MENÜ

Babil Yeni Bölüm

Babil Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Babil Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 63 Babil Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Babil Yeni Bölüm Haberleri

Babilin son bölümü sonrası 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Babil'in son bölümü sonrası 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta gibi oyuncuların yer aldığı Babil cuma akşamı 5. bölümü ile ekranlara geldi. Babil'in son bölümünde Eda'nın, Süleyman’la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay’ın karşısına çıkması heyecan dolu anları ekranlara taşıdı. Babil'in son bölümü sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Babil'in 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.02.2020Televizyon
Babilin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 5. bölüm fragmanında İrfan köşeye sıkışıyor

Babil'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 5. bölüm fragmanında İrfan köşeye sıkışıyor!

Babil'in yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamları ekranlara gelen dizinin yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanında İrfan'ın oğlu Deniz için gururundan vazgeçip Süleyman'ın kapısına gitmesi dikkat çekti. Eda'nın yeni bölümde yapacağı hamle ise izleyenleri heyecanlandıracak. Peki, Babil'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Babil'in 5. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

13.02.2020Televizyon
Babilin yeni bölümünde Egemen Edaya yardım edecek mi Babil 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Babil'in yeni bölümünde Egemen Eda'ya yardım edecek mi? Babil 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Cuma akşamları ekranlara gelen Babil'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İrfan'ı kaybetme korkusuyla hata yapan Eda'ya Egemen'in yardım eli uzatması, fragmanda yer alan şaşırtıcı gelişmeler arasında. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olması ise kafaları karıştıracak. İşte, Babil'in 4. bölüm fragmanları ve yeni bölümün özeti.

6.02.2020Televizyon
Babilin yeni bölümünde tehlikeli oyun başlıyor.... Babil 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Babil'in yeni bölümünde tehlikeli oyun başlıyor.... Babil 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Cuma akşamları ekranlara gelen Babil'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Babil'in yayınlanan fragmanında İrfan ve Egemen'in Deniz için ponzi sistemine girmesi bu hafta dizide heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Yeni bölümde İrfan'ın yıllar sonra karşısına çıkan büyük aşkı İlay’la karşılaşması haftaya damga vuracak. Peki, Babil'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Babil 3. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümle ilgili merak edilen bilgiler.

30.01.2020Televizyon
Babilin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İrfan zor sınavı verebilecek mi

Babil'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İrfan zor sınavı verebilecek mi?

Yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan Babil'in 2. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Babil'in bu haftaki bölüm fragmanında yer alan Ayşe'nin İrfan'ın karşısına çıkması şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Yeni bölümde Deniz’in zamanı azalırken İrfan Egemen’le, dokunduğu herkesin hayatını değiştirecek tehlikeli oyuna adım atması 2. bölüme damga vuracak. Peki, Babil'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Babil 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları...

23.01.2020Televizyon
Babilin ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı İşte Babilin yeni bölümünde yaşanacaklar

Babil'in ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Babil'in yeni bölümünde yaşanacaklar

Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran Babil cuma akşamı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Ekonomi profesörü İrfan'ın isten atılması ve oğlunun hastalanmasıyla hayatında yaşanan değişimler Babil'in 1. bölümünde merak uyandıran anlara sahne oldu. Dizinin ilk bölümünün hemen ardından 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Babil'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Babil 2. bölüm fragmanı...

17.01.2020Televizyon
Babilin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Babilin 4. bölümünde neler olacak

Babil'in son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil'in 4. bölümünde neler olacak?

Babil dizisi cuma akşamı 3. bölümü ile ekranlara geldi. Babil'in bu haftaki bölümünde, İrfan ve Egemen'in ponzi sistemine geçmesi ve İrfan'ın yıllar sonra büyük aşkı İlay’la karşılaşması heyecanlı anları ekranlara taşıdı. Dizinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Babil'in son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil'in 4. bölümünde neler olacak? İşte, dizinin yeni bölümüyle ilgili merak edilenler.

31.01.2020Televizyon
Mesut Akusta: Memo bizi de ağlattı

Mesut Akusta: Memo bizi de ağlattı

Sıkıyönetim döneminde haksız yere hapse atılan Memo ile 7 yaşındaki kızı Ova’nın kavuşma çabalarını konu alan “7. Koğuştaki Mucize”, 11 Ekim’de vizyona girdi. Duygusal hikayesiyle dikkat çeken film, 4 milyon seyirci barajını aştı. Filmde Yusuf karakterini canlandıran Mesut Akusta’yla bu başarının sırrını ve yeni projelerini konuştuk.

15.11.2019Keyif
Alper Saldıran kimdir Hangi dizilerde oynadı

Alper Saldıran kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Alper Saldıran ve oyuncu eşi Pınar Tuncegil boşanma kararı aldı.14 yıldır arkadaş, 7 yıldır ise evli olan Alper Saldıran-Pınar Tuncegil çiftinin boşanma haberi ardından farklı araştırmalar gündeme geldi. Peki, Alper Saldıran kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

6.11.2019Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu görüntüler dünya kamuoyuna tesir edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu görüntüler dünya kamuoyuna tesir edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Göbeklitepe Ören Yeri Resmi Açılış Töreni'nde katılımcılara hitap etti. Erdoğan, "Vatandaşlarımızın sahip çıkmadığı, devletin destek vermediği, özel sektörün de inisiyatif alıp elini taşın altına koymadığı bir çalışmanın başarıya ulaşma şansı çok zayıftır. Şu anda perdede gördüğümüz gibi bu görüntüler inanıyorum ki dünya kamuoyuna çok ama çok tesir edecek şekilde yansıyacaktır." dedi.

8.03.2019Gündem
Festival alanından bekleniyorsunuz

Festival alanından bekleniyorsunuz!

Şu sıralar Türkiye’nin her yerinde ayrı bir koşuşturma var. Elimizde biletler ve programlar; müzikten gastronomiye, hobiden doğa sporlarına, tiyatrodan uçurtmaya eğlence, bilgi, deneyim peşindeyiz. Bu hafta sonundan başlayarak, önümüzdeki günlere damga vurmaya hazırlanan çok renkli, çok çeşitli festivallerin peşine düştük. Size uygun olanını hemen seçip yazı mutlulukla karşılamaya hazırlanın.

‘Korkunç olaylar sırasında tanıyoruz kendimizi’

‘Korkunç olaylar sırasında tanıyoruz kendimizi’

Doğu Yücel’in yeni romanı ‘Kimdir Bu Mitat Karaman?’ bir adamın nevrozundan apartman ahalisine, oradan da yurt sathına yayılan bir trajikomedi. Aynı zamanda bir kara roman parodisi. Gelecekte ‘Post 15 Temmuz romanları’ araştırması yapanlar muhtemelen önce Mitat’a ve onun çok tuhaf soruşturmasına rastlayacaklar. Okurken çok zevk aldım ama itiraf edeyim, Mitat’ı sevsem mi dövsem mi bilemedim... Sonunda okur olmanın verdiği yetkiye dayanarak romancıyı gözaltına aldım ve sorularımı sıraladım...

10.11.2017Kitap Sanat
Aşk ve Gurur 2. bölüm fragmanı yayımlandı - Aşk ve Gurur oyuncuları

Aşk ve Gurur 2. bölüm fragmanı yayımlandı - Aşk ve Gurur oyuncuları

Aşk ve Gurur'un ilk bölümü dün akşam görücüye çıktı. Sırlarla örülü senaryo örgüsüyle dikkat çeken dizi kadrosundaki güçlü oyuncularıyla da sosyal medyaya konu oldu. İlk bölümün hemen ardından Aşk ve Gurur 2. bölüm fragmanı da izleyicileriyle buluştu. İşte, yeni bölümden ilk kareler ve Aşk ve Gurur oyuncuları hakkında detaylar!

6.03.2017Kelebek
Polat, Gölgeden intikam alabildi mi

Polat, Gölge'den intikam alabildi mi?

Kurtlar Vadisi Pusu dün akşam nefes kesen bir sezon finali ile ekranlara geldi. Polat Gölge’den intikamını alabilmek için her şeyi yaptı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu final bölümünde yaşananlar.

16.06.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm fragmanında Polat büyük oyunu bozabilecek mi

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm fragmanında Polat büyük oyunu bozabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe günü bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu biter bitmez yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Polat, Gölge'nin planlarını bozabilecek mi? Ayrıca Gölge, konsey ile yüzleşecek. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 300.bölüm fragmanı

13.06.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm fragmanı yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm fragmanı yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını son bölümü ile adeta ekran başına kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat, Gölge'nin yaptıklarını öğrendikten sonra hemen harakete geçti ancak şoke eden bir görüntü ile karşılaştı. Kurtlar Vadisi Pusu biter bitmez yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin sezon finali de nefesleri kesecek bir bölümle ekranlara gelecek..

10.06.2016Kelebek
Yeni Bölüm fragmanı: Kurtlar Vadisi Pusu 298.bölümde Pusatın başı belada

Yeni Bölüm fragmanı: Kurtlar Vadisi Pusu 298.bölümde Pusat'ın başı belada!

Kurtlar Vadisi Pusu da büyük heyecan bu hafta da devam etti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümüne Polat Alemdar'ın akılcı planı damgasını vurdu. Polat, Gölge'nin özel bir ilaçla güçlendirdiği askerler ile mücadele etti. Polat bu sefer ekstra dayanıklı eğitilen askerlere kafa tuttu. Dizinin yeni bölüm fragmanın aksiyon bir an olsun eksik olmuyor. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı

30.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu 298.bölüm fragmanı final sahnesi ile nefes kesecek

Kurtlar Vadisi Pusu 298.bölüm fragmanı final sahnesi ile nefes kesecek!

Kurtlar Vadisi Pusu dün akşam nefesleri kesen bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanı heyecan dolu bir bölüme imza atacağının sinyalini verdi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Pusat ölüm tehdidi ile karşı karşıya. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümde meydana gelen olaylar

27.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında Polatı şoke eden sır..

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında Polat'ı şoke eden sır..

Kurtlar Vadisi Pusu da büyük heyecan bu hafta da devam edecek.. Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümüne Polat Alemdar'ın akılcı planı damgasını vurdu. Polat, Gölge'nin özel bir ilaçla güçlendirdiği askerler ile mücadele etti. Polat bu sefer ekstra dayanıklı eğitilen askerlere kafa tuttu. Polat Alemdar ayrıca şoke eden sırları öğrendi. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 297.bölüm fragmanı

23.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusunun nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınladı

Kurtlar Vadisi Pusu'nun nefes kesen yeni bölüm fragmanı yayınladı!

Kurtlar Vadisi Pusu 296.son bölümü aksiyon dolu sahnelerle ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat bu sefer ekstra dayanıklı eğitilen askerlere kafa tuttu. Polat Alemdar ayrıca şoke eden sırları öğrendi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun nefes kesen 296.bölümü biter bitmez arkasından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 297.bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

22.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusuda son bölümün arkasından 297. bölüm fragmanı yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu'da son bölümün arkasından 297. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kurtlar Vadisi Pusu dün akşam nefesleri kesen 296.bölümüyle ekranlara geldi. Kurtlar VadisiPusu'nun son bölümüne Polat Alemdar'ın akılcı planı damgasını vurdu. Polat, Gölge'nin özel bir ilaçla güçlendirdiği askerler ile mücadele etti. Ayrıca dizinin hayranı güzel bir sürprizle de karşılaştı. Efsane dizinin yayınlanan son bölümünün ardından 297. bölüm fragmanı da ekranlara geldi. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 297. bölüm fragmanında yaşananlar

20.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Deli Hüsnü ölüyor mu

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Deli Hüsnü ölüyor mu?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun sevilen karakteri diziye veda ediyor. Uzun yıllardır Kurtlar Vadisi Pusu'da  Deli Hüsnü karakterini canlandıran Hüsnü Yalınkılıç önümüzdeki bölümlerde ölerek diziye veda edecek. İşte reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'da yaşanacaklar...

17.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında Gölgeyi bekleyen sürpriz

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında Gölge'yi bekleyen sürpriz

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü ile haftaya damgasını vuran bir bölüme imza attı. Aksiyonun bir an olsun eksik olmadığı Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde, Polat İstanbul'a kadar uzanan bir uyuşturucu operasyonuna müdahale ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlanarak izleyicilere büyük bir sürpriz yapıldı.. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı

14.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında şoke eden proje

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanında şoke eden proje!

Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta Gölge, Yusuf ile işbirliği içerisine girip Polat için yeni bir plan yapmaktadır. Polat Alemdar ise kimsenin beklemediği bir planı harekete geçirir. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 295.bölüm fragmanı...

12.05.2016Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu 286. bölüm fragmanında büyük sürpriz - izle

Kurtlar Vadisi Pusu 286. bölüm fragmanında büyük sürpriz! - izle

Bu akşam 286. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan ekranların uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ölümün kıyısından dönen Polat Alemdar’ı kötü bir sürpriz bekliyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve detayları.

10.03.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusuda Polat, Ali Candanı hatırlıyor - 284. bölüm fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat, Ali Candan'ı hatırlıyor! - 284. bölüm fragmanı izle

Türk televizyonlarında uzun yıllardır boy gösteren ve reyting listelerinde liderliği başka dizilere kaptırmayan Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam 284. bölümü ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Yayına bir hafta ara veren Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde.

25.02.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm fragmanında büyük savaş - izle

Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölüm fragmanında büyük savaş! - izle

Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm fragmanı yayınlandı. Gölge, Polat Alemdar'ı tamamen bitirmek için tüm fırsatları değerlendiriyor. Peki; Kurtlar Vadisi Pusu 284. yeni bölümünde neler yaşanacak? 18 Şubat Perşembe yani bu akşam ekrana gelecek Kurtlar Vadisi Pusu'nun detayları haberimizde...

11.02.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 283. bölüm nefesleri kesecek - izle

Kurtlar Vadisi Pusu 283. bölüm nefesleri kesecek! - izle

Kurtlar Vadisi Pusu, 283. bölümü fragmanı yayınlandı! Bu akşam izleyicisi ile buluşacak olan sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak herkesin merak konusu. Polat’ın ezeli düşmanı Gölge, hayalindeki Büyük Babil Devleti’ni kurmak için yeniden mücadeleye başlar. İşte Kurtlar Vadisi yeni bölüm detayları ve son bölüm özeti…

8.02.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu zirvedeki yerini kaptırmadı

Kurtlar Vadisi Pusu zirvedeki yerini kaptırmadı

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi, dün akşam ekrana gelen 280. Bölümüyle TOTAL izleyici grubunda birinci sırada yer aldı.

22.01.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 280.bölüm fragmanı yayında - izle

Kurtlar Vadisi Pusu 280.bölüm fragmanı yayında - izle

Tam 13 yıldır televizyon ekranlarının fenomen dizisi olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu'nun 279. bölümü bu akşam izleyicilere yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Şimdi Kurtlar Vadisi hayranları yeni bölümde neler olacak? diye merak içindeler. Peki; Kurtlar Vadisi Pusu 280. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.01.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümünde neler yaşandı - izle

Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümünde neler yaşandı? - izle

Kurtlar Vadisi Pusu Son bölüm 7 Ocak Perşembe akşamı yayınlandı. Yine heyecan dolu sahneleriyle izleyenlerini ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu 279. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki; Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünde neler yaşandı? İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm fragmanı...

7.01.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 269. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı | Diziye sürpriz oyuncu transferi

Kurtlar Vadisi Pusu 269. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Diziye sürpriz oyuncu transferi

Kurtlar Vadisi Pusu 269. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziye katılan sürpriz oyuncu kim? Ayrıntılar haberimizde..

27.10.2015Bilgi
Kurtlar Vadisi Pusu 269. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı | Diziye sürpriz oyuncu transferi

Kurtlar Vadisi Pusu 269. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Diziye sürpriz oyuncu transferi

Kurtlar Vadisi Pusu 269. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziye katılan sürpriz oyuncu kim? Ayrıntılar haberimizde..

26.10.2015Bilgi
Kurtlar Vadisi Pusu 268. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kurtlar Vadisi Pusu 268. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kanal D'nin vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yayınlanan 267. son bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Dizinin 268. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

19.10.2015Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu 267. yeni bölümde Polatla Zeynep ilişkisindeki şifre ne Kanal D izle

Kurtlar Vadisi Pusu 267. yeni bölümde Polat'la Zeynep ilişkisindeki şifre ne? Kanal D izle

Kurtlar Vadisi Pusu 267. bölüm fragmanında olay sahneler! Yeni bölümde Zeynep'in sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

15.10.2015Gündem
Türkiye’nin modern yüzünü dünyaya tanıtacak

Türkiye’nin modern yüzünü dünyaya tanıtacak

Bünyesinde barındırdığı bir çok önemli özellik nedeni ile tipik bir Akdeniz kenti olan Mersin, yapılacak olan 17’nci Akdeniz Oyunları nedeni ile Türkiye’nin modern yüzünü dünyaya tanıtırken, Büyükşehir Belediyesi ise yaptığı yatırımlarla kenti Avrupalı bir hale getirmeyi hedefliyor.

16.06.2013Ekonomi
Çok Avantajlı Konut Kredileri

Çok Avantajlı Konut Kredileri

Cazip fırsatlarla konut edinmenin rehberi.

30.05.2011Advertorial
İşadamları arsa topluyor

İşadamları arsa topluyor

İstanbul’da Basın Ekspres Yolu ile Mahmutbey Köprüsü arasında kalan bölüm, Merkezi İş Alanı (MİA) bölgesi ilan edildikten sonra adeta uçuşa geçti.

16.02.2010Ekonomi
Çocuğunuzun Cinsiyetine Siz Karar Verin

Çocuğunuzun Cinsiyetine Siz Karar Verin!

Doğacak çocuğun cinsiyetini seçebilmek için, belli bir saatte döllenmeyi, Ay'ın astrolojik konumuna göre yapabilir miyiz? Yani kız mı olsun yoksa erkek mi? Karar sizin...

4.12.2009Astro Gündem
Kız mı olsun yoksa erkek mi

Kız mı olsun yoksa erkek mi?

Çocuğunuz kız mı olsun yoksa erkek mi? Karar sizin...Doğum astrolojisiyle bebeğinizin cinsiyetini hatta doğum tarihini belirleyebiliyorsunuz.

23.06.2008Astroloji
DOĞUM ASTROLOJİSİ

DOĞUM ASTROLOJİSİ

Kız mı olsun yoksa erkek mi? Karar sizin...

1.09.2007Astroloji
’Ben kral olduğumda, elçi ve hediye göndermedin’

’Ben kral olduğumda, elçi ve hediye göndermedin!’

Eski Anadolu uygarlıklarından kalma mektup sayılan belgelerden, ilk haberleşmeler, bu haberleşmelerin nasıl yapıldığı, kralların birbirleriyle nasıl mektup gönderdikleri ortaya çıktı.

6.10.2006Spor

Yazar Sonuçları

Amerikan raporunda ‘bekçi’ tesadüfü!

Şubat ayı başından itibaren sosyal medyada ve bazı siyasetçilerde anlaşılmaz bir “bekçi düşmanlığı” ortaya çıktı.

24.02.2020

Kudüs, Mescid-i Aksa'dır

Aramice, Beth makdes¸a. İbranice, Beth ha-mikdas¸. Arapc¸a Beytu¨'l-makdis. Yani, "mukaddes ev".

8.11.2014

‘Mezopotamya bir barış çağrısıdır’

CUMARTESİ akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde Fazıl Say’ın ‘Mezopotamya Senfonisi’ni dinledim.

24.06.2012

Tebrikler Mario (Vargas Llosa)...

Perulu yazar Mario Vargas Llosa, 2010 Nobel Edebiyat Ödülü’nü kazandı.

7.10.2010

Eşimin astığı bayrak

GEÇEN cumartesi akşamı gazeteden eve döndüğümde şöyle bir görüntüyle karşılaştım.

Eşim, evimizin balkonuna bir Türk bayrağı asmıştı.

16.04.2007