EKSTRA
MENÜ

Astroloji Haftalık

Astroloji Haftalık haberleri sayfasında güncel ve son dakika Astroloji Haftalık hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 83 Astroloji Haftalık haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Astroloji Haftalık Haberleri

Yay Burcu - Haftalık

Yay Burcu - Haftalık

Merkür Terazi burcunda ileri hareketine başlıyor ve toplum önünden izole olma isteğiniz sona eriyor. İletişiminize ve sosyalliğinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Kendinizi geri çektiğiniz bu dönemde bazı kararlar aldıysanız, artık onları uygulamaya koyabilirsiniz.

24.07.2019Yay
Oğlak Burcu - Haftalık

Oğlak Burcu - Haftalık

Merkür Terazi burcundaki geri hareketine son veriyor. Böylelikle kariyeriniz ve iş fikirleriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Bu süreçte sizi hataya ya da aksamalara iten tüm konuları öğrenmiş ve müdahale etmişseniz, şimdi daha rahat ilerleyebileceksiniz.

24.07.2019Oğlak
Terazi Burcu - Haftalık

Terazi Burcu - Haftalık

Merkür’ün burcunuzda ileri harekete geçeceği bu hafta itibariyle, geçmişin muhasebesine son veriyorsunuz. Düşüncelerinizde özgürleşmenin, kendinizi daha iyi anlamanın ve ifade etmenin ilk sinyallerini hissedeceksiniz.

24.07.2019Terazi
Başak Burcu - Haftalık

Başak Burcu - Haftalık

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Terazi burcundaki ileri hareketiyle, kişisel değerinizi sorguladığınız dönemin sonuna geldiniz. Finansal varlıklarınızda değerlendirme yaparken daha cesur hareketleriniz olacaktır.

24.07.2019Başak
Akrep Burcu - Haftalık

Akrep Burcu - Haftalık

Merkür’ün Terazi burcunda ileri hareketine geçmesiyle, kelimeleriniz artık bilinçaltınız ile değil dış dünya ile gün yüzüne çıkıyor. Sizi geriye çeken ve sınırlayan tüm konuları konuşmak isteyebilirsiniz. İç dünyanız ve günlük yaşantınız arasındaki dengeyi buluyor, artık uçlarda yaşamama kararının arkasında duruyorsunuz.

24.07.2019Akrep
Aslan Burcu - Haftalık

Aslan Burcu - Haftalık

Merkür’ün Terazi burcunda ileri hareketine başlamasıyla birlikte, durağanlaşan işleriniz ve iletişimleriniz hız kazanabilir. Organizasyondaki başarı ve kabiliyetiniz yeniden istekleriniz arasında yerini alacaktır. Beklettiğiniz imzalar ya da sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylarla ilgili olumlu geri dönüşler başlayabilir.

24.07.2019Aslan
İkizler Burcu - Haftalık

İkizler Burcu - Haftalık

Yönetici gezegeniniz Merkür Terazi burcunda ileri hareketine başladığında, enerjinizin yükseliyor. Kendinize zaman ayırmak, yeni hobiler edinmek isteyebilirsiniz. Ne yöne gideceğinizi bilemediğiniz bir durumdan sıyrılmak, size zamana nasıl yatırım yapmanız gerektiğini tekrar hatırlatıyor.

24.07.2019İkizler
Boğa Burcu - Haftalık

Boğa Burcu - Haftalık

Terazi burcundaki Merkür’ün ileri hareketi, motivasyonunuzu yükselterek üzerinizdeki durgunluğa son veriyor. Yarım kalan işlerinizi tamamlarken, ilerleyen günlerde böyle bir durumla karşılaşmamak için yeni bir plan yapabilirsiniz.

24.07.2019Boğa
Koç Burcu - Haftalık

Koç Burcu - Haftalık

18 Ekim’de Merkür’ün Terazi burcunda ileri hareketine başlamasıyla, ikili ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim sorunları geride kalıyor. Kimliğinizi, duygularınızı ve yapmak istediklerinizi anlaşılır bir dille ifade edebileceksiniz.

23.07.2019Koç
Kova Burcu - Haftalık

Kova Burcu - Haftalık

Merkür Terazi burcunda ileri hareketine başladığında, bekleyen dosyalarınızdan sonuçlar gelmeye başlayabilir. Lehinize sonuçlanan işler, yaşadığınız tüm krizlerin etkisini yok edebilir. Yeni bir eğitim almakla ilgili fikirleriniz netleşebilir, sosyal mecralardaki çalışmalarınıza yeni eklemeler yapabilirsiniz.

23.07.2019Kova
Yengeç Burcu - Haftalık

Yengeç Burcu - Haftalık

Merkür Terazi burcunda ileri hareketine geçtiğinde, kendinize “tamam” diyerek daldığınız derin düşüncelerden sıyrılabilirsiniz. Hazırlık yaptığınız tüm işleriniz için uygulamaya koyma vaktine geldiniz. Kariyerinizi kendi çabanızla destekliyorsunuz.

16.07.2019Yengeç
Balık Burcu - Haftalık

Balık Burcu - Haftalık

Merkür Terazi burcundaki geri hareketini sonlandırıyor, siz de zihninizde yer eden korkularınızı alt ediyorsunuz. Maddi anlamdaki kaygılarınızı kenara koymalı, elinizdeki imkanları hem maddi hem manevi kazanca çevirecek fikirleri hayata geçirmelisiniz.

16.07.2019Balık
31 Ekim hangi burç ve burcu ne 31 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

31 Ekim hangi burç ve burcu ne? 31 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar ilgi çekici konuların başında gelmektedir. Pek çok yerde günlük, haftalık, aylık hatta yıllık burç yorumları görebilirsiniz. Astroloji biliminin insanlara ilginç gelmesinden ötürü hakkında çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. 31 Ekim hangi burç ve burcu ne? 31 Ekim tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
29 Haziran hangi burç ve burcu ne 29 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

29 Haziran hangi burç ve burcu ne? 29 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar her zaman insanlara ilginç gelmiştir. Bir insanın burcunu öğrendiğiniz zaman kişilikleri ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Ancak astroloji çok daha kapsamlı bir bilim dalıdır. 29 Haziran hangi burç ve burcu ne? 29 Haziran tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
3 Mayıs hangi burç ve burcu ne 3 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

3 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 3 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlık tarihi kadar eskilere uzanan gökyüzündeki yıldızları, gezegenleri keşfetme isteği ve bu cisimlerin dizilimleri başta olmak üzere çeşitli hareketlerinden varsayımlar çıkarma astroloji ile daha da gün yüzüne çıkmıştır. Bilinmeyene duyulan merak ve öğrenme isteği insanları burçların dünyasına doğru keyifli bir yolculuğa çıkmaktan alıkoyamamıştır. İnsanlar doğum tarihlerine bağlı olarak hangi burçtan olduklarını kolaylıkla öğrenebilmektedir. Öyleyse araştıranlara özel 3 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 3 Mayıs tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özelliklerini detayları ile derledik.

8.09.2021Burçlar
Bu hafta burçları neler bekliyor Haftalık burç yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık burç yorumları

Astroloji tutkunları haftalık burç yorumlarını yeni haftanın ilk gününden bu yana inceliyor. Peki, bu hafta hangi burçlar için olumlu geçecek? On iki burcu aşk, sağlık ve kariyer konularında neler bekliyor? İşte, haftalık burç yorumları…

9.10.2019Astroloji
Üç kelimeyle 2019 Üretken, dengeli, iletişimi bol Dünyanın bir numaralı astroloğu Susan Miller’dan 2019 tahminleri

"Üç kelimeyle 2019 Üretken, dengeli, iletişimi bol" Dünyanın bir numaralı astroloğu Susan Miller’dan 2019 tahminleri

Her zaman yeni yılın bir öncekinden çok daha iyi geçmesini isteriz. Peki 2019 beklentilerimizi karşılayacak mı? Birçok açıdan evet! 2018’in büyük kısmı geriye dönüp olan biteni düzeltmekle geçti. Fakat şimdi bu durum tamamen değişiyor.

30.12.2018Hürriyet Pazar
Yeni biri olmanın 20 yolu

Yeni biri olmanın 20 yolu

Dâhi biliminsanı Albert Einstein’ın en bilinir sözlerinden biridir; “Öğrenmeyi bıraktığınızda, ölmeye başlarsınız”. Hayat boyu öğrenme, son 10 yıldır konuşulan, giderek daha fazla önem verilen bir başlık. Hatta Avrupa Birliği, 1996’yı ‘Avrupa Yaşam Boyu Öğrenme Yılı’ ilan etmişti. Kısacası öğrenmenin, hayata yeni bakış açıları, beceriler katmanın, kişiliğinizi zenginleştirmenin yaşı yok. Hem belki sonunda kendinizi yeni biri gibi hisseder, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

25.11.2017Hürriyet Pazar
Kelebek uçuyor

Kelebek uçuyor

Çin takvimine göre 2016 maymun yılıysa, bizim takvimimize göre de Kelebek yılı...

14.02.2016 Magazin

Yazar Sonuçları

Hoş geliyorsun Nisan…!

Günaydın yıldız savaşçıları;

30.03.2021

Mars ikizler burcunda nasıl davranmalıyız?

Günaydın yepyeni bir hafta sonundan hepinize…

7.03.2021

Bugün ne yapsak

Uyanır uyanmaz suyunuza maydanoz koyup içme alışkanlığına bugün başlayabilirsiniz...

16.01.2021

Yeniay, yeni umutlar

13 Haziran’daki yeniay, Boğalara para, Terazilere macera, Yay ve Oğlaklara aşk getirecek. Akrepler ve Yengeçler projelerine yoğunlaşacak.

9.06.2018

Sanatçı ruhlu

“Vicdan ve merhamet benim olmazsa olmazlarım. İnsan acı çekiyorsa canlı, başkalarının acılarını hissedebiliyorsa insandır. Bu yüzden ömrümün her alanında vicdanlı ve merhametli olmaya dikkat ettim. Karşıma çıkanlarda da hep bunu aradım.”

4.03.2017

Bilim, bilgi, beceri, bilinç ve bilgelik

MEHMET Kocair, ODTÜ gibi teknik ağırlıklı bir üniversitede ‘saf bilim’ diye nitelenen ‘fizik’ dalında eğitim görmüş. Kalıp astrofizik alanında kariyer yapmayı çok istemiş ama ülke gerçekleri onu “Daha geçerli iş alanlarında çalışma fırsatları yakalamalıyım” düşüncesiyle elektronik ağırlıklı dersleri de almaya yöneltmiş.

13.01.2017

Tek rakibi kendisi

ONUNKİ, sendika muhabirliğinden -kendi deyimiyle- şirket doktorluğuna uzanan bir yaşam öyküsü. 1977 yılında sendika muhabirliği ile başlayan iş yaşamında önce muhasebecilik, ardından satış müdürlüğü yapan Hami Aygen, sonraları ağırlıklı olarak finansmandan sorumlu üst düzey yöneticilikler üstlendi.

30.12.2016

Oğullarım antikalarım ve arabalar

“YA başlamamalı ya da bitirmeli” hayat felsefesiyle yola çıkarak iş hayatında önemli başarılara imza atan bir isim, Toygun Tunçer.

12.09.2016

Otomobillerin Efendisi

BU haftaki konuğum, ‘deneyim, gelişim, yenilik ve hizmet aşkı’ ile yazılmış yarım asrı aşkın bir başarı öyküsünün ikinci kuşak kahramanlarından Ajlan Aşıcı...

22.07.2016

Onun işi kalıcı eserler üretmek

BU haftaki ‘Sıradışı’ konuğum BYY İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yavuz da baba mesleğini seçenlerden...

24.06.2016

Bu Kelebek herkese iyi gelecek

Çin takvimine göre 2016 maymun yılıysa, bizim takvimimize göre de Kelebek yılı...

14.02.2016

Tarımın ladysi

İZMİR’de son dönemde adından söz ettiren firmalardan biri de Kalyon Tarım Market...

29.01.2016
Dinçer Güner ile Astro Annelik

Dinçer Güner ile Astro Annelik

Hepimiz kendimize has karakteristik özelliklerle, kişiye özel tasarlanmış bir kader çizgisi ve algıyla doğarız.

23.03.2014

En uzağa git en yükseğe çık en iyisini yap

Sıradışı’nın bu haftaki konuğu Musa Turan...

1.11.2013