EKSTRA
MENÜ

Atalay Demirci

Atalay Demirci haberleri sayfasında güncel ve son dakika Atalay Demirci hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 324 Atalay Demirci haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Atalay Demirci Haberleri

8 Temmuz hangi burç ve burcu ne 8 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

8 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 8 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Büyüleyici bir alan olarak kabul edilen Astroloji tıpkı bugün olduğu gibi eski medeniyetlerde de büyük ilgi görmüştür. Değerli çalışmalar ve eserler ortaya çıkmıştır. İşte ilgiyle okuyacağınız 8 Temmuz hangi burç, yükseleni nedir, özellikleri, 8 Temmuz günü doğan ünlüler ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

8.09.2021Burçlar
Komedyen Atalay Demirciye FETÖden 5 yıl hapis cezası verilmişti Karar istinaftan geçti

Komedyen Atalay Demirci'ye FETÖ'den 5 yıl hapis cezası verilmişti! Karar istinaftan geçti

Komedyen Atalay Demirci, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) ilişkin davada "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan 5 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Atalay Demirci hakkında verilen hüküm, istinaf mahkemesince hukuka uygun bulundu. Dosya, temyiz incelemesi için Yargıtay 16. Ceza Dairesine gönderildi.

29.06.2021Gündem
Son dakika haberler... Gerekçeli karar belli oldu: Atalay Demirci darbe girişiminden sonra bunları yazmış...

Son dakika haberler... Gerekçeli karar belli oldu: Atalay Demirci darbe girişiminden sonra bunları yazmış...

Komedyen Atalay Demirci'ye FETÖ'ye üye olmak suçundan verilen 5 yıl hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı. Kararda Demirci’nin, FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminden sonra da örgütle irtibatının devam ettirdiği belirtildi. Kararda, Demirci'nin darbe girişiminden 2 gün sonra bir sosyal medya kullanıcısı ile yaptığı yazışmalara da yer verildi.

10.06.2020Gündem
Son dakika haberi: Komedyen Atalay Demirciye FETÖden 5 yıl hapis

Son dakika haberi: Komedyen Atalay Demirci'ye FETÖ'den 5 yıl hapis

Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik davada yargılanan komedyen Atalay Demirci, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

3.03.2020Gündem
Atalay Demirci hakkında istenen ceza belli oldu

Atalay Demirci hakkında istenen ceza belli oldu!

FETÖ'den yargılanan komedyen Atalay Demirci hakkında, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

1.10.2019Gündem
Komedyen Atalay Demircinin kayınbiraderi de FETÖden yargılanacak

Komedyen Atalay Demirci'nin kayınbiraderi de FETÖ'den yargılanacak

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında yargılanmasına devam edilen komedyen Atalay Demirci'nin kayınbiraderi tutuklu sanık Ömer Örs hakkında düzenlenen iddianame kabul edildi. İddianamede, Bilecik'te öğrenciyken örgüt evinde kaldığı, "ev abisi ve bölge talebe sorumlusu" olduğu öne sürülen ve telefon hattında "ByLock" yüklü olduğu tespit edilen sanığın 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapsi isteniyor.

30.05.2019Gündem
HSK’dan 143 kişilik mazeret kararnamesi

HSK’dan 143 kişilik mazeret kararnamesi

Hâkimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi, adli yargıdan gelen talepler üzerine dün mazeret kararnamesi yayımladı.

14.11.2018Gündem
Hard diskte ilginç bilgiler Kullanmayan kalmamış

Hard disk'te ilginç bilgiler! Kullanmayan kalmamış

FETÖ finansörü Akın İpek'in Marmaris'teki 7 yıldızlı Angel's Peninsula otelinde el konulan hard diskte 2011 ile 2015 arasında otelde konaklayan birçok FETÖ'cünün ismi ortaya çıkarıldı.

9.08.2018Gündem
Atalay Demirci hatırlamadı

Atalay Demirci hatırlamadı

Komedyen Atalay Demirci'nin FETÖ'den yargılandığı dava, 1 Kasım 2018'e ertelendi. Konya'da FETÖ'ye ait bir yurtta gösteri yaptığı iddiası sorulan DEmirci, "Herhangi bir şey hatırlayamadım" dedi.

26.06.2018Gündem
Komedyen Atalay Demirci: Benim için ikiye bölündüler. Davet sayısı 100den 1e düştü

Komedyen Atalay Demirci: 'Benim için ikiye bölündüler. Davet sayısı 100'den 1'e düştü'

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, "silahlı terör örgütü üyeliği" ve "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme" suçlarından tutuksuz yargılanan komedyen Atalay Demirci'nin yargılanmasına devam edildi. Demirci savunmasında "Yetenek yarışmasına katıldıktan sonra hiçbir okulda gösteri yapmadım. Dünya Radyo'da anlaşmazlık yaşayıp ayrıldıktan sonra aleyhimde gazetelere ilan verdiler. Bundan sonra bu yapıya mensup kişiler ikiye bölündü, bir kısmı beni arayarak okullarda gösteri yapmamı istedi ancak davet sayısı neredeyse 100'den 1'e düştü" dedi.

13.02.2018Gündem
Komedyen Atalay Demirci hakim karşısında... Bu görüntü soruldu

Komedyen Atalay Demirci hakim karşısında... Bu görüntü soruldu

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında "silahlı terör örgütü üyeliği" ve "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme" suçlarından tutuklanan komedyen Atalay Demirci'nin yargılanmasına devam edildi.

13.12.2017Gündem
Son dakika...Karar belli oldu, FETÖden tutuklandı

Son dakika...Karar belli oldu, FETÖ'den tutuklandı

İzmir merkezli 14 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "entelektüel ve Gürcistan yapılanması"na yönelik operasyonda gözaltına alınan 18 zanlıdan aralarında örgütün sözde "entelektüel tiyatrocular imamı" olduğu iddia edilen Ömer Pekin'in de olduğu 9'u tutuklandı.

12.11.2017Gündem
Atalay Demirci kimdir

Atalay Demirci kimdir?

Atalay Demirci, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ediyor. İsmini ilk kez Yetenek Sizsiniz programı ile duyuran ancak daha öncesinde de çeşitli gösterilerde yer alan Atalay Demirci’nin özel hayatı merak ediliyor. Peki, Atalay Demirci kimdir?

3.11.2017Magazin
Atalay Demirci ile Gülene gösteri yapmıştı... Gözaltında...

Atalay Demirci ile Gülen'e gösteri yapmıştı... Gözaltında...

İzmir merkezli 14 ilde FETÖ operasyonu düzenlendi... Gözaltına alınanlar arasında FETÖ'nün 'entellektüel tiyatrocular imamı' olduğu iddia edilen Ömer Pekin de bulunuyor. Ömer Pekin, komedyen Atalay Demirci ile birlikte FETÖ lideri Gülen'e özel tiyatro gösterisi yapmıştı.

3.11.2017Gündem
Son dakika: Tahliyenin ardından yeni gelişme

Son dakika: Tahliyenin ardından yeni gelişme

Ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıla kadar hapis cezası ile yargılanan komedyen Atalay Demirci'nin, tahliye kararına yapılan itiraz, bir üst mahkemece reddedildi.

19.08.2017Gündem
Atalay Demirci için flaş gelişme...

Atalay Demirci için flaş gelişme...

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, ’Terör örgütü üyeliği’ ve ’Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme’ suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıla kadar hapis cezası ile yargılanan komedyen Atalay Demirci’nin, tahliye kararına yapılan itiraz, bir üst mahkemece reddedildi.

18.08.2017Gündem
Atalay Demirci itirafçı oldu

Atalay Demirci itirafçı oldu

FETÖ soruşturması kapsamında ‘silahlı terör örgütü üyeliği’ ve ‘Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs’ suçlarından tutuklanan komedyen Atalay Demirci, dün adli kontrol şartıyla tahliye edildi. Demirci etkin pişmanlıktan yararlanmak için polis ve savcılıktaki ifadesinde örgütle ilgili bildiği her şeyi anlattığını söyledi.

17.08.2017Gündem
Tahliye kararı çıkan Atalay Demirciye savcılıktan son dakika itirazı

Tahliye kararı çıkan Atalay Demirci'ye savcılıktan son dakika itirazı

15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, ’Terör örgütü üyeliği’ ve ’Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme’ suçlarından ağırlaştırılmış müebbet ve 15 yıla kadar hapis cezası ile yargılanan komedyen Atalay Demirci, hakim karşısına çıktığı ilk duruşmada, yurt dışına çıkış yasağı konularak tahliye edilmişti. Ardından bir son dakika gelişmesi yaşandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, adli kontrol şartıyla serbest bırakılan komedyen Atalay Demirci'nin tahliyesine itiraz etti.

17.08.2017Gündem
Otel faturasında dikkat çeken isim ve tutar

Otel faturasında dikkat çeken isim ve tutar

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Koza-İpek Holding yöneticileri hakkında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kapsamında hazırladığı iddianamede, İpek ailesinin "sahibi oldukları şirketlerin imkanlarını FETÖ üyelerine kullandırdıkları" yer aldı. İddianameye göre, İpek ailesinin Marmaris'teki Angel's Peninsula adlı otelinde, firari eski savcı Zekeriya Öz, hakkında FETÖ'den işlem yapılan eski Ankara Emniyet Müdürü Kadir Ay ile Hakan Şükür, bazı gazeteciler ve iş adamları kaldı. Ailesiyle birlikte 30 Haziran-5 Temmuz 2013 tarihleri arasında bu otelde konaklayan ve kayıtlara ismi "Hasan Sezer" olarak işlenen eski savcı Öz'ün 33 bin 881 liralık masrafının holding tarafından karşılandığı da iddianameye girdi.

16.06.2017Gündem
Atalay Demirci hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi

Atalay Demirci hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi

Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesi, komedyen Atalay Demirci hakkında "Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek" ve "silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçlarından hazırlanan iddianameyi kabul etti.

17.05.2017Gündem
Atalay Demirci kimdir

Atalay Demirci kimdir?

Yetenek Sizsiziniz programı ile tanınan Atalay Demirci’nin özel yaşamı merak konusu oldu. Her ne kadar komedyenlik kimliğiyle tanınsa da sunuculuk geçmişi de bulunan Atalay Demirci’nin yaşı, kariyeri ve ailesi araştırılan konulardan bazıları. Peki, Atalay Demirci kimdir? İşte, hakkındaki detaylar!

3.05.2017Gündem
Son dakika: Atalay Demirci için istenen ceza belli oldu

Son dakika: Atalay Demirci için istenen ceza belli oldu

Komedyen Atalay Demirci hakkında, FETÖ soruşturması kapsamında bir kez ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. Atalay Demirci'nin Hakan Şükür ve Enes Kanter'le konuşmalarına da yer verildi.

3.05.2017Gündem
Atalay Demirciden FETÖye özel gösteri

Atalay Demirci'den FETÖ'ye özel gösteri

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan komedyen AtalayDemirci'nin FETÖ lideri Fethullah Gülen için yaptığı özel gösteriningörüntüleri ortaya çıktı.

8.09.2016Haber
Atalay Demirciden FETÖye özel gösteri

Atalay Demirci'den FETÖ'ye özel gösteri

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan komedyen Atalay Demirci'nin Gülen için yaptığı özel gösterinin görüntüleri ortaya çıktı.

8.09.2016Gündem
Zaranın Twitter hesabı ele geçirildi

Zara'nın Twitter hesabı ele geçirildi

Komedyen Atalay Demirci'nin tutuklanmasının ardından hackerlar ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarını takibe aldı. Hesabı ele geçirilen son kurban şarkıcı Zara oldu.

9.08.2016Magazin
Son dakika haberi: Atalay Demirciden Fetullah Gülen itirafı

Son dakika haberi: Atalay Demirci'den Fetullah Gülen itirafı

Darbe girişimi ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fethullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine yönelik başlattığı soruşturma kapsamında komedyen Atalay Demirci tutuklandı. Tutuklanan Atalay Demirci'nin emniyetteki ifadeleri ortaya çıktı. Atalay Demirci. Fetullah Gülen ile tanıştığını itiraf ederek, örgüt ile irtibatını anlattı. Atalay Demirci'ye meslekte ilerlemesinde örgütün rolü olup olmadığı soruldu.Demirci bu soruya Yetenek Sizsiniz' yarışmasında benim adıma cemaat tarafından oy kullanan şahısların olduğunu düşünüyorum.

7.08.2016Gündem
Atalay Demirci hakkında karar verildi

Atalay Demirci hakkında karar verildi!

Komedyen Atalay Demirci, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine yönelik başlattığı soruşturma kapsamında tutuklandı. Atalay Demirci'nin, sosyal medya hesabından, FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen eski futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür ve basketbolcu Enes Kanter'le yazışmaları ortaya çıkmıştı.

6.08.2016Gündem
Atalay Demirci gözaltına alındı

Atalay Demirci gözaltına alındı

Komedyen Atalay Demirci, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbegirişimi soruşturması kapsamında Ankara Emniyet Müdürlüğü TerörleMücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

5.08.2016Haber
Acun Ilıcalıdan Atalay Demirciye şok

Acun Ilıcalı'dan Atalay Demirci'ye şok!

Acun Ilıcalı’nın 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' adlı yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Atalay Demirci'ye bir şok daha!

5.08.2016Magazin
Atalay Demircinin Twitter hesabı hacklendi Yazışmaları ortaya çıktı...

Atalay Demirci'nin Twitter hesabı hacklendi! Yazışmaları ortaya çıktı...

Twitter hesabı hacklenen Atalay Demirci'nin Hakan Şükür ve Enes Kanter ile yaptığı konuşmalar yayınlandı. Yazışmalarda Atalay Demirci'nin Enes Kanter'e, 29 Temmuz tarihli olduğu öne sürülen mesajda "Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar" dediği iddia ediliyor. Atalay Demirci sosyal medyayı sallayan mesajlardan sonra açıklama yaptı.

1.08.2016Magazin
Herkes merak ediyordu Kaftanlının kim olduğu ortaya çıktı

Herkes merak ediyordu! 'Kaftanlı'nın kim olduğu ortaya çıktı

Twitter ve Ekşisözlük'te çok konuşulan Fethullah Gülen'le Atalay Demirci'nin fotoğrafında yer alan 'kaftanlı' kişinin kimliği ortaya çıktı

1.08.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Acun’un yeni ilgi silahı: Yıldız Tilbe!

Bir ilgi arsızlığı muhabbeti ya da Fatih Altaylı’nın bizzat ilgi arsızlığı yaparak ilgi o...puları listesi hazırlaması, pek değerli köşe yazarlarının kendi ilgi arsızlarını açıklaması, bazılarının da bizzat bu listede anılması konuları sürüp gidiyor, biliyorsunuzdur.

17.10.2017

Yoksa metal yorgunu mu oldunuz Binali Bey?

BAŞBAKAN Binali Yıldırım şöyle bir şey söyledi geçen gün:

17.08.2017

Baha’ya birinciliği verilmeli

 “Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin 2013 birincisi Atalay Demirci’nin bir FETÖ balonu olduğu ortaya çıktı.

3.05.2017

Bu ne gayret Nihat Doğan

SONRADAN videosunu izledim, bir TV’nin sabah programında esip gürlüyor Nihat Doğan.

30.12.2016

Kadir Bey anladınız mı size yaptığımız iyiliği

KADİR Bey dün o karar gelince, hatırladınız mı üzerinde “hainler mezarlığı” yazan o tabelayı...

8.09.2016

Kadir Topbaş’ın damadı meselesi

DAMADI FETÖ’cülükten tutuklandı Kadir Topbaş’ın...

8.09.2016

Acun’a haksızlık

Atalay Demirci ve “Yetenek Sizsiniz”in finalistlerinden Hakan Akdoğan’ın FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınmasından sonra;“Acun’un yarışmalarına neden el atılmıyor?” demek...

18.08.2016

Kılıçdaroğlu’ndan sert çıkış! ‘Üç-dört kişi oturup devleti yeniden yapılandıramaz’

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu aradı. “OHAL’i de aşan kararlar alınıyor, üç-dört kişi oturmuş Kanun Hükmünde Kararnamelerle devleti yeniden yapılandırmaya kalkışıyor, bu kabul edilmez, bu olmaz” dedi. İşte Kemal Kılıçdaroğlu’nun söyledikleri:

31.07.2016