MENÜ

Av Tüfeği

Av Tüfeği ile ilgili tüm haberleri, son dakika Av Tüfeği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Av Tüfeği haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.961 Av Tüfeği haberi bulunmuştur.

Av Tüfeği Haberleri

Avcılara sigorta zorunluluğu

Avcılara sigorta zorunluluğu

Avcılara, bir başka kişi ya da mala verecekleri olası zararlar için ''Mali mesuliyet sigortası'' zorunluluğu getiriliyor. Sigorta yaptırmayanlara avcılık belgesi verilmeyecek.

24.02.2002Gündem
Esenlerde sokağa çıkma yasağına devam

Esenler'de sokağa çıkma yasağına devam

İstanbul Esenler'de çıkan olayların yatışmaması üzerine, gece uygulanan sokağa çıkma yasağının, gerginlik sona erene kadar devam edeceği açıklandı. Olaylarda 104 kişi gözaltına alınmıştı.

4.03.2002Gündem
43 Esenler sanığı için tutuklama istemi

43 'Esenler sanığı' için tutuklama istemi

İstanbul Esenler'deki sokak kavgasına karıştıkları için gözlem altına alınan 148 kişi, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nda sorgulandı. Sorgulamanın ardından 43 kişi tutuklama istemiyle mahkemeye sevkedildi.

7.03.2002Gündem
Avcılar Mesuliyet Sigortası yaptıracak

Avcılar 'Mesuliyet Sigortası' yaptıracak

Kara avcılığı konusunda 1937 yılında çıkarılan ve halen yürürlükte olan yasa 65 yıl sonra, ''av ve yaban hayatın korunması, av kaynaklarının milli ekonomi açısından değerlendirilmesi ilkesi'' çerçevesinde günün koşullarına göre yeniden düzenleniyor.

7.03.2002Gündem
Çeteci emniyet müdürü tutuklandı

'Çeteci' emniyet müdürü tutuklandı

İstanbul ve Hatay'da öldürme, yaralama, gasp ve adam kaçırma olaylarına karıştıkları belirlenen çete üyeleriyle ilişkisi olduğu ileri sürülen ve bir süre önce açığa alınan Hatay Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Ocak tutuklandı.

16.04.2002Gündem
Yaralı şahine tedavi

Yaralı şahine tedavi

Gaziantep'in Nizip İlçesi'ne bağlı Uluyatır Beldesi'nde, kanadından yaralanan şahini tesadüfen bulan bir hayvan sever, tedavi için hayvan hastanesine götürdü.

23.04.2002Gündem
Fenerbahçe’de cinayet şoku

Fenerbahçe’de cinayet şoku

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'ın 77 yaşındaki babası Şevki Şefik Yıldırım, önceki gün 31 yaşındaki eşini av tüfeği ile vurdu. Polisi arayan Yıldırım, bugün teslim olacağını söyledi.

19.05.2002Gündem
Yıldırım cinayeti sır

Yıldırım cinayeti sır

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın babası olan emekli öğretmen Şefik Şevki Yıldırım, 31 yaşındaki eşi Tülin'i, Akçay'daki villalarında av tüfeğiyle öldürüp kaçtı.

20.05.2002Gündem
Yıldırım cinayeti sır

Yıldırım cinayeti sır

77 yaşındaki Şefik Şevki Yıldırım, 46 yaş küçük eşi Tülin Yıldırım’ı öldürmek suçlamasıyla çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Pazar günü, avukatı aracılığıyla polisi arayıp eşini öldürdüğünü teslim olacağını söyleyen Yıldırım, polisteki ilk ifadesinde ise eşini öldürmediğini söyledi.

20.05.2002Gündem
Adli tıp raporu

Adli tıp raporu

3 el ateş edilmiş
Bursa Adli Tıp Kurumu’nda, Tülin Yıldırım’ın cesedine yapılan otopsinin sonucu da belli oldu.

21.05.2002Gündem
Simitisin sokağında av tüfekli bağımlı

Simitis'in sokağında av tüfekli bağımlı

Yunanistan Başbakanı Kostas Simitis'in başkent Atina'nın Kolanaki semtindeki evinin bulunduğu sokakta av tüfeğiyle ateş açan bir kişinin yakalandığı bildirildi.

8.06.2002Dünya
İstanbulda suç azaldı

İstanbul'da 'suç' azaldı

İstanbul'da, bu yılın ilk yarısında terör, mali, yabancı, trafik ve organize suçlar ile mala ve şahsa karşı işlenen suçlarda geçen yılın aynı dönemine oranla düşüş gerçekleşti.

24.07.2002Gündem
Türk İntikam Tugayı çetesi

Türk İntikam Tugayı çetesi

Topladığı paralarla kaçan Fadıl Akgündüz'ün 13 milyon dolarlık alacak listesiyle, Akgündüz'ün avukatı Veysi Yaşar'a şantaj yaptıkları ileri sürülen 18 kişilik şebeke ortaya çıkarıldı.

1.08.2002Gündem
10 yaşındaki oğluna cinayet işletti

"10 yaşındaki oğluna cinayet işletti"

Sivas'ın Yıldızeli İlçesi'nde eşini kaçırdığını iddia ettiği akrabasını, 10 yaşındaki oğluna öldürttüğü gerekçesiyle yargılanan kişi müebbet hapis istemiyle yargılanıyor.

19.08.2002Gündem
Suriye’den gelip şahin çalıyorlar

Suriye’den gelip şahin çalıyorlar

Niğde'nin Ulukışla İlçesi'nde, avlanması yasak olan kızıl şahin avlayan 2'si Suriye uyruklu 6 kişi, suçüstü yakalandı.

23.08.2002Gündem
Washingtonda seri cinayet paniği

Washington'da 'seri cinayet' paniği

ABD'de, Washington'ın sakin bir banliyösünde sadece ''bir gecede'', tümü tek kurşunla olmak üzere 5 kişi öldürüldü. Yerel polis sözcüsü Nancy Nickerson, 2 kadınla 3 erkeğin öldürüldüğü olayın ''bir seri cinayet gibi göründüğünü, ancak nedeninihenüz bilmediklerini'' söyledi.

4.10.2002Dünya
16 saatte 5 kişi birer kurşunla öldürüldü

16 saatte 5 kişi birer kurşunla öldürüldü

Washington'ın sakin banliyölerinden Montgomery'de 16 saat içinde tümü tek kurşunla olmak üzere 5 kişi öldürüldü. Polis, esrarengiz cinayetleri araştırırken, Montgomery polis sözcüsü Nancy Nickerson, 2 kadınla 3 erkeğin öldürüldüğü olayın bir seri cinayet gibi göründüğünü, ancak nedenini henüz bilmediklerini söyledi.

4.10.2002Dünya
Uyuşturucuya kıskaç

Uyuşturucuya kıskaç

İstanbul, Van ve İzmir'de, ‘‘kıskaç’’ operasyonuyla 55 kilo 215 gram eroin ele geçirildi.

5.10.2002Gündem