MENÜ

Atatürk Havalimanı Uçuş

Atatürk Havalimanı Uçuş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Atatürk Havalimanı Uçuş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Atatürk Havalimanı Uçuş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.427 Atatürk Havalimanı Uçuş haberi bulunmuştur.

Atatürk Havalimanı Uçuş Haberleri

DHMİ: Dubai Towers uçuşları etkilemez

DHMİ: Dubai Towers uçuşları etkilemez

DUBAİ International Properties’in (DIP) 4 yılda 5 milyar dolarlık Türkiye yatırımının ilk ayağını oluşturacak 300 metre yüksekliğindeki Dubai Towers İstanbul adlı iki gökdelenin Atatürk Havalimanı uçuş trafiğine engel olmayacağı bildirildi.

28.10.2005Ekonomi
Uçuş bilgileri Callcium’la cepte

Uçuş bilgileri Callcium’la cepte

Mobil dünyada devrim yaratan Callcium, Atatürk Havalimanı uçuş bilgilerini cep telefonunuza kadar getiriyor. Callcium sayesinde cep telefonunuzdan uçuş bilgilerini anında görebiliyorsunuz. Buna benzer pek çok hizmet Callcium tarafından ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor.

20.06.2006Gündem
İran Cumhurbaşkanlığı uçağına ’zorunlu’ iniş

İran Cumhurbaşkanlığı uçağına ’zorunlu’ iniş

İranlı 1 bakan, 1 bakan yardımcısı ve 20 vekili taşıyan İran Cumhurbaşkanlığı uçağı, Türk hava sahasından izinsiz geçmek isteyince Atatürk Havalimanı’na indirildi. Saat 03.11’de inen uçak, 8 saat sonra hareket etti. Uçağın iniş nedeni kayıtlara ’yakıtının azalması’ olarak geçti.

20.09.2006Gündem
Kabin basıncı düşen uçak havaalanına geri döndü

Kabin basıncı düşen uçak havaalanına geri döndü

Onur Hava Yolları'nın İstanbul-İzmir seferini yapan MD-88 tipi uçağı, Atatürk Havalimanı'ndan kalkıştan sonra kabin basıncı düşünce havaalanına geri döndü.

31.12.2006Gündem
2. pilot havada öldü

2. pilot havada öldü

İngiliz Air-Britain Havayolları’na ait, Manchester’dan Güney Kıbrıs’a giden uçağın ikinci kaptanı Mike Warren, uçuş sırasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Uçak, Atatürk Havalimanı’na acil iniş yaptı.

25.02.2008Gündem
Havada büyük tehlike ucuz atlatıldı

Havada büyük tehlike ucuz atlatıldı

Sofya seferini yapan uçağın sol motoru havada arıza yapınca İstanbul Atatürk Havalimanına acil iniş yaptı.

5.09.2008Gündem
Atlasjet uçağı elektrik direğine çarptı

Atlasjet uçağı elektrik direğine çarptı

Atlasjet Havayolları'nın İstanbul-Süleymaniye seferini yapan yolcu uçağı kalkış için hazırlandığı sırada uçağı iten push-back aracındaki görevlinin uçağı araca bağlamadan tekerlekler önündeki takozları kaldırması sonucu kontrolsüz kalan uçak elektrik direğine çarptı.

20.02.2009Gündem
Facianın eşiğinden dönüldü

Facianın eşiğinden dönüldü

Atlasjet Havayolları'nın İstanbul-Süleymaniye seferini yapan yolcu uçağı kalkış için hazırlandığı sırada uçağı iten push-back aracının çeki demirinin kırılması sonucu kontrolsüz kalınca elektrik direğine çarparak durabildi. Uçağın çarpması sonucu Atatürk Havalimanı apronunu aydınlatan beton elektrik direği kırılırken, uçağın kuyruk bölümünde ciddi hasar meydana geldi. Yaklaşık 60 metre kontrolsüz bir şekilde hareket eden Atlasjet uçağının kayarak ilerlediği esnada şans eseri başka bir uçağa çarpmaması kazanın ucuz şekilde atlatıldığı şeklinde değerlendirildi.

20.02.2009Gündem
Havalimanında rötar krizi

Havalimanında rötar krizi

Hollanda Kraliyet Havayolları’nın (KLM) Amsterdam uçağı Atatürk Havalimanı yerine Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yaptı.

29.06.2009Gündem
KKTC’de grev seferleri geciktirdi

KKTC’de grev seferleri geciktirdi

KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki (KKTC) Sivil Havacılık Dairesi çalışanlarının grevi nedeniyle Ercan-İstanbul seferlerin de karşılıklı gecikmeler meydana geldi.

28.08.2009Gündem
Pazartesi akşamına kadar sürecek

Pazartesi akşamına kadar sürecek

Kar yağışı İstanbul'da Pazartesi akşamına kadar sürecek. Metrobüsler buzlanma yüzünden zaman zaman duruyor. Kar dolayısıyla şehirhatları vapur seferleri, maçlar ve şehir tiyatroları iptal edildi.

23.01.2010Gündem
Uçakta kalp krizi geçiren yolcu öldü

Uçakta kalp krizi geçiren yolcu öldü

Suudi Arabistan Havayolları’nın İstanbul-Cidde seferini yapan uçakta kalp krizi geçiren Ayşe Arslan (80) hayatını kaybetti.

10.04.2010Gündem
Emirates uçağından Atatürk Havalimanına teknik iniş

Emirates uçağından Atatürk Havalimanı'na teknik iniş

EMİRATES Havayolları’nın Dusseldorf-Dubai seferini yapan Boeing 777-300 tipi yolcu uçağı, sol motor kapağındaki arıza nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı’na teknik iniş yaptı.

2.11.2010Gündem
THY uçağında yangın paniği

THY uçağında yangın paniği

İstanbul- Bangkok seferini yapmak üzere pist başına gelen Türk Hava Yolları'na ait uçağın arka kargo bölümünden alınan yangın ikazıyla yapılan tahliye paniğine neden oldu. 30 yolcu hafif yaralandı.

4.12.2010Gündem
THY uçağında yangın paniği

THY uçağında yangın paniği

THY’nin Boeing 777-300 ER tipi TK-60 sayılı Karadeniz uçağı, dün, saat 00.34’te, 284 yolcusu ve 14 mürettebatıyla İstanbul-Bangkok seferine havalanmak üzere Sefaköy tarafındaki 17 sol pist başına geldi.

4.12.2010Gündem
UÇAKTA KORKU DOLU ANLAR KAYITTA

UÇAKTA KORKU DOLU ANLAR KAYITTA

OSLO-İstanbul seferini yapan THY’ye ait uçak havadayken, Cuma Yaşar adlı yolcu, "Üzerimde bomba var" diyerek koltuğundan kalktı. Diğer yolcular tarafından etkisiz hale getirildiği belirtilen şüpheli, uçak, Atatürk Havalimanı’na acil iniş yaptığında polis tarafından gözaltına alındı.Uçağın pilotları ve Atatürk Havalimanı Uçuş Kontrol Kulesi yetkilileri arasında geçen konuşmalar olayın, atlatılan tehlikenin boyutlarını ortaya koydu.İşte o diyaloglar...(ENVER ALAS İSTANBUL- DHA)

6.01.2011Haber
Uçağın kapısını açmak istedi

Uçağın kapısını açmak istedi

THY'nin İstanbul Stokholm seferini yapan yolcu uçağındaki akli dengesi yerinde olmadığı sanılan bir kadının acil çıkış kapısını açmaya çalışması üzerine, uçak, havalandıktan bir süre sonra geri döndü.

2.11.2011Gündem
THY UÇAĞINDA BÜYÜK PANİK

THY UÇAĞINDA BÜYÜK PANİK

Sarhoş olduğu belirtilen İsveçli kadın yolcu, uçağın acil çıkış kapısını açmak isteyince korku dolu anlar yaşandı. 126 yolcu bulunan uçak Bulgaristan üzerinden tekrar İstanbul'a döndü. Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti; İsveçli kadın bir yolcu çevresindeki yolcuları huzursuz edecek davranışlarda bulunmaya başladı. Acil çıkış kapısını açmaya çalışan sarhoş yolcu diğer yolcular tarafından engellendi. Uçağın kaptan pilotu Atatürk Havalimanı Uçuş Kontrol Kulesi ile görüşerek tekrar İstanbul'a dönmek için iniş izni aldı. Uçak Bulgaristan üzerinden dönerek Atatürk Havalimanı'na indi. Adının Anita Watdersson, olduğu öğrenilen kadın ifadesi alınmak üzere Dış Hatlar Büro Amirliği'ne götürüldü. Bu sırada kahkahalar atan Watdersson "Ben kahvemi içiyordum" dedi. Uçak ise bir süre sonra tekrar Stockholm'e havalandı. Haber-Kamera: Murat ÇAKIR - İSTANBUL DHA

2.11.2011Haber
Brunei Darussalam Sultanı Haji Hassanal Bolkiah Mu’izzaddin Waddaula geldi

Brunei Darussalam Sultanı Haji Hassanal Bolkiah Mu’izzaddin Waddaula geldi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün daveti üzerine İstanbul’a gelen Brunei Darussalam Sultanı Haji Hassanal Bolkiah Mu’izzaddin Waddaula her seyahatinde olduğu gibi uçağını Atatürk Havalimanı’na kendisi indirdi. Brunei Sultanı’nın 20 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin 2. kralı konumunda.

7.04.2012Ekonomi
ALTIN KAPLAMALI UÇAĞINI KENDİSİ İNDİRDİ

ALTIN KAPLAMALI UÇAĞINI KENDİSİ İNDİRDİ

Dünyanın en zengin 2. kralı,Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün davetlisi olarak Türkiye'ye geldi. İçi altın kaplamalarla döşenmiş Boeing 747-400 tipi uçağıyla gelen Sultan Bolkiah ziyaret ettiği ülkelerde uçağının iniş ve kalkışını kendisi yaptığı için Atatürk Havalimanı'na da inişi kendisi gerçekleştirdi. Dışişleri Bakanlığı yetkilileri daha önceden Atatürk Havalimanı uçuş kontrol kulesini nasıl hitap edileceği konusunda bilgilendirdi. Kule görevlilerinin İngilizce "Majesteleri ülkemize hoş geldiniz" sözlerine "teşekkür ederek" yanıt veren Bolkiah'in kendi kullandığı uçağı saat 06.35'te Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.Enver ALAS-İSTANBUL-DHA

7.04.2012Haber
Majeste inişi

Majeste inişi

Brunei Sultanı Hassan El Bolkiah, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ ye geldi.

7.04.2012Gündem
İşte yeni İstanbul

İşte yeni İstanbul

Karadeniz'in kuzey şeridinde kurulacak yeni İstanbul'a dünyanın en büyük havalimanı inşa edilecek. 2020 Olimpiyat Köyü'nü de barındıracak bölgenin adı Yenişehir olacak.

2.06.2012Gündem
THY hostesine saldıran alkollü yolcu gözaltına alındı

THY hostesine saldıran alkollü yolcu gözaltına alındı

Türk Hava Yolları’nın (THY) Çin’in Guangzhou – İstanbul seferini yapan uçağındaki yolculardan M.K.’nın aldığı alkolün etkisiyle eline geçirdiği bir cam parçasıyla hostese saldırdığı ileri sürüldü. Kabin görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen ve kelepçelenen M.K., Atatürk Havalimanı’nda polise teslim edildi.

7.02.2013Gündem
Pilotla telsizdeki radyo yayınını kuleye bildirdi

Pilotla telsizdeki radyo yayınını kuleye bildirdi

Atatürk Havalimanı Uçuş Kulesi ile bir Türk Pilot arasındaki konuşmaya FM bandında bir radyodan müzik yayını girdi. Türk Pilot uçuş kulesine müzik yayını hakkında bilgi verince kule görevlileri bunun tespiti için pilottan yayın hakkında bilgi istedi.

24.06.2013Gündem
‘Kule, telsizde müzik var’ ‘Anlaşıldı, ne tür müzik’

‘Kule, telsizde müzik var’ ‘Anlaşıldı, ne tür müzik?’

Atatürk Havalimanı Uçuş Kulesi ile bir Türk pilot arasındaki konuşmaya FM bandında bir radyodan müzik yayını girdi.

24.06.2013Gündem
BU KEZ DE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KARIŞTI

BU KEZ DE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KARIŞTI

İstanbul Atatürk Havalimanı Uçuş Kontrol Kulesi ile bir Türk uçağının pilotu arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan arabesk diyaloğu dikkat çekmişti. Hava trafik kontrolörleri ile pilotlar arasında iletişimin sağlandığı frekanstan pilot arabesk müziği duyduğunu belirtirken, bu olayın bir benzeri yine yaşandı. İstanbul Atatürk Havalimanı Kontrol Kulesi ile bağlantıya geçen bir Türk uçağının pilotu kule görevlilerine frekansta arka fonda Türk Sanat Müziği sesi duyduğunu söyledi. Bu tip yayınlar kule görevlileriyle pilotlar arasındaki konuşmalara girerek "Enterferans" denilen, uçakla kule arasında irtibatın kesilmesine neden olabiliyor. Daha önce bir yıl içinde Atatürk Havalimanı’nda pilotlar ve hava trafik kontrolörleri pistlere yaklaşma ve iniş hattında, Yalova, Beykoz, Samandıra havalimanı arası, Marmara Adası, Çamlıca gibi çeşitli yerlerde 45’den fazla “Enterferans” olayı rapor etmişti. İHA

9.07.2013Haber
Doğum sancısı uçağı indirdi

Doğum sancısı uçağı indirdi

Emirates Hava Yolları'nda bulunan yolcunun doğum sancıları başlayınca Varşova-Dubai seferini yapan uçak Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı.

10.07.2013Gündem
THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI

THY UÇAĞINA BOMBA İHBARI

THY'nin Hamburg Fuhlsbuttel Havalimanı'ndan yerel saatle 11.30'da İstanbul'a gelmek için havalanan TK-1662 sefer sayılı TC-JML kuyruk tescilli Airbus 321 tipi 'Eminönü' adlı uçağına havadayken bomba ihbarı yapıldı. Bunun üzerine uçağın kaptan pilot, Atatürk Havalimanı Uçuş Kontrol Kulesi'ni bilgilendirdi. Atatürk Havalimanı'na saat 15.45'de iniş yapan uçak boş bir park alanına çekilirken uçaktan indirilen yolcular terminale alındı. Yolcuların bagajların uçağın altına getirilen özel x-ray cihazı ile kontrolden geçirilirken yolcularda terminalde tekrar aramadan geçirildi. Yapılan arama sonrası ihbarın asılsız olduğu anlaşıldı.Haber: Hüseyin ASLIYÜCE-İSTANBUL(DHA)

31.08.2013Haber
THY uçağına bomba ihbarı

THY uçağına bomba ihbarı

Türk Hava Yolları'nın (THY) Hamburg-İstanbul seferini yapan uçağına bomba ihbarı yapıldı. Atatürk Havalimanı'na iniş yapan uçak ve yolcuları arayan polis, bomba izine rastlamadı.

31.08.2013Gündem
ATATÜRK HAVALİMANINDA LEYLEK ALARMI

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA LEYLEK ALARMI

Leylek sürülerinin güneye göç etmeye başlaması nedeniyle Atatürk Havalimanı uçuş trafiğinde adeta alarm verildi. Hava trafik kontrolörleri ile pilotlar arasında son dönemlerde leylek sürüleriyle ilgili diyaloglar eksik olmuyor. Kule görevlileri de göçmen kuşlarla ilgili çok daha dikkatli davranıyor. Denize yakın olması nedeniyle Atatürk Havalimanı da leylek sürülerinin geçiş güzergahında bulunuyor. Olası çarpma tehlikelerine karşı da kule görevlileri uçuş trafiğinde leylek sürülerine göre düzenleme yapıyor. Pilotlar, leylek sürüleriyle ilgili kule görevlilerini uyararak arkadaki uçakların leylek sürüleriyle ilgili dikkatli olması gerektiğini söyleyerek sürekli bilgilendirme yapıyor. Özellikle pilotlar 700 metre de leylek sürüleri gördükleri bilgisini kule görevlileri ile paylaşıyor. Göç eden leylek sürülerin rüzgardan dolayı zaman zaman ani yön değişiklikleri yapması da uçaklar için tehlikeyi artırıyor.Murat ÇAKIR - İSTANBUL-DHA- KURGU: Levent SERT

3.09.2013Haber
İKİ UÇAK ATATÜRK HAVALİMANINA ACİL İNİŞ YAPTI

İKİ UÇAK ATATÜRK HAVALİMANI'NA ACİL İNİŞ YAPTI

DELTA Havayolları'nın Atlanta-Dubai seferini yapan yolcu uçağı uçakta bulunan bir yolcunun aniden rahatsızlanması sonucu Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı. Aynı saatlerde Türk Hava Yolları'nın Mogadişu-İstanbul seferini yapan yolcu uçağında bulunan bir yolcu da kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Delta Havayolları'nın Atlanta-Dubai seferini yapan DL8 sefer sayılı Delta Havayolları'nın Dubai'ye giden Boeing 777-232 tipi uçağı Türkiye Hava Sahası üzerindeyken uçakta bulunan ABD'li ismi öğrenilemeyen erkek yolcu aniden rahatsızlandı. Rahatsızlanan yolcuya ilk müdahele uçakta yapıldı. Yapılan kontrollerde yolcunun kalp rahatsızlığı geçirdiğinin anlaşılması üzerine uçağın kaptan pilotu, İstanbul Atatürk Havalimanı Uçuş Kontrol Kulesi ile bağlantı kurarak acil iniş izni istedi. Murat ÇAKIR/İbrahim YILDIZ/İstanbul/DHA

25.11.2013Haber
İki uçak Atatürk Havalimanına acil iniş yaptı

İki uçak Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı

DELTA Havayolları’nın Atlanta-Dubai seferini yapan yolcu uçağı uçakta bulunan bir yolcunun aniden rahatsızlanması sonucu Atatürk Havalimanı’na acil iniş yaptı.

25.11.2013Gündem
ÖLÜM HAVADA YAKALADI

ÖLÜM HAVADA YAKALADI

Londra-Dubai seferini yapan Emirates Havayolları'na ait yolcu uçağı uçakta bulunan bir yolcunun rahatsızlanması sonucu Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı. Yolcu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Emirates Havayolları'nın Londra-Dubai seferini yapan yolcu uçağı Türkiye Hava Sahası üzerindeyken uçakta bulunan 86 yaşındaki Hindistan uyruklu İngiliz vatandaşı Narendraprasa Patel adlı erkek yolcu aniden rahatsızlandı. Rahatsızlanan yolcuya ilk müdahale uçakta yapıldı. Yapılan kontrollerde yolcunun kalp rahatsızlığı geçirdiğinin anlaşılması üzerine uçağın kaptan pilotu, İstanbul Atatürk Havalimanı Uçuş Kontrol Kulesi ile irtibata geçerek acil iniş izni istedi. Kalp krizi geçiren Patel isimli yolcu yapılan tüm müdahalelere kurtarılamazken, Emirates Havayolları'na ait uçak Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı.İbrahim YILDIZ/İstanbul/DHA

28.11.2013Haber
İstanbul Atatürk Havalimanı Avrupa şampiyonu

İstanbul Atatürk Havalimanı Avrupa şampiyonu

TAV Havalimanları tarafından işletilen İstanbul Atatürk Havalimanı, uçuş ağına eklenen 20 yeni destinasyonla Euro Annies 2014 Ödülleri'nde "En fazla yeni güzergaha sahip havalimanı" seçildi.

8.05.2014Ekonomi
Atatürk Havalimanı uçuş bilgi ekranlarındaki sorun

Atatürk Havalimanı uçuş bilgi ekranlarındaki sorun

Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde bazı uçuş bilgi ekranlarında yaşanan sorunun giderildiği belirtildi.

10.07.2014Gündem
THY uçağı pisti pas geçti

THY uçağı pisti pas geçti

Türk Hava Yolları'nın Münih-İstanbul seferini yapan Airbus A-321 tipi uçağı, Atatürk Havalimanı'na ineceği sırada, bir yangın helikopterinin frekansı uzun süre meşgul etmesi nedeniyle iniş talimatı alamadığı için pisti pas geçmek zorunda kaldı.

6.08.2014Ekonomi
Pilot, Bir tur atacak kadar yakıtım var

Pilot, "Bir tur atacak kadar yakıtım var"

Atatürk Havalimanı uçuş trafiği dün felç olurken havada turlayan uçakların da yakıt kritiğine girmeleri ses kayıtlarına yansıdı. Atatürk Havalimanı'na inmek isteyen bir çok uçak farklı meydanlara indirilirken yakıt kritiğine giren bir uçağın pilotu ve Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kulesi Kontrolörü arasında ki telsiz konuşmaları şöyle geçti;Pilot, "Şu an bir tur atıyorum ancak bir tur atacak kadar yakıtım var" Kontrolör, "Atatürk'e genelde uçaklar inişi başaramıyor cors üzerinde oluşumlar ve Wind shear nedeniyle...Çorlu'ya diverd etmeyi düşünüyor musunuz? " Pilot, " Çorluya diverd ederiz yakıtımız yeter mi? bilmiyorum. Hesaplayalım "Haber: Murat ÇAKIR-İSTANBUL DHA

8.08.2014Haber
Leylek sürüsü uçağı pas geçirdi

Leylek sürüsü uçağı pas geçirdi

Leyleklerin göçü zaman zaman İstanbul Atatürk Havalimanı uçuş trafiğini de olumsuz etkiliyor. Atatürk Havalimanı üzerinde uçan bir leylek sürüsü bugün inişte olan bir Türk Hava Yolları (THY) uçağını pas geçirdi. THY'nin Berlin'den İstanbul'a gelen TK-1728 sefer sayılı uçağının pilotu iniş yapacağı sırada 05-25 pisti olarak adlandırılan Florya -Ataköy istikametindeki pist başında göç eden leylek sürüsü gördü. Uçağın pilotu, kuleyle temasa geçerek pist başında leylek sürüsü olduğu için pas geçeceğini bildirdi. Uçak, saat tam 10.42'de pisti pas geçerek tekrar yükseldi. Havada kısa bir tur atan THY uçağı daha sonra saat 10. 58'de Atatürk Havalimanı'na sorunsuz iniş yaptı. DHMİ yetkilileri göçmen kuşlardan olan Leyleklerin göç mevsimi olduğu için zaman zaman bu tür olayları yaşadıklarını pilotların ve uçuş kulesindeki görevlilerin sık sık birbirlerin uyardıklarını söyledi. Murat ÇAKIR - İSTANBUL DHA

18.08.2014Haber
Leylek sürüsü uçağı pas geçirdi

Leylek sürüsü uçağı pas geçirdi

Leyleklerin göçü zaman zaman İstanbul Atatürk Havalimanı uçuş trafiğini de olumsuz etkiliyor. Atatürk Havalimanı üzerinde uçan bir leylek sürüsü bugün inişte olan bir Türk Hava Yolları (THY) uçağını pas geçirdi.

18.08.2014Gündem
Kuleyle temasa geçip tekrar yükseldi

Kuleyle temasa geçip tekrar yükseldi

Leyleklerin göçü zaman zaman İstanbul Atatürk Havalimanı uçuş trafiğini de olumsuz etkiliyor. Atatürk Havalimanı üzerinde uçan bir leylek sürüsü bugün inişte olan bir Türk Hava Yolları (THY) uçağını pas geçirdi.

18.08.2014Avrupa

Yazar Sonuçları

SMART çözüm bekliyor

Türk Hava Sahası’nın daha emniyetli ve verimli kullanılmasını sağlayacak SMART Projesi, bir yıl arayla ikinci defa iptal edildi.

27.05.2006

Haydi Air Race’e

İstanbul, 2 Haziran’da dünyanın en büyük sportif havacılık organizasyonlarından Air Race’e ikinci kez ev sahipliği yapacak.

26.05.2007