EKSTRA
MENÜ

Bennu Yıldırımlar

Bennu Yıldırımlar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bennu Yıldırımlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 481 Bennu Yıldırımlar haberi bulunmuştur.

Bennu Yıldırımlar Haberleri

Yerli dizilerdeki unutulmayan öpüşme sahneleri

Yerli dizilerdeki unutulmayan öpüşme sahneleri

Geçen hafta milyonlarca TV izleyicisi Tatlı Küçük Yalancılar adlı diziyi konuştu... Bunun nedeni de alışılmışın dışında uzunlukta ve doğallıktaki öpüşme sahnesiydi. Şükrü Özyıldız'ın oynadığı Eren ile Bensu Soral'ın canlandırdığı Aslı karakterleri kameralar karşısında öylesine büyük bir doğallıkla öpüştüler ki diziyi izleyenler hemen klavyeye sarılıp sosyal medyada fırtınalar estirdi.

13.08.2015Magazin
Ünlü isimlerdem Tümay Özokura destek

Ünlü isimlerdem Tümay Özokur'a destek

Bugüne kadar kendi alanında uzman; Erol Avcı, Mehmet Yiğitalp, Gani Müjde, Lale Eren, Semih Kaya, Ahmet Kayumtu, Mete Şener, Ertuğrul Özkök, Ali Eyüboğlu, Nurettin Soydan, Nurcan Sabur, Bennu Yıldırımlar, Işıl Yücesoy, Metin Uca, Uğurkan Erez, Ezel Akay, İlker Bilgi, Bülent İşbilen, Deniz Akçay, Bahadır İnce, Celal Çimen, Cankat Ergin, Kartal Çıdamlı, Mehmet Bahadır Er, Sevgi Birsel ve Tamer Yılmaz gibi ünlü isimlerin konuk olarak katılıp, destek verdiği Tümay Özokur Atölye 10. Kur mezunlarının sertifikalarını verdi.

15.07.2015Keyif
Tek yürek tek ses

Tek yürek tek ses

Haklı Kadın Platformu, kadınların hayatın her alanında eşit haklara sahip olması amacıyla, kadın milletvekilleri ve adayları, sivil toplum örgütleri, iş dünyası temsilcileri ve kanaat önderlerini dün sabah ‘Kadınlar İçin Tek Ses’ organizasyonunda bir araya getirdi.

22.05.2015Gündem
Kadınlar İçin Tek Ses: Ayrımcılığa karşı el ele

Kadınlar İçin Tek Ses: Ayrımcılığa karşı el ele

Haklı Kadın Platformu, kadınların hayatın her alanında eşit haklara sahip olması amacıyla, kadın milletvekilleri ve adaylarının yanı sıra sivil toplum örgütleri, iş dünyası temsilcileri ve konuyla ilgili kanaat önderlerini bugün sabah İstanbul Kongre Merkezi’nde ‘Kadınlar İçin Tek Ses’ organizasyonunda bir araya getirdi.

22.05.2015Gündem
Artık o da ekipte

Artık o da ekipte

Gonca Vuslateri, “Gönül İşleri”nin kadrosuna dahil oldu.

5.02.2015Magazin
Gonca Vuslateri Gönül İşleri dizisine katıldı

Gonca Vuslateri Gönül İşleri dizisine katıldı

Star TV’nin sevilen dizisi Gönül İşleri’nin kadrosuna yeni bir isim katıldı.

1.02.2015Magazin
Kardeş olduk

Kardeş olduk

“Gönül İşleri” ekibi, önceki akşam Zarifi’de buluştu.

20.01.2015Magazin
Ünlüler tek ses: Kadın cinayetlerini durduracağız

Ünlüler tek ses: Kadın cinayetlerini durduracağız

Ünlü isimler bu kez kadınlar ölmesin diye kamera karşısına geçti. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'nun hazırladığı videoda Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Sinem Öztürk, Selin Demiratar ve Deniz Çakır biraraya geldi. 5 ünlü,Kadın Cinayetleri Platformu’nun 5 talebini dile getirirken 23 Kasım pazar günü saat 15.00’te Taksim Tünel'den Galatasaray Meydanı'na yapılacak, öldürülen kadınların aileleri, sanatçılar ve milletvekillerinin de katılacağı yürüyüşe de destek istedi.

21.11.2014Haber
Darülbedayinin 100 yıllık perdesini araladık

Darülbedayi'nin 100 yıllık perdesini araladık

Tarihi âna bir gün kaldı: Şehir Tiyatroları’nın 100. yılı yarın Cemal Reşit Rey’de görkemli bir törenle kutlanacak. Öncesinde adresi gizli tutulan 100 yıllık malzemelerinin deposuna girdik. Cahide Sonku’nun elbiselerinden Lüküs Hayat’ın ilk dekorlarına burada bir asırlık hazine yatıyor...

17.11.2014Keyif
Sinemle uyumlu bir partner olduk

Sinem'le uyumlu bir partner olduk

Yapımcılığını TMC’den Erol Avcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Türkan Derya’nın üstlendiği, başrolleri Bennu Yıldırımlar, Sinem Kobal, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Fırat Çelik ve Kaan Yılmaz’ın paylaştığı “Gönül işleri” ilk bölümüyle Star TV’de başladı.

17.10.2014Magazin
Selma Ergeçin Gönül İşlerindeki gelinlik sahnesi

Selma Ergeç'in Gönül İşleri'ndeki gelinlik sahnesi

İlk bölümüyle ekranlara gelen dizide özellikle kadınların dikkatini bu sahne çekti.

13.10.2014Keyif
Gönül İşleri dizisi 1. bölüm ile ekranda

Gönül İşleri dizisi 1. bölüm ile ekranda

Star'da 3 kız kardeşin hikayesinin anlatıldığı yeni bir dizi başlıyor. İlk bölüm bu akşam... İşte diğer bilgiler...

12.10.2014Keyif
Anlayışlı olun ya

Anlayışlı olun ya

Başrollerini Sinem Kobal, Bennu Yıldırımlar ve Selma Ergeç’le birlikte paylaşacağı “Gönül İşler” adlı diziyle ekrana dönmeye hazırlanan Timuçin Esen, önceki gün Bebek’te objektife takıldı.

28.09.2014Magazin
Son kararı ben veririm

Son kararı ben veririm

Aklı ne geçmişte, gözü ne gelecekte ulaşacağı noktada… Sinem Kobal, yaşadığı anın hakkını vermesi gerektiğini pek çok insandan önce fark etmiş. Şimdi gündeminde, yeni dizisi Gönül İşleri var. İki yıl aradan sonra sette geçirdiği saatler onu mutlu etmeye yetiyor.

27.09.2014Magazin
Düğün tarihini öne çekti...

Düğün tarihini öne çekti...

Son günlerin çok konuşulan çiftlerinden Sinem Kobal - İbrahim Çelikkol cephesinde yeni karar...

26.09.2014Avrupa
Sinem Kobal İbrahim Çelikkol ne zaman evlenecek

Sinem Kobal İbrahim Çelikkol ne zaman evlenecek

Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol'un ilişkisi tam gaz devam ediyor.

26.09.2014Magazin
Ünlüler Şengal için bir araya geldi

Ünlüler Şengal için bir araya geldi

Sanat Dünyasının ünlü isimleri, IŞİD katliamından kaçan Ezidiler’e destek için kamera karşısına geçti.Engin Günaydın, Bennu Yıldırımlar, Meltem Cumbul, Gürgen Öz ve Tülin Özen’in de aralarında bulunduğu 35 sanatçı, IŞİD’in yaptığı katliamın ardından Şengal’e göç etmek zorunda kalan Ezidi halkı için kamera karşısına geçti.

23.09.2014Haber
Şengale ses ver

Şengal'e ses ver

Sanat dünyasının ünlü isimleri, IŞİD katliamından kaçan Ezidiler’e destek için kamera karşısına geçti.

23.09.2014Keyif
Şengale ses ver

Şengal'e ses ver

Engin Günaydın, Bennu Yıldırımlar, Meltem Cumbul, Gürgen Öz ve Tülin Özen'in de aralarında bulunduğu 35 sanatçı IŞİD'in yaptığı katliamın ardından Şengal'e göç etmek zorunda kalan Ezidi halkı için kamera karşısına geçti.

23.09.2014Haber
3 kız kardeş

3 kız kardeş

Yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, Türkan Derya'nın yönettiği "Gönül İşleri" dizisinin ilk tanıtımı dün akşam yayınlandı.

16.09.2014Magazin
Sinem Kobal: Benim için enteresan bir seneydi

Sinem Kobal: 'Benim için enteresan bir seneydi'

13 yaşından beri ekranlarda olan Sinem Kobal, 'Gönül İşleri' ile televizyona dönmeye hazırlanırken geçmişi gülümseyerek hatırlıyor ve şu an yaşadığı uyanışı anlatıyor.

12.09.2014Hayat
Sinem Kobalın hayatını değiştiren ölüm

Sinem Kobal'ın hayatını değiştiren ölüm

13 yaşından beri ekranlarda olan Sinem Kobal, “Gönül İşleri” adlı diziyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Yeni dizisinde bugüne kadarkilerden çok farklı bir karakteri canlandıran Kobal, InStyle’a konuştu: Ünlü oyuncu hem geçmişi andı hem de yaşadığı uyanışı anlattı.

31.08.2014Magazin
Orkestra ile çalışırken ego olmaz

Orkestra ile çalışırken ego olmaz

Son olarak “Umutsuz Ev Kadınları”nın Nermin’i olarak izleyici karşısına çıkan Bennu Yıldırımlar’la tutkunu olduğu Kuzguncuk’ta buluştuk. Oyuncu, dizi, tiyatro ve annelik arasında geçen koşuşturmasını Quality of Magazine’e anlattı.

4.07.2014Magazin
Buket Uzuner hayvan hakları için mücadele ediyor

Buket Uzuner hayvan hakları için mücadele ediyor

Uzuner hayvan hakları çerçevesinde bugüne kadar 40 bin imza topladı. TBMM Çevre Komisyonu'na mektup yazan ünlü yazar, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşları da bu konuda desteğe çağırıyor.

28.06.2014Keyif
Ünlü Kadınlar Yazın Nasıl Besleniyorlar

Ünlü Kadınlar Yazın Nasıl Besleniyorlar?

Yaz mevsiminde beslenme konusunda ünlü isimlerin nelere dikkat ettiğini ve hangi besinlerini tercih ettiğini biliyor musunuz?

Umutsuzların vedası

Umutsuzların vedası

Başrollerini Bennu Yıldırımlar, Songül Öden, Ceyda Düvenci, Deniz Uğur, Didem Taslan ve Özge Özdera’in paylaştığı “Umutsuz Ev Kadınları”, ekranlara veda ediyor.

10.05.2014Kelebek
Artık umutları kalmadı

Artık umutları kalmadı

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Songül Öden, Ceyda Düvenci, Deniz Uğur, Özge Özder'in yer aldığı 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisi final yapıyor.

4.05.2014Kelebek
Görkemli kaybedenler…

Görkemli kaybedenler…

Coen Kardeşler’in son çalışması ‘Sen Şarkılarını Söyle’, bir tutunamayan hikâyesi. 60’ların başında geçen filmde bir folk şarkıcısının mücadelesi anlatılıyor.

24.01.2014Kelebek
Bu gidişle sahnede öleceğim

Bu gidişle sahnede öleceğim

“Umutsuz Ev Kadınları”nın Emel’i Özge Özder, şimdi bir de “Müziksiz Evin Konukları” oyunuyla tiyatro sahnesinde. Başarılı oyuncu, oyunda çocuk zekasına sahip 35 yaşında bir kadını canlandırıyor. Yeni projeyi fırsat bilip buluştuk, hem rolünü, hem diziyi, hem de özel hayatını konuştuk.

22.12.2013Kelebek
Gerçek anne kim tartışması

Gerçek anne kim tartışması

-“Bir çocuğu doğuran mı annesidir yoksa onu yetiştiren mi?” konusunu sorgulayan “Kafkas Tebeşir Dairesi” oyunu, büyük ilgi gördü. Sadri Alışık Tiyatrosu Birim Sahne tarafından Zorlu Center PSM’de sahnelenen oyunun tartışma yaratan temasını, bir de ünlü annelere sorduk.

30.11.2013Kelebek
Mavi Şevval

Mavi Şevval

EŞİT Fırsat Derneği, görme engelli çocuklar için Bursa’da inşa edilecek anaokuluna fon sağlamak amacıyla “Tavşan Görenkulak İçin Masallar” adlı projeyi hayata geçirdi. Projeye ünlü isimler de destek verdi.

26.11.2013Gündem
Umutsuz kadınlar korosu

Umutsuz kadınlar korosu

“Umutsuz Ev Kadınları” ekibi, dizinin 100’üncü bölümünü önceki akşam Günay’da kutladı.

22.11.2013Kelebek
9 yıllık çalışmanın ürünü

9 yıllık çalışmanın ürünü

Arzum Onan’ın heykel çalışmalarından oluşan ve “Dokuz” adını verdiği ilk kişisel sergisi, Arte İstanbul galerisinde yoğun bir katılımla açıldı.

21.11.2013Kelebek
“Her Ses Bir Nefes 2” sergisi başladı

“Her Ses Bir Nefes 2” sergisi başladı

Projeye, 59 ünlü kadın destek veriyor.

24.08.2013Etkinlikler
288 üstün yetenekli 40 sanatçıyla buluştu

288 üstün yetenekli 40 sanatçıyla buluştu

Edirne Valiliği’nce, üstün yetenekli öğrencilerin sanatçılarla buluşturulması amacıyla düzenlenen “Akademi Edirne” projesi sona erdi. Proje kapsamında 288 üstün yetenekli öğrenci 40 sanatçıyla biraraya getirildi.

1.05.2013Eğitim
Say için 1111 imza toplandı

Say için 1111 imza toplandı

Fazıl Say’a Twitter’daki ifadeleri nedeniyle “dini değerleri aşağılamak” suçundan verilen 10 aylık hapis cezası, ülke içinde ve dışında bir çok sanatçı ve bilim insanı tarafından tepkiyle karşılandı.

20.04.2013Gündem
59 ünlü kadın tek ses tek nefes oldu

59 ünlü kadın tek ses tek nefes oldu

Türkiye’de kadın sorunlarına karşı bilinç edinmeyi amaçlıyorlar.

11.03.2013Etkinlikler
Kadının gücü

Kadının gücü

Kadınların güçlendirilmesine yönelik projeleri ile geçtiğimiz hafta içerisinde Birleşmiş Milletler tarafından dünya şirketlerine örnek gösterilen Turkcell, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla “Türkiye’yi Büyüten Kadın Liderler” başlığını taşıyan bir etkinlik gerçekleştirdi.

10.03.2013Kelebek
Sette sürpriz kutlama

Sette sürpriz kutlama

Kanal D’de yayınlanan “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin Yasemin’i Songül Öden, yeni yaşını sette arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

24.02.2013Kelebek

Mola bitti

“Umutsuz Ev Kadınları”, kısa bir molanın ardından bu akşam ekrana dönüyor. Kanal D’nin sevilen dizisinin başrol oyuncuları Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Songül Öden ve Özge Özder’le buluştuk, önümüzdeki haftalarda “Umutsuz Ev Kadınları”nda ne gibi sürprizler yaşanacağını sorduk.

17.01.2013Kelebek
Dizilerin yayın günü belli oldu

Dizilerin yayın günü belli oldu

“Yalan Dünya”, “Kayıp Şehir” ve “Umutsuz Ev Kadınları” kendi günlerinde ekrana gelecek!

9.01.2013Kelebek
Yasemin, hemşire kılığına giriyor

Yasemin, hemşire kılığına giriyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle takip edilen sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları”nda bu hafta, Yasemin (Songül Öden) hemşire kılığına girip, Sinan’ın (Serhat Tutumluer) karşısına çıkıyor.

23.11.2012Kelebek
BU SAHNELER ÇOK KONUŞULACAK

BU SAHNELER ÇOK KONUŞULACAK

Başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in oynadıkları, sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları” bu hafta da, temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

21.11.2012Gündem
BU SAHNELER ÇOK KONUŞULACAK

BU SAHNELER ÇOK KONUŞULACAK

Başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in oynadıkları, sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları” bu hafta da, temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.Dizinin yayınlanan fragmanında;Zeliş, kocasına büyük miktarda para kalacağını öğrenir ve boşanmadan önce paranın yarısını alabilmek için Kudret'e yaptığı cilveler diziye damgasını vuracak, fakat asıl tuzağa düşenin kendisi olacağından habersizdir.

21.11.2012Ne Oluyor
İhanet kokusu

İhanet kokusu

Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Umutsuz Ev Kadınları’na bu hafta Sibel’in Ömer’e yaklaşma çabaları damga vuracak...

16.11.2012Kelebek

Yazar Sonuçları

Meclis’te sesimi duyur

SEN neredeydin? Ben küçük yaşta okuldan alınıp işe verilirken... Ben işyerinde her gün tacize uğrarken... Ben henüz 13 yaşında babam yaşında bir adamla evlendirilirken... Ben sırf kadın olmam nedeniyle iş için başvurduğum her kapıdan geri çevrilir, tek seçenek olarak annelik gösterilirken... Ben dayak nedeniyle baba evine döndüğümde öz babam ve öz kardeşimden eziyet görürken...Sen neredeydin? Meclis’te sesimi duyur.

24.05.2015

Kadınlar için tek ses olalım

Partilerin kadın milletvekili adaylarıyla İstanbul’da buluşuyoruz. Sen de gel sorularını sor, taleplerini ilet, “Kadınlar İçin Tek Ses”i birlikte çoğaltalım.

19.05.2015

Kavga İstanbul’da

Yerel seçimlere 8 ay kala partilerde neler oluyor?

4.07.2013