EKSTRA
MENÜ

Askerlik Yerleri Ne Zaman Açıklanacak

Askerlik Yerleri Ne Zaman Açıklanacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Askerlik Yerleri Ne Zaman Açıklanacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 46 Askerlik Yerleri Ne Zaman Açıklanacak haberi bulunmuştur.

Askerlik Yerleri Ne Zaman Açıklanacak Haberleri

Askerlik yerleri saatler sonra açıklanacak… Kasım 2020 celbi askerlik yerleri celp ve sevk tarihleri belli oldu

Askerlik yerleri saatler sonra açıklanacak… Kasım 2020 celbi askerlik yerleri celp ve sevk tarihleri belli oldu

Askerlik yerlerinin belli olacağı tarih yaklaşıyor. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ardından askerlik yerleri bilgisini edinebilecek. Günler öncesinden yapılan açıklamaya göre, kasım celbi askerlik yerleri ekim ayının son günlerinde duyurulacak. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte Kasım 2020 celbi askerlik yerleri celp ve sevk tarihleri…

22.10.2020Gündem
Askerlik yerleri açıklandı mı Kasım ayı celp ve sevk tarihleri için MSBden yapılan açıklama

Askerlik yerleri açıklandı mı? Kasım ayı celp ve sevk tarihleri için MSB'den yapılan açıklama

Askerlik yerleri kasım ayında silah altına alınacak binlerce gencin ana gündem konularından biri. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Kasım celbi seçim ve sınıflandırma sonuçları ekim ayının son günlerinde duyurulacak. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte kasım ayı celp ve sevk tarihleri için MSB'den yapılan açıklama

21.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak İşte MSBnin verdiği celp tarihleri

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte MSB'nin verdiği celp tarihleri

Kasım ayına kısa bir süre kala, merak edilen konulardan biri de askerlik celp yerleri oldu. 2020 ekim, kasım ve aralık askerlik yerlerinin ne zaman MSB tarafından ilan edileceği vatandaşlar tarafından şu günlerde yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

17.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak 2020 Kasım celbi askerlik yerleri için MSB tarih verdi

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? 2020 Kasım celbi askerlik yerleri için MSB tarih verdi!

Askerlik yerleri için er adaylarının geri sayımı başladı. Askerlik yerlerinin açıklanacağı tarih, TSK bünyesinde silah altına alınacak olan asker adaylarının gündeminde yer alıyor. Vatani görevlerini yerine getirecek olan er adayları 2020 Kasım celbi askerlik yerleriyle ilgili yapılacak son dakika açıklamalara kilitlendi. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü 2020 Kasım celbi askerlik yerlerinin açıklanacağı tarihi duyurdu. Celp ve askerlik yerleri e devlet sistemi üzerinden öğrenilecek. Peki, Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, ayrıntılar.

15.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik yerlerinde 2020 Kasım celbi için açıklama

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik yerlerinde 2020 Kasım celbi için açıklama!

Askerlik yerlerinin açıklanacağı tarih, TSK kapsamında silah altına alınacak olan asker adayları tarafından bekleniyor. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü 2020 Kasım celbi için açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre er adayları askerlik yerleri bilgisini ekim ayının son günlerinde öğrenebilecek. E-Devlet şifresiyle adaylar askerlik yerlerini görüntüleyebilecekler. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, 2020 Kasım celbi isim yapılan açıklamanın detayları.

12.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak MSB celpler için tarih verdi

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? MSB celpler için tarih verdi!

Vatani görevini yapmak isteyen gençler şimdi 'askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?' sorusuna yanıt arıyor. Ekim, Kasım ve Aralık celbi ile silah altına alınacak gençlerin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Konuya ilişkin bekleyiş devam ederken tarih bilgisi Milli Savunma Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Peki, askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak?

7.10.2020Gündem
Kasım celp döneminde son durum: Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

Kasım celp döneminde son durum: Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

bekliyor. Kasım 2020 sınıflandırma döneminde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlüler için askerlik yerleri bu ay içerisinde duyurulacak. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte kasım celp döneminde son durum…

1.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak MSBden celp tarihi duyurusu

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? MSB'den celp tarihi duyurusu

Askerlik hizmetlerini Ekim, Kasım ve Aralık celbi ile yerine getirecek vatandaşların sorgulamaları yoğunlaştı. Vatani görevlerini yapacakları yeri öğrenmek isteyen er adayları, konuya dair bilgi almak adına MSB'nin açıklamalarını takip ediyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

29.09.2020Gündem
E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı: Askerlik yerleri belli oldu mu Covid 19 testi uyarısı

E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı: Askerlik yerleri belli oldu mu? Covid 19 testi uyarısı!

Askerlik yerleri sorgulama ekranı, ağustos ve eylül celbinde askerlik vazifelerine yapmak üzere müracaatlarını gerçekleştiren vatandaşlar tarafından takip ediliyor. TSK kapsamında vatani görevlerini yapacak olan gençler, e devletten askerlik yerlerini görüntüleyebilecekler. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, ağustos ve eylül celbi askerlik yeri sorgulama ekranı ve askerlik yerleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

5.08.2020Gündem
MSB askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Ağustos Eylül celbi açıklanma tarihi

MSB askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Ağustos Eylül celbi açıklanma tarihi

Askerlik hizmetlerini Ağustos ve Eylül celbi ile yerine getirecek vatandaşların sorgulamaları yoğunlaştı. Vatani görevlerini yapacakları yeri öğrenmek isteyen er adayları, konuya dair bilgi almak adına MSB'nin açıklamalarını takip ediyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

29.07.2020Gündem
MSB askerlik yerleri açıklandı mı E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı 2020

MSB askerlik yerleri açıklandı mı? E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı 2020!

MSB askerlik yerleri, vatani görevlerini icra etmek için askerlik şubeleri aracılığıyla başvurularını tamamlayan pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, ağustos celbi ile askere gidecek ve vatani hizmetlerini yerine getirecek olan vatandaşların merakla araştırdığı askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı ve MSB'nin yayımlamış olduğu askerlik yerleri bilgisi

29.07.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman belli oluyor MSBden celp dönemi açıklaması

Askerlik yerleri ne zaman belli oluyor? MSB'den celp dönemi açıklaması

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Celp döneminde askere gitmek isteyen gençler, başvurdukları vatani görev için yerlerin açıklanacağı tarihi bekliyor. Ağustos ve Eylül ayı itibariyle celp altına alınacak bireyler, askere ne zaman gidebileceklerini ve nerede görev alacaklarını öğrenmek istiyor. MSB'nin yaptığı duyuruya göre, askerlik yerleri ağustos ayında açıklanacak. İşte, ayrıntılar...

23.07.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

Ağustos ayına kısa bir süre kala, merak edilen konulardan biri de askerlik celp yerleri oldu. Ağustos/Eylül celbinde askere gidecek vatandaşlar araştırmalarına hız verdi. Askerlik yerlerinin ne zaman MSB tarafından ilan edileceği vatandaşlar tarafından şu günlerde yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

9.07.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Celp ve sevk dönemleri duyurusu

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Celp ve sevk dönemleri duyurusu

Ağustos ve eylül ayında vatani görevini yerine getirmek için birliklerine teslim olacak binlerce er adayı askerlik yerlerinin açıklanacağı tarihe odaklanmış durumda. Milli Savunma Bakanlığı 29 Haziran'da Ağustos/Eylül 2020 celp ve sevk dönemleri için duyuru yayımlamıştı. Peki, bu duyuruya göre askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

8.07.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

İlk kez silah altına alınacak yedek astsubay aday adayı ile yedek subay aday adayı, erbaş/er statüsündeki yükümlülerin sevk işlemlerine ilişkin celp tarihi araştırmaları Cumhurbaşkanı'nın açıklamalarının ardından hız kazandı. Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında celp dönemi gelenlerin askere alınmaları ertelenmişti. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

5.05.2020Gündem
2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında silah altındaki askerlerin terhisleriyle, celp dönemi gelenlerin askere alınmalarının ertelenmesine karar verilmişti. 2000/2 celp döneminde askere gidecek gençler, Milli Savunma Bakanlığı'nın askerlik yerlerini ne zaman açıklayacağını merak ediyor. Peki, 2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

24.04.2020Gündem
2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik celp yerleri ne zaman belli olacak

2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik celp yerleri ne zaman belli olacak?

Mayıs 2020 sınıflandırma döneminde ilk kez silah altına alınacak yedek astsubay aday adayı ile yedek subay aday adayı, erbaş/er statüsündeki yükümlülerin sevk işlemlerine ilişkin celp tarihi araştırmaları son günlerde hız kazandı. Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında celp dönemi gelenlerin askere alınmaları ertelenmişti. Peki, askerlik celp yerleri ne zaman belli olacak? 2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

17.04.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik celp yerleri belli oldu mu

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik celp yerleri belli oldu mu?

Askerlik celp yerlerinin ne zaman açıklanacağı, nisan ayı devam ederken asker adaylarının araştırdığı konulardan oldu. 2020 mayıs askerlik celp yerlerinin açıklanacağı tarihe odaklananlar, 'Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur?' ya da 'Askerlik yerleri belli oldu mu?' sorularının yanıtını merak ediyor. İşte, 2020 askerlik celp yerleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler...

9.04.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak MSBden bedelli askerlik celpleriyle ilgili duyuru

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? MSB'den bedelli askerlik celpleriyle ilgili duyuru

Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre bedelli askerlik yapacakların celp ve sevk işlemleri ileri bir tarihe ertelendi. Açıklamada yedek subay ve yedek astsubay aday adayları ile altı aylık hizmete tabi erbaş ve erlerin işlemlerinin mevcut plan çerçevesinde gerçekleşeceği bildirildi. Peki, 2020 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Bedelli askerlik celpleri ne zamana ertelendi? İşte, konuyla ilgili MSB'den yapılan açıklamanın detayları.

17.03.2020Gündem
2020 Askerlik yeri sorgulama işlemi erişime açıldı mı E-Devlet ile askerlik yerleri sorgulama bu ekrandan yapılacak

2020 Askerlik yeri sorgulama işlemi erişime açıldı mı? E-Devlet ile askerlik yerleri sorgulama bu ekrandan yapılacak!

Askerlik yeri sorgulama işlemi için bugün açıklama yapılacak ve online olarak askerlik yerleri sorgulanabilecek. Askere gidecek olan vatandaşlarımız E-Devlet üzerinden sonuç sorgulama işlemlerini yapabilecekler. Peki 2020 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte merak edilen detaylar

24.01.2020Gündem
2020 Askerlik yerleri ne zaman açıklanır Bedelli askerlik sonuçları nasıl sorgulanır

2020 Askerlik yerleri ne zaman açıklanır? Bedelli askerlik sonuçları nasıl sorgulanır?

2020 Askerlik yerleri ve bedelli askerlik sonuçları binlerce kişinin merakla araştırdığı konulardan olmaya devam ediyor. Askerlik için gün sayan vatandaşların gözü Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sitesi aracılığıyla duyularak olan bedelli askerlik yerlerinde. Peki, 2000/1 askerlik yerleri ve bedelli askerlik sonuçları ne zaman açıklanır?Bedelli askerlik sonuçları nasıl sorgulanır? İşte, o konular hakkında detaylı bilgiler.

21.01.2020Gündem
2020 askerlik yerleri ne zaman belli olacak Askerlik celp yerlerinde tarih belli oldu mu

2020 askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Askerlik celp yerlerinde tarih belli oldu mu?

Şubat ayına günler kala TSK kapsamında silah altına alınmayı bekleyen asker adaylarının gündeminde askerlik yerlerinin belli olacağı tarih gelmeye başladı. Çok sayıda genç 2020 Şubat askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtını araştırıyor. Milli Savunma Bakanlığı askerlik yerleriyle ilgili detayları paylaştı. Peki, 2020 askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Tarih belli oldu mu? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

14.01.2020Gündem
99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak 2019 celp tarihleri

99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak? 2019 celp tarihleri

Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur veya askerlik yerleri belli oldu mu sorularının cevapları son günlerde internette sıklıkla aranan konualar arasındaki yerini alıyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan resmi duyuruya göre 99/4 döneminde askere gideceklerin Kasım ayı celp dönemleri için tarih açıklaması yapıldı.

18.09.2019Gündem
Kasım ayı 99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak

Kasım ayı 99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak?

99/4 askerlik yerleri, vatani görevlerini yerine getirmek üzere birliklerine teslim olmaya hazırlanan pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Milli Savunma Bakanlığı'nın Askeralma Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan 99/4 askerlik celp yerleri belirlemeleri, ihtiyaca göre sistem tarafından yapılacak. Peki, 99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, askerlik celpleri hakkında merak edilen bazı bilgiler

17.09.2019Gündem
Askerlik yeri ne zaman belli olur 99/1 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak

Askerlik yeri ne zaman belli olur? 99/1 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak?

Askerlik yeri ne zaman belli olur sorusu, 99/1 celbi ile vazifelerini yerine getirmek isteyen vatandaşların araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, 99/1 askerlik yerleri hakkında bazı bilgiler...

11.01.2019Gündem
98/4 askerlik yerleri ne zaman sorgulanacak Askerlik yeri sorgulama

98/4 askerlik yerleri ne zaman sorgulanacak? Askerlik yeri sorgulama

98/4 askerlik yerleri sorgulama ekranı, vatani görevlerini yapmaya hazırlanan birçok gencin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. 98/4 askerlik yerleri aracılığıyla Milli Savunma Bakanlığı'nın belirleyeceği acemi birliklerini öğrenecek olan vatandaşlar, buna göre birliklerine göre yol hazırlıklarını gerçekleştirecek. Peki, 98/4 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.10.2018Gündem
98/4 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

98/4 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

Askerlik yükümlülüğünü yerine getirmek isteyen vatandaşların araştırdığı 98/4 askerlik yerleri, internet üzerinden sorgulanmaya başlandı. Uzun ya da kısa dönem sınıfıyla vatani görevlerini yerine getirecek olan gençler, 98/4 askerlik yerleri için araştırmalarını sürdürüyor. Peki, birçok vatandaşın sorguladığı 98/4 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

3.10.2018Gündem
98/3 askerlik yerleri belli oldu mu Askerlik yeri sorgulama sayfası

98/3 askerlik yerleri belli oldu mu? Askerlik yeri sorgulama sayfası

98/3 askerlik yerleri için geri sayım başladı. Vatani görevlerini yapmak üzere askere gitmek isteyen binlerce vatandaşın merakla beklediği 98/3 askerlik yerleri, E Devlet üzerinden erişime açılacak. Ağustos celbinde askerlik yapmak isteyen vatandaşların sorguladığı 98/3 askerlik yerleri, Milli Savunma Bakanlığı'nın yapacağı açıklamayla birlikte sorgulanabilecek. Peki, askerlik 98/3 askerlik yerleri nasıl öğrenilebilecek? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

8.07.2018Gündem
2018 Mayıs celbi ne zaman belli olacak 98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

2018 Mayıs celbi ne zaman belli olacak? 98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

Mayıs ayında vatani görevlerini yerine getirmek üzere başvurularını tamamlayan ve beklemede olan vatandaşlar, askerlik yerlerinin ne zaman açıklanacak merak ediyor. Asker adayları, MSB'den gelecek olan 98/2 askerlik yerleri açıklamasına odaklanmış durumda. Peki, 98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

10.04.2018Gündem
98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak E devlet askerlik yeri sorgulama

98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? E devlet askerlik yeri sorgulama

Önümüzdeki dönemin askerlik yerleri için araştırmalar devam ediyor. Yedek subay, kısa dönem ve uzun dönem er adayları mayıs celbi yerlerinin açıklanmasını bekliyor. Mayıs 2018 98/2 celbi askerlik yerleri e-devlet üzerinden duyurulacak. Peki 98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

6.04.2018Gündem
98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik yeri nasıl öğrenilir

98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik yeri nasıl öğrenilir?

98/2 askerlik yerleri, vatani görevlerini tamamlamak için askerlik şubelerine başvuruda bulunan genç vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Önümüzdeki ilk celpte askerlik görevlerini gerçekleştirmek için acemi birliklerine teslim olacak olan vatandaşlar, 98/2 askerlik yeri sorgulama işlemi için geri sayıma geçti. Peki, 98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı konuyla ilgili detaylı bilgiler

3.04.2018Gündem
98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik yeri nasıl öğrenilir

98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik yeri nasıl öğrenilir?

Askerlik yerleri 98/2 celbinde askere gidecek olan gençlerin merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Tecillerini bozdurarak uzun ve kısa dönem sınıfında askerlik görevini yerine getirecek olan gençler, 98/2 askerlik yeri sorgulama işlemini araştırıyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, vatandaşların merakla sorguladığı 98/2 askerlik yerleri hakkında detaylı bilgiler

29.03.2018Gündem
98/2 askerlik yerleri ne zaman belli olacak

98/2 askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

98/2 askerlik yerleri, vatani görevlerini yapmak isteyen vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Tecillerini bozdurup askerlik görevlerini yerine getirmek için harekete geçen gençler, 98/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusuna cevap arıyor. İşte, 98/2 askerlik yerleri hakkında açıklanma tarihi ve bazı detaylar

15.03.2018Gündem
Askerlik yerleri ve yedek subay sınıflandırma sonuçları ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ve yedek subay sınıflandırma sonuçları ne zaman açıklanacak?

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusu yanıt buldu. Yedek subay ve er sınıflandırma sonuçları neticesinde, askerlik yapacakları yeri öğrenecek olan on binlerce er adayı, Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılacak açıklamayı merakla bekliyor. E-Devlet kapısı üzerinden yapılacak olan açıklama, askerlik yerleri ve yedek subay sınıflandırma sonuçları ne zaman belli olacak sorularına cevap arayan birçok kişiyi yakından ilgilendiriyor. İşte, askerlik yeri öğrenme işlemi

20.01.2017Gündem
Askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak Asker alımları ne zaman başlıyor

Askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak? Asker alımları ne zaman başlıyor?

Ertelenen celp dönemi kapsamında TSK'ya askere alım işlemlerinin ne zaman başlayacağı konusundaki araştırmalar hız kazandı. Corona virüsü önlemleri kapsamında geçtiğimiz haftalarda ertelenen askere alım işlemlerinin güncel tarihini merak eden asker adayları, silah altına alınacakları tarihi sorguluyor. Peki, asker alımları ne zaman başlıyor?

28.05.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman belli olacak Celp yerleri ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Celp yerleri ne zaman açıklanacak?

Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında celp dönemi gelenlerin askere alınmaları ertelenmişti. İlk kez silah altına alınacak yedek astsubay aday adayı ile yedek subay aday adayı, erbaş/er statüsündeki yükümlülerin sevk işlemlerine ilişkin celp tarihi araştırmaları, normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte hız kazandı. Peki, askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Celp yerleri ne zaman açıklanacak?

13.05.2020Gündem
2020 Şubat celp dönemi ne zaman açıklanacak

2020 Şubat celp dönemi ne zaman açıklanacak?

Askerlik görevlerini yerine getirmek için gerekli başvuruları tamamlayan çok sayıda genç şimdi, 2020 Şubat askerlik yerlerinin ne zaman belli olacağını merak ediyor. 2020 Şubat celbinde askere gidecek vatandaşlar, 'Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur?' ya da 'Askerlik yerleri belli oldu mu?' tarzı sorularına internette yanıt arıyor. Peki, 2020 Şubat celp dönemi ne zaman açıklanacak?

16.12.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında 26 Eylül tarihinde mülakata dahil olan bekçi adaylarının sözlü sınav sonuçlarına yönelik araştırmaları devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak açıklamayı bekleyen bekçi adayları bir yandan da bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının nasıl sorgulanacağını öğrenmek istiyor. Peki, Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü mülakat sonucu nasıl sorgulanır?

28.11.2019Gündem
Son durum.. Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı 2019 bekçilik sonuçları ne zaman açıklanır

Son durum.. Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 bekçilik sonuçları ne zaman açıklanır?

Bekçilik sınavlarında yazılı sınav ve mülakat sınavını tamamlayan adaylar şuan da bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının açıklanmasını merak ediyorlar. Adayların merak ettiği sorular arasında bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır sorusun cevabı var.. İşte 2019 bekçilik mülakat sonuçları ve bekçilik sınavlarında değişen son durum.

8.11.2019Gündem
Askerlik yerleri belli oldu mu 99/4 celp dönemi yerleri ne zaman belli olacak

Askerlik yerleri belli oldu mu? 99/4 celp dönemi yerleri ne zaman belli olacak?

99/4 döneminde askere gideceklerin kasım ayı celp dönemleri binlerce genç tarafından merak ediliyor. Milli Savunma Bakanlığı'nca (MSB) yapılan resmi duyuruya göre 99/4 döneminde askere gideceklerin kasım ayı celp dönemleri için tarih, geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Peki, 99/4 celp dönemi askerlik yerleri ne zaman belli olacak? MSB askerlik yerleri belli oldu mu? İşte, o konuya dair bilgiler.

22.09.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyunları bozulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyunları bozulacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe’de gençlerle bir araya geldi. "Son seçim öncesinde dikkat ederseniz batı ülkemize kur faiz enflasyon üzerinden çok ciddi baskılar uygulamaya kalktı. Tabii enflasyonda bir tırmanış söz konusu oldu. Ondan sonra faizle bu devam etti." diyen Erdoğan, "Faizde biz iyi değiliz. Ama enflasyon yavaş yavaş inişe geçmiş vaziyette. Kur şu anda sendeliyor, beklentileri çok daha yüksekti. Seçimleri atlattıktan sonra bunların oyunları bozulacak." dedi. Erdoğan, "S-400 konusunda geri adım atmak gibi bir şeyimiz kesinlikle söz konusu değil. O iş bitti." ifadelerini kullandı.

18.05.2019Gündem
Bedelli askerlik 4. celp dönemi başvuruları ne zaman açıklanacak Milli Savunma Bakanı Hulusi Akardan tarih açıklaması

Bedelli askerlik 4. celp dönemi başvuruları ne zaman açıklanacak? Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan tarih açıklaması

Bedelli askerlik başvuruları için verilen sürenin dolması ardından celp dönemi bilgileri gündeme geldi. Celp dönemleri açıklandığı takdirde yükümlüler, bilgilere e-Devlet ASAL bedelli sınıflandırma sonuç sorgulama sayfası üzerinden ulaşarak, 21 gün eğitim alacakları yerleri öğrenebilecek. Peki, 4. celp dönemi ne zaman açıklanacak? İşte bedelli askerlik celp dönemlerinde son durum.

10.11.2018Gündem
Bedelli askerlik 4. celp dönemi ne zaman açıklanacak Bedelli askerlik yerleri sorgulama

Bedelli askerlik 4. celp dönemi ne zaman açıklanacak? Bedelli askerlik yerleri sorgulama

Bedelli askerlik 4. celp döneminde silah altına alınacak yükümlülerin sevk tarihlerinin ne zaman beli olacağı, bedelli askerlik başvurularını tamamlayan ve beklemeye geçen vatandaşların en çok merak ettiği konu oldu. Konuya ilişkin en net açıklama Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan geldi. Akar, celp dönemleri ile ilgili tarih bilgisi paylaştı. Peki, bedelli askerlik 4. celp dönemi ne zaman açıklanacak?

8.11.2018Gündem
Bedelli askerlikte son durum: 4. Celp dönemi tarihi ve yerleri duyurusu ne zaman yapılacak

Bedelli askerlikte son durum: 4. Celp dönemi tarihi ve yerleri duyurusu ne zaman yapılacak?

Bedelli askerlikte son duyurulara kilitlenen binlerce vatandaş, 4. celp dönemi tarihi ve yerleri için araştırmalarına devam ediyor. Türkiye genelinde yaklaşık 800 bin kişinin başvuruda bulunduğu bedelli askerlik için celp tarihleri hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, Milli Savunma Bakanlığı'nın yapacağı açıklamayı bekliyor. İşte, konuyla ilgili son gelişmeler ve bedelli askerlik yapacaklara yönelik gerçekleştirilecek 'Kadına şiddet' semineri hakkında bazı bilgiler

5.11.2018Gündem
Bedelli askerlik 4. celp dönemi yerleri ne zaman açıklanacak 4. celp dönemi sorgulama ekranı

Bedelli askerlik 4. celp dönemi yerleri ne zaman açıklanacak? 4. celp dönemi sorgulama ekranı

Bedelli askerlik imkanından yararlanmak isteyen vatandaşların internet üzerinden merakla araştırdığı celp yerleri, bakanlığın internet sitesi üzerinden takip ediliyor. Şu ana kadar yaklaşık 600 bin vatandaşın yararlanmak üzere başvurduğu bedelli askerlikte, ilk üç celp birliklerine teslim oldu. Peki, bedelli askerlik 4. dönem celp yerleri açıklandı mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.10.2018Gündem
AÖF sınavı saat kaçta bitecek AÖF sonuçları ne zaman açıklanır

AÖF sınavı saat kaçta bitecek? AÖF sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖF sınavı saat kaçta bitecek sorusu, sınavdan çıkacak olan yakınlarını bekleyen vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Örgün eğitim şansı bulamayan ve eğitimlerini sürdürmek isteyen vatandaşların dahil olduğu AÖF sınavı, sonuçları ile şimdiden merak edilmeye başlandı. İşte, Türkiye'nin birçok noktasında gerçekleşecek olan AÖF sınavı saat kaçta bitecek sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

3.06.2017Eğitim