EKSTRA
MENÜ

Baht Oyunu İzle

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 11 haberi bulunmuştur.

Baht Oyunu İzle Haberleri

Baht Oyunu 13. son bölümde Adayı şoke eden gelişme... İşte Baht Oyunu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu 13. son bölümde Ada'yı şoke eden gelişme... İşte Baht Oyunu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu 13. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Salı akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Baht Oyunu'nun 14 Eylül tarihli son bölümünde Bora, Ada’nın batıl inancını kırmaya çalışırken şirketin ortasında ilişkilerini herkese ilan etti. Ada ve Bora’nın ilişkisi bomba etkisi yaratırken eve gelen misafir gözleri yeni bölüm fragmanına çevirdi. İşte, Baht Oyunu son bölüm full izle ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

14.09.2021Televizyon
Baht Oyunu 12. son bölümde Ada ve Bora aşklarını ilan etti... İşte Baht Oyunu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu 12. son bölümde Ada ve Bora aşklarını ilan etti... İşte Baht Oyunu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı!

Baht Oyunu son bölüm full izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin fenomen dizisi Baht Oyunu'nun 7 Eylül Salı akşamı ekranlara gelen 12. son bölümüne Bora'nın aşkını ilan etmesi damga vurdu. Ada'nın Bora'ya verdiği cevap ise bu hafta ekran başındakileri meraklandırdı. Tüm bu gelişmelerin hemen ardından yayınlanan Baht Oyunu 13. bölüm fragmanında ise Bora'nın şirkettekilere Ada ile ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti. İşte, Baht Oyunu 12. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

7.09.2021Televizyon
Baht Oyunu 11. son bölümde Bora büyük gerçeği öğrendi mi İşte Baht Oyunu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu 11. son bölümde Bora büyük gerçeği öğrendi mi? İşte Baht Oyunu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu son bölüm full izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Baht Oyunu'nun 31 Ağustos tarihli 11. son bölümü sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölüm internet platformundan tek parça erişime açıldı. ‘Baht Oyunu’nun bu haftaki son bölümünde Rüzgar ve Ada'nın evlilikleri hakkında yaptığı konuşma dikkat çekerken Bora'nın tüm bunları duyup duymadığı final anına damga vurdu. Heyecanlı bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. İşte, Baht Oyunu 11. son bölüm izleme ekranı ve 12. bölüm fragmanı.

31.08.2021Televizyon
Baht Oyunu 9. son bölümde neler oldu  İşte Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu 9. son bölümde neler oldu? İşte Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu son bölüm kesintisiz izleme ekranı yayınlandı. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Baht Oyunu'nun 17 Ağustos tarihli 9. son bölümü sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölüm internet platformundan tek parça erişime açıldı. Her hafta ekranlara damga vuran ‘Baht Oyunu’nun bu haftaki son bölümünde Bora’nın yeni asistanı Meltem ile Ada arasında kıyasıya bir rekabet başladı. Dizinin son bölümünde Ada'nın Bora'nın evinde Meltem'i bornozla görmesi ise yeni bölüm için merak uyandırdı. İşte, Baht Oyunu 9. son bölüm full izleme ekranı ve 10. bölüm fragmanı.

18.08.2021Televizyon
Baht Oyunu 8. son bölüme damga vuran sahne: Adanın yüzüğünü Bora buldu İşte son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 8. son bölüme damga vuran sahne: Ada'nın yüzüğünü Bora buldu! İşte son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 8. son bölüm izle ekranı internet platformundan yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi toplayan dizisi Baht Oyunu 10 Ağustos Salı akşamı 8. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Ada'nın şirkete geri döndüğü son bölüme Bora'nın evliliği yüzüğünü bulması damga vurdu. Tuğçe’nin kafasında kurduğu planlar için Ada'yı yanına alması ise bu hafta dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler yaşandı. İşte, Baht Oyunu 8. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

10.08.2021Televizyon
Baht Oyunu 7. son bölümde Adanın ayrılık kararı şoke etti İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 7. son bölümde Ada'nın ayrılık kararı şoke etti! İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 7. son bölüm full izle ekranı Kanal D'nin internet platformundan erişime açıldı. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Baht Oyunu'nun 3 Ağustos tarihli 7. son bölümünde yine heyecan dolu gelişmeler yaşandı. Bora’ya söylediği yalanlardan ötürü suçluluk hisseden Ada'nın şirketten ayrılma kararı haftaya damga vururken; Celal'in, Ada ve Rüzgar’ın evliliğini gözlemlemek için Ada’nın evini ziyaret etmesi dikkat çekti. İşte, Baht Oyunu 7. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananlar.

3.08.2021Televizyon
Baht Oyunu 6. son bölümde Adayı şoke eden misafir... İşte Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 6. son bölümde Ada'yı şoke eden misafir... İşte Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu son bölüm full izle ekranı internet platformundan yayınlandı. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Kanal D'nin fenomen dizisi Baht Oyunu'nun 27 Temmuz tarihli 6. son bölümünde Beyaz evlilik yazısının kaynağını öğrenmeye çalışan Celal, şirketi ziyaret edip Tuğçe ile görüşmek istedi. Final anında ise Ada ve Celal'in karşılaşması Baht Oyunu 6. son bölüme damga vurdu. Dizinin son bölümünün hemen ardından 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Baht Oyunu 6. bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

27.07.2021Televizyon
Baht Oyunu 5. son bölümde Boraya büyük şok Rüzgar Adanın evinde.... İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 5. son bölümde Bora'ya büyük şok! Rüzgar Ada'nın evinde.... İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet platformundan yayınlandı. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Baht Oyunu'nun 13 Temmuz tarihinde ekranlara gelen son bölümünde geçmişte evli olan Ada ve Rüzgar, sırlarının ortaya çıkması tehlikesi karşısında mecburen işbirliği yapmak zorunda kaldı. Tuğçe'nin Ada'nın yazısını çaldığı son bölüme, Bora'nın Rüzgar ve Ada'yı evde bulması damga vurdu. İşte, Baht Oyunu 5. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

14.07.2021Televizyon
Baht Oyunu 4. son bölümde Boraya tuzak kuran kişi ortaya çıktı İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 4. son bölümde Bora'ya tuzak kuran kişi ortaya çıktı! İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 4. bölüm full izle ekranı Kanal D'nin internet platformundan yayınlandı. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan ekranların sevilen dizisi Baht Oyunu'nun 6 Temmuz tarihinde yayınlanan son bölümünde Bora'nın restoranda çekilen videosunu basına sızdıran kişi ortaya çıktı. Bu kişinin Ada'nın eski patronu Burhan ile iş birliği yapan kişinin Tuğçe olması haftaya damga vururken Elif ve Ada arasındaki bağlılığın artması dikkat çekti. Son bölümü kaçıranlar dizinin 4. bölümünü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Baht Oyunu 4. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta yaşananlar.

6.07.2021Televizyon
Baht Oyunu 3. son bölümde Tuğçeye evlilik teklifi... İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 3. son bölümde Tuğçe'ye evlilik teklifi... İşte Baht Oyunu son bölümde yaşananlar

Baht Oyunu 3. bölüm full izle ekranı yayınlandı. Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı, sevilen dizisi Baht Oyunu'nun 29 Haziran Salı akşamı ekranlara gelen son bölümünde Tuğçe, Ada’dan, Bora’nın günlük planlarını kendisine bildirmesini, bir nevi ajanlık yapmasını istedi. Bora, Ada’yı da dağ evine çağırırken, Tuğçe'ye gelen evlilik teklifi dikkat çekti. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Baht Oyunu son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananlar.

29.06.2021Televizyon
Baht Oyunu 2. son bölüm yayınlandı Baht Oyunu son bölümde restorandaki yemek kabusa döndü

Baht Oyunu 2. son bölüm yayınlandı! Baht Oyunu son bölümde restorandaki yemek kabusa döndü

Baht Oyunu 2. son bölüm izleme ekranı internet platformundan yayınlandı. Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı yeni dizisi ‘Baht Oyunu’nun 22 Haziran tarihinde izleyici karşısına çıkan son bölümünde Bora, Ada'nın yemekte yaptığı rezilliklerden sonra Ada'yı işten kovarken, video skandalının ardından Bora’nın işleri toparlaması için eline bir fırsat geçti. Ada ve Bora'nın yemeği gittiği gecede restorana Tuğçe ve Rüzgar’ın gelmesi son bölüme damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Baht Oyunu 2. son bölüm kesintisiz izleme ekranı.

22.06.2021Televizyon