EKSTRA
MENÜ

Balçiçek İle Dr. Cankurtaran

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 63 haberi bulunmuştur.

Balçiçek İle Dr. Cankurtaran Haberleri

Koronavirüs döneminde deniz ve havuzda nelere dikkat edilmeli

Koronavirüs döneminde deniz ve havuzda nelere dikkat edilmeli?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 148. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Tarık Şapçı, "Koronavirüs döneminde deniz ve havuzda nelere dikkat edilmeli? Koronavirüsle mücadelede karantina, vaka sayılarında azalma sağladı mı?" gibi sorulara önemli bilgiler verdi!

28.05.2020Sağlık
Koronavirüs aşısı piyasaya ne zaman çıkar

Koronavirüs aşısı piyasaya ne zaman çıkar?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 120. Bölümde Prof. Dr. Yeşim Taşova, "Koronavirüs salgını tekrar yükselişe geçer mi? Koronavirüs aşısı piyasaya ne zaman çıkar? Koronavirüsün yeni belirtileri neler?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

20.04.2020Sağlık
Koronavirüse karşı eldiven kullanmak doğru mu

Koronavirüse karşı eldiven kullanmak doğru mu?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 118. Bölümde Prof.Dr. Zafer Kurugöl,  "Koronavirüse karşı eldiven kullanmak doğru mu? Maske takmak neden bu kadar önemli? Salgın hakkında toplum nasıl bilinçlendirilmeli?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

16.04.2020Televizyon
Hayvanlardan insanlara Koronavirüs bulaşır mı

Hayvanlardan insanlara Koronavirüs bulaşır mı?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 118. Bölümde Veteriner Şükrü Çobanoğlu , "Hayvanlardan insanlara Koronavirüs bulaşır mı? İnsanlardan hayvanlara Koronavirüs bulaşır mı? Koronavirüs salgın döneminde köpek sahipleri nelere dikkat etmeli?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

16.04.2020Televizyon
Saç, sakal ve bıyık virüs taşır mı

Saç, sakal ve bıyık virüs taşır mı?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 111. Bölümde konuk olan Bilim Kurulu doktoru Prof.Dr. Levent Yamanel, "Koronavirüs salgınında son durum nedir? Saç, sakal ve bıyık virüs taşır mı? Dışarı çıkan kişiler maske ve eldiven kullanmalı mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

7.04.2020Televizyon
Kargodan gelen paketlerden corona virüs bulaşır mı

Kargodan gelen paketlerden corona virüs bulaşır mı?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Salgında önümüzdeki 1 haftanın önemi nedir? Marketten alınan yiyeceklerden ve kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

2.04.2020Televizyon
Kargodan gelen paketlerden Corona virüs bulaşır mı Market alışverişinde virüs bulaşır mı Corona virüsü nasıl bulaşır

Kargodan gelen paketlerden Corona virüs bulaşır mı? Market alışverişinde virüs bulaşır mı? Corona virüsü nasıl bulaşır?

Corona virüsü ile ilgili en çok merak edilen soruların başında bulaşma yolları geliyor. Özellikle alışveriş için online yöntemleri seçen vatandaşlar, kargo yoluyla virüsün bulaşıp bulaşmayacağını merak ediyordu. İşte Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programına olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın ‘kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı?’ sorusuna verdiği yanıt!

2.04.2020Gündem
Corona virüsü ayakkabı ile taşınır mı Koronavirus ayakkabı temizliği nasıl yapılır

Corona virüsü ayakkabı ile taşınır mı? Koronavirus ayakkabı temizliği nasıl yapılır?

Birçok kişinin aklındaki soru olan Corona virüsü ayakkabı ile bulaşır mı hususu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyonları Bilim Dalı ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan tarafından yanıtlandı. Prof. Dr. Ceyhan, dışarıdan eve ayakkabı ile girildiğinde virüsün bulaşma durumu hakkında bilgi verdi. Peki, Koronavirüs ayakkabı temizliği nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

2.04.2020Sağlık
Marketten alınan yiyeceklerden virüs bulaşır mı

Marketten alınan yiyeceklerden virüs bulaşır mı?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Salgında önümüzdeki 1 haftanın önemi nedir? Marketten alınan yiyeceklerden ve kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

2.04.2020Haber
Kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı

Kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 108. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Salgında önümüzdeki 1 haftanın önemi nedir? Marketten alınan yiyeceklerden ve kargodan gelen paketlerden virüs bulaşır mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

2.04.2020Haber
Meyve ve sebzeleri corona virüse karşı nasıl dezenfekte etmeliyiz

Meyve ve sebzeleri corona virüse karşı nasıl dezenfekte etmeliyiz?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 106. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Murat Baş, "Marketten aldığımız meyve ve sebzeleri nasıl dezenfekte etmeliyiz? İçecek ve yiyecek olarak sağlıklı ürünleri evde nasıl yapabiliriz?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

31.03.2020Televizyon
Koronavirüs ile grip arasındaki farklar neler

Koronavirüs ile grip arasındaki farklar neler?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Turhan Ece, "Koronavirüs ile grip arasındaki farklar neler? Koronavirüs bir solunum yolu hastalığı mı?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

30.03.2020Televizyon
Koronavirüsü kıyafetlerimizle eve taşır mıyız

Koronavirüsü kıyafetlerimizle eve taşır mıyız?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 105. Bölümde konuk olan Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer, "Türkiye'de bireysel önlemler alınmazsa İtalya gibi olur muyuz? Koronavirüsü kıyefetlerimizle eve taşır mıyız?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

30.03.2020Televizyon
Ali Sunaldan 100. Bölüm pastası

Ali Sunal'dan 100. Bölüm pastası!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 100. Bölümde konuk olan Ali Sunal, elinde pastası ile gelerek programın başarısını kutladı ve 7 aylık olan bebeği ile ilgili yaşadıklarını da sunucularımızla paylaştı!

23.03.2020Televizyon
Koronavirüs belirtileri ve tedavi yöntemleri

Koronavirüs belirtileri ve tedavi yöntemleri!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 90. Bölümde, "Koronavirüs nerede ve nasıl ortaya çıktı? Koronavirüsü belirtileri nelerdir? Koronavirüsü tedavi yöntemleri nelerdir?" sorularına açıklık getirildi!

9.03.2020Televizyon
Saç dökülmesine karşı vitaminli saç serum maskesi tarifi

Saç dökülmesine karşı vitaminli saç serum maskesi tarifi

Erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesi oldukça sık rastlanan bir sorun. Bu durumlarla karşılaşılmasının ardından genellikle doktor muayenesine gidilirken, bazı vatandaşların ilk tercihini 'Saç dökülmesi karşıtı maske’ veya 'Saç dökülmesi nasıl geçer' tarzındaki arama motoru sorguları oluşturuyor. Peki, saç dökülmesine ne iyi gelir ve nasıl geçer? Kanal D ekranında yayınlanan Balçiçek İle Dr. Cankurtaran programına konuk olan Cilt Uzmanı Şems Arslan saç dökülmesine iyi gelen maske tarifi verdi. İşte, kadınlarda ve erkeklerde saç dökülmesini önleyen maske tarifi

9.03.2020Sağlık
Tok tutan tarifler hem lezzetli hem de zayıflamaya yardımcı menüler

Tok tutan tarifler hem lezzetli hem de zayıflamaya yardımcı menüler

Kanal D ekranında yayınlanan Balçiçek İle Dr. Cankurtaran programında, Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli konuk oldu. Kümeli, en büyük sorunlardan biri olan fazla kilolar ve beslenmeyle ilgili tavsiyeler verdi. Programda tok tutan kahvaltı, smoothie ve salata tariflerine de yer verildi. Evde kolaylıkla bulunabilecek malzemelerden oluşan tok tutan tarifleri hazırlaması ise çok basit. İşte, evde kolayca yapılabilen tok tutan yiyecek tarifleri

9.03.2020Sağlık
Vücut kitle endeksi nasıl hesaplanır Vücut kitle endeksi hesaplaması

Vücut kitle endeksi nasıl hesaplanır? Vücut kitle endeksi hesaplaması

Kanal D ekranında yer alan Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programında Prof.Dr. Tamer Karşıdağ, vücut kitle endeksinin nasıl hesaplanacağını anlattı. İdeal kilosunu öğrenmek isteyen kişiler, vücut kitle indeksinin nasıl hesaplandığını merak ediyor ve araştırıyor. Vücut kitle indeksini hesaplamak çok basit bir işlem. Peki, vücut kitle indeksi nasıl hesaplanır? Vücut kitle indeksini doğru hesaplamak için ne yapmak gerek?

4.03.2020Sağlık
Yaşlanmayı durduran kolajen maske nasıl yapılır Evde kolajen maskesi yapımı

Yaşlanmayı durduran kolajen maske nasıl yapılır? Evde kolajen maskesi yapımı

Kanal D ekranında yayınlanan Balçiçek İle Dr. Cankurtaran programına, Cilt Uzmanı Şems Arslan konuk oldu. Programda kadınların en büyük rahatsızlıklarından biri olan kırışıklıklarla ilgili tavsiyeler veren Arslan, yaşlanma karşıtı kolajen maske tarifi de verdi. Evde kolaylıkla bulunabilecek malzemelerden oluşan kolajen maske kırışıkların giderilmesine yardımcı olan tarifler arasında yer alıyor. İşte, evde kolayca yapılabilen kolajen maske tarifi

4.03.2020Sağlık
2. Sayfa bugün neden yok Müge ve Gülşenle 2. sayfa ekibinden açıklama

2. Sayfa bugün neden yok? Müge ve Gülşen'le 2. sayfa ekibinden açıklama

Kanal D ekranlarında haftaiçi hergün canlı olarak yayınlanan magazin programı 2. Sayfa bugün, yani 2 Mart pazartesi günü ekranda olmayacak. Sevilen gündüz kuşağı programı Müge ve Gülşen'le 2. sayfa programı 1 günlük yayın akışından çıkarıldı. Peki, 2. Sayfa bugün neden yok?

2.03.2020Televizyon
Kalp masajı ve suni teneffüs nasıl yapılır

Kalp masajı ve suni teneffüs nasıl yapılır?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 61. Bölümde konuk olan Dr. Mustafa Yazıcıoğlu, gerektiğinde kalp masajı ve suni teneffüsü nasıl yapmamız gerektiği ile ilgili çok önemli bilgiler verdi!

29.01.2020Televizyon
Fazla çay içmek gırtlak kanserine sebep olur mu

Fazla çay içmek gırtlak kanserine sebep olur mu?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 60. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Deniz Duman, "Günde kaç bardak çay içmeliyiz? Fazla çay içmek gırtlak kanserine sebep olur mu? Çaya bağlı gırtlak kanseri hangi illerimizde görülmektedir?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

28.01.2020Televizyon
Bebekleri ve çocukları virüslerden nasıl koruruz

Bebekleri ve çocukları virüslerden nasıl koruruz?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 56. Bölümde konuk olan Uzm. Dr. Dicle Çelik, yeni doğan bebekleri ve çocukları virüslerden korumanın ve tedavi sırasında neler yapılması gerektiği hakkında çok önemli bilgiler verdi!

21.01.2020Televizyon

Adet düzensizliği neden olur?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 52. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Murat Naki, "Adet kanaması nedir ve neden olur? Adet düzensizliği neden olur? Adet düzensizliğinin sebepleri nelerdir?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

8.01.2020Televizyon
Uyuz nasıl bulaşır

Uyuz nasıl bulaşır?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 51. Bölümde konuk olan Doç. Dr. Şule Güngör, "Uyuz nedir? Neden oluşur? Belirtileri nelerdir? Nasıl korunuruz?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

7.01.2020Televizyon
Saç kıran nasıl tedavi edilir

Saç kıran nasıl tedavi edilir?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 50. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Zekai Kutlubay, "Saç kıran nedir? Belirtileri nelerdir? Neden oluşur? Tedavi yöntemleri nelerdir?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

6.01.2020Televizyon
24 Aralık Kanal D yayın akışında bugün hangi diziler var

24 Aralık Kanal D yayın akışında bugün hangi diziler var?

Kanal D'nin 24 Aralık yayın akışı evde film ve dizi keyfi yapmak isteyen izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Özellikle akşam saatlerinde televizyon izlemek isteyenler, bugün Kanal D'de yer alan dizileri merak ediyor. Peki, 24 Aralık Kanal D yayın akışında bugün hangi diziler var? İşte, Kanal D'nin bu akşamki programı ve yayın akışı.

24.12.2019Televizyon
Memedeki ağrı kanserin belirtisi mi

Memedeki ağrı kanserin belirtisi mi?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 35. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Cihan Uras, "Meme kanserinde erken teşhisin önemi nedir? Mamografide alınan radyasyon tehlike yaratır mı? Memedeki ağrı kanserin belirtisi mi?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

13.12.2019Televizyon
Sara (Epilepsi) nöbeti geçiren birine ne yapmalıyız

Sara (Epilepsi) nöbeti geçiren birine ne yapmalıyız?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 33. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Seher Naz Yeni, Epilepsi (halk dilinde Sara) nöbeti geçiren bir kişiye nasıl müdahale edilmesi ve nelerin yapılmaması gerektiğini anlattı!

11.12.2019Televizyon
Deprem sırasında masa altına saklanmak doğru mu

Deprem sırasında masa altına saklanmak doğru mu?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 33. Bölümde konuk olan Yar. Doç. Dr. Feridun Çelikmen, "Olası depreme nasıl hazırlanmalıyız? Enkaz altında depem çantası ne kadar önemli? Deprem öncesinde evimizdeki risk yönetimini nasıl yapmalıyız? Depremde hayat kurtaracak tüyolar nelerdir?Hangi binalar depreme dayanıklıdır?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi!

11.12.2019Televizyon
Çocukluk çağında yapılan aşılar neden önemlidir

Çocukluk çağında yapılan aşılar neden önemlidir?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 31. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Emine Nur Tozon, "Zona ağrısı nedir? Neden oluşur? Çocukluk çağında yapılan aşıların önemi nedir?" gibi sorulara önemli bilgiler verdi!

9.12.2019Televizyon
Cep telefonunun sağlıklı ışık ayarı nasıl olmalı

Cep telefonunun sağlıklı ışık ayarı nasıl olmalı?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programının 30. Bölümüne göz hastalıkları ve cerrahisi uzmanı Op. Dr. Ahmet Gökdere konuk oldu.

6.12.2019Televizyon
İbrahim Büyükaktan, Murat Boza spor sataşması

İbrahim Büyükak'tan, Murat Boz'a spor sataşması!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 29. Bölümde konuk olan İbrahim Büyükak, Balçiçek Hanımın sorduğu "Spor yapıyor musun?" sorusuna Murat Boz'a sataşarak yanıt verdi ve kilo verirken neler yaptığını anlattı!

5.12.2019Televizyon
Doğa Rutkay doğum öncesi ve sonrası neler yaşadı

Doğa Rutkay doğum öncesi ve sonrası neler yaşadı?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 26. Bölümde konuk olan ikiz çocuk annesi Doğa Rutkay, doğum öncesi ve sonrasında enler yaşadığını anlattı!

4.12.2019Televizyon
Sedef İybardan kolay yoğurt yapmanın püf noktası

Sedef İybar'dan kolay yoğurt yapmanın püf noktası!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 28. Bölümde konuk olan Sedef İybar, evde kısa sürede nasıl yoğurt yapılacağını uygulamalı olarak anlattı!

4.12.2019Sağlık
Tüp bebek isteyenler için önemli bilgiler

Tüp bebek isteyenler için önemli bilgiler!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 26. Bölümde konuk olan Dr. Fuat Eserol, "Gebelik için tedavi öncesi neler yapılmalı? Çocuk sahibi olmak için doktora ne zaman başvurmalı? Gebelik öncesi hangi aşılar yapılmalı? Hangi testler yapılmalı? Nelere dikkat edilmeli?" gibi sorulara önemli bilgiler verdi!

3.12.2019Sağlık
Bunamanın belirtileri nelerdir

Bunamanın belirtileri nelerdir?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 25. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Barış Topçular, "Bunama ve unutkanlık arasındaki farklar nelerdir? Bunamanın belirtileri nelerdir? Ne zaman endişelenmeliyiz?Bunamada erken tanının önemi nedir? Alzheimer Hastalığı kişiyi nasıl etkiler?" gibi sorulara önemli bilgiler verdi!

29.11.2019Sağlık
Rahim ağzı kanseri bulaşıcı mıdır

Rahim ağzı kanseri bulaşıcı mıdır?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 24. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Mete Güngör, "Kimler risk altında? Rahim ağzı kanseri önlenebilir mi? Rahim ağzı kanseri bulaşıcı mıdır? Rahim ağzı kanserinin belirtileri nelerdir?" gibi sorulara önemli yanıtlar verdi!

28.11.2019Sağlık
Varis nedir Nasıl oluşur Neden özellikle kadınlarda görülür

Varis nedir? Nasıl oluşur? Neden özellikle kadınlarda görülür?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 23. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Murat Aksoy "Varis nedir? Nasıl oluşur? Neden özellikle kadınlarda görülür? Pıhtı beyne atıp felçe neden olur mu?" gibi sorulara önemli yanıtlar verdi!

27.11.2019Sağlık
Migreni tetikleyen faktörler ve iyi gelen besinler neler

Migreni tetikleyen faktörler ve iyi gelen besinler neler?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 18. Bölümde konuk olan Dr. Elif Ilgaz Aydınlar, migreni tetikleyen durumları ve migrene iyi gelen besinleri anlattı!

21.11.2019Sağlık
Tok tutan 5 mucize yemek

Tok tutan 5 mucize yemek!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 18. Bölümde konuk olan iç hastalıkları ve obezite uzmanı Dr. Ayça Kaya, mide dostu tok tutan yiyecekler nelerin olduğunu anlattı!

20.11.2019Sağlık
Kilo aldıran 10 hatalı davranış nedir

Kilo aldıran 10 hatalı davranış nedir?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 18. Bölümde konuk olan iç hastalıkları ve obezite uzmanı Dr. Ayça Kaya, yemek yeme alışkanlıkları yüzünden kiloya neden olan hatalı davranışları anlattı!

20.11.2019Sağlık
Eser Yenenlerden gaz çıkarma teknikleri

Eser Yenenler'den gaz çıkarma teknikleri!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 16. Bölümde konuk olan Eser Yenenler, yeni doğan bebeği ile ilgili hislerini anlattı ve sancılı durum olan gaz çıkarma olayı ile ilgili durumu da kendine has eğlenceli tavrıyla izleyenlerle paylaştı!

18.11.2019Televizyon
Soluk borusuna yemek kaçan bebeklere ilk müdahale

Soluk borusuna yemek kaçan bebeklere ilk müdahale!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 13. Bölümde konuk olan ilk yardım eğitmeni Ezgi Kalınkara, soluk borusuna yemek kaçan bir kişiye -özellikle çocuk ve bebeklere- nasıl müdahale edilmesini uygulamalı olarak anlattı!

13.11.2019Sağlık
Begüm Kütük çocukluktan bu yana yaşadığı alerji hastalığını anlattı

Begüm Kütük çocukluktan bu yana yaşadığı alerji hastalığını anlattı

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 11 Kasım 2019'da yayınlanan 11. Bölümde konuk olan güzel oyuncu Begüm Kütük, çocukluğundan beri sıkıntısını çektiği alerji hastalığı için doktorunun önerdiği diyeti ve başka neler yaptığını anlattı!

11.11.2019Sağlık
Alina Boz formunu nasıl koruyor

Alina Boz formunu nasıl koruyor?

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 6 Kasım 2019'da yayınlanan 8. Bölümde konuk olan güzel oyuncu Alina Boz, çocukluğunun geçtiği Rusya'dan, ülkemizdeki oyunculuk serüvenine ve çalıştığı yoğun tempoda sağlığı için neler yaptığına dair tüm soruları samimiyetiyle yanıtladı!

6.11.2019Televizyon
Sağlıklı uyku için yatış pozisyonu

Sağlıklı uyku için yatış pozisyonu!

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 5 Kasım 2019'da yayınlanan 7. Bölümde konuk olan Prof. Dr Demirhan Dıraçoğlu, sağlıklı bir uyku için yatış pozisyonlarının nasıl olması gerektiğini uygulamalı olarak anlattı!

5.11.2019Sağlık
40 yaşını geçince daha Balçiçek oldum

40 yaşını geçince daha Balçiçek oldum

Gazeteci Balçiçek İlter yeni bir sağlık ve hayat programıyla ekrana döndü. Kanal D’de yayımlanan ‘Balçiçek ile Dr. Cankurtaran’ vesilesiyle İlter’le buluştuk; yeni işini, hayatının bu yeni dönemini ve gazeteciliği konuştuk.

“Köpeğe suni teneffüs ve kalp masajı yaparak hayata döndürdüm”

“Köpeğe suni teneffüs ve kalp masajı yaparak hayata döndürdüm”

Sunuculuğunu Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın yaptığı "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran"ın bugün ki konuğu ünlü isim Hamdi Alkan idi.Hamdi Alkan, dünyanın en küçük köpeklerinden biri olan Pomeranian Boo cinsi köpeğinin hayatını nasıl kurtardığını programda anlattı.

1.11.2019Magazin
“Köpeğe suni teneffüs ve kalp masajı yaparak hayata döndürdüm”

“Köpeğe suni teneffüs ve kalp masajı yaparak hayata döndürdüm”

Sunuculuğunu Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın  yaptığı "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran"ın bugün ki konuğu ünlü isim Hamdi Alkan idi.

1.11.2019Televizyon