MENÜ

Başbakan Tayyip Erdoğan

Başbakan Tayyip Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Başbakan Tayyip Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Başbakan Tayyip Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 84.948 Başbakan Tayyip Erdoğan haberi bulunmuştur.

Başbakan Tayyip Erdoğan Haberleri

Polisten polise sahurda paralel baskını

Polisten polise sahurda paralel baskını

Türkiye dün sabahın ilk ışıklarına başta İstanbul olmak üzere 22 ilde yürütülen eşzamanlı sahur operasyonlarıyla uyandı. Terörle Mücadele ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin hedefindeki isimler, bu sefer meslektaşlarıydı. Çoğu Ergenekon ve Balyoz operasyonlarını yürüten polisler, tıpkı Ergenekon ve Balyoz’da olduğu gibi geceyarısı baskınlarıyla elleri önden, arkadan kelepçelenerek, kameraların önünde gözaltına alındı. Bazı üniformalı polislerin de kelepçelendiği operasyonlar şöyle gelişti:

22.07.2014Gündem
Başbakan Erdoğandan operasyon açıklaması

Başbakan Erdoğan'dan operasyon açıklaması

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısının ardından dün gece yarısı başlatılan operasyonla ilgili açıklamalarda bulundu.

22.07.2014Gündem
Abbasın sözlerini açıklarsam ayıp olur

Abbas'ın sözlerini açıklarsam ayıp olur

Başbakan Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas ile görüşmesinde, Prof. Ekmeleddin İhsanoğlu’na Filistin tarafından verilen Kudüs Nişanı konusunun da gündeme geldiğini, Abbas’ın “Emekli olan bürokratlara veriyoruz” dediğini açıklamış, Abbas’ın ‘İhsanoğlu, Filistin’de Ulusal Mutabakat Hükümeti kurulmasını sağladı’ iddiasına da gülüp geçtiğini sözlerine eklemişti. Dün bunlar sorulunca İhsanoğlu, “Abbas’ın Başbakan ile ilgili söylediklerini açıklarsam ayıp olur. Belki ileride hatırat yapılırken yazılır” karşılığını verdi.

21.07.2014Gündem
7 parti % 1 etmez

7 parti % 1 etmez

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan, ‘çatı adayı’ Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek vereceğini açıklayan partileri hedef alarak “CHP ve MHP dışındaki o 7 partinin toplamı yüzde 1 etmez” dedi.

20.07.2014Gündem
‘One minute’in gereği yapılmalı

‘One minute’in gereği yapılmalı

Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, İsrail’in Gazze saldırısı konusunda Başbakan Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, “Salonlarda ‘One minute’ demek önemliydi ama şimdi onun gereği yapılmalıdır” dedi.

20.07.2014Gündem
Asıl kırıcı davranan ABD’dir

Asıl kırıcı davranan ABD’dir

Başbakan Tayyip Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanlığı’nın kendisiyle ilgili “kırıcı ve yanlış” açıklamasıyla ilgili, “Asıl üzücü, kırıcı açıklamaları Amerika yapmıştır şu ana kadar. 500 ton bomba yağdırılmıştır. 300’ü aşkın insan ölmüştür. Bunların karşısında hâlâ Amerika, ‘İsrail burada savunma hakkını kullanıyor’ diyorsa, burada bir defa asıl özeleştiriyi Amerika’nın yapması lazım” dedi.

20.07.2014Gündem
Rum lider: Tercihim Erdoğan

Rum lider: Tercihim Erdoğan

KIBRIS Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis, dolaylı da olsa Türkiye’de cumhurbaşkanlığı seçiminde tercihinin Başbakan Tayyip Erdoğan olduğunu ortaya koydu.

20.07.2014Dünya
YSK’dan TRT’ye ikinci uyarı

YSK’dan TRT’ye ikinci uyarı

YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK) Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin konuşmasını 7 kez yayınlayan TRT Türk’e uyarma cezası verdi.

20.07.2014Gündem
Filistin için Kürecik’i kapat

Filistin için Kürecik’i kapat

Ege gezisinin 2’nci gününde İzmir, Balıkesir ve Çanakkale’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hükümete ve Başbakan Erdoğan’a seslenerek, “Filistin konusunda kararlı bir tavır takınmak istiyorsanız Malatya Kürecik’teki radar üssünü kapatın” dedi. Çandarlı, Bergama, Kınık, Ayvalık, Burhaniye, Edremit ve Ayvacık ilçelerinde partisinin politikasını anlatıp Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na da destek isteyen Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:

19.07.2014Gündem
YSK’dan TRT’ye uyarı cezası

YSK’dan TRT’ye uyarı cezası

YSK, TRT Haber’e Başbakan Tayyip Erdoğan’ın 1 saat 48 dakikalık cumhurbaşkanlığı adaylık konuşmasının tamamını yayınladığı gerekçesiyle uyarı cezası verdi. YSK, kararında, diğer aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun adaylık toplantısının 2 dakika 38 saniye, Demirtaş’ın ise 8 dakika yayınlanmasını “yayınlarda eşitlik ilkesine aykırı” buldu. YSK, TRT Avaz’ın Erdoğan’ın adaylık toplantısının tamamını yayınlamasını ise 5’e karşı 6 oyla ihlal olmadığı şeklinde değerlendirdi. YSK, bu kararı verirken TRT Avaz’ın 1 kez haber olarak Erdoğan’ın toplantısını yayınladığı, aynı gün içinde bu konuda başka bir haber yapmadığını gerekçe gösterdi.

19.07.2014Gündem
İsrail soykırım yapıyor

İsrail soykırım yapıyor

Başbakan Tayyip Erdoğan, İsrail’in Gazze’de gerçekleştirdiği kara harekâtını sert şekilde eleştirerek “Şu anda insanlığın vicdanı sızlamıyor. Kanamıyor. İsrail şu anda terör estiriyor, soykırım yapıyor” dedi. Cuma namazını Ateşehir’deki Mimar Sinan Camisi’nde kılan Erdoğan çıkışta, İsrail’in Gazze’ye kara harekâtı ve Türkiye’yle ilişkilerine ilişkin sorular üzerine şunları söyledi:

18.07.2014Gündem
3 kadının katilini bulun

3 kadının katilini bulun

CUMHURBAŞKANI adayı Selahattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında Paris’e gitti.

18.07.2014Dünya
Savunmada 27 milyar dolar “Hava” için gitti

Savunmada 27 milyar dolar “Hava” için gitti

DEVLET Denetleme Kurulu’nun (DDK) son raporunda, “harcaması yüksek, gelişmişliği istenilen seviyede değil” olarak ifade edilen Türk savunma sanayiinde, son 12 yılda sadece uçak ve helikopterlere 27 milyar 774 milyon 453 bin dolar harcandı. Uçak tedariki için 22 milyar 314 milyon 167 bin dolar harcanırken, helikopterler için ise 5 milyar 460 milyon 286 bin dolarlık sözleşme imzalandı.

18.07.2014Ekonomi
Başbakan Tayyip Erdoğan: Buldular bir monşer, halkın karşısına çıkardılar

Başbakan Tayyip Erdoğan: Buldular bir monşer, halkın karşısına çıkardılar

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ'da valilik önündeki mitingde halka hitap etti. Erdoğan Ekmeleddin İhşanoğlu için, "Buldular bir monşer halkın karşısına çıkardılar" diye konuştu.

18.07.2014Gündem
Erdoğana Gazze yanıtı

Erdoğan'a Gazze yanıtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’daki konuşmasına yanıt verdi. “Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanı Kerry ‘Otur oturduğun yerde, Gazze’ye gidemezsin’ deyince tükürdüğünü yaladı ve Gazze’ye gidemedi” diyen Kılıçdaroğlu’nun yazılı açıklaması şöyle:

17.07.2014Gündem
Dolara, riyale mahkûm kişiden âlim olmaz

Dolara, riyale mahkûm kişiden âlim olmaz

Dünya İslam Bilginleri İnisiyatifi Programı’na katılan Erdoğan, “Suriye’de zalim Esed yanına İslam bilgini adı altında aldığı zatlarla mesaj veriyor. Alim Hakk’ın yanında olur. Dolara, riyale mahkûm olmuş kişiden âlim olmaz” dedi.

17.07.2014Gündem
Başbakan Tayyip Erdoğan Bülent Ersoy ile ayaküstü sohbet etti

Başbakan Tayyip Erdoğan Bülent Ersoy ile ayaküstü sohbet etti

Başbakan Erdoğan, Suriyeli sığınmacılara yönelik saldırılarla ilgili olarak ''Kimler tarafından yapıldığını biliyorum ama bu süreçte seslendirmeyeceğim'' dedi.

17.07.2014Gündem
Ece Erken: Ben vatanı satmadım

Ece Erken: Ben vatanı satmadım

Sunucu Ece Erken, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ‘Vizyon Belgesi’ni açıkladığı toplantıya gidince takipçileri tarafından çok eleştirilmişti.

16.07.2014Magazin
Demirtaş solcuların cici oğlanı

Demirtaş solcuların cici oğlanı

AK Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, muhalefetin Başbakan Tayyip Erdoğan’ın istifa etmemesinden ötürü eşitsizlik yaşandığı yönündeki eleştirilerine yanıt verdi:

16.07.2014Gündem
Sen İsrail’i Esad’ı kına da görelim

Sen İsrail’i Esad’ı kına da görelim

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında dün Sakarya’daydı. Kent Meydanı’ndaki mitingte konuşan Erdoğan, CHP Genel Başkanı’na yüklenerek “Sevgili kızımın babasına yazdığı notu kullanıyor.

16.07.2014Gündem
Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğana Sakaryada 360 derece koruma

Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Erdoğan'a Sakarya'da 360 derece koruma

Başbakan Tayyip Erdoğan Hopa'da İHH ekibine yapılan saldırıyı sert bir şekilde eleştirerek, "Bakalım MHP yönetimi bunu nasıl izah edecek. Biz Türkiye'yi bu vandallara bırakmayacağız. Millet bu saldırıya sandıkta gereken cevabı verecektir. " diye konuştu.

16.07.2014Gündem
Erzurumda atlama kulelerinin çökme görüntüleri ortaya çıktı

Erzurum'da atlama kulelerinin çökme görüntüleri ortaya çıktı

25’inci Dünya Üniversiteler Kış Oyunları için Erzurum’un Palandöken İlçesi Kiremitliktepe’de yaptırılan Türkiye’nin ilk ve tek kayakla atlama kulelerinde meydana gelen heyelanla ilgili soruşturmaya başlandı. Erzurum’a kış oyunları ile birlikte yaklaşık 650 milyon lira harcandığını belirten Erzurumlular, "Sadece atlama kuleleri değil, kış turizminde umudumuz da çöktü" dedi. Göçük sırasında bazı görevlilerin cep telefonları ile çektiği göçük anı görüntüleri basına dağıtıldı. Panik kameralara saniye saniye yansıdı.

16.07.2014Gündem
Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı sevilmez...

Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı sevilmez...

Başbakan Tayyip Erdoğan Dışişleri Bakanlığı 7. geleneksel iftar yemeğinde İsrail'in Filistin'e saldırılarıyla ilgili BM'yi sert bir şekilde eleştirerek, "Onlar ne derse o... Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı sevilmez, tabii sevilmez. Doğruları söyleyen bu dünyada nerede sevildi ki, ama biz doğruları söylemeye devam edeceğiz" dedi. Başbakan Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak ise dün İsrail'in İstanbul Konsolosluğu önünde toplanan Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) üyeleriyle birlikte İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti.

16.07.2014Gündem
Kılıçdaroğlu’na ‘tıpış tıpış’ yanıtı

Kılıçdaroğlu’na ‘tıpış tıpış’ yanıtı

Başbakan Tayyip Erdoğan, “Tıpış tıpış sandığa gideceksiniz” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Kendi seçmenine tıpış tıpış sandığa gideceksiniz diyen kişi utanmadan bize diktatör yakıştırması yapıyor. Eğer diktatör aranıyorsa senden daha güzel diktatör olmaz” dedi. Partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

15.07.2014Gündem
154 bin nakit 2 ev ve burs

154 bin nakit 2 ev ve burs

BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, Ak Parti’nin grup toplantısında Soma faciasında hayatını kaybeden 301 madencinin ailesine yapılacak yardım paketini açıkladı.

15.07.2014Ekonomi
Maliki ile bu iş olmuyor

Maliki ile bu iş olmuyor

TÜRKİYE, dün Ankara’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Irak Kürdistan Bölgesel Yönetim Başkanı’na, “Irak’ın bölünmesi bölge yararına olmaz. Türkiye, Irak’ın toprak bütünlüğünün korunmasından yana” mesajı verdi.

15.07.2014Gündem
Ekmeği paylaştılar

Ekmeği paylaştılar

CUMHURBAŞKANI adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, pazar günü 12 saatte Trakya’yı dolaştı,seçmenleriyle bir araya geldi. İhsanoğlu’na gezisi boyunca birkaç kez kampanyasının simgesi olarak ekmek hediye edildi. Özel olarak hazırlanan 2 metrelik ekmek çocuklar tarafından İhsanoğlu’nun masasına getirildi.

14.07.2014Gündem
Erdoğan’a şehit babasından kına

Erdoğan’a şehit babasından kına

DİYARBAKIR'da 16 Kasım 2013’te Şivan Perver ile kucaklaşmasının ardından yaptığı açıklamada Başbakan Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında kamu davası açılan ve tutuksuz yargılanan eski Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı, şehit babası Mehmet Gencer, dün eşi Nebahat Gencer ile birlikte Erdoğan'a kına gönderdi.

14.07.2014Gündem
Erdoğan’ın istifası için AYM’ye başvurdu

Erdoğan’ın istifası için AYM’ye başvurdu

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, cumhurbaşkanı adayı Başbakan Tayyip Erdoğan'ın görevinden istifa etmemesi nedeniyle Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) bireysel başvuruda bulundu.

14.07.2014Gündem
Pusulada ilk sıra Erdoğanın

Pusulada ilk sıra Erdoğan'ın

CUMHURBAŞKANLIĞI seçiminde kullanılacak birleşik oy pusulasında adayların yerlerinin belirlenmesi için YSK’da kura çekimi yapıldı.

14.07.2014Gündem
Başbakan Erdoğan Sanatçı kardeşlerime sesleniyorum

Başbakan Erdoğan "Sanatçı kardeşlerime sesleniyorum"

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, Şanlıurfa'da yaptığı toplantıda seçim vizyonu toplantısına katılan sanatçılara yönelik tepkilere ilişkin, "Bu devirler geçti. Sanat kimsenin elinde değil, sanatçı da kimsenin kölesi değil. Ben sanatçı dostlarıma, kardeşlerime sesleniyorum: Artık eski Türkiye'de yaşamıyoruz. Size bu hakaretleri yapanların hepsi o hakaretleriyle baş başa kalacaktır. Siz de onurunuzla sanatınızla bu ülkenin geleceğine yön vereceksiniz" dedi.

14.07.2014Gündem
Kürtlere ne verdiniz

Kürtlere ne verdiniz

AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Tayyip Erdoğan, yasakları kaldıran ve özgürlükleri getirenlerin kendileri olduğunu belirterek, CHP ve HDP’ye, “Sizler bu güne kadar Kürt kardeşlerimize gözyaşından başka ne verdiniz” diye sordu. 40 derece sıcakta Şanlıurfa Topçu Meydanı’na Erdoğan’ı izlemeye gelen vatandaşlara serinlemeleri için basınçlı su sıkıldı.

13.07.2014Gündem
Barzani’den sürpriz ziyaret

Barzani’den sürpriz ziyaret

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani bugün Türkiye’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirecek.

13.07.2014Gündem
Sanatçıyı linç ediyorlar

Sanatçıyı linç ediyorlar

Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Tayyip Erdoğan, önceki gün düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi toplantısına katılan sanatçılara verilen olumsuz tepkilere sert tepki gösterdi.

12.07.2014Gündem
CHP’den protesto

CHP’den protesto

CHP, cumhurbaşkanlığı seçim sürecindeki yayınlarında ayrımcılık yaptığı gerekçesiyle TRT’yi Ulus’taki binası önünde protesto etti.

12.07.2014Gündem
Tepkiye Tepkiler

Tepkiye Tepkiler

CUMHURBAŞKANI adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ‘Vizyon Belgesi’ni açıkladığı toplantıya katıldığı gerekçesiyle eleştirilen ünlü isimler, tepkilere Twitter’dan yanıt verdi.

12.07.2014Gündem
Vizyon yok misyon var

Vizyon yok misyon var

CUMHURBAŞKANI adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın vizyon ortaya koymadığını, misyon dayattığını iddia etti ve “Roboski ailelerinin, Berkin Elvan’ın, Ali İsmail Korkmaz’ın, Ethem Sarısülük’ün annesinin, babasının cumhurbaşkanı olabilecek misin?” diye sordu. Seçim ziyaretlerini dün de sürdüren Demirtaş, salı günü ‘cumhurbaşkanlığı tutum belgelerini’ açıklayarak şunları söyledi:

12.07.2014Gündem
CHPye dinleme şoku

CHP'ye dinleme şoku

AKP hükümeti ile Gülen cemaati arasındaki “kavgayla” ortaya çıkan “dinleme skandalları”na yenisi eklendi. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, HSYK tarafından başlatılan bir soruşturma kapsamında, 1 Ocak 2010-Mart 2014 tarihleri arasındaki CHP il ve ilçe başkanlarının isim ve telefon numaralarının istendiğini belirterek “Benim yaptığım araştırmaya göre HSYK bir yasadışı dinleme ile ilgili soruşturma başlatmış. Bu da 1 Ocak 2010’dan 30 Mart 2014 tarihine kadar tüm örgütlerimizin dinlendiği anlamına geliyor” dedi. Önce TBMM Genel Kurulu’nda konuyu gündeme getiren Bayraktutan, ilgili bakandan yanıt alamayınca soru önergesiyle konuyu Meclis gündemine de taşıdı.

12.07.2014Gündem
Vizyon mesajları

Vizyon mesajları

Başbakan Tayyip Erdoğan, ‘Yeni Türkiye Yolunda’ ismini taşıyan 84 sayfalık Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi’ni dün açıkladı. Belgeyi, ‘Yeni Türkiye Vizyonu’, ‘Demokratik Yönetim’, ‘Refah Toplumu’ ve ‘Öncü Ülke’ başlıkları ile anlatan Erdoğan, konuşmasına “Bu seçim, değişim, demokrasi, açıklık ve refah iradesi ile tutuculuk, vesayetçilik, kapalılık ve ekonomik oligarşi odakları arasında yapılacak bir seçimdir” sözleriyle başladı ve şunları söyledi:

11.07.2014Gündem
Avukatım dedikçe vurdular

Avukatım dedikçe vurdular

ÜSKÜDAR’da Başbakan Tayyip Erdoğan’ın korumaları tarafından dövülünce, İstanbul Barosu’nun ‘Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz’ açıklaması yayınladığı olayın kahramanı Avukat Fatih Abdullah Öztürk o günü anlattı:

11.07.2014Gündem
Adaylar bağış toplamaya başlıyor

Adaylar bağış toplamaya başlıyor

CUMHURBAŞKANLIĞI seçiminde 3 aday, seçim hesapları üzerinden bağış toplayabilecek. Adaylardan Başbakan Tayyip Erdoğan ve Ekmeleddin İhsanoğlu’nun önceki gün hesap açtırdığı öğrenildi.

11.07.2014Gündem
‘Bir ulusun yok olması söz konusu’

‘Bir ulusun yok olması söz konusu’

Başbakan Tayyip Erdoğan Yeşilay derneğinin iftarında son günlerde ölüm olaylarına sebep olan Bonzai uyuşturucusu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

11.07.2014Gündem
İhsanoğlu Erzurum’da 200 araçlık konvoyla karşılandı

İhsanoğlu Erzurum’da 200 araçlık konvoyla karşılandı

CUMHURBAŞKANI adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, tanıtım çalışması için geldiği Erzurum’da 200 araçlık konvoyla karşılandı.

11.07.2014Gündem
Mahmud Abbas Türkiyeye geliyor

Mahmud Abbas Türkiye'ye geliyor

Ankara, İsrail’in Gazze’ye yönelik operasyonlarını durdurması için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün açıklamalarıyla en üst düzeyde tepki verirken, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ın 18 Temmuz Cuma günü Türkiye’ye gelmesinin planlandığı öğrenildi.

11.07.2014Dünya
Başbakandan Her kesimi kucaklıyorum mesajı

Başbakan'dan "Her kesimi kucaklıyorum" mesajı

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı vizyon belgesini açıklayacağı Haliç Kongre Merkezi'nde oturma düzeninde en küçük ayrıntı bile düşünüldü.

11.07.2014Gündem

Yazar Sonuçları

İsrail saldırganlığı ve Türkiye’nin etkisizliği

İsrail’in 10 gün süren ve aralarında çocuklar, 200’den kişinin canını alan, 2000’den kişinin yaralandığı hava bombardımanlarının ardından önceki gece Gazze’ye karşı giriştiği “kara harekâtı”, dünya çapında haklı tepkilere yol açtı.

18.07.2014

12 yılın inkârı gibi

CUMHURBAŞKANI adayı Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ‘Vizyon Belgesi’ üç ilkeye vurgu yapıyor; demokratik siyaset, açık toplum ve hukuk devleti.

13.07.2014

YÖK’ü ikna etti, ‘Ziraat’ yerine ‘Tarım ve Yaşam Bilimleri Fakültesi’ni seçti

İBRAHİM Arıkan, Mayıs 2012’de 4 fakülteyle kuruluş iznini aldığı MEF Üniversitesi’ne Mart 2013’te İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) eski Rektörü Prof. Muhammed Şahin’i kurucu Rektör olarak transfer etti.

13.07.2014