MENÜ

Aslı Hünel Kimdir

Aslı Hünel Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aslı Hünel Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Aslı Hünel Kimdir haberi bulunmuştur.

Aslı Hünel Kimdir Haberleri

Saruhan Hünel’in kardeşi Aslı Hünel kimdir, kaç yaşında Eşi Savaş Yurtsever hakkında bilgiler

Saruhan Hünel’in kardeşi Aslı Hünel kimdir, kaç yaşında? Eşi Savaş Yurtsever hakkında bilgiler

Türk sanat müziğinin temsilcilerinden Aslı Hünel, konuk olarak katıldığı programların yanı sıra zaman zaman özel hayatıyla gündeme geliyor. Türkiye'nin çeşitli noktalarında sahne alarak müzikseverlerle buluşan Aslı Hünel, çalışmalarını kliplendirmeye devam ediyor. Peki, Saruhan Hünel’in kardeşi Aslı Hünel kimdir, kaç yaşında? Eşi Savaş Yurtsever hakkında bilgiler

26.02.2020Televizyon
Aslı Hünel kimdir, eşi Savaş Yurtsever kim

Aslı Hünel kimdir, eşi Savaş Yurtsever kim?

Aslı Hünel ve eşi Savaş Yurtsever, 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı. Özellikle eşine romantik bir sürpriz yapan Savaş Yurtsever, dikkat çekti. Evlilikleriyle ilgili konuşan ikilinin hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Aslı Hünel kimdir, eşi kim?

12.07.2019Televizyon
Sanatçı kardeşler Saruhan ve Aslı Hünel kimdir

Sanatçı kardeşler Saruhan ve Aslı Hünel kimdir?

Sanatçı kardeşler Saruhan ve Aslı Hünel, yıllar sonra barışma haberleriyle gündeme geldi. Zor bir dönemden geçen ikili, 2. Sayfa programında açıklamalarda bulundu. Peki, Sanatçı kardeşler Saruhan ve Aslı Hünel kimdir?

28.12.2018Magazin
Gençler için podyuma çıktılar

Gençler için podyuma çıktılar

Acarkent Kültür, Müzik ve Dayanışma Derneği(AKMD) ‘Bir Enstrüman Hayat Kurtarır’ sloganıyla önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı’nda yardım gecesi düzenledi.

14.11.2018Keyif
Aslı Hünel kimdir Aslı Hünel kiminle evlenecek

Aslı Hünel kimdir? Aslı Hünel kiminle evlenecek?

Seslendirdiği Türk Sanat Müziği şarkıları ile ünlenen Aslı Hünel, özel bir firmada Otomobil Satış Müdürü olan Savaş Yurtsever ile nikah masasına oturacağını açıkladı. Ünlü oyuncu Saruhan Hünel'in de kardeşi olan Aslı Hünel'in kim olduğu ve yaşı vatandaşlar tarafından merak edilip internette araştırılıyor. Peki Aslı Hünel kimdir ve kaç yaşında?

20.02.2018Magazin
4 gelinlik giyecek

4 gelinlik giyecek

Aslı Hünel nişanlısı Savaş Yurtsever’le Kanyon AVM çıkışı görüntülendi.

29.12.2017Magazin
Saruhan Hünele mahkemeden şok karar

Saruhan Hünel'e mahkemeden şok karar!

Gazeteci Edda Sönmez ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Saruhan Hünel, sevgilisi ile birlikteliklerini kötü bir şekilde noktalamıştı. Gazeteci Sönmez, Saruhan Hünel in kendisine şiddet uyguladığı iddiasında bulunmuştu.

29.01.2016Kelebek
Saruhan Hünel Karagül Dizisinden Ayrılacak mı | Saruhan Hünel Kimdir

Saruhan Hünel Karagül Dizisinden Ayrılacak mı? | Saruhan Hünel Kimdir?

Karagül dizisinin oyuncusu Saruhan Hünel yaşanan olaylarla gündeme gelmişti.Peki,Saruhan Hünel kimdir,hangi dizi ve filmlerde oynamıştır?

11.11.2015Bilgi