating ve yüzde 26.4 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

22.02.2007Kelebek
Çarşambanın birincisi Yaprak Dökümü

Çarşambanın birincisi Yaprak Dökümü

Kanal D'nin sevilen dizisi "Yaprak Dökümü", çarşamba günü yine birinci oldu. Kanal D ayrıca, şubat ayını da birinci olarak tamamladı.

1.03.2007Gündem
“Yaprak Dökümü” zirveye kuruldu

“Yaprak Dökümü” zirveye kuruldu

Kanal D’nin sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”, haftalardır olduğu gibi, Çarşamba günü milyonları ekran başına kilitleyip yine birinci oldu.

8.03.2007Kelebek
“Yaprak Dökümü” yine birinci

“Yaprak Dökümü” yine birinci

Kanal D’nin sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”, haftalardır olduğu gibi, Çarşamba günü milyonları ekran başına kilitleyip yine birinci oldu.

15.03.2007Kelebek

Yazar Sonuçları

Bir bu yarışma eksikti!

Türk televizyonlarında bir şey tutmaya görsün, mantar gibi çoğalırlar. Geçtiğimiz sezon şarkı yarışmalarında benzer olayı yaşamıştık. Bu sezon da çeşitli vesilelerle eve kapanan insanlardan geçilmiyor.

4.01.2005