EKSTRA
MENÜ

Atatürk Posteri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 850 haberi bulunmuştur.

Atatürk Posteri Haberleri

Berberoğlunun koğuşunda AK Partili Metineri şaşırtan afiş

Berberoğlu'nun koğuşunda AK Partili Metiner'i şaşırtan afiş

MİT tırları davasından tutuklu CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, TBMM İnsan Hakları Komisyonu Cezaevi Alt Komisyonu üyesi olan vekil arkadaşları ile Maltepe Cezaevi’ndeki koğuşunda görüştü. Berberoğlu heyete, “1 Aralık’ta hukuksuzluk son bulacak, masum olduğum anlaşılacak” dedi.

24.11.2017Gündem
Okullarda 10 Kasım Anması

Okullarda 10 Kasım Anması

Atatürk’ün vefatının 79’uncu yıldönümünde okullarda çeşitli anma programları düzenlendi. Bazıları Ay-Yıldız oluşturdu, bazıları ise hazırladıkları koreografi ile Ata’yı andı. İşte Türkiye’den 10 Kasım etkinlikleri:

10.11.2017Eğitim
4 bin kişilik dev Atatürk posteri

4 bin kişilik dev Atatürk posteri

İZMİR’de dün akşam Bayraklı Belediyesi’nce Smyrna Meydanı’nda düzenlenen organizasyonda 4 bin kişi aynı anda zeybek oynadı.

28.10.2017Gündem
Büyük zafer kutlu olsun

Büyük zafer kutlu olsun

Türkiye bugün Milli Mücadele’nin taçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yıldönümünü coşkuyla kutluyor. Bugün Zafer Resepsiyonu’nda davetlileri ağırlayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan dün yayınladığı mesajda “30 Ağustos Zaferi, milletimizin canından daha aziz bildiği vatan topraklarında bağımsız yaşama iradesinin tüm dünyaya ilanıdır” dedi.

29.08.2017Gündem
Fatih Terim-TFF olayının perde arkası İlginç detaylar...

Fatih Terim-TFF olayının perde arkası! İlginç detaylar...

Fatih Terim ile karşılıklı olarak anlaşarak yolların ayrıldığını duyuran TFF'nin açıklamasının tam aksine, Türkiye Futbol Direktörü olayın kendisine tebliğ edilmesinden hemen sonra Levent'teki çalışma ofisine avukatlarını çağırdı.

27.07.2017Spor Arena
Meydan doldu İşte katılan sanatçılar

Meydan doldu! İşte katılan sanatçılar

'Adalet Mitingi' için çeşitli şehirlerden ve İstanbul'un ilçelerinden Maltepe Etkinlik Alanı'na gelen vatandaşlar, iki ayrı güvenlik noktasından alana alındı. Mitinge çok sayıda edebiyatçı, şair, ressam, yazar, akademisyen, tiyatro ve sinema sanatçısı ile aydınlar katıldı. Vatandaşların doldurduğu alanın en hızlı ulaşılabilir noktalarında ambulanslar bekletildi.

9.07.2017Gündem
Adalet Yürüşünde final günü

'Adalet Yürüşü'nde final günü

Ankara’dan başladığı yürüyüşün sonuna gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bugün 18.00’deki Maltepe mitingiyle eylemini bitirecek. Kılıçdaroğlu, bugünkü mitingde Türk bayrağı, adalet pankartı ve Atatürk posteri dışında hiçbir şey istemediğini vurguladı.

8.07.2017Gündem
Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşünün 24. gününde...

Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşü'nün 24. gününde...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nün 24. gününde önemli açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu, "Dragos'tan miting alanına yalnız yürüyeceğim. Ben de gidip genel başkan ile yürüyeceğim diyen vatandaşlarıma uyarı yapacağım. Beni Dragos'ta beklemeyin. Eğer ilgi gösterirseniz miting alanına gelin. Miting alanında bayrak dışında, adalet pankartı dışında ve Atatürk posteri dışında hiçbirşey istemiyoruz. Hiç kimsenin başka bir pankart getirmesini, başka bir bayrak açmasını doğru bulmuyoruz. Bunu yapanları da provokatör  olarak değerlendiriyoruz" dedi.

8.07.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Başka slogan istemiyorum

Kılıçdaroğlu: Başka slogan istemiyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Dragos'tan miting alanına yalnız yürüyeceğim. Ben de gidip genel başkan ile yürüyeceğim diyen vatandaşlarıma uyarı yapacağım. Beni Dragos'ta beklemeyin. Eğer ilgi gösterirseniz miting alanına gelin. Miting alanında bayrak dışında, adalet pankartı dışında ve Atatürk posteri dışında hiçbirşey istemiyoruz. Hiç kimsenin başka bir pankart getirmesini, başka bir bayrak açmasını doğru bulmuyoruz. Bunu yapanları da provokatör  olarak değerlendiriyoruz" dedi. Kılıçdaroğlu, yürüyüş sırasında koruma müdürünü yanına çağırarak atılan bazı sloganlardan duyduğu rahatsızlığı ilettiği, "Hak, hukuk, adalet" dışında hiç bir slogan atılmamasını istediği belirtildi.

8.07.2017Gündem
Kılıçdaroğlu: Öfkem geçmedi

Kılıçdaroğlu: Öfkem geçmedi

Adalet Yürüyüşü'nün 23. gününde İstanbul'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN TÜRK'te gündemi değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, "Öfkem geçmedi, yargıya güvenim temelden sarsıldı. Bu yürüyüşün adının adalet olmasının temel nedeni bu. Belli yerlere, makamlara, mahkemelere, belli kişiler yerleştiriliyor. Bu mahkemeler muhalif yargılanıyorsa ne kadar ağır ceza verirsem o kadar iktidarın gözüne girerim diyor" dedi. ''Ben ayaklarıma çok şey borçluyum, herhangi bir sorun çıkarmadılar'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Bu yürüyüşü daha önce hiç düşünmemiştim ama sonuçta gerçekleştirdim'' ifadelerini kullandı.

7.07.2017Gündem

Yazar Sonuçları

İzmir Marşı Kocaoğlu’nun yalnızlığını giderir mi?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Eylül akşamı, partinin TBMM’deki danışman kadrosundan Çağlar Kral’ın düğününe katılmıştı. Refah Yol hükümetinin Devlet Bakanlarından Gürcan Dağdaş da kız tarafı olarak düğündeydi.

10.09.2017

Adalet Yürüyüşü’nün sürpriz sonuçları

ADALET mekanizmasındaki aksaklıklara, hatalara dikkat çekmek, haksızlıklara karşı halkın hissiyatını göstermek vs... Hedef buydu.

11.07.2017