EKSTRA
MENÜ

Aşkı Memnu

Aşkı Memnu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Aşkı Memnu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 238 Aşkı Memnu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Aşk-ı Memnu (Günümüz Türkçesi ile: Yasak Aşk) , Halid Ziya Uşaklıgil'in realist-naturalist bir romanıdır. İlk olarak 1899-1900 yıllarında Servet-i Fünûn dergisinde tefrika edildikten sonra 1900'de kitap olarak yayımlanmıştır.

Aşkı Memnu Haberleri

Bihter Ziyagil ölüm yıl dönümüne anılıyor... Bihter Ziyagil kaç yılında öldü

Bihter Ziyagil ölüm yıl dönümüne anılıyor... Bihter Ziyagil kaç yılında öldü?

Bir döneme damgasını vuran Aşk-ı Memnu dizisinin ana karakteri Bihter Ziyagil, ölüm yıl dönümünde anılıyor. Tekrarları hala ilgi gören Aşk-ı Memnu dizisinin final sahnesi dizi severler tarafından paylaşılırken Bihter Ziyagil ile ilgili de tweetler atılıyor.

24.06.2021Televizyon
Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında, nereli İşte Batuhan Karacakayanın oynadığı diziler ve biyografisi

Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Batuhan Karacakaya'nın oynadığı diziler ve biyografisi

Survivor Batuhan kimdir sorusu, başarılı yarışmacının elenmesinin ardından yeniden gündeme geldi. Survivor'ın 2021 sezonunda gösterdiği başarılı performansları ile yarışmaya damga vuran genç oyuncu bu hafta elenerek Survivor macerasını tamamladı. Aşkı Memnu dizisinde Bülent karakteri ile yıldızı parlayan Batuhan Karacakaya bir çok dizi projesinde yer aldı. En son Diriliş Ertuğrul'da oynayan 24 yaşındaki oyuncu, 4 tane sinema filminde rol aldı. Peki, Survivor Batuhan kimdir ve nereli? İşte, ekranların merak edilen ismi Batuhan Karacakaya'nın oynadığı diziler ve hayatı hakkında ayrıntılı bilgiler.

14.06.2021Televizyon
Tamer Karadağlı eski günleri yad etti: İnsanlar bizi gerçekten evli zannediyordu

Tamer Karadağlı eski günleri yad etti: İnsanlar bizi gerçekten evli zannediyordu

Kimler geldi, kimler geçti... Şimdi şöyle bir düşünelim, 2000'li yıllarda ekrandan hangi diziler gelip geçti. Bazılarının yıldızları yeni yapımlarla yola devam etti, bazılarının yıldızları da ekranlardan uzaklaştı.

İşte 2000'li yıllarda ekrana gelen ve soluksuz izlenen o diziler.

3.06.2021Magazin
Aşkı Memnu dizisi şarkı oldu

Aşkı Memnu dizisi şarkı oldu

İsmail YK, söz ve müziği kendisine ait ‘Aşkına Memnu’ şarkısını Musicom Produksiyon etiketiyle hayranlarının beğenisine sundu.

12.04.2021Keyif
Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında Aşkı Memnuda 11 yaşındaydı

Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında? Aşkı Memnu'da 11 yaşındaydı

Aşk-ı Memnu'daki Bülent karakteriyle adından söz ettiren Batuhan Karacakaya, Survivor sezonunun en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Aşkı Memnu'da 11 yaşında olan Batuhan Karacakaya'nın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında?

25.03.2021Televizyon
En İyi Kıvanç Tatlıtuğ Dizileri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Kıvanç Tatlıtuğ Dizileri Listesi Ve Önerisi (2021)

En İyi Kıvanç Tatlıtuğ Dizileri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Kıvanç Tatlıtuğ Dizileri Listesi Ve Önerisi (2021)

Adanalı olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Türkiye'nin aynı zamanda en yetenekli erkek oyuncuları içerisinde geliyor. Oynadığı yapımlar her zaman önemli kitlelere ulaşan oyuncu şimdiye kadar birçok farklı dizide rol aldı. İşte en iyi Kıvanç Tatlıtuğ dizileri - Yeni ve eski en çok izlenen Kıvanç Tatlıtuğ dizileri listesi ve önerisi (2021).

Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında Survivor Batuhan açıklamaları ile gündemde

Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında? Survivor Batuhan açıklamaları ile gündemde

Survivor yarışmacısı Batuhan yeni bölüm fragmanında açıklamaları ile dikkat çekiyor. Batuhan Öykü’nün söyledikleri karşısında sitemde bulunuyor. Peki, Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında? İşte Aşkı Memnu, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol alan Batuhan Karacakaya hakkında merak edilenler

18.02.2021Televizyon
Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında Survivor Batuhan ile ilgili bilgiler

Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında? Survivor Batuhan ile ilgili bilgiler

Survivor Batuhan açıklamaları ile yeni bölümde de dikkat çekiyor. Yarışmacı fragmanda Steven, Reşat ve Poyraz hakkında sert açıklamalarda bulundu. İzleyiciler Batuhan Karacakaya’nın kaç yaşında ve nereli olduğunu araştırmaya başladılar. İşte Aşkı Memnu dizisi ile hafızalara kazınan Batuhan hakkında bilgiler

4.02.2021Televizyon
Suvivor Batuhan kimdir, kaç yaşında Batuhan Karacakaya Aşkı Memnu ile hafızalara kazınmıştı

Suvivor Batuhan kimdir, kaç yaşında? Batuhan Karacakaya Aşkı Memnu ile hafızalara kazınmıştı

Survivor 2021 yarışmacısı Batuhan Karacakaya başarılı performansı ve diyalogları ile dikkat çekiyor. Ünlüler takımı kadrosunda yer alan Survivor Batuhan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte Aşkı Memnu dizisi ile hafızalara kazınan, Umutsuz Ev Kadınları ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol alan Batuhan Karacakaya hakkında bilgiler

26.01.2021Televizyon
Efsane dizi orada çekilmişti... Ziyagil Yalısı müze oldu

Efsane dizi orada çekilmişti... 'Ziyagil Yalısı' müze oldu

Kanal D’de yayınlandığı dönem Türk televizyon tarihine damga vuran “Aşk-ı Memnu” dizisinin çekildiği Sarıyer’deki yalı, halı kilim müzesi oldu.

26.01.2021Televizyon
Survivor yarışmacısı Batuhan kimdir, kaç yaşında Batuhan Karacakaya hakkında bilgiler

Survivor yarışmacısı Batuhan kimdir, kaç yaşında? Batuhan Karacakaya hakkında bilgiler

Survivor yarışmacısı olan Batuhan, Ünlüler takımı kadrosunda yer alıyor. İzleyiciler, Survivor Batuhan’ın kaç yaşında ve nereli olduğunu öğrenmek istiyorlar. İşte Aşkı Memnu, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol alan Batuhan Karacakaya ile ilgili bilgiler

21.01.2021Televizyon
Mucize Doktor dizisinin Vuslat’ı Zerrin Tekindor kimdir Diziye iddialı giriş

Mucize Doktor dizisinin Vuslat’ı Zerrin Tekindor kimdir? Diziye iddialı giriş!

Zerrin Tekindor, Mucize Doktor dizisinde Vuslat karakterine hayat veriyor. Zerin Tekindor’un kaç yaşında olduğu ve oynadığı diziler merak ediliyor. İşte 1964 yılında dünyaya gelen ve Aşkı Memnu, Kuzey Güney, Kara Sevda gibi başarılı yapımlarda rol alan usta oyuncu ile ilgili bilgiler

21.01.2021Televizyon
Zerrin Tekindor kimdir, kaç yaşında Mucize Doktor kadrosuna katıldı

Zerrin Tekindor kimdir, kaç yaşında? Mucize Doktor kadrosuna katıldı

Mucize Doktor dizisi oyuncuları arasına Zerrin Tekindor’da katıldı. Usta oyuncu dizide Ezo karakterinin annesi Vuslat’a hayat verecek. İzleyiciler, Zerrin Tekindor’un kaç yaşında olduğunu ve oynadığı dizileri araştırıyorlar. İşte ünlü isim hakkında bilgiler

14.01.2021Televizyon
Aşk-ı Memnunun Bülenti büyüdü -  Survivor Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında

Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i büyüdü - Survivor Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında?

Aşk-ı Memnu'nun Bülent'ini canlandıran Batuhan Karacakaya, Survivor 2021 kadrosuna dahil odu. Bir döneme damga vuran Aşkı Memnu dizisinde canlandırdığı Bülent karakteri ile hafızalara kazınan Batuhan Karacakaya yıllar sonra Diriliş Ertuğrul dizisinde görülmüştü. Peki, Survivor Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında?

10.01.2021Televizyon
Doktorlar dizisinin Elası Yasemin Özilhan ve Hasanı Yağmur Atacan 10 yıl sonra buluştu

Doktorlar dizisinin Ela'sı Yasemin Özilhan ve Hasan'ı Yağmur Atacan 10 yıl sonra buluştu!

Kimler geldi, kimler geçti... Şimdi şöyle bir düşünelim, 2000'li yıllarda ekrandan hangi diziler gelip geçti. Bazılarının yıldızları yeni yapımlarla yola devam etti, bazılarının yıldızları da ekranlardan uzaklaştı.

İşte 2000'li yıllarda ekrana gelen ve soluksuz izlenen o diziler.

10.10.2020Magazin
İzlemelere Doyamadığımız Aşk-ı Memnu ve Müzikleri

İzlemelere Doyamadığımız Aşk-ı Memnu ve Müzikleri

Aşk-ı Memnu dizisi final yapalı 10 yıldan fazla oldu ama etkisi ilk günkü gibi... Geçtiğimiz aylarda tekrar bölümleri yeniden ekrana gelen dizi yine çok izlenmiş, final bölümü ise sosyal medyada olay yaratmıştı. Hikayesi, başarılı oyunculuklar, müthiş styling kadar diziyi başarılı yapan unsurlardan biri de şüphesiz müzikleri... Mahmure Müzik Yazarı Sevil Erdoğan, daha çok uzun yıllar her izlediğimizde heyecanlanacağımız Aşk-ı Memnu'nun müziklerini anlatıyor...

Aşkı Memnunun finali ne zaman Tekrar bölümleriyle Kanal Dde ekrana geliyor

Aşkı Memnu'nun finali ne zaman? Tekrar bölümleriyle Kanal D'de ekrana geliyor!

Kanal D'nin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in paylaştığı, yayınlandığı her dönem ilgiyle izlenen fenomen dizisi Aşk-ı Memnu, 6 Nisan Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün yeniden ekrana geliyor. Fenomen dizinin takipçileri, Aşkı Memnu'nun final bölümü hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, Aşkı Memnu'nun finali ne zaman?

21.07.2020Televizyon
Aşkı- Memnunun Sedefi Burcu Kutluk kimdir

Aşkı- Memnu'nun Sedef'i Burcu Kutluk kimdir?

Aşkı- Memnu'nun tekrarlarıyla birlikte gündeme gelen isimlerden biri de Burcu Kutluk oldu. Burcu Kutluk, Aşkı- Memnu dizisinde Nihal ve Behlül arasında krize neden olan Sedef karakterine hayat vermişti. Peki, Aşkı- Memnu'nun Sedef'i Burcu Kutluk kimdir?

14.07.2020Televizyon
Bihter Ziyagilin 10. ölüm yıl dönümü sosyal medyaya damga vurdu - Bihter Ziyagil ne zaman öldü

Bihter Ziyagil'in 10. ölüm yıl dönümü sosyal medyaya damga vurdu - Bihter Ziyagil ne zaman öldü?

Bir döneme damgasını vuran Aşk-ı Memnu dizisinin ana karakteri Bihter Ziyagil, ölümünün 10’uncu yıl dönümünde Twitter'da sevenleri tarafından anılıyor. Tekrarları hala ilgi gören Aşk-ı Memnu dizisinin final sahnesi dizi severler tarafından paylaşılıyor.

24.06.2020Televizyon
Aşkı Memnunun Elifi Eda Özerkan kimdir

Aşkı Memnu'nun Elif'i Eda Özerkan kimdir?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Aşkı Memnu'da Behlül'ün sevgilisi rolünde oynayan Eda Özerkan, sevilen dizinin tekrar bölümleri ile birlikte merak edilen isimler arasında yer almaya başladı. Aşkı Memnu'nun ardından Kertenkele dizisinde yer alan Eda Özerkan, şimdilerde oyuncu Timur Acar'la evli. Peki, Aşkı Memnu'nun Elif'i Eda Özerkan kimdir?

13.05.2020Hayat
Batuhan Karacakaya ilk kez anlattı: Saçım kesilince çok ağlamıştım

Batuhan Karacakaya ilk kez anlattı: Saçım kesilince çok ağlamıştım

2008-2010 arası Kanal D’de yayınlanan, tekrarları her sabah hâlâ ilgiyle izlenen ‘Aşk-ı Memnu’nun ‘Bülent’i Batuhan Karacakaya, Youtube kanalında efsane dizinin set arkasını anlattı.

27.04.2020Magazin
Gözlerin, dudakların alev alev çağırıyor yangınlara

Gözlerin, dudakların alev alev çağırıyor yangınlara!

Ekran serüveni başladığında takvimler 4 Eylül 2008'i gösteriyordu. Daha ilk bölümüyle milyonlarca kişiyi ekran karşısına çiviledi kelimenin tam anlamıyla. Tam iki yıl sürdü bu durum. 24 Haziran 2010'da final bölümü yayınlandığı gece ise hayat durdu.

Halit Ziya Uşaklıgil'in ünlü eserinden uyarlanan Aşk-ı Memnu, Türk TV tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olarak tarihe geçti. Sonra defalarca tekrarları yayınlandı ve yine izlenme rekorları kırdı.

24.04.2020Magazin
Aşk-ı Memnu ne zaman ve hangi yıl çekildi

Aşk-ı Memnu ne zaman ve hangi yıl çekildi?

Ekranların sevilen dizisi Aşkı Memnu hangi yıl çekildi sorusu yeniden gündemde yer alıyor. Uzun bir sürenin ardından yeniden ekranlarla buluşan Aşk-ı Memnu, sabah kuşağında dikkatleri üzerine çekiyor. Sabah saat 10.45'te ekranlarda olan diziyi izleyenler, Aşk-ı Memnu hangi yıl çekildi sorusuna cevap arıyor. Peki, Aşk-ı Memnu ne zaman ve hangi yıl çekildi? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

8.04.2020Televizyon
2. Sayfa neden yok 2. Sayfa yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak

2. Sayfa neden yok? 2. Sayfa yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

2. Sayfa programının yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Kanal D yayın akışında 2. Sayfa programının yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Sevilen gündüz kuşağı programının yerine bir döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisinin tekrarları yayınlanıyor. Peki, 2. Sayfa neden yok? 2. Sayfa yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

6.04.2020Televizyon
Sinan Akçıl ve sevgilisi Burcu Kıratlıdan Aşk-ı Memnu uyarlaması

Sinan Akçıl ve sevgilisi Burcu Kıratlı'dan Aşk-ı Memnu uyarlaması!

Kanal D ekranlarında yayın Aşk-ı Memnu dizisi milyonları ekrana kilitlemişti. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çok sevilen dizinin sahnesini yeniden çekti!

23.03.2020Magazin
İlker Kızmaz: Atatürk’ü canlandırmak büyük sorumluluk

İlker Kızmaz: Atatürk’ü canlandırmak büyük sorumluluk

İlker Kızmaz, ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ dizisinde karşımıza Mustafa Kemal Atatürk rolünde çıkmaya hazır. Kızmaz, İstanbul’un işgal edildiği günle TBMM’nin açıldığı 23 Nisan 1920 arasındaki altı haftayı anlatan mini dizi için nasıl hazırlandığını anlattı: “Saçlarım sarıya boyandı. İşin en meşakkatli kısmı oydu. Doğru tonu bulmamız yaklaşık 14 saat sürdü. Kadınları gerçekten çok iyi anladım.”

Usta oyuncu Recep Aktuğ hayatını kaybetti

Usta oyuncu Recep Aktuğ hayatını kaybetti

'Aşk-ı Memnu' isimli efsane dizinin 'Hilmi Bey'i Recep Aktuğ 65 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncu uzun zamandır KOAH tedavisi görüyordu.

14.01.2020Magazin
Hayal Köseoğlu kimdir ve kaç yaşındadır İşte, Mucize Doktorun Açelyası Hayal Köseoğlunun hayatı

Hayal Köseoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu'nun hayatı

Küçük yaşta oyunculuk kariyerine başlayan ve birçok televizyon dizisinde rol alan oyuncu Hayal Köseoğlu, şu sıralar "Mucize Doktor" isimli dizide Açelya karakterine hayat veriyor. Dizide gösterdiği başarılı performansıyla dikkatleri üzerine toplayan oyuncu Hayal Köseoğlu'nun hayatı da izleyenler tarafından merak konusu oldu. Mucize Doktor Açelya kimdir? sorusunun yanıtını araştıranlar, internette oyuncunun kariyer hayatını sorguluyor. Peki, Hayal Köseoğlu kimdir ve kaç yaşındadır?

10.10.2019Televizyon
Aşk-ı Memnu oyuncuları ile dikkat çekiyor İşte, oyuncu kadrosundaki isimler

Aşk-ı Memnu oyuncuları ile dikkat çekiyor! İşte, oyuncu kadrosundaki isimler

Aşk-ı Memnu oyuncuları, dizinin tekrar bölümleri ile izleyici karşısına çıkması dolayısıyla birçok kişinin gündeminde yer almaya başladı. Halit Ziya Uşaklıgil'in romanından uyarlanan dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Selçuk Yöntem gibi isimler dışında birçok isim de rol alıyor. İşte, Aşk-ı Memnu oyuncuları ve detaylı bilgiler

10.06.2019Televizyon
Bana çılgın gibi bir aşk verdi

Bana çılgın gibi bir aşk verdi

Ekranın ünlü oyuncusu eşiyle birlikte bir Instagram fenomenine dönüştü.

INSTAGRAM

13.04.2019Magazin
Aşk-ı Memnu final bölümünün adı nedir

Aşk-ı Memnu final bölümünün adı nedir?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Selçuk Yöntem'in paylaştığı Aşk-ı Memnu, ekranlara yıllar önce veda etmesine rağmen adından söz ettirmeye devam ediyor. Halit Ziya Uşaklıgil’in kitabından uyarlanan Aşk-ı Memnu, İstanbul'da aynı evde yaşayan iki insanın yasak aşkını ve etraflarındaki hayatı konu alıyor. Dizinin final bölümü ise Türk dizi tarihinin en yüksek izlenme oranına sahip dizi olarak tarihe geçmişti. Peki, Aşk-ı Memnu final bölümünün adı nedir?

6.04.2019Gündem
Yayıncılar için  Sabahattin Ali vakti

Yayıncılar için Sabahattin Ali vakti

70 yıl önce öldürülen büyük yazar Sabahattin Ali’nin kitaplarındaki telif hakkı bu yıl kalktı. Pek çok yayınevi Ali’nin kitaplarını yepyeni tasarımlarla yayımlanmaya başladı bile. İşte ‘Sabahattin Ali yılı’ olarak anabileceğimiz 2019’da yayıncılık dünyasında yaşanacaklar...

3.01.2019Kitap Sanat
Usta oyuncu Recep Aktuğ hastaneye kaldırıldı

Usta oyuncu Recep Aktuğ hastaneye kaldırıldı

'Aşk-ı Memnu' isimli efsane dizinin 'Hilmi Bey'i Recep Aktuğ hastaneye kaldırıldı.

10.12.2018Magazin
Ekrana geri dönsün dediğiniz dizi hangisi

"Ekrana geri dönsün" dediğiniz dizi hangisi?

Poltio.com’da yanıtlanan sorular insanların dizilere dair algısını ortaya koydu. (Hürriyet Arşiv)

3.09.2018Televizyon
Özge Ulusoy anlattı: Ünlü top model ve sunucunun favorileri

Özge Ulusoy anlattı: Ünlü top model ve sunucunun favorileri

Aslı Barış’la Ekranda’nın bu haftaki konuğu Magazin D’nin sunucusu top model Özge Ulusoy. Güzel yıldız ekrandaki favorilerini açıkladı.

29.06.2018Ekran
Başak Dizer Tatlıtuğ ile çok özel

Başak Dizer Tatlıtuğ ile çok özel

Aslı Barış’la Ekranda’nın bu haftaki konuğu, Türkiye’nin en ünlü stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ. Aşk-I Memnu, Medcezir, Kara Para Aşk, Fi gibi birçok dizinin stil danışmanı olan Tatlıtuğ anlattı: Bu sezon ekranın en şık oyuncuları kimler? Tarzları nasıl yakalanır? Yıldızlar gibi görünmenin yolları nedir?

15.06.2018Ekran
Aşk itirafı

Aşk itirafı

Adını “Aşk-ı Memnu” dizisinin Nihal’i olarak duyuran, şu sıralar “Bizim Hikaye” dizisiyle seyirci karşısında olan Hazal Kaya, Elele dergisinin mayıs sayısı için objektif karşısına geçti.

30.04.2018Magazin
Recep Aktuğun acı günü

Recep Aktuğ'un acı günü

'Aşk-ı Memnu' dizisinde canlandırdığı Hilmi Önal rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Recep Aktuğ annesini kaybetti.

16.01.2018Magazin
Acemi Cadı oyuncuları yıllar sonra buluştu

Acemi Cadı oyuncuları yıllar sonra buluştu!

Kimler geldi, kimler geçti... Şimdi şöyle bir düşünelim, 2000'li yıllarda ekrandan hangi diziler gelip geçti. Bazılarının yıldızları yeni yapımlarla yola devam etti, bazılarının yıldızları da ekranlardan uzaklaştı.

İşte 2000'li yıllarda ekrana gelen ve soluksuz izlenen o diziler.

2.12.2017Magazin
70 yaşına kadar yapmanız gereken 70 etkileyici şey

70 yaşına kadar yapmanız gereken 70 etkileyici şey

“Yaşamak şakaya gelmez” diye başlamış bir şiirinde; “Giderayak işlerim var bitirilecek, giderayak” diye bitirmiş öbüründe Nâzım. Ertelenmiş haytalıklar, vakit bulunamamış incelikler, kendinden sakınılmış özenler, kıyılamamış paralar, cesaret edilmemiş maceralar... Çalışma arkadaşlarımıza, gustosuna güvendiğimiz insanlara, daha önceden yapılmış listelere başvurduk; size ilham verebilecek öneriler, fikirler derledik. Belki çoğunu yaptınız. Belki bazılarına şimdi niyetleneceksiniz. Belki de eksik bulup kendi listenizi düzeceksiniz. Yeter ki listenize sevgi, aşk, öpücük, kahkaha eşlik etsin...

Kıvanç Tatlıtuğa en çok hangi partneri yakıştı

Kıvanç Tatlıtuğ'a en çok hangi partneri yakıştı

Kıvanç Tatlıtuğ'a yeni partneri Tuba Büyüküstün belli ki daha şimdiden ekranın en konuşulan ikililerinden olacak... Peki Tatlıtuğ'un daha önceki partnerleriyle aralarındaki kimyayı düşünecek olursak, sizce bugüne kadar ona en çok hangi partneri yakıştı? Oyların, görelim!

21.10.2016Televizyon
İşte son hali

İşte son hali

Şimdi şöyle bir dikkatli bakın, bu yakışıklı genç adamı tanıdınız mı? İlk anda belki çıkaramadınız, ama sanki bir yerlerden de tanıdık geliyor size değil mi? O halde biz söyleyelim kim olduğunu.

13.08.2016Magazin
Son günlerde izlediğimiz diziler eskilerini özletiyor mu

Son günlerde izlediğimiz diziler eskilerini özletiyor mu?

"Gelen gideni aratır!" diye boşuna dememiş atalarımız... Her yeni dizi başladığında ya da ekrana her baktığımızda izlediğimiz birini ya da bir hikayeyi diğeriyle benzetiriz. Ancak son zamanlarda bu benzerlikler biraz can sıkmaya başlamadı mı?

26.06.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Ayrılamayız Biz Murphy Kanunları Var!

İlk defa telefonumu sessize alayım da şöyle rahat rahat hiç bölünmeden Harry Potter Sırlar Odası filmini izleyeyim dediğim akşamlardan biriydi. Yani ilk defa Harry Potter Sırlar odası filmini izlediğim akşamlardan biri değildi tabii ki, saymadım ama muhtemelen bu milyoruncu izlemem olacaktı. Ancak telefonumu sessize aldığım nadide akşamlardan biriydi, dış dünyaya kendimi kapatacak ve full konsantire filmimi izleyecek, kendime bir nebze de olsa tatil verecektim. Başıma geleceklerden habersiz, filmimi izlemeye başladım…

14.05.2017

Zengin bir eş mi gerçek bir sevgi mi?

Patronum bana aşık oldu ve benimle evlenmek istediğini söyledi. Benden yaşça çok büyük ve ben onu sevmiyorum. Ama zengin olduğu için evlenmeli miyim, kararsız kaldım.

23.12.2016