EKSTRA
MENÜ

Benim Adım Melek Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 51 haberi bulunmuştur.

Benim Adım Melek Yeni Bölüm Haberleri

Benim Adım Melek yeni bölüm ne zaman İşte Benim Adım Melek yeni bölüm tarihi...

Benim Adım Melek yeni bölüm ne zaman? İşte Benim Adım Melek yeni bölüm tarihi...

Birçok dizisinin ekran macerasına ara vermesi ardından Benim Adım Melek dizisinin yeni bölüm akıbeti merak konusu oldu. Benim Adım Melek dizisi en son 30 Aralık Çarşamba günü izleyicilerle buluşmuştu. Peki, Benim Adım Melek yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Benim Adım Melek yeni bölüm tarihi...

6.01.2021Televizyon
Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Benim Adım Melek 28. bölümde neler oldu

Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Adım Melek 28. bölümde neler oldu?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek, 8 Nisan tarihli 28. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi ve Kaan Çakır ve Şerif Sezer gibi oyuncuların paylaştığı Benim Adım Melek'in bu haftaki son bölümünde,Melek ve Halil’in geçmişin sırlarını aralaması ve Melek'e yıllar sonra gelen itiraf damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından izleyenlerin gözü, yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler

8.04.2020Televizyon
Benim Adım Melek 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Defne ve Ömer kurtuldu mu

Benim Adım Melek 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Defne ve Ömer kurtuldu mu?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek çarşamba akşamı izleyici karşısına çıktı. Benim Adım Melek'in yayınlanan son bölümünde Defne ve Ömer'in, kazadan kurtulup kurtulamayacağı merak konusu oldu.Adnan için hazırlanan plan ise son bölüme damga vurdu. Dizinin bu hafta bölümü sonrası Benim Adım Melek 24. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

4.03.2020Televizyon
Benim Adım Melekin 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Defne trafik kazası geçiriyor

Benim Adım Melek'in 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Defne trafik kazası geçiriyor

Benim Adım Melek'in ekranlara gelen son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanlı bölüm sonrası yayınlanan Benim Adım Melek 23. bölüm fragmanında Defne'nin trafik kazası geçirmesi önümüzdeki hafta çarpıcı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Benim Adım Melek yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Benim Adım Melek'in 23. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

26.02.2020Televizyon
Benim Adım Melek yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı

Benim Adım Melek yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı

Benim Adım Melek yeni bölüm 2. Fragmanı dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşıldı. 5 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan Benim Adım Melek 19. Bölümünde Seyitali’yle Cumali’yi karşılarında bulan Melek ve Halil, yanlış anlaşılmanın önüne geçmeye çalışacak. Peki, ikili bu yanlış anlaşılmayı düzeltebilecek mi? İşte Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanları…

5.02.2020Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 18. bölümde neler olacak

Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 18. bölümde neler olacak?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hastalığı ile uğraşan Melek'in velayet davasında çocuklarıyla ilgili vereceği karar bu haftaya damga vuracak. Melek’i affedemeyen Seyitali'nin, torunlarının uğruna nasıl bir anlaşmaya imza atacağı ise merak konusu olacak. Peki, Benim Adım Melek'te bu hafta neler olacak? İşte, Benim Adım Melek'in 18. bölüm fragmanı ve özeti.

28.01.2020Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölümünde Funda planlarını devreye sokuyor Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları

Benim Adım Melek'in yeni bölümünde Funda planlarını devreye sokuyor! Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları

TRT1'de çarşamba akşamları yayınlanan Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Benim Adım Melek'in merakla beklenen yeni bölümünde çocuklarından ayrı kalan Melek’in izleyeceği yol merak konusu olacak. Ömer ve Defne aşkı engellere boyun eğmeden devam ederken, Funda yeni planlarını devreye sokacak. İşte, Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları ve kısa özeti.

7.01.2020Televizyon
Benim Adım Melek 13. bölüm fragmanı yayınlandı - Melek evden ayrılacak mı

Benim Adım Melek 13. bölüm fragmanı yayınlandı - Melek evden ayrılacak mı?

Benim Adım Melek dizisinin merakla beklenen 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek'in bu haftaki bölümünde Melek ayrı eve çıkma konusunda kararlılığını sürdürecek. Hafız’ın hastalanmasıyla beraber herkes gelecek iyi habere kilitlenecek. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Benim Adım Melek 13. bölüm fragmanı.

17.12.2019Televizyon
Benim Adım Melek 12. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Benim Adım Melek 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Çarşamba akşamları TRT'de yayınlanan Benim Adım Melek'in 12. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde Cumali Melek ve Halil’in yeniden bir araya gelmesine engel olmak için verdiği kararla herkesi şok edecek. Ömer ve Defne ise aşkın her şeyin üstesinden geleceğine inanmayı seçecek. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Benim Adım Melek 12. bölüm fragmanları

10.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Alpay Melek ve Halilin peşinde

Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Alpay Melek ve Halil'in peşinde!

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek'in 11. bölümünde, karakolda yan yana gördüğü Melek ve Halil’i kafasına takan Alpay, onların peşlerinden gidecek. Melek olup biten için Halil’den özür dilerken Alpay aralarına bomba gibi düşecek. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Benim Melek 11. bölüm fragmanı.

3.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin 10. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Benim Adım Melek'in 10. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek, bu hafta 10. bölümü ile sevenlerinin karşısın çıkacak. Benim Adım Melek'in yeni bölümünde, Küçük Seyitali’nin bulunmasıyla Karadağ konağında yaşanan neşeye karşılık Şirhan’larda Melek ve Halil gerginliği had safhaya ulaşacak. İşte, merakla beklenen Benim Adım Melek'in 10. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti.

26.11.2019Televizyon
Benim Adım Melekin son bölümü sonrası 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Benim Adım Melek'in son bölümü sonrası 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sezon başında yayın hayatına başlayan ve ilgiyle izlenen Benim Adım Melek, bu hafta 8. bölümüyle izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Benim Adım Melek'in son bölümünde, Almanya'ya gidemeyen Alpay'ın vereceği karar merak konusu oldu. Heyecanlı anların ardından dizinin haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Benim Adım Melek'in son bölümü sonrası 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.11.2019Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölüm fragmanı yayınlandı Alpay Seyit Aliyi Almanyaya götürecek mi

Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Alpay Seyit Ali'yi Almanya'ya götürecek mi?

Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi isimlerin baş rollerini paylaştığı Benim Adım Melek'in 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek'in bu hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanına Alpay'ın Seyit Ali'yi Almanya'ya götürmek için havaalanında olduğu anlar damga vurdu. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak?

5.11.2019Televizyon

Benim Adım Melek'in yeni bölümünde neler olacak? Benim Adım Melek 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Hafız’ın ölümü herkesi derinden sarsarken bıraktığı vasiyet iki ailenin yeniden gerilmesine neden olacak. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Benim Adım Melek 14. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

24.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Benim Adım Melek'in 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nedir Erdoğan ve Kutsi'nin başrollerini paylaştığı Benim Adım Melek, bu hafta 12. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı. Benim Adım Melek'in son bölümünde Seyitali, öfkesine yenilip senelerin düzenini kökünden sarsmayı göze aldı. Heyecanlı bölüm sonrası Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Benim Adım Melek'in 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin son bölümü sonrası 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Benim Adım Melek'in son bölümü sonrası 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek, 20 Kasım Çarşamba akşamı 9. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı.. Yayın hayatına bu sezon başlayan ve her hafta ilgi gören Benim Adım Melek'te bu hafta, Karadağ konağında Ömer’in sözleri şaşkınlık yarattı. Dizinin heyecanlı sahneleri sonrası haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Benim Adım Melek'in son bölümü sonrası 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.11.2019Televizyon
En güzel kız bebek isimleri ve anlamları- 2019

En güzel kız bebek isimleri ve anlamları- 2019

Anne baba adayları yeni doğacak bebekleri için aylar öncesinden isim arayışına girer. Siz de kız bebeği sahibi olacaksanız ve bebeğinize hem güzel hem de farklı bir isim arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Size fikir verebilmek adına en güzel kız bebek isimlerini ve anlamlarını derledik.

12.11.2019Yenidoğan
Benim Adım Melek 8. bölüm fragmanı yayınlandı Son bölüm sonrası Kadriye ne yapacak

Benim Adım Melek 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölüm sonrası Kadriye ne yapacak?

Benim Adım Melek 7. son bölüm sonrası 8. yeni bölüm fragmanı izleyicilerin gündeminde yer aldı. Ünzile'nin gerçekleri anlatmasının beklendiği, Kadriye'nin ise tüm kötülüğünün ortaya çıkmasının ümit edildiği Benim Adım Melek 8. bölüm fragmanı, duygusal anlara şahit etti. Peki, Benim Adım Melek son bölümünde neler yaşandı? İşte, dizinin son bölümünde yaşanan olaylar ve detaylı bilgiler

7.11.2019Televizyon
Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları ile dikkat çekiyor Kolonya Cumhuriyeti kadrosunda kimler var

Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları ile dikkat çekiyor! Kolonya Cumhuriyeti kadrosunda kimler var?

Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları, filmi ekran başından takip eden pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Oyuncu kadrosu içerisinde birçok ünlü ismin yer aldığı Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu dikkat çekiyor. Peki, Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları arasında kimler var? İşte Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin ve Mahir İpek'in yer aldığı Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları ve filmin konusu

31.10.2019Televizyon
Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak

Benim Adım Melek 6. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi,Şerif Sezer, Mehmet Çevik'in paylaştığı, Benim Adım Melek'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin yeni bölüm fragmanına, Melek'in babasının Seyit Ali'yi bağrına bastığı anlar damga vurdu. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Benim Adım Melek'in 6. bölüm fragmanı.

29.10.2019Televizyon
Benim Adım Melekin 5. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümünde Melek ve babası yüz yüze

Benim Adım Melek'in 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümünde Melek ve babası yüz yüze!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek'in 5. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamı yayınlanacak olan dizide bu hafta Karadağ konağında ‘‘Melek beni boşadı’’ cümlesi yankılanırken, baba kız seneler sonra ilk kez yüz yüze gelecek. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı ve 5. bölüm kısa özeti.

22.10.2019Televizyon
Benim Adım Melekin 4. bölüm fragmanı yayınlandı Melek Almanyaya dönecek mi

Benim Adım Melek'in 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Melek Almanya'ya dönecek mi?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisi, bu hafta 4. bölümü ile sevenleriyle buluşacak. Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde, Karadağ konağının çalınan kapısı yeni sürprizlere gebe kalacak. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin 4. bölümüne dair merak edilenler.

15.10.2019Televizyon
Benim Adım Melekin 3. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde Alpay deliye dönüyor

Benim Adım Melek'in 3. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde Alpay deliye dönüyor

Nehir Erdoğan'ın başrolünde yer aldığı, TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek bu hafta 3. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Benim Adım Melek'in bu haftaki bölümünde, Kerem'i almaya gelen Alpay, karşılaştığı manzara karşısında deliye dönecek. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanları.

8.10.2019Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 2. bölümde neler olacak

Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 2. bölümde neler olacak?

Yayın hayatında geçen hafta TRT1 ekranlarında başlayan Benim Adım Melek, bu hafta 2. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizinin bu haftaki bölümünde, Melek yirmi senenin ardından neyle karşılaşacağını bilmeden baba ocağının kapısına gelecek. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, dizinin merakle beklenen 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair merak edilen bilgiler.

1.10.2019Televizyon
Televizyonda yeni yapımlar

Televizyonda yeni yapımlar

İZLEMEDEN GEÇMEYİN...Elçin Yahşi öneriyor

Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur dizisinin yeni sezona başlamasıyla birlikte yeni sezonda diziye dahil oyuncular da ortaya çıkmaya başlıyor. Son bölümün ardından yeni bölümde yayınlanan ilk sahne ile birlikte sürpriz bir isim ortaya çıktı.. Peki Çukur dizisinin son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin son bölümünde olanlar ve yeni bölüm fragmanı

17.09.2019Televizyon
İnsanlık Suçu dizisinin oyuncuları kimlerdir İşte İnsanlık Suçu dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

İnsanlık Suçu dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte İnsanlık Suçu dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

İnsanlık Suçu oyuncuları, Kanal D ekranlarında fırtınalar estirmeye hazırlanan diziyi takip eden kişilerce araştırılmaya başlandı. Birçok vatandaşın merakla araştırdığı İnsanlık Suçu oyuncuları arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Gizem Karaca, Kaan Yıldırım gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor. Peki, İnsanlık Suçu oyuncuları kimlerdir? İşte, İstanbul’da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal'in başından geçen olayların ele alındığı İnsanlık Suçu oyuncuları ve detaylı bilgiler

31.03.2018Televizyon
Bir Mucize Olsunun yayın tarihi belli oldu | Bir Mucize Olsun dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu

Bir Mucize Olsun'un yayın tarihi belli oldu | Bir Mucize Olsun dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu

FOX ekranlarında izleyici ile buluşacak olan ve bir süredir tanıtımları yayınlanan Bir Mucize Olsun dizisinin yayın tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken Bir Mucize Olsun'un ne zaman başlayacağını, oyuncu kadrosunu ve hikayesini merak eden vatandaşlar araştırma yapmaya başladı. Peki, Bir Mucize Olsun ne zaman başlayacak? Bir Mucize Olsun'un oyuncuları kimler? Bir Mucize Olsun'un konusu ne?

29.03.2018Televizyon
İnsanlık Suçu’nun yayın tarihi belli oldu İnsanlık Suçu dizisinin oyuncuları kimler

İnsanlık Suçu’nun yayın tarihi belli oldu! İnsanlık Suçu dizisinin oyuncuları kimler?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi İnsanlık Suçu’nun yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen dizinin ilk fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Gerek tanıtımları gerekse oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken İnsanlık Suçu’nun ne zaman başlayacağını, oyuncu kadrosunu ve hikayesini merak eden izleyiciler araştırma yapmaya başladı. Peki, İnsanlık Suçu ne zaman başlıyor? İnsanlık Suçu'nda hangi oyuncular yer alıyor? İnsanlık Suçu'nun konusu ne?

23.03.2018Televizyon
Hayat Sırları yeni bölümde neler yaşanacak

Hayat Sırları yeni bölümde neler yaşanacak?

Hayat Sırları 7. bölüm fragmanında akıllardaki sorular ele alınacak. Evi terk eden Seher, Kemal ve Şirin, annelerine tepkilerini şekilde gösterecek. Evden kaçanları ağırlama kararı alan Burak ise Seher ile yakınlaşmaya başlayacak. Peki, Hayat Sırları 7. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanından bazı detaylar

12.12.2017Televizyon
Hayat Sırları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Sırları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Sırları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Hayat Sırları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hakan, Mustafa Kuzgun’un kapısına dayandı ve “sen benim babamsın” dedi. Mustafa, Hakan’la yüzleşirken Kemal de İsmet’in parayı almaya gelemeden vurulduğunu İnci’ye anlattı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Hayat Sırları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.12.2017Televizyon
Ahmet Davutoğlundan 71 sayfalık cevap

Ahmet Davutoğlu'ndan 71 sayfalık cevap

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, darbe girişimiyle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu'nun sorularına 71 sayfalık cevap gönderdi.

12.01.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Bu öğretmeni görevden alın

Kılıçdaroğlu: Bu öğretmeni görevden alın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Burdur İl Milli Eğitim Müdürü’nün 'süslenen kadınlar'la ilgili paylaşımını hatırlatarak, "Bu öğretmenin görevden alınması lazım. Ne yaptılar? Tam tersine, vekildi asil olarak tayin ettiler. Buradan milli eğitim bakanına seslenmek isterim. Ne olursunuz, bu tür insanları milli eğitim camiasında barındırmayın" dedi.

18.10.2016Gündem
Bölüm sonu dedikodusu: Hayat Şarkısı 12. bölüm

Bölüm sonu dedikodusu: Hayat Şarkısı 12. bölüm

Hayat Şarkısı'nın 12. bölümü geçmiş bölümleri aratmadı, neler neler yaşandı... Gelin beraber Hayat Şarkısı'nın 12. bölümün dedikosusunu yapalım...

27.04.2016Keyif
Muhteşem Yüzyıl Kösem 4.yeni bölüm fragmanında beklenmedik sahne | izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4.yeni bölüm fragmanında beklenmedik sahne | izle

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizide yeni bölümde neler yaşanacak?

1.12.2015Bilgi

Başkan adaylarına: ‘Çalışanların hayatını kolaylaştırmak için projeleriniz neler?’

30 Mart’ta yapılacak yerel seçim öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) İstanbul, Ankara ve İzmir’deki belediye başkanı adaylarına ‘işsizlik ve eğitim’, “trafik ve ulaşım” ve “engelliler”e yönelik projelerini sorduk. Mesleki eğitim ve istihdam yaratma hepsinin gündeminde. Trafik çilesine çözüm ise yol ve kavşak yapmakta değil, raylı sistemler, deniz ulaşımı ve trafik koordinasyon merkezleri. Bazı adayların hedefi ulaşımı başta öğrenciler için 1 TL’ye indirmek. İşte adayların gerçekletirmeyi vadettikleri projeleri.

Aşk yoksa korkular serbest kalır

"Aşk yoksa korkular serbest kalır"

Genç kızların sevgilisi Keremcem; yeni albümüyle, şarkılarıyla kalplere ‘Dokun’uyor. Biz de hem yeni albümünü hem de hayatını konuştuk. Ama daha çok da aşktan… E malum, aşk şarkıları söyleyen biriyle tabii ki en çok aşk konuşulur. İşte Keremcem, işte sorduğum sorulara verdiği samimi cevapları…

19.04.2009Kelebek
Yükselen yıldızlar

Yükselen yıldızlar

Gelecek vaat eden genç oyuncuları yapımcı, yönetmen ve usta oyunculardan oluşan büyük jüriye sorduk. Ortaya hocalardan puan toplayan on kişilik yıldız adayı listesi çıktı.

12.03.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Ne izlesem okusam dinlesem

Buckingham Sarayı’nda olup bitenleri ve kraliyetin bitmeyen dertlerini ekranlara taşıyan Altın Küreli “The Crown”, Margaret Thatcher ve Prenses Diana’nın da dahil olduğu 4. sezonuyla Netflix’te. Roberto Benigni’nin Geppetto’ya can verdiği “Pinokyo”, korku filmi arayanlara “Sıra Dışı” ve Luca Guadagnino’nun arzu üçlemesinin son halkası “Beni Adınla Çağır”, haftanın film seçenekleri... Haftanın albümü Santi & Tuğçe ikilisinin 4 şarkılık EP’si “A Twice Told Tale”, haftanın kitabı da Patti Smith’in yol günceleri ve fotoğraflarından oluşan “Maymun Yılı”.

13.11.2020

Netflix belgeseli Sosyal İkilem’in (Social Dilemma) düşündürdükleri

Son günlerde, çevremdeki pek çok kişi Netflix orijinal belgeseli “Social Dilemma”yı (Sosyal İkilem) izlemem gerektiğini söylüyordu.

15.09.2020

Sesi ördek yavrusu gibiydi, hayatım boyunca unutmayacağım

Var ya Okan Ali bebek tam yemelik!!! Allah nazarlardan saklasın. Pek huzurlu, pek güzel bir bebek. Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın minik bebekleri. Amerika’da doğdu, çünkü serebral palsili ablası Melisa’nın yıllık sağlık kontrolü vardı, şimdi de bahçesinde yavru kedilerin oynaştığı bir evde yaşamını sürdürüyor...

16.09.2017

Bakkala görünmemek için arka yoldan giderdim

Televizyonda “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışması ve “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle izleyici karşısına çıkan Ufuk Özkan, kendisini şöhrete taşıyan efsane dizi “Geniş Aile”nin ikinci sinema uyarlaması “Geniş Aile 2: Her Türlü” filmiyle de beyazperdede boy gösteriyor. Ünlü oyuncu, başarısının arkasındaki sırrın “empati kurma yeteneği” olduğunu söylüyor.

5.11.2016

Yetiş Ayşe

Sevgili dostlar. Yetiş Ayşe’nin daha fazla kişiye ulaşmasını çok istiyorum. Sizlerin yardımlarıyla yüzlerce insanı sevindirdik. Bu sayfayı daha fazla kişinin okumasını istiyorum. Okunsun ki burada bizlerden yardım bekleyen insanlara el uzatabilelim. Önümüz Ramazan malum. Hiç kimsenin evinde yemeksiz, bebeklerin mamasız kalmasını istemiyor bu kalbim. İş isteyen okurlara belirttikleri şehirlerde okuyan kanatsız meleklerim, lütfen yardımcı olun sizden özel olarak rica ediyorum bunu. Şimdiden çok teşekkürler herkese hayırlı Ramazanlar dostlar…

14.06.2015

İdealist davrandım parasız kaldım

Talat Bulut, zaman geçtikçe, yaş aldıkça daha çekici, daha yakışıklı, daha karizmatik olan aktörlerden. Fiziksel duruş bir yana, bu karizmanın bir nedeni de Vikipedi’deki sayfasında da yazdığı gibi hep ‘kaliteli’ işlerde yer alması. Egeli bir öğretmeni canlandırdığı “Mucize” filmi için buluştuk kendisiyle, filmi, saçlarını siyaha boyatarak oynadığı rolünü, meslekteki idealizmini ve kızıyla ilişkisini konuştuk.

11.01.2015

Var mı kardeşten ötesi

Dünkü yazımdan sonra sizlerden kardeşlerinizle ilgili yaşadıklarınızı, duygularınızı anlatan pek çok eposta aldım.

24.05.2011

Yetiş Ayşe

Lütfen artık birileri sesimi duysun, oğlumu arıyorum

8.05.2011

Yetiş Ayşe

Bu haftanın "Yetiş Ayşe"lerine geçmeden önce size geçen hafta başıma gelen komik bir olayı anlatayım.

8.06.2010

Darılmamak üzere Kur’an’a el basmışlardı

Bir yıl kadar önceydi, Habertürk’e yaptığım programa Can Tanrıyar konuk olmuş telefona da İbrahim Tatlıses bağlanmıştı.

10.01.2008