EKSTRA
MENÜ

Balıklıgöl

Balıklıgöl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Balıklıgöl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 928 Balıklıgöl haberi bulunmuştur.

Balıklıgöl Haberleri

Şanlıurfa’nın kalbi: Gölpınar Tabiat Parkı

Şanlıurfa’nın kalbi: Gölpınar Tabiat Parkı

Şanlıurfa’nın orman vasfındaki tek alanı olan Gölpınar Tabiat Parkı, 2011 yılına kadar mesire yeri olarak işletilmiş ve 2011 tarihinde Tabiat Parkı ilan edilmiş. Şanlıurfa için çok önemli bir görsel zenginlik sağlayan Gölpınar Tabiat Parkı, halkın açık havada dinlenme ve eğlenmesine imkân sağlayan önemli bir alan. Tabiat Parkı, doğa sevgisi ve çevre bilinci oluşturulmasına katkı sağlayacak bir alan özelliğine sahip...

20.03.2018Seyahat
Dünyaca ünlü oyuncudan Şanlıurfa paylaşımı

Dünyaca ünlü oyuncu'dan Şanlıurfa paylaşımı

ABD’li ünlü sinema oyuncusu Michelle Rodriguez, Şanlıurfa’da tarihi ve turistik mekanları gezip, çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

19.03.2018Kelebek
Medeniyetin doğduğu coğrafyada bir vaha: Tek Tek Dağları Milli Parkı

Medeniyetin doğduğu coğrafyada bir vaha: Tek Tek Dağları Milli Parkı

Tek Tek Dağları Milli Parkı, Şanlıurfa’da bulunuyor. Flora, fauna zenginliği, kültürel, tarihi ve arkeolojik özelliklerinin korunabilmesi ve ulusal servet olarak geleceğe sağlıklı biçimde taşınabilmesi amacıyla 2007 yılında Milli Park ilan edilmiş. İşte size medeniyetin doğduğu coğrafyada bir vaha olan Tek Tek Dağları Milli Parkı gezi rehberi…  

16.03.2018Seyahat
Okulun demir korkuluğu üzerine düştü

Okulun demir korkuluğu üzerine düştü!

Şanlıurfa'da evlerinin yanındaki lisenin bahçesinde oynarken üzerine duvardaki demir korkuluk devrilen 3 yaşındaki Mustafa Aslan, yaşamını yitirdi.

10.03.2018Gündem
Okul bahçesinde korkunç ölüm

Okul bahçesinde korkunç ölüm

Şanlıurfa’da oyun oynamak için girdiği okulun bahçesinde üzerine demir korkuluk devrilen 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

9.03.2018Gündem
Oraya gideceğim diyordu

'Oraya gideceğim diyordu'

Urfa Kalesi’nde poz verirken 40 metreden düşüp ölen Halil D.’nin 16 yaşındaki kızı S.D. de aynı yerde 10 metre yükseklikten düştü. Amca: “Kardeşimin düşme görüntüleri defalarca yayınlandı. İzleyen çocukları içine kapandı. ‘Babam nasıl düşmüş, oraya gideceğim’ diyordu”

7.03.2018Gündem
Şanlıurfada silahlı kavga Yaralılar var...

Şanlıurfa'da silahlı kavga! Yaralılar var...

Şanlıurfa'da aralarında husumet bulunan iki grup arasında çıkan, tabanca ve sopaların da kullanıldığı kavgada, 2 kişi yaralandı.

6.03.2018Gündem
Türkiyenin konuştuğu talihsiz olayda ikinci şok Bu kez kızı düştü

Türkiye'nin konuştuğu talihsiz olayda ikinci şok! Bu kez kızı düştü

Şanlıurfa’da doğum gününde arkadaşlarıyla birlikte çıktığı tarihi kalede fotoğraf çekmek isterken düşerek hayatını kaybeden Halil Dağ’ın kızı S.D. de babasının düştüğü yeri görmek için çıktığı kaleden düşerek ağır yaralandı.

6.03.2018Gündem
Sağlık Bakanlığından önemli adım Artık acil servislerde...

Sağlık Bakanlığı'ndan önemli adım! Artık acil servislerde...

Sağlık Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeyle acil servislerde düzen değişecek. Öncelikle klinik hastaların bakımı acillerden yapılmayacak, acil servislerde mesai kaydırma veya vardiya polikliniği uygulaması yapılacak, kısa müşahedeler iki saati geçmeyecek.

31.01.2018Ekonomi
Kuzenler birbirine girdi: Ortalık savaş alanına döndü

Kuzenler birbirine girdi: Ortalık savaş alanına döndü

ŞANLIURFA’da aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumet bulunan amca çocukları arasında çıkan tüfek, bıçak, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada, 8 kişi yaralandı. Jandarmanın güçlükle sonlandırdığı kavgada 3 kişi gözaltına alındı.

31.01.2018Gündem
Sağlık Bakanlığı’ndan Acil Servis genelgesi

Sağlık Bakanlığı’ndan 'Acil Servis' genelgesi

SAĞLIK Bakanlığı, Hürriyet'in haberi sonrası acil servislerde yaşanan yoğunluğun ve sorunların çözümü için genelge yayınladı. Buna göre, yoğun bakımlarda yatak sorunun çözümü için ara bakım üniteleri oluşturulacak. Acillerde Mesai Kaydırma veya Vardiya Branş Polikliniği Uygulaması yapılacak, kısa müşahedeler iki saati geçmeyecek şekilde planlanacak. Klinik hastaların bakımı acillerde engellenecek. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, imzasıyla yayınlanan genelgede, özellikle acil servisleri dolup taşan 63 hastanenin düzenlemeleri daha hızlı yapması istedi.

31.01.2018Ekonomi
Ayağı kırılan oğlunu el arabasıyla hastaneye götürdü

Ayağı kırılan oğlunu el arabasıyla hastaneye götürdü

ŞANLIURFA’da bir baba, ayağı alçıda olan oğlunu el arabasıyla hastaneye götürdü.

12.01.2018Gündem
Bir iki üç Yallah dedi, ölüme uçtu

'Bir iki üç Yallah' dedi, ölüme uçtu

Doğum gününde arkadaşlarıyla birlikte tarihi Şanlıurfa Kalesi'ne çıkıp fotoğraf çekmek isterken düşerek ölen Halil Dağ’ın düşme anına ait cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde 'bir iki üç Yallah' diyerek kayanın üzerinden yere atlamak isteyen Dağ'ın, dengesini kaybederek yaklaşık 20 metre yüksekten düştüğü görülüyor.

6.01.2018Gündem
Kalede düşerek hayatını kaybetmişti... Kaleden düşme anına ait video ortaya çıktı

Kalede düşerek hayatını kaybetmişti... Kaleden düşme anına ait video ortaya çıktı

Doğum gününde arkadaşlarıyla birlikte tarihi Şanlıurfa kalesine çıkıp fotoğraf çekmek isterken düşerek hayatını kaybeden Halil Dağ’ın düşme anına ait cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Kayanın üzerinden yere atlamak isteyen Dağ'ın, dengesini kaybederek yaklaşık 20 metre yüksekten düştüğü görülüyor. O anları ise bir arkadaşı saniye saniye cep telefonuyla kaydetti. Olay, 2018 yılının ilk gününde yaşandı. Şanlıurfa’daki bir pasajda telefon dükkanı işleten 38 yaşındaki Halil Dağ, doğum gününde il dışından gelen misafirleriyle birlikte tarihi kaleye çıktı. Arkadaşlarıyla birlikte kaleyi gezen Halil Dağ, iddiaya göre doğum günü için fotoğraf çekmek için uçurumun kenarındaki bir kayanın üstüne çıktı. Arkasına Balıklıgöl’ün manzarasını almaya çalışan Dağ, dengesini kaybederek yaklaşık 20 metre yüksekten yere çakıldı. Ağır yaralanan 8 çocuk babası adam, olay yerine çağrılan ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

6.01.2018Haber
Selfie faciası... Son anları kamerada

Selfie faciası... Son anları kamerada!

Şanlıurfa’da 8 çocuk babası Halil Dağ (39), doğum gününde tarihi kalede özçekim (selfie) yapmak isterken 40 metreden kayalıklara düşerek yaşamını yitirdi. Dağ’ın kayalıklardan düşme anı bir iş yerine ait güvenlik kamerasına yansıdı.

3.01.2018Gündem
Doğum gününde korkunç son... Bu fotoğraftan hemen sonra hayatını kaybetti

Doğum gününde korkunç son... Bu fotoğraftan hemen sonra hayatını kaybetti

ŞANLIURFA’da tarihi Urfa Kalesi’nde manzara fotoğrafı için poz veren 38 yaşındaki Halil Dağ, yaklaşık 20 metre yükseklikten kayalıklara düşerek ağır yaralandı. Dağ, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

1.01.2018Gündem