EKSTRA
MENÜ

Bakımlı Erkek

Bakımlı Erkek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bakımlı Erkek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.033 Bakımlı Erkek haberi bulunmuştur.

Bakımlı Erkek Haberleri

Erkeklerin Kendisi İçin Yapması Gereken Şeyler

Erkeklerin Kendisi İçin Yapması Gereken Şeyler

Gerek eğlenmek için gerekse kişisel gelişim alanında olsun “kendine zaman ayırmak” herkesin görevi olmalıdır. Kadınlar bu konularda daha hassasken, erkeklerde durum değişkenlik gösterebilir.

11.11.2020İyi Yaşam
Artık Erkekler de Kalıcı Kaş Tasarımının Peşinde

Artık Erkekler de Kalıcı Kaş Tasarımının Peşinde

Estetik dünyasındaki yenilikler güzelliği daha kalıcı hale getirmek için adeta devrim niteliğinde çözümler sunuyor. Kalıcı güzellik arayan kadınların ihtiyacına yönelik sunulan bu nimetlerden erkekler de uzak durmuyor.

20.07.2018Kişisel Bakım
Kozmetik ürünleri kullanıcılarından dinleyin: Brandiyo

Kozmetik ürünleri kullanıcılarından dinleyin: Brandiyo

77. sayıdaki Girişimcilik sayfamızda, kozmetik ve kişisel bakım sektöründe kullanıcı odaklı ve geri bildirim öncelikli bir girişim olan Brandiyo’nun yaratıcısı Beste Tonga’yı konuk ediyoruz.

2.01.2018Kampüs
Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

Bir ilişkiye başlarken tek umudumuz bu defa mutluluğu yakalamış olmaktır. Bu nedenle karşı tarafın davranışları karşısında ilk başlarda daha toleranslı davranabiliriz. Ancak ilişkiler hakkında bilinmesi gereken bir numaralı kural birlikteliğin nasıl başladıysa öyle devam edeceğidir. Bu sebeple eğer karşınıza aşağıdaki gibi bir erkek adayı çıkarsa fazla vakit kaybetmeyin ve ortamı hızla terk edin.

22.06.2017Hayat
En bakımlı erkekler Türk erkekleri

En bakımlı erkekler Türk erkekleri

Güney Amerika'da yapılan bir ankette Türk erkekleri, kişisel bakım konusunda dünya sıralamasında birinci oldu.

2.09.2013Gündem
2013 bakımlı erkeklerin yılı

2013 bakımlı erkeklerin yılı

Artık salaş, kirli sakallı, hırpani erkek modası bitti! Evoria.com sizin için 2013 erkek modasını araştırdı ve işte sonuç: Kadınlar, 2013’te bakımlı erkek görmek istiyor.

19.12.2012Moda Trendleri
Tıraşlı erkek seviliyor

Tıraşlı erkek seviliyor!

Pek çok kadın, temizlik ve bakımına özen gösteren, özellikle her gün tıraş olan erkekleri beğeniyor...

9.11.2012Aşk
Erkekler ayna karşısında daha fazla zaman geçiriyor

Erkekler ayna karşısında daha fazla zaman geçiriyor

Evet, sonunda iddialarımız ispatlandı!

2.07.2012Aşk
Bakımlı Alman erkekleri

Bakımlı Alman erkekleri

Yapılan bir araştırma sonucunda Alman erkekleri Avrupa’nın en süslü erkekleri çıkmış.

16.05.2012Kişisel Bakım
Türkiye’ye Hobby’le girdi 3 şirketle masaya oturdu

Türkiye’ye Hobby’le girdi 3 şirketle masaya oturdu

Kişisel bakım ürünleri markası Hobby’yi satın alarak Türkiye pazarına giren Hindistan’ın alanında 4’üncü büyük şirketi Dabur International CEO’su Mohit Malhotra, “Türkiye’de satın almalara devam edeceğiz. 2 sağlık şirketi ve başka bir kişisel bakım ürünleri şirketi ile daha görüşüyoruz” dedi.

17.10.2010Ekonomi
Altın saatlerde geçgeç yapmayın

Altın saatlerde geçgeç yapmayın

Türkçeye giren yabancı sözcüklere savaş açan Türk Dil Kurumu, bu kelimelere bulduğu karşılıkları bir kılavuzda topladı.

14.07.2010Gündem
Altın saatlerde geçgeç yapma

Altın saatlerde geçgeç yapma

Türkçeye giren yabancı sözcüklere savaş açan Türk Dil Kurumu, bu kelimelere bulduğu karşılıkları bir kılavuzda topladı.

13.07.2010Gündem
Bu erkekler çok farklı

Bu erkekler çok farklı

Artık etrafta öyle erkekler var ki kimi kadınlardan daha güzel giyiniyor, kimi saçlarına daha iyi bakıyor. Fakat ortada öyle bir durum var ki modern çağın erkekleri ne maçoluğu seviyor ne de bakımsızlığı.

5.12.2009Kelebek
Uzmanlardan işitme kaybı uyarısı

Uzmanlardan işitme kaybı uyarısı

Bebeklerde görülen işitme kayıplarının çocuğun ruhsal ve fiziksel gelişimini olumsuz etkilediği belirtildi. Ekol Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi kurucularından Opr. Dr. Mehmet Baz, özellikle erken ve düşük tartılı doğan, sarılık geçiren ve ağır antibiyotik kullanması gereken çocukların işitme kaybı açısından risk grubunda bulunduğunu söyledi.

25.01.2008Ege
Bakımlı erkek enflasyonu

Bakımlı erkek 'enflasyonu'

Bayanlardan sonra erkeklerin de kendilerine özen göstermesiyle kişisel bakım ürünlerine yönelik artan talep fiyatları da olumsuz etkiliyor. Son dönemde bu ürünlere yapılan zamlar enflasyonu solladı.

7.11.2006Ekonomi
TDKdan diyete yeni karşılık: Besi düzeni

TDK'dan diyete yeni karşılık: Besi düzeni

Türk Dil Kurumu, "Yabancı Sözcüklere Türkçe Karşılıklar" sözlüğü çıkarmaya hazırlanıyor.

20.11.2005Kelebek
Medyadan : MAGAZİN

Medyadan : MAGAZİN

Zerrin Özer’e kim tecavüz etti ? Yarın açıklıyoruz.muş - Allah’lık bir rüya tarifi - Bir tane de ‘bornoz’ tarifi - Pulitzer’e aday iki atlatma haber, kaçırmayın - Tan boşuna konuşmaz-mış - Hakkı Devrim, Reha Muhtar’a ... yazamadı - Nurgül Yeşilçay, Cem Özer’le niye evlendiğini açıklıyor - Şok’tan bir şaka önerisi - “Toprak bütünlüğünü bozmamak için milliyetçi olmalıyız” diyen Türk böyyüğü kim - Reklamverenin kısmetsizini aslan yer - Tamam tamam Asena’yı herkesten önce sen yazdın abla...

31.10.2004Kelebek
Metroseksüel AKP’liler

Metroseksüel AKP’liler

Türkiye’nin bir süredir tartıştığı metroseksüel erkek rüzgarı TBMM koridorlarında da esiyor. TEMPO Dergisi bu haftaki sayısında değişim sloganıyla iktidara gelen AKP’deki farklı bir değişimi araştırdı.

14.04.2004Kelebek
TDK: Metroseksüel eşittir bakımlı erkek

TDK: Metroseksüel eşittir bakımlı erkek

Türk Dil Kurumu (TDK) metroseksüel kavramına "bakımlı erkek" karşılığını buldu. Yabancı sözcüklerin Türkçe'ye çevrilmesi gerektiği belirtildi.

11.03.2004Gündem
Metroseksüel erkek araştırması

''Metroseksüel erkek'' araştırması

İstanbul'da yapılan bir araştırma, kamuoyunda ''metroseksüel erkek'' olgusunun tartışılmaya başlandığı bugünlerde ''bakım'' kavramının artık sadece kadınlara özgü olmadığını, erkeklerin de bakımlı olmasının toplumda geniş kabul gördüğünü ortaya çıkardı.

21.01.2004Gündem
Bir metroseksüelimiz eksikti

Bir metroseksüel'imiz eksikti

Kavgada bile söylenmez vallahi... Sabah’la Günaydın ekinin çarşamba günkü manşeti: Metroseksüeller! “Manikür-pedikür, epilaslon, cilt bakımı yaptıran, ne giyeceğini modacılara bırakan, kadınlar kadar şık ve bakımlı erkek” demekmiş “Metroseksüel” ! Bir iki de örnek vermişler, Türkiye’den ve dünyadan : David Beckham, Mustafa Sarıgül ve ... Fatih Altaylı!

3.07.2003Kelebek
Falda Kuğu görmek nedir Kahve falında kuğu görmenin anlamı

Falda Kuğu görmek nedir? Kahve falında kuğu görmenin anlamı

Falda kuğu görmek nedir? Kahve falında kuğu görmenin anlamı veya anlamları nelerdir? Kahve falında kuğu görmenin aşk ve sağlık üzerine iyi ve kötü yorumları nelerden oluşmaktadır? Falında kuğu gören biri iş ve kariyer planlamasında başarılı olur mu? İşte, tüm detaylar.

19.11.2020Kahve Falı
Gençlere taş çıkaran 40 yaş üstü ünlü fit anneler

Gençlere taş çıkaran 40 yaş üstü ünlü fit anneler

Onlar da tüm hamile kadınlar gibi bu dönemde kilo aldılar, çatlakları oldu, doğum kilolarından kurtulmak için çabaladılar ama kimi mesleği gereği kimi de bu iş için çok fazla efor sarf ederek doğum kilolarından kurtulup fizikleri ile yıllardır kendilerine hayran bırakmaya devam ediyorlar.

2.08.2020Etkinlikler
Güzellik Tüyoları: Kaş ve Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır

Güzellik Tüyoları: Kaş ve Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır?

Etkileyici ve kusursuz bakışlara sahip olmayı kim istemez ki ? Yüz bölgesinde önemli bir yere sahip olan kaşlara ve kirpiklere uygulanan,kirpik ve kaş liftingi ile bu isteğe kavuşmak mümkün.. Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı Ebru Roma konu hakkında önemli bilgiler verdi.

Bay Yanlış nerede çekiliyor, oyuncuları kimler İşte Bay Yanlış oyuncularıyla ilgili bilgiler

Bay Yanlış nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? İşte Bay Yanlış oyuncularıyla ilgili bilgiler

Ekran macerasına başlayan Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve çekim yeri dizinini takipçileri tarafından merak ediliyor. Romantik komedi türündeki Bay Yanlış’ın başrollerini daha önce Dolunay dizisinde bir araya gelen Özge Gürel ve Can Yaman canlandırıyor. Peki, Bay Yanlış nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? İşte Bay Yanlış oyuncularıyla ilgili bilgiler

10.07.2020Televizyon
Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve karakterleri belli oldu - Bay Yanlışta kim kimdir İşte  Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve karakterleri

Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve karakterleri belli oldu - Bay Yanlış'ta kim kimdir? İşte Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve karakterleri

Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve karakterleri belli oldu Romantik komedi türündeki. Bay Yanlış dizisinin başrollerinde Dolunay dizisinin yıldızları Özge Gürel ve Can Yaman yer alıyor. Ayrıca Bay Yanlış dizisinin oyuncuları arasında ekranların tanıdık simaları yer alıyor. Peki, Bay Yanlış'ta kim kimdir? İşte Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve karakterleri

30.06.2020Televizyon
Madde madde 20 yaş altı gençleri anlama kılavuzu Hazır eve kapanmışlarken onları biraz daha yakından tanımak ister misiniz

Madde madde 20 yaş altı gençleri anlama kılavuzu! Hazır eve kapanmışlarken onları biraz daha yakından tanımak ister misiniz?

4 Nisan’dan beri sokağa çıkamıyorlar. Eğitimleri evden sürüyor, arkadaşlarını ve sevgililerini çok özlüyor, görüntülü konuşmayla hasret gideriyorlar. Kimi anne-babasıyla daha çok sohbet ettiğini söylüyor, kimi de onlarla kurduğu iletişimin gittikçe zorlaştığını... Önceden de zaten ailesiyle dışarı çıkan 11-14 yaş ve kendi başına dışarı çıkan 15 yaş üstü gruplardan 26 gence ulaştık; “Sizi yakından tanımak istiyoruz” dedik.

12.04.2020Hürriyet Pazar
Yağız isminin anlamı nedir Yağız ne demek

Yağız isminin anlamı nedir? Yağız ne demek?

Yağız ismi erkek bebeklere verilen isimler arasında yer almaktadır. Yağız ismi günümüzde ikinci bir isim ile birlikte sıklıkla kullanılmaktadır. Yağız isminin anlamı ve özellikleri de oldukça merak edilmektedir. Yağız ismi ne anlama geliyor? Yağız ne demek? Karakter özellikleri nelerdir? Sizin için soruların cevaplarını net ve açıklayıcı şekilde ele aldık.

Yazar Sonuçları

Biskolata erkekleri ve Victoria Secret kızları

Karın kaslarına sahip erkekler yataklarının patronu, sağlam bacaklara sahip olan erkekler ise evlerinin erkeği gibi algılanabiliyor…

11.03.2013

‘Erkekler çetesi’ ayakta alkışlandı

Cannes’da kırmızı halının üzerinde Taner Birsel, Yılmaz Erdoğan, Muhammed Uzuner, Ahmet Mümtaz Taylan ve Nuri Bilge Ceylan duruyor...

22.05.2011

Erkeğin evdeki hali de böyle! (1)

Geçen hafta iki bölüm halinde, kadınların ev halini irdeledik. Evdeki salmışlığın kadınlara pek yaramadığını, çaktırmasa da büyük bir çoğunluğun evde de çekici görünebilmek için kendilerini parçaladığını konuştuk.

24.01.2011

Sigara yasağında bir yılın bilançosu...

Geçen yıl 19 Temmuz’da yürürlüğe giren sigara yasağı bir yılı geride bıraktı, “Türkiye’de uygulanması mümkün değil” denilen yasağın başarı oranı yüzde 92 olarak gerçekleşti.

13.07.2010

İşte rakamlarla Ankara ekonomisi

Ankara’nın sosyo-ekonomik yapısında kamu sektörü önemli bir yer tutuyor.

10.11.2007

Metroseksüelliğe AKP yaklaşımı

Çankaya Köşkü’nde Cumhuriyet Bayramı için verilen resepsiyonda, siyaset, iş, spor, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetli hazır bulundu. Katılanlar arasında 33 türbanlı bayan ve ilk kez Köşk protokolünde yerini alan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ün, frak vari kıyafeti dikkat çekti.

3.11.2007

Çekici vuracağınız yer

BUGÜN 40 milyonun üzerinde seçmen, sandık başına gidecek. Demokrasi tarihinde yeni bir sayfa açılıyor.

Seçimlerde oy kullanırken, dikkat etmeniz gerekiyor. Oylarınız, Türkiye’nin geleceği için çok önemli.

21.07.2007

Bir şehrin silüetini ele geçirmek

Dün "P" isimli kitabın yazarı Enis Roman’la yaptığım röportaj yayınlandı. Uzun bir röportajdı, her zamanki gibi bir sayfaya sığmakta zorlandım.

11.03.2007

Ölüme terk edilen kediyi bir köpek hayata döndürdü

Ölmek üzereyken bulunan minik kedi Çilem’i, bir köpek annelik yaparak hayata döndürdü. Terrier cinsi Fıstık, Çilem’i o kadar benimsedi ki, hiç doğum yapmamasına rağmen sütü gelmeye başladı.

3.11.2006

Aranan aşk bulundu

Eşi Özlem Önal’dan boşandığından beri özel hayatıyla hiç gündeme gelmeyen Nur Taşkent, sonunda aradığı aşkı buldu.

15.02.2005

Altı yüz bin kelimelik sözlük 2007’de hazır

TÜRK DİL KURUMU Başkanı Prof. Dr. Şükrü Halûk Akalın, Hürriyet’teydi.

Yemekte kurum üzerine sorular yönelttik, çalışmaları konusunda bilgiler aldık.

19.10.2004

İstanbul’un metroseksüel haritası

İSTANBUL Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin İstanbul'da yaptığı ‘‘metroseksüel erkek’’ kavramına ışık tutan araştırmasında çok ilginç sonuçlar çıkıyor.

20.02.2004

Yuvarlak yüzde katlı modeller

Bakımlı, sağlıklı ve özenle yapılmış saçlar, kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan en önemli etkenlerden biridir. Saç hem kadın hem de erkek için güzellik simgesi. Sağlıklı ve bakımlı saçlar hepimiz için şüphesiz vazgeçilmezlerimiz arasında. Tasarımından bakımına saçlarımızı emanet ettiğimiz eller de çok önemli. Metin Kaya, Ankara’nın başarılı, yenilikçi saç sanatçısı. Kendisini her zaman yenileyen, dünyayı takip eden bir sanatçı. Sevgili Metin Kaya ile bu kışın renklerini, saç modellerini konuştuk.

8.11.2020

Ne aşkmış arkadaş...

Demek ki neymiş? Bir erkek sevdiğine aşkını hiç utanmadan, sıkılmadan, ağız dolusu nakarat yapabiliyormuş. Bakın Murat Yıldırım’a: Ne kolu-bacağı koptu ne de erkekliğinden bir şey kaybetti.

25.08.2020

Saçın sağlıklı ve bakımlı olmasını sağlayan doğal kürler

Saçlarınızın sağlıklı ve bakımlı olması vücut kimyanızın dengesi ve doğru beslenmenize bağlıdır. Dengeli ve sağlıklı beslenenler uzun ve bakımlı saçlar için gerekli olan vitaminleri doğal yollarla alır.

16.05.2020

Eşim başka kadınlara bakıyor

Eşimle 8 aydır evliyiz. Ne zaman dışarı çıksak hep başka kadınlara bakıyor. Eşim başkalarına bakınca da kendimi çok değersiz ve çirkin hissediyorum. Ne yapmam gerekiyor?

17.04.2020