EKSTRA
MENÜ

Bekar

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9.995 haberi bulunmuştur.

Bekar Haberleri

Silah kaçakçılarına yapılan operasyonda çatışma: 1 şehit 1 polis yaralı

Silah kaçakçılarına yapılan operasyonda çatışma: 1 şehit 1 polis yaralı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, silah kaçakçılığı yaptıkları bilgisine ulaşılan 4 şüphelinin kaldığı villaya polisin düzenlediği baskında çatışma çıktı. Şüphelilerin açtığı ateş sonucu yaralanan polis memurlarından Ercan Yangöz (26) şehit olurken, Abdülkadir Doğan ise tedaviye alındı. Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit polis memuru için başsağlığı diledi.

16.06.2021Gündem
Aytaç Şaşmaz-Cemre Baysel: 40 yıldır tanışıyor gibiyiz

Aytaç Şaşmaz-Cemre Baysel: 40 yıldır tanışıyor gibiyiz

Oyunculuk kariyerleri hızla yükseliyor, yıldızları parlıyor. Sosyal medyada milyonlarca takipçileri var, attıkları her adım merak ediliyor. Kanal D’nin yeni dizisi ‘Baht Oyunu’nun başrol oyuncuları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’le buluştuk: “İlk başrolümüz, enerjilerimizin tutması ve birbirimizi sevmemiz çok önemliydi.”

Rüyada Yün Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Yün Çırpmak Ve Yıkamak Tabiri

Rüyada Yün Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yün Çırpmak Ve Yıkamak Tabiri

Pek çok alanda kullanılan yün, kimi zaman rüyalarımıza da giriyor. Farklı sektörlerde sıkça kullanılan yün, rüyalarda genellikle de olumlu bir şekilde yorumlanıyor. Rüyada yün görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Mahmure
Rüyada Yeşil Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Yeşil Fasulye Toplamak Ve Almak Tabiri

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yeşil Fasulye Toplamak Ve Almak Tabiri

En sağlıklı ve en besleyici sebzeler arasında yeşil fasulye gelir. Sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan yeşil fasulye, kimi zaman insanların rüyasına da giriyor. Rüyada yeşil fasulye görmek, rüyaya giriş şekline göre anlam kazanıyor. Rüyada yeşil fasulye görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Mahmure
Rüyada Yemek Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Yemek Yapmak Ve Yemek Tabiri

Rüyada Yemek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemek Yapmak Ve Yemek Tabiri

Hayatımızın en önemli parçalarından birisi yemek yemektir. Ülkemizin kendine özgü çok sayıda lezzetli yemekleri bulunuyor. Herkes yemek yemeği çok seviyor ve hatta bazen rüyasında bile yemek görüyor. Rüyada yemek görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Mahmure
Rüyada Uğur Böceği Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Uğur Böceğini Eline Almak Ve Uğur Böceği Isırması Tabiri

Rüyada Uğur Böceği Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Uğur Böceğini Eline Almak Ve Uğur Böceği Isırması Tabiri

Rüyada uğur böceği görmek, genellikle olumlu şekilde yorumlanır. Rüya sahibi, içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor süreci kısa süre içinde sevdiklerinin de desteği ile kolaylıkla atlatır. Rüya sahibi, hiç beklemediği bir anda evlenme teklifi alabilir. Rüyada uğur böceği görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Mahmure
Şehit Uzman Çavuş Adil Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Uzman Çavuş Adil Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı

ŞIRNAK’ta görev sırasında silah kazasında şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Adil Yılmaz (29), memleketi Hatay’da son yolculuğuna uğurlandı.

9.06.2021Gündem
Rüyada Sarılmak Ne Anlama Gelir Rüyada Birine, Babaya Ve Eşine Sarılmak Tabiri

Rüyada Sarılmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Birine, Babaya Ve Eşine Sarılmak Tabiri

Rüyalar, günlük yaşantımızda yaptığımız ya da yapamadığımız eylemlerin bilinç altımıza yerleşmesi sonucunda oluşuyor. Sarılmak, insanlara en iyi gelen şeylerdendir. Genellikle rüyada sarılmak olumlu şekilde yorumlanır. Rüyada sarılmak ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Örgü Örmek Ne Anlama Gelir Rüyada Örgü İpi Ve Şişi Görmek Tabiri

Rüyada Örgü Örmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Örgü İpi Ve Şişi Görmek Tabiri

Rüyada örgü görmek ve kişinin rüyada örgü ördüğünü görmesinin tabiri nasıl yapılır ve rüyada örgü ördüğünü görmek ne anlama geliyor hakkındaki tüm rüya tabirlerini sizler için derledik. Rüyada örgü örmenin tabirini öğrenerek günlük hayattaki yansımalarını ve işaretlerini görmek mümkün olmaktadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Gökkuşağı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Gökkuşağı Altından Geçmek Ve Dilek Tutmak Tabiri

Rüyada Gökkuşağı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Gökkuşağı Altından Geçmek Ve Dilek Tutmak Tabiri

Rüyada görülen gökkuşağı her zaman iyiye ve güzele yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyanızda gördüğünüz bu güzel doğa olayı, yeni bir hayatın kapılarını ardına dek açabilir. Peki, rüyada gökkuşağı görme terimlerinin mesajları nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Dolunayın Battığını Ve Büyüdüğünü Görmek Tabiri

Rüyada Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Dolunayın Battığını Ve Büyüdüğünü Görmek Tabiri

İnsanlar günlük yaşamlarında birçok farklı olaylarla karşı karşıya kalır. Söz konusu bu durumların etkileri rüyalarda kendisine yer bulur. Rüyalar, kişilerin bilinçaltında biriktirmiş olduğu duygu ve düşüncelerin bir şekilde dışarı çıkmış halidir. Peki, Rüyada dolunay görmek ne anlama gelir? Rüyada dolunayın battığını ve büyüdüğünü görmek tabiri nedir? Sizin için tüm detayları ile derledik.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Birini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Bekar, Arkadaş, Ve Tanıdık Birini Hamile Görmek Anlamı

Rüyada Birini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Bekar, Arkadaş, Ve Tanıdık Birini Hamile Görmek Anlamı

Rüyada birini hamile görmek, rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya, rüyada hamile görülen kişinin kim olduğuna, cinsiyetine ve durumuna göre farklı anlamlar taşır. Rüyada birini hamile görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek Ve Almak Tabiri

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek Ve Almak Tabiri

Rüyada beyaz ayakkabı giymek ve beyaz ayakkabı giydiğini görmek ne anlama gelmektedir hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik. Rüyada beyaz ayakkabı giydiğini görmenin günlük hayatta neye işaret ettiğini öğrenerek yorumlamak mümkün olmaktadır. İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Limon Toplamak, Yemek Ve Sıkmak Tabiri

Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Limon Toplamak, Yemek Ve Sıkmak Tabiri

Gördüğümüz rüyalar, hayatımız ile ilgili ipuçları verir. Bu nedenle de rüya gören kişiler, rüyalarının ne anlama geldiğini öğrenmek ister. Rüyada limon görmek, bir olay karşısında aşırı tepki vermeye ve birileri ile aranızda oluşacak dargınlıklara delalet eder. Rüyada limon görmek ne anlama gelir? İşte, tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Kızını Ve Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Çocuklarını Ağlarken Ve Üzgün Görmek Tabiri

Rüyada Kızını Ve Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Çocuklarını Ağlarken Ve Üzgün Görmek Tabiri

Özellikle anneler ve babaların çocuklarını rüyalarında görmeleri bazı işaretlere yorumlanmaktadır. Bu işaretler onların ailelerinden sakladığı kimi sırlara delalet eder. Genel manada rüyada kızınızı ya da oğlunuzu görme şekillerinize göre yorumlarda değişmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Kırmızı Elbise Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Kırmızı Elbise Giymek Ve Almak Tabiri

Rüyada Kırmızı Elbise Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kırmızı Elbise Giymek Ve Almak Tabiri

Rüyada pek çok durumun görüldüğünü belirtmek mümkündür. Bununla birlikte rüya sahipleri, rüyalarının nasıl yorumlandığını araştırmaktadırlar. Peki rüyada kırmızı elbise görmek ne anlama gelir? Rüyada kırmızı elbise giymek ve almak tabiri nedir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Gelin Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Gelin Olmak Ve Almak Tabiri

Rüyada Gelin Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Gelin Olmak Ve Almak Tabiri

Rüyalar; bilinçaltında oluşan durumlardan ötürü ortaya çıkmaktadır. Bununla beraber rüyada görülen her sembol, rüya sahipleri açısından merak edilmektedir. Peki rüyada gelin görmek ne anlama gelir? Rüyada gelin olmak ve almak tabiri nedir? İşte, tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Eşini Hamile Ve Ağlarken Görmek Tabiri

Rüyada Eşini Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eşini Hamile Ve Ağlarken Görmek Tabiri

Bir kişinin rüyasında eşini görmesi olası bir durumdur. Zaten sürekli birlikte olduğunuz kişiyi rüyanızda görmeniz gayet normaldir. Fakat yine de farklı konumlarda görülen eş tabirleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Rüyanızda eşinizi nasıl gördüğünüze dair rüya yorumlamalarını derledik.

7.06.2021Mahmure
Mutsuz prenses gergedanların peşinde saraydan mı kaçtı

Mutsuz prenses gergedanların peşinde saraydan mı kaçtı?

Tüm dünyanın hafızasına 2011 yılındaki dillere destan düğünüyle kazınmıştı. Ama bunun tek nedeni "modern çağların külkedilerinden biri" olması yani küçücük bir ülkenin prensinin kalbini fethetmesi değildi. Düğünden önce çıkan "saraydan kaçmaya çalışıyor" söylentileri bir yana, prensle evlendiği törende sık sık gözyaşı dökmesiydi bunun bir nedeni de. Üstelik ileri sürülenlere göre bu gözyaşlarının nedeni, ilk anda akla geldiği gibi "mutluluk" da değildi. Aynı yıl evlenen Prens William ve Kate Middleton'ın düğününde "aşk" neredeyse elle tutulacak kadar yakınken onların düğününde sanki o en önemli ayrıntı eksik gibiydi yapılan yorumlara göre. O günden sonra da güzel gelin, hep "mutsuz prenses" olarak anıldı.

4.06.2021Magazin
Son dakika: Hataydan acı haber geldi: 2 asker şehit oldu

Son dakika: Hatay'dan acı haber geldi: 2 asker şehit oldu

Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde askeri tırın çırçır fabrikasının duvarına çarpması sonucu 2 asker şehit oldu. MSB, şehitlerle ilgili başsağlığı mesajı yayımlarken, yakınlarına sabır diledi.

3.06.2021Gündem
Son dakika... Türkiye günlerce bu olayı konuşmuştu İbrahim Zarapın cezası belli oldu

Son dakika... Türkiye günlerce bu olayı konuşmuştu! İbrahim Zarap'ın cezası belli oldu

Samsun'un Canik ilçesinde 5 yaşındaki çocuğunun gözü önünde eski eşini darbeden İbrahim Zarap, "kasten öldürmeye teşebbüs"ten 10 yıl, "mala zarar verme" suçundan da 4 ay olmak üzere 10 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

3.06.2021Gündem
Rüyada Beyaz Elbise Giymek Ne Anlama Gelir Rüyada Beyaz Elbise Görmek Ve Almak Tabiri

Rüyada Beyaz Elbise Giymek Ne Anlama Gelir? Rüyada Beyaz Elbise Görmek Ve Almak Tabiri

Beyaz hemen hemen her zaman temizliğe, hijyene ve saflığa ithaf edilen bir renktir. Doğal olarak rüyada beyaz bir elbise giymek çoğu kez güzel yorumlamalara delalet eder. Fakat oldukça farklı yorumlamaları da mevcuttur. İşte, merak edilen tüm detaylar.

2.06.2021Mahmure
Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Beyaz Araba Almak Ve Sürmek Tabiri

Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Beyaz Araba Almak Ve Sürmek Tabiri

Pek çok kişi rüyasında beyaz bir araba görmektedir. Beyaz saflığın ve temizliğin rengidir. Yalnızca görülen araba değil, bu beyaz arabaya binmek de farklı anlamlar taşıyabilir. Peki, rüyada beyaz bir arabaya binmek ne şekillerde yorumlanır? İşte, tüm detaylar.

2.06.2021Mahmure
Rüyada Bebek Sevmek Ne Anlama Gelir Rüyada Kız Ve Erkek Bebek Sevmenin Tabiri

Rüyada Bebek Sevmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kız Ve Erkek Bebek Sevmenin Tabiri

Rüyada görülen bebek ve bu bebeği sevmek her zaman ideal bir şekilde “Bebek istemeye” yorumlansa da aslında pek bu şekilde değildir. Aksine oldukça farklı anlamlar çıkabilir. Kimi zaman bu rüya bir mesajın ya da işaretin habercisidir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

2.06.2021Mahmure
Rüyada Aşure Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Aşure Yapmakyemek Ve Dağıtmak Tabiri

Rüyada Aşure Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Aşure Yapmakyemek Ve Dağıtmak Tabiri

Muharrem ayının onuncu gününde yapılan Aşureyi rüyada görmek genel anlamları ile iyidir. Pek çok kişi rüyasında aşure gördüğünde hemen rüya yorumlarını araştırmaya başlar. Fakat ne şekilde aşure gördüğünüz de önem taşır. Peki, rüyada aşure görmek ne demektir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

2.06.2021Mahmure
Rüyada Aldatıldığını Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Eşinin Ya Da Sevgilisinin Aldattığını Görmenin Tabiri

Rüyada Aldatıldığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eşinin Ya Da Sevgilisinin Aldattığını Görmenin Tabiri

Gördüğünüz bazı rüyaların tabirleri düşündüğünüzden çok daha farklı olabilir. Aldatma temalı rüyalarda bu tip rüyalardan biridir. Bilinçaltınızda böyle bir şüphe taşımadığınız taktirde, aldatma rüyalarının tabirleri genel olarak hayırlıdır. Peki, aldatma temalı rüyaların tabirleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

2.06.2021Mahmure
Gelinim Mutfakta Serap kimdir Yeni yarışmacılar Deniz ve kayınvalidesi Serap kaç yaşında, nereli

Gelinim Mutfakta Serap kimdir? Yeni yarışmacılar Deniz ve kayınvalidesi Serap kaç yaşında, nereli?

Gelinim Mutfakta programının yeni yarışmacısı olan kayınvalide Serap ve gelini Deniz hanımın kim olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Programda ısrarla yaşını söylemek istemeyen Serap Hanım ise diğer kayınvalidelerden tepki toplamıştı. Bunun üzerine Serap kimdir, kaç yaşında şeklinde internette aramalara başladı. İşte Gelinim Mutfakta yeni yarışmacıları Deniz ve kayınvalidesi Serap Seylan ile ilgili merak edilenler…

1.06.2021Televizyon
Konyada korkunç olay İnanılmaz gerçek ortaya çıktı

Konya'da korkunç olay! İnanılmaz gerçek ortaya çıktı

Konya'da dün göğsüne aldığı 3 bıçak darbesiyle hayatını kaybeden boks antrenörü Orhan Çumralıgil (35) ile karnından yaralanan arkadaşı Dündar Kömürcü'nün (42), şiddete uğrayan kadını kurtarmak istedikleri sırada bıçaklandıkları ortaya çıktı. Saldırıyı gerçekleştiren Fatih Özçiftçi (28) ile olaya karışan Yaşar Karadeniz (29) tutuklandı.

27.05.2021Gündem
Eski federasyon başkanı ağabeyinin acı haberiyle kalp krizinden hayatını kaybetti

Eski federasyon başkanı ağabeyinin acı haberiyle kalp krizinden hayatını kaybetti

ERZURUM'da, tedavi gördüğü hastanede doktordan, Türkiye Dağcılık Federasyonu eski başkanlarından ağabeyi Ziya Mengenecioğlu'nun (65) kurtarılamadığını öğrenen Şahin Mengenecioğlu (60), geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi. Mengenecioğlu kardeşler, 10 yıl önce kaybettikleri anneleriyle yan yana toprağa verildi.

26.05.2021Gündem
Ankaradaki FETÖ operasyonunda flaş detaylar... Rüşvet alın talimatı gitmiş

Ankara'daki FETÖ operasyonunda flaş detaylar... 'Rüşvet alın' talimatı gitmiş

Ankara'daki FETÖ operasyonunda 1 şüpheli hakkında hazırladığı iddianamede, örgütün yargı içindeki 'ekonomik yapılanması' deşifre edildi. İddianamede, maaş promosyonlarının banka faizi olduğu gerekçesiyle örgüt üyelerinin kullanmaları yasaklanarak, örgüt adına bu paraların toplandığı belirtildi. İddianamede "Rüşvet çarkı olan kişilerin kendilerini deşifre etmemeleri için zorda kaldıkları durumlarda çalıştıkları yerde dağıtılan rüşvet paralarını alarak kendileri kullanmadan örgüte aktarmaları istenmektedir" denildi.

25.05.2021Gündem
Bitmeyen aşkımız: Friends

Bitmeyen aşkımız: Friends

27 senedir tanıyoruz onları. En sevdikleri yemeğe, en utandıkları anılara, aşklarına, işlerine, sırlarına, her şeye hâkimiz. 1994’te yayına giren ‘Friends’in 10’uncu sezonun sonunda bitmesini bir türlü kabullenemedik, yıllardır döndüre döndüre izleyerek ezberledik bölümleri. Tekrar bir araya gelsinler diye ettiğimiz dualar kabul oldu ve Z Kuşağı’nın dahi kalbini çalan ‘Friends’ 27 Mayıs’ta özel bir bölümle ekrana geliyor. Pek çok sürprizin de planlandığı ‘birleşme bölümü’nün fragmanları bile şimdiden milyonlarca izlenmeye ulaştı. Yayın saatini iple çekenler, Ross ve Rachel’ın bir araya gelmesini bekler gibi gün sayanlar için anıları tazeleme vakti...

23.05.2021Hürriyet Pazar
İranlı yönetmen ailesi tarafından katledilmişti... Korkunç cinayetin kan donduran detayı ortaya çıktı

İranlı yönetmen ailesi tarafından katledilmişti... Korkunç cinayetin kan donduran detayı ortaya çıktı!

İran, geçtiğimiz günlerde ülkede büyük yankı uyandıran bir cinayetle sarsılmış, uzun yıllar İngiltere’de yaşayan ve bir süre önce ülkesine geri dönen İranlı yönetmen Babak Khorramdin'in ailesi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Derinleştirilen soruşturmalar cinayetin kan donduran detaylarını ortaya çıkardı.

21.05.2021Dünya
Önce 50 yıl sonra tahliye

Önce 50 yıl sonra tahliye

Ankara’da öz kızına yönelik cinsel istismar iddiasıyla yargılanıp 50 yıl 7 ay 15 gün hapse mahkûm edilen babanın cezasını İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 25’inci Ceza Dairesi (istinaf) bozdu. Daha önce rekor niteliğinde ceza alan sanık baba C.Ö.K.’nın tahliyesine karar verildi.

21.05.2021Gündem
Green Card nedir ve nasıl alınır Green Card kimlere verilir ve başvurusu nasıl yapılır

Green Card nedir ve nasıl alınır? Green Card kimlere verilir ve başvurusu nasıl yapılır

Hızla gelişen teknoloji ve globalleşen dünya insanların merakını daha da artıyor. Her yaştan çok sayıda kişi turizm, eğitim ve sağlık gibi konularda yurtdışına çıkmak istiyorlar. Bazı durumlarda yurtdışına göç etmek de tercih sebebi oluyor. Yurtdışına çıkmanın en kolay yollarından birisi de Green Card sahibi olmaktır. Greencard nedir ve nasıl alınır? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

21.05.2021Araştırma

Son Dakika: Dele Alli'nin yeni aşkı olay oldu! Pep Guardiola'nın kızı Maria Guardiola ile yakalandı...

Geçtiğimiz aylarda model sevgilisi Ruby Mae tarafından terk edilen Dele Alli, Pep Guardiola'nın kızı Maria Guardiola ile yeni bir aşka yelken açtı.

15.05.2021Futbol
İçinin fotoğrafını çekebilen olmadı Bill Gatesin 131 milyon dolar değerindeki gizemli evi

İçinin fotoğrafını çekebilen olmadı! Bill Gates'in 131 milyon dolar değerindeki gizemli evi

"Batman görse yüzü kızarırdı..." Bill Gates'in 90'lı yıllarda Seattle'da inşa ettirdiği 131 milyon dolarlık malikanesinin içini görüp de fotoğrafını çeken bugüne kadar olmadı. Peki bu ev hakkındaki bilinen başka ne var? Cevabı sizin için araştırdık...

9.05.2021Dünya
Özcan Denizin eski eşi Feyza Aktan Kelebeke konuştu: Bugüne kadar oğlum için sustum

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan Kelebek'e konuştu: Bugüne kadar oğlum için sustum

Feyza Aktan, 2018'de Özcan Deniz’le nikâh masasına oturarak adını duyurdu. Ancak çiftin mutluluğu kısa sürdü. 15 ay evli kalan Aktan ve Deniz anlaşmalı olarak boşandı. Boşandıktan kısa bir süre sonra barışan çiftin yeniden evlenmesi beklenirken bu kez karşılıklı suçlamalar geldi. Aktan, Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürerken Deniz ise Aktan’ın 3 yaşındaki oğulları Kuzey’le görüşmesini engellediğini iddia ederek eski eşine velayet davası açtı... Bugüne kadar sessiz kalmayı tercih eden Feyza Aktan, Anneler Günü’ne özel Kelebek’ten Suat Filiz'e konuştu.

9.05.2021Magazin
Hastane çalışanlarından grev: ‘Biz harikayız, aç kasayı ver parayı’

Hastane çalışanlarından grev: ‘Biz harikayız, aç kasayı ver parayı’

Klinikum Nürnberg Service GmbH (KNSG) çalışanları, daha fazla ücret talep etmek için 24 saat uyarı grevi yaptı. Ver.di sendikası tarafından düzenlenen greve doktor ve hastabakıcılar hariç, ulaşım, mutfak, çamaşırhane, resepsiyon veya temizlik alanlarında görevli 300 KNSG çalışanı katıldı.

7.05.2021Avrupa
Yeliz: Özcan Deniz benimle aşk yaşadığı için gurur duymalı

Yeliz: Özcan Deniz benimle aşk yaşadığı için gurur duymalı

Yeliz, Ebru Akel'le Kadın İsterse Programı'nda Özcan Deniz'le yaşadığı 12 günlük aşkına gelen eleştirilere yanıt verdi.

6.05.2021Magazin
Gayrimenkul zengini Tatlıcı ailesinde miras kavgası

Gayrimenkul zengini Tatlıcı ailesinde miras kavgası!

Gayrimenkul zengini Tatlıcı ailesinin mirasından pay almak için geçtiğimiz yıllarda başvuru yapan Murat Levent Tatlıcı’nın Amerikalı eşi Donna Marie Tatlıcı, kayınvalidesi Sevil Tülin Turner’e dava açtı. Amerikalı gelin, eşi Levent Tatlıcı’nın ölmeden 4 ay önce ABD’de hazırladığı vasiyetnamenin Türkiye’de de tanınmasını istedi.

6.05.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ebru Gündeş ve Sun Tzu felsefesi

Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye.

12.06.2021

Tanrım bana vasat erkek güveni ver!

Erkekleri sorgulayan ve Fransa’da olay yaratan bir düşünce kitabından bahsedeceğim bugün size. Adı “Erkeklerden Nefret Ediyorum”. Pauline Harmange’in bu kitabı, ülkede çok satanlara girdi.

9.06.2021

Müziğin sesi yükselmeli

Söylendiği gibi haziran ayının gelmesiyle yavaş yavaş normalleşme havasına girilmeye başlandı.

3.06.2021

Gökhan Türkmen’den ‘7’

Geçtiğimiz cumartesi Gökhan Türkmen’in 4 Haziran’da çıkacak olan yeni albümü ‘7’nin şarkılarını dinledik. Pandemi dolayısıyla internet üzerinden gerçekleşen gecede albümün mimarları Gökhan Türkmen , Mert Carim ve Genco Arı bizlere ‘7’nin yapım aşamasını anlattı.

1.06.2021

Gerçek hayatta görmediğim birinden hoşlanıyorum

İnternetteki bir sohbet uygulamasında genç bir adamla tanıştım. Gerçek hayatta hiç görmediğim halde ondan çok hoşlanıyorum. Yurtdışında yaşıyor ve yanına gidemediğim için üzülüyorum.

15.05.2021

Benimle zorla birlikte olduğunu eşine anlatacağım

İşyerinden tanıştığım gençle ilişkiye başladık. Hem benimle zorla birlikte oldu hem de bunun üzerine evli olduğunu öğrendim. Öfke doluyum, eşine her şeyi anlatmak istiyorum.

11.05.2021

Muaşeret

“Zamanımızın en önemli sorunlarından biri, herkesin okula gitmesine rağmen; çok az kişinin eğitimli olmasıdır.” (Thomas More)

6.05.2021