EKSTRA
MENÜ

Aşk Geçmişim

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 117 haberi bulunmuştur.

Aşk Geçmişim Haberleri

Ünlülerden Aşk Geçmişime tam destek

Ünlülerden 'Aşk Geçmişim'e tam destek

Başrollerini Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun paylaştığı “Aşk Geçmişim” adlı oyun önceki akşam Uniq Hall’de sahnelendi.

21.11.2019Magazin
40’lı yaşlarında, dikiş tutturamayan iki insan üzerine mizah yapıyoruz

40’lı yaşlarında, dikiş tutturamayan iki insan üzerine mizah yapıyoruz

Modern şehir insanının aşktan korkması, kalbinde açılan yaraları sarmaya çalışması, değişen romantizm anlayışı... Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu’nun rol aldığı ‘Aşk Geçmişim’ oyunu işte bütün bunları konu ediyor. İkiliyle buluştuk; günümüz ilişkilerine bakışlarını ve dostluklarını konuştuk.

Demet Özdemirden Can Yaman açıklaması

Demet Özdemir'den Can Yaman açıklaması!

Demet Özdemir, Uniq Hall’de sahnelenen “Aşk Geçmişim” adlı oyunu izledi.

2.11.2019Magazin
Tatsız karşılaşma

Tatsız karşılaşma!

Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun rol aldığı “Aşk Geçmişim” adlı oyunun prömiyeri önceki akşam Uniq Hall’de yapıldı. Oyunu çok sayıda ünlü isim de izledi.

17.10.2019Magazin
Sezon açıldı: Sahnenin altın çağı

Sezon açıldı: Sahnenin altın çağı

Tiyatroya ilgi dört koldan artmış durumda. Sezona 300’den fazla yeni oyunla giriyoruz bu sene. TÜİK verilerine göre 2018’de seyirci sayısı 2017’ye oranla yüzde 11.9 yükseldi. Bu yıl da benzer bir tablo şaşırtıcı olmaz. Peki ne oldu da oyun izlemek bu kadar popüler hale geldi? Bu niceliksel artış, nitelik olarak neye tekabül ediyor, tiyatro için yeni bir yolun başında mıyız? Uzmanlara sorduk...

Ve sahne

Ve sahne!

Klasiklere güncel yorumlar, yerli yazarlardan yeni metinler, dünyadan çağdaş seçkiler, müzikaller... Tiyatro sezonu yüzlerce oyuncu, 300’den fazla yeni oyunla başlıyor. Sahneleri hareketlendirecek oyunlarla ilk tanışma tadında bir seçki...

3.10.2019Kitap Sanat
Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlundan bir aşk oyunu

Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu'ndan bir 'aşk oyunu'

Şebnem Bozuklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun başrollerini paylaştığı ‘Aşk Geçmişim’ oyunu 15 Ekim’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

5.09.2019Kitap Sanat
Provalar başladı

Provalar başladı

Rıza Kocaoğlu, “Aşk Geçmişim” adlı tiyatro oyunuyla sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

22.08.2019Keyif
İbrahim Büyükak: Okulun en popüler ve yakışıklı çocuğuydum

İbrahim Büyükak: Okulun en popüler ve yakışıklı çocuğuydum

Birbiri ardına herkesi kahkahaya boğan skeçlere, şovlara ve filmlere imza atan İbrahim Büyükak “Kendini eksik hisseden insanın komediye daha yatkın olduğunu düşünüyorum” diyor. Yakında baba olmaya hazırlanan Büyükak ile yeni dizisinden hayat hikâyesi ve psikolog eşiyle ilişkisine uzanan bir sohbete başlıyoruz: “Psikolojik desteği organik olarak alıyorum, kaynağından...”

Görkem Sevindikten çarpıcı itiraf Onsuz uyuyamıyorum

Görkem Sevindik'ten çarpıcı itiraf! 'Onsuz uyuyamıyorum'

Oyuncu Görkem Sevindik hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Yakın zamanda Kırmızı Kamyon dizisinde başrol oynayacak olan Sevindik dizinin perde arkasını anlattı. Daha önce Kurtlar Vadisi, Söz ve Ramo'da oynadığı karakterlerle adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu hakkında merak edilenleri yanıtladı.

10.02.2021Televizyon
Usta sanatçı Ayla Algan: Hep komedi oynamak istedim hayatım boyunca, oynayamadım ya

Usta sanatçı Ayla Algan: Hep komedi oynamak istedim hayatım boyunca, oynayamadım ya!

Usta tiyatro sanatçısı, yönetmen, şarkıcı ve eğitmen Ayla Algan, "Hep komedi oynamak istedim hayatım boyunca, oynayamadım ya!" dedi.

19.08.2020Keyif
Bu aşkı ‘teslimiyet’ kelimesiyle anlatabiliriz

Bu aşkı ‘teslimiyet’ kelimesiyle anlatabiliriz

Yeni nesil yıldız Zeynep Bastık, ‘Her Mevsim Yazım’ isimli teklisini çıkardı. Geçen yazdan bu yana sürekli yükselen bir başarı grafiği yakalayan şarkıcı ve bu sürede onu destekleyen nişanlısı -ve de menajeri- Tolga Akış’la hem bu başarıyı hem de aşklarını konuştuk.

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsinden samimi açıklamalar: Bu yola beraber çıktık

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin'den samimi açıklamalar: Bu yola beraber çıktık

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’in başrolünü üstlendiği “Baba Parası”, 1 Ocak’ta vizyona girecek. Üçlü ile film çekimlerine de ev sahipliği yapan Sait Halim Paşa Yalısı’nda bir araya geldik. Mirasyedi kardeşlerin komedi dolu hikayesini anlatan “Baba Parası”nı bir de onlardan dinledik.

29.12.2019Magazin
Şebnem İşigüzel’den yeni roman: ‘İyilik’

Şebnem İşigüzel’den yeni roman: ‘İyilik’

Günümüz edebiyatının usta kalemi Şebnem İşigüzel’in yeni romanı ‘İyilik’, 8 Şubat’ta çıkıyor. Sevilmek, ayakta kalmak isteyen ve bu uğurda yalanlara, pozlara sarılmaktan da korkmayan bir kadının hikayesini anlatan ‘İyilik’, İstanbul sokaklarında geçen isyan, umut ve aşk dolu günleriyle içinde yaşadığımız zamanın da trajedisi bir bakıma.

30.01.2019Kitap Sanat
Nevrotik itiraf mektubu

Nevrotik itiraf mektubu

91. sayımızın İlişki Durumu sayfasında bir mektup bekliyor sizi.

7.05.2018Kampüs
İstanbul kötü bir bağımlılık

İstanbul kötü bir bağımlılık

İstanbul sevgisini, eski İstanbul’a duyulan özlemi ve şehrin dönüşüm hikayesini anlatan “İstanbul Deyince” oyunu şubat ayında tiyatroseverlerle buluştu. Projenin fikir babası olan perküsyon sanatçısı Orhan Topçuoğlu ile bir araya geldik, “İstanbul” isyanına kulak verdik.

24.04.2018Magazin
Şarkı söylüyor çocuklar...

Şarkı söylüyor çocuklar...

Edebiyat kariyerine şiirle başlayan, ilk romanlarını kırklı yaşlarında yayımlayan ve 2003 yılında, 50 yaşındayken hayata veda eden Roberto Bolano, geçen ay içinde ‘Tılsım’, ‘Uzak Yıldız’, ‘Mösyö Pain’ romanlarını ve ‘Katil Orospular’ isimli öykü kitabını kapsayan yeni bir edisyon ile okuyucularla buluştu.

30.11.2017Kitap Sanat
Hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum

Hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum

Astronot olmak isterken baleye başladı, derken sahnelerden podyumlara transfer oldu. Çok geçmedi sunucu olarak karşımıza çıktı. Şimdilerde Kanal D’de, hafta arası ekrana gelen “Magazin D”yi sunan Özge Ulusoy, durmak bilmiyor. Sanat Yönetimi eğitimi de alan ve o olanda ilerlemeyi aklına koymuş görünen Ulusoy’la çocukluğundan bugüne uzanan bir söyleşi yaptık, gizli yeteneklerini açığa çıkarmaya çalıştık.

9.10.2017Magazin
Güç Bizim Doğamızda

''Güç Bizim Doğamızda''

Elidor'un reklam çekimlerini gerçekleştiren yönetmen Başak Erol'la keyifli bir röportaj gerçekleştirdik! Çektiği son reklam filminde kadının gücünü doğayla birleştiren Erol, reklam filmlerine dair merak edilenleri anlattı...

2.10.2017Alışveriş
Alaçatıya gitmenin şimdi tam zamanı

Alaçatı'ya gitmenin şimdi tam zamanı!

Bir yıl pas geçtiğim ama neredeyse tüm takip ettiğim insanları orada görünce imrendiğim, "seneye mutlaka erken rezervasyonla gideceğim" dediğim, Alaçatı planını bu yıl gerçekleştirdim. Alaçatı Ot Festivali'ne gittim. Yalnız çok da şaşırdım, "Yahu şevketi bostan 20 lira olur mu?" oluyormuş. İşte hem festival hem de Alaçatı izlenimlerim...

21.04.2017Seyahat
Kanseri bir uyarı olarak kabul ettim çünkü hayatımın öncelikleri listesinde ‘ben’ yoktum

Kanseri bir uyarı olarak kabul ettim çünkü hayatımın öncelikleri listesinde ‘ben’ yoktum

‘Karadayı’, ‘Kara Para Aşk’, ‘Kara Yazı’ gibi, adı ‘kara’ile başlayan , sevilen pek çok dizinin senaristi Sema Ergenekon, Dark Stories’de bu senaryoların önemli bir bölümünü başında bandanayla yazdı. Çünkü gördüğü kemoterapiden dolayı sadece saçları değil, kaşları ve kirpikleri de dökülmüştü. Yaşları küçük olduğu için annelerinin saçlarını bilerek öyle kestirdiğini zanneden çocukları şimdi küt halini de yeterli bulmuyor, daha da uzatmasını istiyor.

14.04.2017Hayat
Yeşim Salkım: Hünkar Hala bugünün Hürremi

Yeşim Salkım: Hünkar Hala bugünün Hürrem'i

Yeşim Salkım, Kanal D’de başlayan “Evlat Kokusu” dizisinde ailesi için her şeyi göze alan otoriter ve güçlü bir hala karakterini canlandırıyor. Kendisiyle aile, aşk ve ilişkiler hakkında konuştuk. Bir ara konu Instagram’a yazdığı “Sevgili edinmek akıl kârı değil, sincap beslemek daha mantıklı” cümlesine geldi, neden böyle dediğini de açıkladı.

11.03.2017Magazin
Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran Ömür Gedike konuştu

Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran Ömür Gedik'e konuştu

Onlar 55 ülkenin finalistiyle yarışmakla kalmayacak, aynı zamanda uluslararası yarışmada rakiplerine ev sahipliği de yapacak. Bu cumartesi İstanbul’da düzenlenecek Best Model of the World’de Türkiye’yi temsil edecek olan Gizem Kayalı ve Onur Seyit Yaran ile Best Model’in kurucusu Erkan Özerman’ın ofisinde bir araya geldik.

30.11.2016Magazin
Bridget Jonesun Bebeği: Bu çocuğun babası kim

Bridget Jones'un Bebeği: Bu çocuğun babası kim?

Bridget Jones serisinin üçüncü filmi ‘Bridget Jones’un Bebeği’ gösterime girdi. Filmi herkesten önce Londra’da izledik, basın konferansına katıldık; hatta Rénee Zellweger ve Patrick Dempsey ile özel bir röportaj yaptık.

17.09.2016Keyif
Umut Kaya: Tehdit mesajları alıyorum

Umut Kaya: Tehdit mesajları alıyorum

Evlendirme programına katıldıktan sonra birden hayatını değişen İzmirli şarkıcı Umut Kaya, program sonrasında tehdit mesajları aldığını belirterek yaşadıklarına isyan etti. Detaylar haberimizde...

28.03.2016Magazin
Demet Akalın şoförüm de yok korumam da

Demet Akalın 'şoförüm de yok korumam da'

Milyonları peşine takmış bir kadın mevzu bahis. “Azmeden başarır” sözünün kadın formuna bürünmüş, deli dolu tabirinin anlam bulmuş hali... İstediğinde sivri dilli, dilediğinde tatlı dilli ama özü sözü hep bir... Bunları zaten biliyorsunuz, peki ya bilmedikleriniz? Elele dergisi Demet Akalın’la buluştu, “Yıldız Demet”i bir kenara bırakıp “gerçek Demet”le konuştu.

30.07.2015Magazin
Aydın: Tam dört yıldır kuş öldü

Aydın: Tam dört yıldır kuş öldü

90’lı yıllara ‘Kuşum’ şarkısı ve lakabıyla damga vurdu. Yaptığı sahne programlarıyla gece hayatının tam göbeğindeydi ama o hep üç maymunu oynadı. Yeni bir single’la geri dönen Kuşum Aydın yaşadıklarını ilk kez sansürsüzce anlatıyor: “Çüş diyicen ve öyle kalıcen!”

8.05.2015Hayat
Bana Türkiye’nin Kim’i diyebilirsiniz

Bana Türkiye’nin Kim’i diyebilirsiniz

Yaptığı hiçbir iş, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar kadar ses getirmedi.

13.04.2015Magazin
Bir alternatif var; o da caz

Bir alternatif var; o da caz

Caz yorumcusu Dolunay Obruk, “Yalnızca” adını verdiği ilk albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. “Özgür bir müzik olduğu için cazı tercih ettim” diyen genç şarkıcıyla kariyer hedeflerini ve ‘şehirli insanın yalnızlık hikâyesini’ anlattığı albümünü konuştuk.

19.02.2015Magazin
Aşk kapısı hiç kapanmaz

Aşk kapısı hiç kapanmaz

Sinem Kobal, Marie Claire dergisinin 2015 ilk sayısının kapak güzeli oldu. İbrahim Çelikkol’la evliliğin eşiğinden dönen ünlü oyuncu, özel hayatı ve aşka dair soruları da yanıtladı.

26.12.2014Magazin
Tuğba Özerk, lütfen bana her şeyi çırılçıplak anlatır mısın

Tuğba Özerk, lütfen bana her şeyi çırılçıplak anlatır mısın?

Tuğba Özerk’le yeni albümü ‘Derin Darbe’ için buluşacaktık. Telefonda “Artık yeter, kendimi çok sakladım. Yıllardır fiziğimin, sesimin önüne geçmesinden korktum” dedi. O halde “Bana her şeyi çırılçıplak anlatır mısın” dedim. Ortaya bu kareler ve sohbet çıktı.
Hakan Gence

14.06.2014Hayat
DVD

DVD

10.05.2014Kelebek
Fırlamaya hazır tay gibiyim

Fırlamaya hazır tay gibiyim

Mustafa Sarıgül, şu aralar siyasetin en çok konuşulan isimlerinden. İstanbul Belediye Başkanlığı’na aday olacak mı, olmayacak mı? O mu CHP’ye başvuracak, CHP mi ona “Gel aday ol” diyecek? Fetullah Gülen’le ilişkisi var mı, yok mu? Hakkındaki yolsuzluk iddiaları doğru mu, değil mi? Çapkınlık kasetleri gerçek mi, değil mi? Herkes onun hakkında bir şeyler söylerken, o, karşıma bütün hayatını anlattığı ‘Ne Bir Eksik, Ne Bir Fazla’ kitabıyla çıktı. Hayatının ilk 30 yılı, dizileri konu olabilecek kadar zor geçmiş. Kemallettin Tuğcu romanları gibi. Hiçbir kompleks duymadan yazmış, anlatmış. Sular seller gibi okunuyor. Uzun uzun her şeyi konuştuk. Bu röportaj birkaç gün devam edecek…

26.10.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Şehirli, beyaz yakalı ve arayışta!

Anti-romantik komedi ‘Aşk Geçmişim’, hitap ettiği seyirci kitlesinin, oyunun hemen her anında kendisini bulacağı bir hikâye. Şehrin beyaz yakalı yalnızlarının ruh hali, eğlenceli ve ustalıklı bir dille sahnede.

4.01.2020

2019’da sahneden hayata taşanlar

2019’da tiyatroda tabiri caizse bir ‘patlama’ya şahit olduk. Bağımsız ekiplerin oyunlarına çok sayıda prodüksiyon tiyatrosu da eklendi, tek kişilik çarpıcı performanslardan özgün metinlere bir dolu iş, sahneleri doldurdu. İşte geçen bir sene içinde izlediğim ve kalbimde yer edinen ilk 10 oyun...

28.12.2019

Geçmişim yüzünden beni istemiyor

3 aylık erkek arkadaşımla ayrıldık ama onu unutamıyorum. Benimle hâlâ görüşmeye ve konuşmaya devam ediyor. Bir yandan da “Geçmişin yüzünden olmaz, bunu kaldıramam” diyor. Ondan vazgeçmeli miyim?

10.09.2020

Kontrtenor sesini Türkiye'ye tanıttı

Ses sanatçısı Cenk Yüksel’i ilk kez, girdiği bir yarışma sonrası yaklaşık 20 milyonda bir rastlanan ses özelliğine sahip kontrtenor olmasıyla tanıdık. Son olarak sesinin özelliğini bir sosyal sorumluluk projesi için de projelendiren Yüksel, sahnede hem sesini hem bedenini erkek ve kadın olarak kullanarak toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmeye hazırlanıyor.

15.03.2019

İbrahim Abi’ye gaz verdiler!

Son dönemde arabesk müzik denince akla gelen ilk isimlerden... “Zor Bela”sı, “Mesele”si, her nasılsa “Ben arabesk dinlemem” diyenlerin bile aklında. Ama bu başarı tek gecede gelmemiş. Serkan Kaya, 20 küsur yıl bu sektörde var olma çabası vermiş, gün gelmiş derviş gibi kendi içine çekilmiş. Görünüşe göre emeklerinin karşılığını almış. Ünlü şarkıcıyla buluştuk, Sivas’tan İstanbul’a uzanan macerasını, pes etmenin eşiğine geldiği günleri ve İbrahim Tatlıses’le arasındaki “imparator” polemiğini konuştuk.

4.12.2017

Hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum

Astronot olmak isterken baleye başladı, derken sahnelerden podyumlara transfer oldu. Çok geçmedi sunucu olarak karşımıza çıktı. Şimdilerde Kanal D’de, hafta arası ekrana gelen “Magazin D”yi sunan Özge Ulusoy, durmak bilmiyor. Sanat Yönetimi eğitimi de alan ve o olanda ilerlemeyi aklına koymuş görünen Ulusoy’la çocukluğundan bugüne uzanan bir söyleşi yaptık, gizli yeteneklerini açığa çıkarmaya çalıştık.

9.10.2017

Allah’ım sen bizi digital kazalardan koru, amin!

Havanın şükelalardan şükela beğendiği bir Cuma akşamından Prens adalarının en büyüğü olan, canım köyüm Büyükada’ya gideyim annişi babişi göreyim dedim.

7.05.2017

Eşimi internetten tanıştığım bir adamla aldatıyorum

Eşimden bugüne kadar hiç sevgi ve ilgi görmedim. Bir gün internette biriyle tanıştım, o da evli ve çocuğu var. Benim gibi mutsuz bir evlilik sürdürüyor. Daha yüzünü bile görmediğim halde beni arıyor, ilgisini ve sevgisini gösteriyor. Duygularımın esiri oldum.

3.03.2016

Yeşilçam tadında bir dizi 'Bir Deniz Hikayesi'

Yarın yepyeni bir dizi Kanal D ekranında perde açıyor...

13.09.2015

Çok yoğunum, bi de sizle uğraşamam!

"Efendim malumunuz önemli kişilerin öyle herşeye vakti olmuyor. Mesela ben. O kadar mühim işle ilgileniyorum, ve maalesef bunu anlamayan çevremdeki hemen herkes, üstüne benden hala bir şeyler isteyip duruyor. Haliyle yetişemiyor insan. Onların bitmeyen boş isteklerini karşılamak zorunda mıyım?

20.06.2015

Gerçek sevgiye inanmayı o kadar çok istiyorum ki

Çığ gibi akıyorlar... Sürekli geliyorlar... Art arda birbirini izliyorlar...

16.01.2015

Ben polislerle fotoğraf çektirmedim polisler benimle fotoğraf çektirdi!

Bunca senedir televizyondan yüzlerce isim geldi geçti ama ekranın “asi çocuğu” Okan Bayülgen ile “evin uslu çocuğu” Beyaz’ın yerini kimseler dolduramadı.

8.11.2014

Fırlamaya hazır tay gibiyim

Mustafa Sarıgül, şu aralar siyasetin en çok konuşulan isimlerinden. İstanbul Belediye Başkanlığı’na aday olacak mı, olmayacak mı?

26.10.2013