EKSTRA
MENÜ
Arşiv
Etiketler

Astigmat

Astigmat ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Astigmat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 241 Astigmat haberi bulunmuştur.

Astigmat Haberleri

Gözlük, Lens, Lazer. Hangisi Gözünüze Uygun

Gözlük, Lens, Lazer. Hangisi Gözünüze Uygun?

Gözlerimiz vücudumuzun "dünyaya açılan pencere"si. Bu yüzden onlarla ilgili yaşadığımız sorunlar, tüm beden sağlığımızı da olumsuz etkileyebiliyor. Artık modern tıbbın teknolojik nimetlerinden faydalanarak göz kusurlarından tamamen kurtulmak mümkün. Önemli olan hangisinin doğru olduğu.

İlkokul öğrencilerinin gözleri sorunlu

İlkokul öğrencilerinin gözleri sorunlu

İstanbul'da ilköğretim öğrencilerineyönelik taramada, çocukların yarıdan fazlasının gözünde sorun olduğu belirlendi.

3.09.2002Gündem
Görüntü yönetmeni

Görüntü yönetmeni

Psikiyatrist olma amacıyla girdiği tıp fakültesini göz cerrahı olarak tamamladı. Var olanla yetinmedi, en yeni teknolojiyi yakalamak için bir ayağı hep Amerika'da oldu. Lazerle göz tedavisinde adı 'ilk'lerle anılan Dr. Sinan Göker 1998'de İstanbul Cerrahi Hastanesi'ni kurdu. Bugüne kadar 20 bini aşkın insana şifa verdi.

18.05.2002Gündem
Miyopluk genetik mi, hayvanlar da miyop olur mu

Miyopluk genetik mi, hayvanlar da miyop olur mu?

Miyopinin genetik bir yönü olduğu doğru, ancak salt genetikle, modern toplumlarda neden miyopiye daha sık rastlandığını açıklamak zor.

8.03.2002Spor
11 çeşit başağrısı var

11 çeşit başağrısı var

Başağrısı, türleri ve nedenleri açısından büyük farklar içeriyor. www.migren.gen.tr'de verilen bilgilere göre, başağrısının 11 çeşidi bulunuyor.

4.11.2001Seyahat

Yazar Sonuçları