MENÜ

Ayşe Erbulak

Ayşe Erbulak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ayşe Erbulak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ayşe Erbulak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 118 Ayşe Erbulak haberi bulunmuştur.

Ayşe Erbulak Haberleri

İstanbulda 2 hafta elektrik kesintisi

İstanbul'da 2 hafta elektrik kesintisi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yapılacak trafo bakımları nedeniyle bazı yerlerde, 7-20 Haziran tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

4.06.2004Gündem
Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın

Tiyatrocular dizilere üşüşmeyip ne yapsın?

Konservatuvarlı tiyatro ve sinema oyuncuları televizyon dizilerinde oynamayı tercih etmesin de ne yapsın? Kabaca yaptığımız hesaplara bakılırsa devlet tiyatrolarında oynayan bir oyuncunun aylığı, dizi oyuncusunun makyaj masraflarını bile karşılamıyor. Öyle ya, ayda 100 milyar lira nerede, 1.5 milyar lira nerede...

11.10.2003Gündem
Afife Tiyatro Ödüllerinde heyecan dorukta

Afife Tiyatro Ödülleri'nde heyecan dorukta

Sahneye çıkan ilk Müslüman Türk kadını olan Afife Jale anısına düzenlenen Afife Tiyatro Ödülleri'ne aday olanlar açıklandı. Yapı Kredi Sigorta tarafından bu yıl yedinci kez gerçekleşirilecek olan ödülleri kazananlar 21 Nisan'da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle açıklanacak. Sunuculuğunu Korhan Abay'ın üstleneceği gecede İtalyan sanatçı Milva da bir konser verecek.

25.03.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Sahte rakı korkusu geçti

Sahte rakı olayının patlak vermesi üzerine çok sevdiği rakı sefalarına bir süre ara veren ve açığı viskiyle kapatmayı seçen Kadir İnanır, Büyükçekmece Sümela Restaurant’ın açılışında eski alışkanlığına döndü.

6.04.2005