EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Balçiçek İlter

Balçiçek İlter ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Balçiçek İlter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 176 Balçiçek İlter haberi bulunmuştur.

Balçiçek İlter Haberleri

Hükümeti eleştirdi

Hükümeti eleştirdi

Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, hükümeti Kürt sorunu ve dış politika konularında eleştirirken Bülent Arınç'ın Kürtçe ile ilgili sözlerine tepki gösterdi.

8.02.2012Gündem
hurriyet.com.trye ödül

hurriyet.com.tr'ye ödül

İstanbul Gelişim Üniversitesince düzenlenen “Gelişim Medya Ödülleri 2011” kapsamında “En İyi Güncel Haber Sitesi” ödülüne hurriyet.com.trlayık görüldü. Ödülü, hurriyet.com.tr adına Gündem Editörü Zeynep Güçlücan aldı.

19.01.2012Gündem
Ekonomi haberciliğinde sorgulama

Ekonomi haberciliğinde sorgulama

EKONOMİ Bakanı Zafer Çağlayan’ın “ihracatta rekor kırıldığı” yolundaki açıklaması, çoğu gazete ve televizyonda “Tarihi rekor” başlıklarıyla verildi. Hürriyet’te de bir sayfaya yayılan haberde “İhracat 134.5 milyar dolarla tarihi rekor kırdı, ‘milyar dolar ligi’ne 15 il yerleşti” müjdesi başlığa taşınmıştı.

10.01.2012OkurTemsilcisi
Atatürkçü olmayı hakaret sayarım

'Atatürkçü olmayı hakaret sayarım'

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yönetimine atanan Mümtazer Türköne, katıldığı canlı yayında kendisine Atatürkçü tanımlamasının yapılmasını hakaret olarak algılayacağını söyledi..

3.01.2012Gündem
AK Partili Çelikten Kızılaya ağır eleştiri

AK Partili Çelik'ten Kızılay'a ağır eleştiri

7.2 büyüklüğündeki depremle sarsılan Van’da yardım dağıtımındaki sıkıntılar vatandaşların sabırlarını tüketirken zor anlar yaşamasına neden oldu. İnsanlar çadırları alabilmek için birbirini ezdi. Asker kalabalığı dağıtmak için havaya ateş açtı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik de Kızılay'ı eleştirerek, "Kızılay deprem bölgesinde çadır temin etme noktasında iyi bir sınav veremedi" dedi.

25.10.2011Gündem
Habertürkün haberi tartışılıyor

Habertürk'ün haberi tartışılıyor

Habertürk gazetesinin sürmanşetine dev bir fotoğrafla taşıdığı haber, büyük bir tartışma yarattı. Sosyal medyaya gelen yorumların yüzde 90'ı, "Böyle fotoğraf basılır mı" şeklinde. Haber üzerine açıklama yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin de medyanın daha duyarlı davranması gerektiğini söyledi.

7.10.2011Gündem
Aynur Doğana sanatçılardan destek

Aynur Doğan'a sanatçılardan destek

İstanbul’da biraraya gelen bir grup aydın ve sanatçı, Kürtçe şarkı söylediği için protesto edilen Aynur Doğan’a sahip çıktı. Grup, basın açıklaması hem Türkçe hem de Kürtçe okudu.

18.07.2011Gündem
Aynur Doğan’a sanatçılardan destek

Aynur Doğan’a sanatçılardan destek

İstanbul’da biraraya gelen bir grup aydın ve sanatçı, Kürtçe şarkı söylediği için protesto edilen Aynur Doğan’a sahip çıktı. Grup, basın açıklaması hem Türkçe hem de Kürtçe okudu.

18.07.2011Gündem
Kılıçdaroğlu köşe yazarlarıyla kahvaltıda buluştu

Kılıçdaroğlu köşe yazarlarıyla kahvaltıda buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, köşe yazarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

29.05.2011Gündem
Galatasaraylıların yüzde 70i beni destekler

Galatasaraylıların yüzde 70'i beni destekler

TT Arena’nın açılışındaki konuşmalarıyla tepki alan Erdoğan Bayraktar iddialı konuştu.

5.05.2011Futbol
Taraftar yazarların taraftara etkisi

Taraftar yazarların taraftara etkisi

“HOLİGAN davranışları artırmada medyanın da önemli bir payı mevcuttur. Taraftar yazarlar da taraftarları taraf gözüyle olumsuz etkilemektedirler.”

17.04.2011OkurTemsilcisi
‘Seyirciye bakmayacaksın oyununu oynayacaksın’

‘Seyirciye bakmayacaksın oyununu oynayacaksın’

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, önceki gün Balçiçek İlter’in programına katılarak, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın tiyatro salonunu terk etmesiyle sonuçlanan olayla ilgili soruları da yanıtladı. Günay, şöyle konuştu:

14.04.2011Gündem
Oğlumu boğmaya çalıştım

Oğlumu boğmaya çalıştım

Ünlü yönetmen Semir Aslanyürek, 12 Eylül döneminde yaşadıklarını anlattı.

17.02.2011Gündem
Oğlumu boğmaya çalıştım

"Oğlumu boğmaya çalıştım"

Ünlü yönetmen Semir Aslanyürek, 12 Eylül döneminde yaşadıklarını anlattı.

17.02.2011Gündem
Batum: Geri adım atmam, ne söylediysem arkasındayım

Batum: Geri adım atmam, ne söylediysem arkasındayım

"Asker kağıttan kaplanmış" sözleriyle tartışma yaratan Süheyl Batum Karşıt Görüş'te konuştu: Geri adım atmam ne söylediysem arkasındayım.

9.02.2011Gündem
Anayasa paneline sıkı arama

Anayasa paneline sıkı arama

Edirne’de, ’Yeni Anayasa Platformu’ tarafından düzenlenen ’Anayasa’da senin de sözün olsun’ konulu konferansa gelen öğrenciler ve vatandaşlar, olası yumurta eylemine karşı arandı. Güvenlik görevlileri, tanımadıkları için konferansı düzenleyenleri ve moderatörü ve konuşmacıları bile aradı.

15.01.2011Gündem
Tatlısesten Balçiçek İltere tazminat davası

Tatlıses'ten Balçiçek İlter'e tazminat davası

İbrahim Tatlıses, kendisi hakkında "Tatlıses beni aradı. Telefonda 'Gün gelir, o kalemler kırılır, kırarlar o yazdığınız kalemi' diyerek' tehdit etti" diye yazan Habertürk yazarı Balçiçek İlter'den davacı oldu.

1.12.2010Gündem
Gazetecilerden Tatlısese kınama

Gazetecilerden Tatlıses'e kınama

Çağdaş Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Ahmet Abakay, gazeteci Balçiçek İlter’i 23 Kasım’da kaleme aldığı yazısı üzerine “kırarlar o kalemi” sözleriyle tehdit eden şarkıcı İbrahim Tatlıses’i kınadı.

26.11.2010Kelebek
İspatlarsanız Şanlıurfaya geri dönerim

İspatlarsanız Şanlıurfa'ya geri dönerim

Balçiçek İlter, bugün Habertürk’teki köşesinde İbrahim Tatlıses’in kendisini tehdit ettiğini ve “"Bizim oralarda bu kullanılır. 17 yaşında bir kıza söylemedim ki. Ne var büyütecek? O kalemler kırılır. Gün gelir, kırarlar o yazdığınız kalemi" dediğini yazmıştı. Tatlıses, yaptığı açıklamada İlter’i bunu ispat etmeye çağırdı.

26.11.2010Spor Arena
Gazeteci Balçiçek Pamirin babası toprağa verildi

Gazeteci Balçiçek Pamir'in babası toprağa verildi

Sabah Gazetesi Yazı İşleri Müdürlerinden Balçiçek Pamir'in babası Kerem İlter toprağa verildi.

11.12.2006Gündem

Yazar Sonuçları

Özel yetkiye ‘dur’ deme zamanı…

Özel yetkili savcılar – Özel yetkili mahkemeler ve Ceza Muhakemeleri Yasası’nın 250. maddesindeki “Katalog suçlar” uygulaması sonunda duvara çarptı. Bir an önce bu gidiş durdurulmalı.

10.02.2012

HSYK’dan açıklama geldi

HSYK’nın bazı atamalarıyla ilgili pazartesi günkü yazım üzerine, önceki akşam, Adalet Bakanı Sadullah Ergin aradı; beklediğim gibi, HSYK’nın bir açıklaması olduğunu, o açıklamayı bana göndereceğini söyledi.

21.12.2011

İstanbul Hukuk üzgün

YENİ Anayasa ile ilgili çalışmalarda, hükümetin davet ettiği öğretim üyeleri arasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden hiçbir öğretim üyesinin bulunmaması dikkat çekiyor.

23.09.2011

Yanan şehirde sevgililer

Londra’yı göstericiler alev alev yakarken orada yaşayan bir arkadaşımdan mail: “Kate ile ayrıldık. Çok kötüyüm. Ne yapacağımı bilemiyorum.”

12.08.2011

Yürü bakalım gazeteci

TAKSİM Meydanı, tramvay durağı.

5.03.2011

Haydi bakalım cömert izmirliler KiT-VAK sizden destek bekliyor

BİR davette, birlikte olduk, sevgili Nesrin Coşkun ile. Aynı grupta çalışıyoruz. Ben onu, yazılarından çok iyi tanıyordum.

4.03.2011