EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Ayşen Gruda

Ayşen Gruda ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ayşen Gruda haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 586 Ayşen Gruda haberi bulunmuştur.

Ayşen Gruda Haberleri

3.07.2000Gündem
Noranın saçları artık hep dağınık

Nora'nın saçları artık hep dağınık

Türk Tiyatro Tarihi'nin önemli bir kesiti olan koca koca yıllar 50'yi tamamlayamadan sonlanıverdi. Neler yaşanmamıştı ki 46 yılda.

3.11.2001Gündem
Noranın saçları artık hep dağınık

Nora'nın saçları artık hep dağınık

Türk Tiyatro Tarihi'nin önemli bir kesiti olan koca koca yıllar 50'yi tamamlayamadan sonlanıverdi. Neler yaşanmamıştı ki 46 yılda;

3.11.2001Gündem
Görme engellilere kitap okuma günü

Görme engellilere kitap okuma günü

Epsilon Yayıncılık ve Bakırköy Belediyesi Engelliler Koordinasyon Birimi'nin ortaklaşa düzenlediği ‘‘Epsilon Görme Engelliler Okuma Günleri'nin ikincisi, Taksim'deki Hotel Mercure'de gerçekleşti.

19.05.2002Gündem
Ayşen Gruda erkek rolünde

Ayşen Gruda erkek rolünde

Ali Poyrazoğlu, yeni oyunuyla tiyatroseverlerin karşısına çıktı. ‘‘Bizim Sınıf’’ adlı bu oyunda eğitim sistemini eleştiren Poyrazoğlu, izleyenlere bir de sürpriz yaparak, tarih hocası Fahrettin Bey rolünü, Ayşen Gruda'ya verdi.

31.03.2003Kelebek
Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın

Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın?

Konservatuvarlı tiyatro ve sinema oyuncuları televizyon dizilerinde oynamayı tercih etmesin de ne yapsın? Kabaca yaptığımız hesaplara bakılırsa devlet tiyatrolarında oynayan bir oyuncunun aylığı, dizi oyuncusunun makyaj masraflarını bile karşılamıyor. Öyle ya, ayda 100 milyar lira nerede, 1.5 milyar lira nerede...

11.10.2003Gündem
Gezenin aşk şifreleri çözüldü

Gezen'in aşk şifreleri çözüldü

Müjdat Gezen, hayat hikáyesini anlattığı kitabındaki şifreli aşkları ortalığı karıştırdı. Müjdat Gezen, ‘‘Galiba Ben Sanatçıyım’’ adlı kitabında, aşk hayatına dair sırlarını açıkladı. Birçok ünlü kadın ile birlikte olduğunu söyleyen Gezen'in kitapta ad ve soyadlarının başharflerini verdiği isimlerden P.S'nin Suna Pekuysal, G.A'nın da Ayşen Gruda olduğu ortaya çıktı. Birlikte rol aldığı ve ‘‘biblo gibi kızdı’’ dediği kişinin ise Nil Ünal olduğu belirlendi.

11.12.2003Gündem
Mahkemeye vereceğim

Mahkemeye vereceğim

Müjdat Gezen'in ‘‘Galiba Ben Sanatçıyım’’ adlı kitabında Ajda Pekkan ile geçmişte bir ilişki yaşadığını iddia etmesi, Süper Star'ı kızdırdı. Böyle bir ilişkinin yaşanmadığını belirten ve ‘‘Bunlar doğru değil’’ diyen Pekkan, Gezen'i mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

12.12.2003Gündem
Ben hayatımı yazdım, aşklarımı değil

"Ben hayatımı yazdım, aşklarımı değil"

Ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Müjdat Gezen, daha piyasaya çıkmadan, birlikte olduğu ünlü bayan sanatçıların kimlikleri hakkında medyada haberler yapılan ''Galiba BenSanatçıyım'' kitabına ilişkin, ''Ben bu kitapta aşklarımı yazmadım, hayatımı yazdım'' dedi.

16.12.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Ezeli rekabet

Ezeli rekabet

12.02.1998
Ezeli rekabet

Ezeli rekabet

13.02.1998

‘Gümrük Anketi açıklanmayacak’ denmedi

GÜMRÜK araştırmasını gerçekleştiren akademisyenlerden biri de bendim. Birşeyi açıklamak zorundayım.

2.03.2002

Bizim Aile'ye kalkan eller taş olsun

EUROSPORT'ta Halter Şampiyonası seyrediyorum. Niye böyle bir şey yapıyorum, aslında bilmiyorum. Fakat olur ya, insan takılır ya; işte öyle bir durum. Kadın haltercilerden biri dikkatimi çekti.

29.11.2002

Elveda seviyeli ilişkiler

RTÜK, Televole tarzı programların ipini ha çekti ha çekecek. MİT raporlarında bile ‘‘halk ayaklanacak bunlar yüzünden’’ şeklinde anıldığı iddia edilen programlara artık yolcu gözüyle bakabilirsiniz...

14.03.2003