EKSTRA
MENÜ

Bayram Trafiği

Bayram Trafiği haberleri sayfasında güncel ve son dakika Bayram Trafiği hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 903 Bayram Trafiği haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Bayram Trafiği Haberleri

Sabah erken saatlerde başladı... TEM geçişlerinde geçişinde bayram yoğunluğu

Sabah erken saatlerde başladı... TEM geçişlerinde geçişinde 'bayram' yoğunluğu

Uzun Kurban Bayramı tatili öncesinde yollara düşen vatandaşlar özellikle ana yollarda ve otoban girişlerinde uzun araç kuyruklarının oluşmasına yol açtı. Sabah saatlerinden itibaren başlayan yoğunluk sebebiyle sürücüler, 50-60 kilometre hızla ilerleyebildi. TEM'in Bolu geçişinde de 'bayram' trafiği görüldü.

17.07.2021Gündem
İstanbul trafiğinde son durum

İstanbul trafiğinde son durum

Kurban Bayramı öncesi, memleketlerine dönmek isteyenler yollara düştü. Ataşehir TEM Otoyolu'nda zaman zaman yoğunluk oluştu.

17.07.2021Haber
Bakan Karaismailoğlu’ndan yola çıkacaklara uyarı

Bakan Karaismailoğlu’ndan yola çıkacaklara uyarı

Ulaştırma ve altyapı yatırımları sayesinde yıllar önce konuşulan ‘Trafik canavarı, trafik kazaları’ haberlerini Türkiye’ye unutturduklarını ifade eden Ulaştırma ve Altyapı Bakan Adil Karaismailoğlu, “Bunun tasarruf tarafını bir yana bırakın, binlerce can kurtarılmış oldu. Bütün bunlar akıllı otoyollar ve bölünmüş yollar sayesinde oldu ama yine de vatandaşlarımız seyahatlerinde kesinlikle uykusuz, yorgun, alkollü araç kullanmamalı. Vatandaşlarımızın bütün tedbirlerini alarak araçlarını dikkatli kullanmaları, yorulduklarında da mutlaka kenara çekilerek dinlenmeleri gerekiyor” dedi.

17.07.2021Ekonomi
Kurban Bayramı tatili için yola çıkacaklar dikkat Bakan Karaismailoğlundan çok önemli uyarı...

Kurban Bayramı tatili için yola çıkacaklar dikkat! Bakan Karaismailoğlu'ndan çok önemli uyarı...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, "Trafik canavarı, trafik kazaları" haberlerini Türkiye'ye unutturduklarını belirterek, "Yine de vatandaşlarımız seyahatlerinde kesinlikle uykusuz, yorgun, alkollü araç kullanmamalı." dedi.

16.07.2021Ekonomi
Otobüs bileti fiyatları cep yakıyor

Otobüs bileti fiyatları cep yakıyor

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte otobüs ve uçak bileti fiyatlarında artış yaşanmaya başladı. Firmalar tavan fiyatı taban olarak uyguluyorlar.

26.06.2021Ekonomi
Son dakika... İstanbulda tatil trafiği başladı

Son dakika... İstanbul'da tatil trafiği başladı

İstanbul'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilini hafta sonuyla birleştirip yola çıkanlar nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor.

28.10.2020Haber
Son dakika... İçişleri Bakanlığı duyurdu: Bayram tatilinde acı bilanço

Son dakika... İçişleri Bakanlığı duyurdu: Bayram tatilinde acı bilanço!

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, bakanlık faaliyetlerini içeren ‘Aylık Basın Bilgilendirme Toplantısı’nda  önemli açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Kurban Bayramı tatilinde meydana gelen trafik kazalarında 60 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

5.08.2020Gündem
TEMde bayram trafiği Yoğunluk arttı

TEM'de bayram trafiği! Yoğunluk arttı

TEM yolu Kocaeli geçişinde, Kurban Bayramını memleketleri ve tatil bölgelerinde geçirmek isteyenlerin oluşturduğu yoğunluk havanın kararmasıyla birlikte arttı.

30.07.2020Gündem
Trafik var mı, yollar açık mı İşte anlık ve canlı Türkiye geneli bayram trafiği yoğunluk haritası

Trafik var mı, yollar açık mı? İşte anlık ve canlı Türkiye geneli bayram trafiği yoğunluk haritası

Trafik var mı, yollar açık mı? Trafik yoğunluk haritası, Kurban Bayramı'nda yola çıkacak olan sürücülerin gündemine geldi. Gelen son dakika bilgisine göre, TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde Kurban Bayramı için memleketlerine giden tatilciler, yoğunluk oluşturdu. Yoğunluk yolun 3 şeridinden 2 şeridine düşerken, araç kuyrukları metreler oluşturdu. İşte, anlık ve canlı bayram trafiği yoğunluk haritası ve trafik yol durumunda son durum...

30.07.2020Gündem
Bakan Soylu açıkladı: Geçen bayramlara oranla yüzde 30 artış var

Bakan Soylu açıkladı: Geçen bayramlara oranla yüzde 30 artış var

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, koronavirüs nedeniyle bayram için memleketine veya tatil yerlerine gidenlerin otobüsler yerine özel araçları tercih ettiğini belirterek, ''Normal araç hareketliliğinde geçen bayramlara oranlara yüzde 30 civarında artış söz konusu. Toplu taşımanın, özel araçlara kaydığını söylemeliyiz. Bu da trafik yoğunluğunun arttığını, bizim daha dikkatli olmamız gerektiğini ortaya koymaktadır'' dedi.

30.07.2020Haber
Bolunun Gerede ilçesi Karadeniz bağlantılı yolunda bayram trafiği

Bolu'nun Gerede ilçesi Karadeniz bağlantılı yolunda bayram trafiği

Bolu'nun Gerede ilçesi Karadeniz bağlantılı yolunda bayram trafiği

30.07.2020Haber
Ankara Valisi Şahinden, trafik ve koronavirüs kurallarına uyun çağrısı

Ankara Valisi Şahin'den, 'trafik ve koronavirüs kurallarına uyun' çağrısı

ANKARA Valisi Vasip Şahin, bayram trafiği denetimine katılıp, vatandaşları hem trafik hem de koronovirüs kurallarına uymaları konusunda uyardı. Şahin, "Bu bayramda biraz daha mesafeli, mümkün mertebe telefon ve diğer iletişim araçlarıyla bayramlaşmayı yapmaya çalışalım" dedi.

30.07.2020Gündem
Bolu Dağında bayram trafiği

Bolu Dağı'nda bayram trafiği

BOLU'da, Kurban Bayramı tatili için yola çıkanlar, TEM ve D-100 yollarının Bolu Dağı kesiminde yoğunluk oluştursa da ulaşımda aksama yaşanmadı.

30.07.2020Haber
Yola çıkacaklar dikkat İşte TEM’de son durum…

Yola çıkacaklar dikkat! İşte TEM’de son durum…

TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde Kurban Bayramı için memleketlerine giden tatilciler, yoğunluk oluşturdu.

29.07.2020Gündem
Bakan Selçuk’tan bayram trafiği uyarısı

Bakan Selçuk’tan bayram trafiği uyarısı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda bayram tatilcilerini trafikte dikkatli olmaları konusunda uyardı.

10.08.2019Eğitim
Bu kuyruğun başı var sonu yok

Bu kuyruğun başı var sonu yok

Tekirdağ'daki feribot iskelelerinde Kurban Bayramı tatili dolayısıyla araç yoğunluğu yaşanırken, tatile gitmek isteyen vatandaşlar, saatlerdir feribota binmek için sırada bekliyor.

10.08.2019Ekonomi
Yoğunluk bayrama 1 gün kala arttı

Yoğunluk bayrama 1 gün kala arttı

Bayram tatilcileri, TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde uzun araç kuyrukları oluşturdu. Zaman zaman trafiğin durma noktasına geldiği TEM Otoyolu havadan görüntülendi.

10.08.2019Ekonomi
Karadeniz Sahil Yolunda bayram yoğunluğu

Karadeniz Sahil Yolu'nda bayram yoğunluğu

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Karadeniz Sahil Yolu'nda Kurban Bayramı dolayısıyla araç yoğunluğu oluştu.

10.08.2019Ekonomi
Bayram tatili başladı, trafik yoğunluğu arttı

Bayram tatili başladı, trafik yoğunluğu arttı

Kurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirmek isteyen vatandaşlar yola çıktı. TEM Otoyolu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Mahmutbey gişelerinde trafik durma noktasına geldi. Tatil için yola çıkanlar, pek çok ilin geçiş noktasında bulunan Kırıkkale’de de uzun araç kuyrukları oluşturdu. Gece saatlerinde de Anadolu Otoyolu'nun Bolu ve Düzce kesimlerinde zaman zaman trafik yoğunluğu yaşandı.

9.08.2019Gündem
Otogarda bayram yoğunluğu

Otogarda bayram yoğunluğu

Kurban Bayramı tatilini memleketlerine ve tatil beldelerine giderek değerlendirmek isteyen vatandaşların 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda oluşturduğu yoğunluk havadan görüntülendi.

9.08.2019Ekonomi
İstanbul’da bayram tatili trafiği başladı

İstanbul’da bayram tatili trafiği başladı

Kurban Bayramı tatillerini İstanbul dışında geçirmek isteyen vatandaşlar yola çıkmaya başladı. Ataşehir TEM Otoyolu Ankara istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu. Trafik zaman zaman durma noktasına geldi.

9.08.2019Gündem
İstanbul’da bayram tatili trafiği başladı

İstanbul’da bayram tatili trafiği başladı

Kurban Bayramı tatillerini İstanbul dışında geçirmek isteyen vatandaşlar yola çıkmaya başladı.

9.08.2019Gündem
Bakan Turhan: Bakanlık olarak tüm önlemlerimizi aldık

Bakan Turhan: Bakanlık olarak tüm önlemlerimizi aldık

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Bayram tatili dolayısıyla milyonlarca vatandaşımız yola çıkacak. Yollarda yaşanacak yoğunluk nedeniyle Bakanlık olarak kara, deniz, hava ve demir yollarında tüm önlemlerimizi aldık. Amacımız vatandaşın bölünmüş yollar, YHT'ler, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış havalimanlarıyla sevdiklerine kavuşmasıdır. Vatandaşlarımızdan tek bir isteğimiz var. Her zaman uymamız gereken trafik kurallarına bayram gibi yoğun zamanlarda daha da özen göstersinler, kimsenin bayramını acıya dönüştürmesinler" açıklamasında bulundu.

7.08.2019Ekonomi
Kurban Bayramı tatilinde yola çıkmak için en uygun gün ve saat ne zaman

Kurban Bayramı tatilinde yola çıkmak için en uygun gün ve saat ne zaman?

Yandex Navigasyon, her bayram tatili öncesinde yaptığı gibi yola çıkacak kullanıcıları için bayram trafiği analizi hazırladı. Geçtiğimiz dönemlerin verilerini analiz ederek bayram trafiğinden kurtulmanın yollarını belirleyen Yandex, yola çıkmak için en uygun günleri ve saatleri açıkladı. Yandex, trafik çilesi yaşamak istemeyen kullanıcılarına 9 Ağustos Cuma öğleden önce ya da 10 Ağustos Cumartesi öğleden sonra yola çıkmalarını öneriyor.

6.08.2019Teknoloji
Bayram tatili dönüş trafiği devam ediyor

Bayram tatili dönüş trafiği devam ediyor

9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin ardından tatilcilerin İstanbul’a dönüşü devam ederken dönüş güzergahlarındaki yoğunluk bugün de devam etti. TEM yolunun Kocaeli geçişinde bugün de yoğunluk oldu. Bekirdere rampaları mevkisinde, sürücülerin yavaşladığı görüldü.

8.06.2019Gündem
Muğlada tatilciler uzun araç kuyrukları oluşturdu

Muğla'da tatilciler uzun araç kuyrukları oluşturdu

Muğla'nın gözde turistik mahalleleri Akyaya ve Ölüdeniz'in girişlerinde, Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla uzun araç kuyrukları oluştu.

5.06.2019Haber
İstanbul trafiğinde bayram yoğunluğu

İstanbul trafiğinde bayram yoğunluğu

İstanbul'da bayramın ilk günü ziyaretler ve gezmeye çıkanlar nedeniyle trafik felç oldu.

4.06.2019Gündem
Yandex Navigasyon bayram trafiği haritasını çıkardı

Yandex Navigasyon bayram trafiği haritasını çıkardı

Yandex Navigasyon, önceki yıllarda olduğu gibi bu Ramazan Bayramı'nda da seyahate çıkmaya hazırlanan kullanıcılarına yardımcı olacak detaylı bir trafik analizi yaptı. Geçtiğimiz yılın bayram tatili verilerine dayanarak yapılan analizde, trafikte en çok bekleme yaşanan noktalar ve trafikteki bekleme zaman artışları ortaya çıkarıldı. Analize göre bayram tatili için seyahat planı yapan İstanbulluların trafikten en az etkilenmeleri için 31 Mayıs Cuma öğleden önce ya da 1 Haziran Cumartesi öğleden sonra yola çıkmaları gerekiyor.

2.06.2019Teknoloji
Anadolu Otoyolunda bayram trafiği... Trafik durma noktasında...

Anadolu Otoyolu'nda bayram trafiği... Trafik durma noktasında...

Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla yola çıkan sürücüler, Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde yoğunluk oluşturuyor. Bölgede trafik akışı zaman zaman durma noktasına geliyor.

2.06.2019Gündem
İstanbul - Bursa- İzmir yolunda trafik durma noktasında

İstanbul - Bursa- İzmir yolunda trafik durma noktasında

Ramazan Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte İstanbul-Bursa Otoyolu ile Bursa-İzmir kara yolunda kilometrelerce araç trafiği oluştu. Durma noktasına gelen trafik, drone ile havadan görüntülendi.

1.06.2019Gündem
Trafik var mı İşte anlık bayram trafiği yoğunluğu

Trafik var mı? İşte anlık bayram trafiği yoğunluğu

9 günlük Ramazan Bayramı tatilini başlaması dolayısıyla şehir dışına çıkacak olan vatandaşlar, yurt genelinde trafik yoğunluğuna neden oluyor. Yola çıkma hazırlığı yapan sürüler evlerinden çıkmadan önce anlık trafik durumunu merak edip internette araştırıyor. Peki, trafik var mı? Yol durumu nasıl? İşte, anlık bayram trafiği yoğunluğu

1.06.2019Gündem
Bayram trafiği başladı... Zaman zaman durma noktasına geldi

Bayram trafiği başladı... Zaman zaman durma noktasına geldi

Bayram tatilinin başlamasıyla birlikte Anadolu Otoyolu, Bolu Dağı Geçidi ve D-100 Karayolu olmak üzere birçok noktada trafik yoğunluğu arttı.

1.06.2019Gündem
300 bin yerli turist otel konaklamalı tatil yapacak

300 bin yerli turist otel konaklamalı tatil yapacak

TÜRKİYE Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, Ramazan Bayramı tatilinde Türkiye genelinde 300 bin yerli turistin otel konaklamalı tatil yapacağını söyledi.

12.05.2019Ekonomi
Uzun bayram tatili sonrasında sanayi siteleri, hasarlı araçlarla doldu

Uzun bayram tatili sonrasında sanayi siteleri, hasarlı araçlarla doldu

TÜRKİYE genelinde, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve yapılan uyarılara karşın çok sayıda, ölümlü, yaralanmalı ve maddi hasarlı kaza meydana geldi.ÿUzun tatil sonrası,ÿoto sanayi sitelerinde yoğunluk yaşanmaya başlandı. İzmir’de tatil döneminde meydana gelen kazalar ve arızalar nedeniyle çok sayıda araç tamircilere getirildi. Yoğunluk karşısında çaresiz kalan tamirciler, randevu ile çalışmaya başladı. Uygun tamirci bulmaya çalışan vatandaşlar, araçlarının onarılması için günlerce beklemek zorunda kalacak.

29.08.2018Ekonomi
Yollarda tatil dönüşü yoğunluğu başladı... İşte trafikte son durum

Yollarda tatil dönüşü yoğunluğu başladı... İşte trafikte son durum

Bayramın son gününde ülkenin dört bir yanından dönüşe geçen tatilciler sebebiyle çok sayıda kritik ana arterde trafik yoğunluğu yaşanıyor. İşte İstanbul, Bolu, Kocaeli ve Çanakkale gibi şehirlerde trafikte son durum...

24.08.2018Gündem
Yollarda tatil dönüşü yoğunluğu... İşte trafikte son durum

Yollarda tatil dönüşü yoğunluğu... İşte trafikte son durum

Bayramın son gününde ülkenin dört bir yanından dönüşe geçen tatilciler sebebiyle çok sayıda kritik ana arterde trafik yoğunluğu yaşandı. İşte İstanbul, Bolu, Kocaeli ve Çanakkale gibi şehirlerde trafikte son durum...

24.08.2018Gündem
Siyasette bayram trafiği

Siyasette bayram trafiği

TBMM Başkanı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve parti genel başkanlarının Kurban Bayramı programları netleşti.

19.08.2018Gündem
İstanbulda bayram trafiği başladı

İstanbul'da bayram trafiği başladı

Kurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirmek isteyen İstanbullular trafik yoğunluğuna neden oldu.9 günlük Kurban Bayramı tatilinin başlamasıyla İstanbullular yollara düştü. Tatillerini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirecek olan vatandaşlar trafik yoğunluğu oluşturdu. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü başta olmak üzere TEM Otoyolu Sultanbeyli mevkii Ankara istikametinde yoğun trafik oluştu. Yoğun trafik nedeniyle araçların yavaş ilerlediği görüldü,Trafiğin önümüzdeki saatlerde artması bekleniyor.

17.08.2018Haber
Son dakika: İstanbulda bayram trafiği başladı

Son dakika: İstanbul'da bayram trafiği başladı

Kurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirmek isteyen İstanbullular trafik yoğunluğuna neden oldu.

17.08.2018Gündem
4 bölgede doluluk yüzde 100e ulaştı Gelmeyin uyarısı yapıldı

4 bölgede doluluk yüzde 100'e ulaştı! Gelmeyin uyarısı yapıldı

Kurban Bayramı tatilinde, Muğla'nın önemli turizm merkezlerinden Bodrum, Ula, Marmaris ve Fethiye'deki turistik tesislerin rezervasyonlarında yüzde 100 doluluğa ulaşıldı

16.08.2018Ekonomi
Tatilciler yola çıktı

Tatilciler yola çıktı

9 günlük Kurban Bayramı tatili yarın akşam itibariyle başlarken, bazı tatilciler yollara erken düştü. TEM otoyolu Bolu kesiminde yer yer yoğunluk yaşanıyor.

16.08.2018Gündem
Kurban Bayramında alınacak trafik tedbirleri açıklandı

Kurban Bayramı'nda alınacak trafik tedbirleri açıklandı

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Kurban Bayramı'nda alınacak trafik tedbirleri açıkladı. İnce açıklamasında "Günde ortalama 7 bin 371 trafik ekibinde 12 bin 768 trafik personeli görevlendirilmiş olup, 11 gün boyunca toplamdaysa 81 bin 82 trafik ekibini ve 140 bin 481 trafik personelinin görevlendirilmesi sağlandı" dedi.

14.08.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Otoyol açılınca ne olacak

BAYRAM trafiği Bodrum’dan Çeşme’ye tüm Ege’de tatil yerlerindeki altyapının önemini bir kez daha hatırlattı.

12.06.2019