EKSTRA
MENÜ

Balçiçek İlter

Balçiçek İlter ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Balçiçek İlter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 176 Balçiçek İlter haberi bulunmuştur.

Balçiçek İlter Haberleri

İsmail Hakkı Pekinden tartışılacak açıklamalar

İsmail Hakkı Pekin'den tartışılacak açıklamalar

Genelkurmay İstihbarat Dairesi'nin eski Başkanı İsmail Hakkı Pekin'den müthiş iddia: "Genelkurmay Başkanlığı yetkisi olmamasına rağmen, istasyonlar aracılığıyla yabancı ülkeleri dinliyor"

3.03.2015Gündem
Kabataş tartışmasında üç konuk stüdyoyu terk etti

Kabataş tartışmasında üç konuk stüdyoyu terk etti!

Habertürk'te yayınlanan 'Karşıt Görüş' programında Enver Aysever ve Halime Kökçe arasında 'Kabataş' olayı ile ilgili sert tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından Star gazetesi yazarı Halime Kökçe, Anadolu Ajansı eski genel müdürü Kemal Öztürk ve Türkiye gazetesi yazarı Ceren Kenar programı terk etti.

25.02.2015Haber
İlk özel sergisi Ekol Sanatta

İlk özel sergisi Ekol Sanat'ta

Çağdaş Türk resim sanatına özgün tarzıyla imzasını atan Bubi'nin "Kazımalardan Yüzeye, Yüzeyden Rölyefe" isimli sergisi, Ekol Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluştu.

30.01.2015Ege
Koray Çalışkan ve Orhan Miroğlu canlı yayında yine kapıştı

Koray Çalışkan ve Orhan Miroğlu canlı yayında yine kapıştı

Habertürk'te yayınlanan, moderatörlüğünü Balçiçek İlter'in üstlendiği Karşıt Görüş programı yine gergin anlara sahne oldu. Koray Çalışkan ve Star yazarı Orhan Miroğlu arasında geçtiğimiz hafta yaşanan ateşli polemik bu hafta da devam etti.

12.11.2014Haber
Karşıt Görüş programında Orhan Miroğlu çılgına döndü

Karşıt Görüş programında Orhan Miroğlu çılgına döndü

Habertürk'te Balçiçek İlter'in sunduğu Karşıt Görüş programında, gazeteci yazar Koray Çalışkan'ın PKK'nın Diyarbakır'da 10 bin pompalı tüfek temin ettiğiyle ilgili açıklaması, gazeteci yazar Orhan Miroğlu'nu kızdırdı.Çalışkan'ın sözlerine bir kaç kez masaya vurarak sinirlenen Miroğlu, "Söylemediğim birşeyi söylüyorsun, sonra da 'Şu öfkeye bakar mısınız' diyorsun.." dedi.

5.11.2014Haber
Mithat Sancar teknik arıza gerekçesiyle yayından alındı

Mithat Sancar "teknik arıza" gerekçesiyle yayından alındı

Habertürk Tv'de yayınlanan Balçiçek İlter'in sunduğu 'Akşam Raporu' programına konuk olan Mithat Sancar "teknik arıza" gerekçesiyle yayından alındı. Sancar Twitter'da "Bu akşam HaberturkTV'de canlı yayındayken program birden kesildi. Gerekçe yok, açıklama yok. Özetle rezillikte ve saygısızlıkta sınır yok" sözleriyle kanala isyan etti.

15.10.2014Haber
Faruk Süren: Talep gelirse Galatasaray başkanlığına yeniden aday olacağım

Faruk Süren: Talep gelirse Galatasaray başkanlığına yeniden aday olacağım

Galatasaray Kulübü’nün Eski Başkanı Faruk Süren, Haber Türk Gazetesi’nden Balçiçek İlter’e çok konuşulacak açıklamalar yaptı… Gelecek dönemde aday olabileceğini söyleyen eski başkan, ‘Galatasaray Kulübü’ne ortak şart’ dedi... 'Şu anda hazırlıklı değilim ancak daha sonra yeniden Galatasaray başkanlığına aday olabilirim' dedi.

6.10.2014Futbol
Kılıçdaroğlu: Bilerek oy kullandırılmadım

Kılıçdaroğlu: Bilerek oy kullandırılmadım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 12 Eylül referandumunda oy kullanamaması ile ilgili olarak ''İlk kez söylüyorum, ben o seçimde bilerek oy kullandırılmadım'' iddiasında bulundu.

13.09.2014Gündem
Kılıçdaroğlu: Umreye de gittim

Kılıçdaroğlu: Umreye de gittim

CHP lideri Kılıçdaroğlu, genel başkan seçildiği kurultayda dikkat çeken ''Rakı masasında ülkeyi kurtaranlardan bu partiyi temizleyeceğim' sözü için ''Aklımda yoktu o anda çıktı'' dedi. Umreye gittiğini de açıklayan Kılıçdaroğlu, ''Gösteriş için ibadet olmaz'' ifadelerini kullandı.

12.09.2014Gündem
Balçiçek İlter canlı yayında telefonuyla oynarken yakalandı

Balçiçek İlter canlı yayında telefonuyla oynarken yakalandı

Habertürk'te yayınlanan Akşam Raporu programının reklam arasında birden yayına stüdyonun görüntüsü girdi ve sunucu Balçiçek İlter telefonuyla oynarken yakalandı.

5.08.2014Eğlence
Balçiçek İlter canlı yayında telefonla oynarken yakalandı

Balçiçek İlter canlı yayında telefonla oynarken yakalandı

Habertürk'te reklamlar yayındayken birden stüdyoya geçildi ve Balçiçek İlter koltuğunda telefonla oynarken yakalandı.

5.08.2014Haber
Berkin haberine kızdı, istifa etti

Berkin haberine kızdı, istifa etti

Türkiye Gazetesinin, dün hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölüm haberi için gazetenin birinci sayfasından "Yine fırsat bilip terör estirdiler" demesi Balçiçek İlter'i hayli kızdırdı. Gazetenin üst yönetimine bu başlıktan dolayı tepki gösteren İlter, istifasını verdi.

12.03.2014Gündem
Yumrukçu Külünkten çok tartışılacak sözler

Yumrukçu Külünk'ten çok tartışılacak sözler

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Habertürk televizyonunda yayınlanan “Söz sende” programında ilginç açıklamalar yaptı. Ortaya dökülen dinleme kayıtlarının insanların günah işleme özgürlüğüne darbe vurduğunu savunan Külünk, 'Günah işleyip tövbe edecek kul yarattım diyor Allah. Aslında Allah’ın hududuna müdahale ediyorsunuz' dedi.

6.03.2014Gündem
Kabataş iddialarına suç duyurusu

Kabataş iddialarına suç duyurusu

Gezi Parkı protestolarının devam ettiği 1 Haziran 2013 tarihinde İstanbul Kabataş'ta bebeğiyle saldırıya uğradığı iddia edilen ve olay gününe ilişkin basına görüntüleri yansıyan Zehra Develioğlu ile 3 gazeteci hakkında, "Halkın kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" ve "İftira" suçlarını işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

17.02.2014Gündem
Balçiçek İlterden özür yazısı

Balçiçek İlter'den özür yazısı

Gezi protestolarının devam ettiği 1 Haziran tarihinde türbanlı bir kadının 90-100 kişilik üstleri çıplak, ellerinde deri eldivenler bulunan, başları sargılı kişilerce taciz edildiği ve bebeğiyle birlikte şiddete maruz kaldığı iddia edilmiş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da bu iddiayı dile getirmişti.

15.02.2014Gündem
‘Zehra Hanım’ şimdi konuşsun

‘Zehra Hanım’ şimdi konuşsun

Kanal D’de önceki akşam yayınlanan görüntüler Gezi eylemlerinde Kabataş’ta saldırıya uğradığını iddia eden Zehra Develi-oğlu’na aslında bir saldırı olmadığını ortaya koydu. Olayın doğru olduğu iddialarını o dönem yazan gazetecilerden Balçiçek İlter “Ayıp bana ait değil, ‘Kadının beyanı esastır’ diyerek dinlediğim Zehra Hanım’a aittir. Açıklama yapmak zorundadır” dedi.

14.02.2014Gündem
Balçiçek İlterden Morlukları gördüm açıklaması

Balçiçek İlter'den 'Morlukları gördüm' açıklaması

Gezi Parkı olayları sırasında eylemcilerin saldırısına uğradığı iddia edilen ve Başbakan Tayyip Erdoğan’ın “Benim başörtülü kızlarıma, başörtülü bacılarıma saldırdılar” dediği Zehra Develioğlu ile ilgili görüntüler ortaya çıktı. Genç kadının herhangi bir saldırıya uğramadığı belirlendi. Bunun üzerine o dönem dayak yediği ve taciz edildiği öne sürülen Develioğlu ile röportaj yaparak ‘morlukları gördüm’ diyen Balçiçek İlter, Twitter’dan açıklama yaptı.

14.02.2014Gündem
Ünlülerin akıl hocası geliyor

Ünlülerin akıl hocası geliyor

Ekonomist Noreena Hertz, 14’üncü Marka Korferansı’nda konuşacak.

13.12.2013Ekonomi
CANLI YAYINDA BÜYÜYEN TÜRBAN TARTIŞMASI

CANLI YAYINDA BÜYÜYEN TÜRBAN TARTIŞMASI

Balçiçek İlter Habertürk televizyonunda yayınlanan 'Karşıt Görüş' programında büyüyen başörtülü vekil tartışmasını sonlandırmak için rejiden mikrofonların kapatılmasını istedi. Habertürk ekrenlarında yayınlanan ve Balçiçek İlter'in sunduğu'Karşıt Görüş'programında başörtülü vekil mevzusu tartışıldı.Balçiçek İlter'in sunduğu'Karşıt Görüş'programına Hüda Kaya, Nuray Canan ve Şükran Soner stüdyo konuğu olarak katılırken CHP eski Milletvekili Canan Arıtman da İzmir'den canlı yayın bağlantısına katıldı. Programın ilerleyen saatlerinde tartışma kavgaya dönüşünce Balçiçek İlter rejiye seslenerek' Arkadaşların mikrofonlarını kısalım' dedi.

31.10.2013Haber
Turgut Özakman’ın vefatı hakkında görüşler

Turgut Özakman’ın vefatı hakkında görüşler

Ünlü yazarlar ve siyasilerden ve vatandaşlar Turgut Özakman’ın vefat haberini değerlendirdi.

28.09.2013Gündem
BAĞIŞTAN SURİYE VE GEZİ SORUSUNA YANIT

BAĞIŞ'TAN SURİYE VE GEZİ SORUSUNA YANIT

Habertürk televizyonuna konuk olan AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış Söz Sende isimli programda Balçiçek İlter'in sorularına yanıt verdi. Bağış Gezi eylemleriyle ilgili verdiği yanıtlardan birinde; 'Suriye'de 100 bin kişinin hayatını kaybetttiği olaylarla kıyaslarsanız devede kulak...' yorumunda bulundu.

14.09.2013Haber
Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz Twitterı salladı

Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz Twitter'ı salladı

Necati Şaşmaz ve Hasan Kaçan konuştu twitter sallandı. Başbakan'la Gezi Parkı eylemleri ile ilgili görüşen iki sanatçı, görüşme sonrası yaptıkları açıklamalar sonrasında twitter'da #direnturkce, Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz, Polat Alemdar trend topic oldu. Necati şaşmaz'ın "ülkemize nazar değidi" şeklindeki sözlerinin ardından Gezi Parkı'na dev bir nazar boncuğu pankartı asıldı.

12.06.2013Gündem
Behzat Ç devam edecek mi

Behzat Ç devam edecek mi?

Erdal Beşikçioğlu, Söz Sende programında Balçiçek İlter'in konuğu oldu.

25.05.2013Gündem
Dilerim çoğu beraat eder

'Dilerim çoğu beraat eder'

AK Parti İzmir Milletvekili ve Kültür ve Turizm Eski Bakanı Ertuğrul Günay, Ergenekon Davası'nda savcının aralarında eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve CHP'li vekiller Haberal ve Balbay'ın da olduğu 64 sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemesi konusunda değrlendirmede bulundu. Günay, ''Dilerim önemli bir kısmı beraat etsin'' dedi.

19.03.2013Gündem
CHPde İmralı sıkıyönetimi

CHP'de İmralı sıkıyönetimi

CHP'de İmralı süreci konusunda Cumartesi günü yapılan kritik Parti Meclisi toplantısının ardından, milletvekillerine "konuşma yasağı" geldi.

18.03.2013Gündem
Hakem satın almak için para verdim

Hakem satın almak için para verdim

Cavcav, “Başkanlığımın ilk yıllarında birine hakem almak için para verdim. O da gidip o parayla toto oynuyormuş. Kandırıldım” dedi.

8.02.2013Futbol
İlhan Cavcavdan şike itirafı

İlhan Cavcav'dan şike itirafı

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, 'Söz Sende' programında Balçiçek İlter'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

8.02.2013Futbol
İLHAN CAVCAVDAN ŞİKE İTİRAFI

İLHAN CAVCAV'DAN ŞİKE İTİRAFI

Haber turk'te Balçiçek İlter'in "Söz Sende" programına konuk olan Gençlerbirliği klubü başkanı İlhan Cavcav, 35 yıllık başkanlık dönemine ilişkin çok tartışılacak itiraflarda bulundu. Birisine hakemlere para verip, maç satın alıyor diye para verdiğini anlatan İlhan Cavcav, "Meğer adam o parayla toto oynuyormuş, kandırılmışız" dedi. Bir kulüp başkanının kendisine para teklif ettiğini, kabul etmeyince futbolcuları satın aldığını da söyleyen Cavcav, program sunucusu Balçiçek İlter'in bu kişilerin kim olduğu yönündeki sorularına cevap veremeyeceğini belirterek, "Futbolcuların isimlerini vermem ama ikisi de şu anda kötü durumda" diye konuştu.

8.02.2013Spor
CANLI YAYINDA KÜFÜR ŞOKU

CANLI YAYINDA KÜFÜR ŞOKU

Ünlü Yönetmen Zeki Demirkubuz, Balçiçek İlter'in "Söz Sende" programında söylediği sözlerle yine çok konuşulacak.Zaman zaman yaptığı öfkeli çıkışları sorulan Demirkubuz, hayatı boyunca "iki yüzlü" olan insanlara karşı öfke duyduğunu ve bunun için tepki gösterdiğini belirtti. Balçiçek İlter’in "Hayat, zaten bu iki yüzlülüklerle dolu değil mi" demesi üzerine Demirkubuz öyle bir kelime söyledi ki Balçiçek İlter şaştı kaldı. KURGU: Levent SERT

5.02.2013Haber
Girdiği zeminin rengine bürünmeyen siyasetçi

Girdiği zeminin rengine bürünmeyen siyasetçi

CHP’de zaten iğreti duruyordu. Paris’te öldürülen PKK’lı Sakine Cansız’ın ailesine başsağlığı ziyaretinde bulunması da işin tuzu biberi oldu. Hüseyin Aygün’ün CHP’de disipline verilmesi gündeme geldi. Aygün, kendinden emindi: “Bu ziyareti CHP’li değil, Dersimli, insani kimliğimle yaptım ”.

19.01.2013Gündem
İpekçiye cevap geldi

İpekçi'ye cevap geldi

Cemil İpekçi, “Göltürkbükü Beldesi'nde AK Parti'den aday olmam istendi” dedi, Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz Algül'den yalanlama geldi.

12.01.2013Ege
Darbeyi savundu

Darbeyi savundu

Sanatçı Ayten Gökçer, Habertürk'te yayınlanan Söz Sende programında, 12 Eylül darbesini “Asker yanlış bir şey yapmaz. 12 Eylül çok da kötü olmamıştır. Çünkü Türkiye'de çok kötü şeyler oluyordu” sözleriyle savundu.

4.12.2012Gündem
NAMAZDAN ÇIKIP ADAM DÖVMEYE GİDİYORDUK

"NAMAZDAN ÇIKIP ADAM DÖVMEYE GİDİYORDUK"

Zaman Yazarı Hüseyin Gülerce, "Söz Sende" programında Balçiçek İlter'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gençliğinde üzerinde "Allah için vur" yazılı sopalarla solcuları dövdüğünü anlatan Gülerce, değişim ve dönüşüm sürecine dair ilginç anektodlar paylaştı. Gülerce "Derin devlet o günlerde bizi birbirimizle vuruşturdu. Orada bizim delikanlılığımızdan istifade ettiler. Sabah ülkücü bir genç, öğlen bir Dev-Gençli aynı silahla vurulurdu. Gençsiniz bir arkadaşınızı dövüyorlar, haber geliyor. Delikanlısınız ya, orayı basmaya gidiyorsunuz. Namazdan çıkıyorduk, adam dövmeye gidiyorduk" dedi.

29.11.2012Haber
Kızlardan, babalarına mektup var İmza: Kızın

Kızlardan, babalarına mektup var! "İmza: Kızın"

Çok özel kızlardan, çok özel babalarına mektup var! Yitik Ülke Yayınları'ndan çıkan "İmza: Kızın"ı Selgin GB, Esra Aylin Akalın, Banu Özkan Tozluyurt hazırladı.

19.11.2012Seyahat
TÜRKÖNE: ÇOK YALNIZIM, KİMSE BENİ SEVMİYOR

TÜRKÖNE: "ÇOK YALNIZIM, KİMSE BENİ SEVMİYOR"

Zaman Gazetesi Yazarı Mümtazer Türköne Söz Sende'de Balçiçek İlter'in sorularını yanıtladı. Balçiçek İlter'in "Kendinizi çok yalnız hissediyor musunuz" sorusunaTürköne "Çok yalnızım. Beni seven kimse yok, onun farkındayım... Ben Kürtlerle ilgili bir şey yazdığım zaman Kürtler okuyor. Ülkücülerle ilgili bir şey yazdığım zaman onlar okuyor. İslamcılarla ilgili bir şey yazdığım zaman onlar okuyor. Askerlerle ilgili bir şey yazdığım zaman onlar okuyor. Ve hep eleştirdiğim için hepsi düşman oluyor" diyerek cevap verdi. İlter'in "Peki sevilmemek nasıl bir şey?" sorusuna ise Türköne şöyle cevap verdi: Bu sanıyorum insanın kendi iç dünyasındaki dengelerle alakalı. Benim bu ülkeye, bu devlete, topluma karşı bir sorumluluğum var aydın olarak. Bu devletin tek parça halinde yaşaması lazım. Bu milletin refah içinde olması lazım. İtibarlı ve saygın olması lazım. Bu ülkenin huzur içinde olması lazım. Bununla ilgili elimdeki kalemle ya da sözümle eğer bir şey yapabiliyorsam bunu yapmam lazım.

6.11.2012Haber
Twitterda Serra Yılmaz fırtınası

Twitter'da Serra Yılmaz fırtınası

Oyuncu Serra Yılmaz, televizyonda katıldığı bir programda söyledikleriyle dikkat çekti.

3.11.2012Gündem
Ünlüler duygularını Twitterda paylaştı

Ünlüler duygularını Twitter'da paylaştı

Teknoloji basınının en önemli kalemlerinden gazeteci Yurtsan Atakan bir süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek yaşamını yitirdi. Atakan'ın ardından gazeteci arkadaşları ve ünlüler duygularını Twitter'da paylaştı.

30.08.2012Gündem
Son görev öncesi mahkemeye

Son görev öncesi mahkemeye

ABD’de yaşayan Akşam Gazetesi eski yazarı Oray Eğin, babası Mustafa Yücel Eğin’in cenazesine katılmak üzere dün geldiği Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı.

7.03.2012Gündem

Yazar Sonuçları

Sayın Bahçeli! Dersim'i yaşayanlar biliyor

Bahçeli, Seyit Rıza ile yakınlarına yapılan haksızlıklara ve acımasızlıklara değinmek bir yana, geçmişin günahlarını onaylayan bir tutum aldı. Dersimliler, Seyit Rıza'nın torunlarıdır. Bunu böyle bilir, böyle yaşarlar. Bahçeli'nin üslubunu, içlerine sindirmeleri mümkün değildir.

29.11.2014

Kadın ne kadar erkek olabilir

BİR kadın erkek olmaya çalışırsa, ne kadar erkek olabilir.

1.11.2014

Eroin baronlarıyla bağlı siyasiler

LİCE’de, Medeni Yıldırım’ın ölümüyle sonuçlanan olaylardan 4 gün sonra, 2 Temmuz’da AKP grup toplantısında konuşan Başbakan Tayyip Erdoğan, arka planda eroin parasının bulunduğunu belirterek şöyle devam etti:

16.02.2014

Z.D. ve herkes için hürriyet

DÜN Elif Çakır’ı aradım.

1.07.2013
Tv koçunuzdan okur eleme testi

Tv koçunuzdan okur eleme testi

Çıkartın kağıtları sınav yapıyorum. Beni doğru dürüst okuyup okumadığınızı ve okurken kendinizi verip vermediğinizi bilemiyorum.

29.01.2013

Bunlar da dayatıyor

SADECE apoletliler dayatmaz.

29.11.2012

‘Otyam Baba’

GAZETECİ, yazar ve ressam Fikret Otyam ve eşi Filiz Otyam geçen haftayı İstanbul’da geçirdi.

17.11.2012

Yedi günah bir pinata

HANGİ sayfasına dokunsanız “cız” sesi çıkaran bir kitap.

19.05.2012

Meğer erkek giyiminde ne detaylar varmış

Geçen gün Pierre Cardin’in Baş Tasarımcısı Faruk Kalaycı, erkeklere özel öneriler yollamış. Benim gibi giyinmeyle örtünmeyi karıştıranlar için ilginç tavsiyeler var. Okuyun, işinize kesin yarar bu açıklamalar

20.04.2012

İstanbullarını anlattılar

Cep telefonu markası HTC Corporation, Balçiçek İlter, Mesut Yar, Onur Baştürk, Ömür Gedik, Serdar Kılıç ve Şirin Ediger’in katılımıyla hayata geçirdiği “İstanbul’un Hızını HTC One Serisi ile Anlat” projesini Sabancı Müzesi - The Seed’de Hello! dergisinin düzenlediği partiyle tanıttı.

17.04.2012