EKSTRA
MENÜ

Arı Sütünün Faydaları

Arı Sütünün Faydaları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Arı Sütünün Faydaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 Arı Sütünün Faydaları haberi bulunmuştur.

Arı Sütünün Faydaları Haberleri

Arı Sütü: Nedir, Faydaları ve Yan Etkileri Nelerdir

Arı Sütü: Nedir, Faydaları ve Yan Etkileri Nelerdir?

Arı sütü ile tanıştınız mı? Arıların ürettiği ancak baldan da farklı olan bu besin, vücuda pek çok fayda sağlıyor. Gelin bu ilginç besini daha yakından tanıyalım.

Arı sütünün faydaları nelerdir

Arı sütünün faydaları nelerdir?

Arı sütü nelere iyi gelir ve içeriğinde neler vardır? Arı sütünün faydaları nelerdir? Hangi hastalıklara iyi gelir? Arı sütünün gerçek olup olmadığı nasıl anlaşılır? Kimlerin kullanması sakıncalıdır? Arı sütü ile merak ettiğiniz her şeyi Diyet Uzmanı Merve Tığlı Çınar anlatıyor.

5.12.2019Sağlık
Arı sütünün faydaları neler

Arı sütünün faydaları neler?

Dünyanın en pahalı sütleri arasında yer alan arı sütü, son yıllarda büyük bir rağbet görmeye ve adını binlerce kişiye duyurmaya başladı. Genellikle aktarlarda ve bal satan iş yerlerinde bulunabilen arı sütü, hasta olan kişiler ve cildi beslediği için kadınlar tarafından ilgi görüyor. Pek, arı sütünün faydaları neler?

24.04.2019Sağlık
Arı sütünün hiç bilmediğiniz faydaları

Arı sütünün hiç bilmediğiniz faydaları

Soğuk havaların etkisini iyice arttırdığı bu günlerde bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için beslenme alışkanlığınıza arı sütünü ekleyerek hem bağışıklık sisteminizi koruyabilir hem de hücrelerinizin yenilenmesine katkıda bulunabiliyorsunuz. Arı sütünün bu kadar değerli olmasının sebeplerini anlatan Bal Uzmanı Ahmet Bağran Aksoy, bağışıklık sistemini güçlendiren arı sütünün birçok hastalığa karşı iyileştirici özellik gösterdiğini ve hücreleri yenileyerek vücudu gençleştirdiğini dile getirdi.

21.03.2019Sağlık
Arı Sütü Nasıl Kullanılır Arı Sütünün Faydaları Neler

Arı Sütü Nasıl Kullanılır? Arı Sütünün Faydaları Neler?

Arı sütü, besin değeri en yüksek olan doğal bileşenlerden biri. Dünyanın en pahalı sütü olarak da bilinen arı sütü nasıl kullanılır? Arı sütünün faydaları neler?

Kilosu 3 bin liradan satılıyor Dünyanın en pahalısı

Kilosu 3 bin liradan satılıyor! Dünyanın en pahalısı

1632 rakımlı Ağrı’da yaylalarda ve köylerde arıcılar tarafından elde edilen ve birçok hastalığa iyi geldiği söylenen arı sütünün kilosu 3 bin liraya satılıyor.

16.09.2017Ekonomi
Arı sütü uzun ömrün sırrı

Arı sütü uzun ömrün sırrı!

İşte arı sütünün içeriğindeki maddeler ve faydaları...

17.10.2015Sağlık
Türkiyede yapılıyor Kilosu 10 bin TL

Türkiye'de yapılıyor! Kilosu 10 bin TL

NİĞDE Arıcılar Birlik Başkanı Mustafa Ünal, Türkiye’de arı sütünün kilosunun 10 bin TL’ye satıldığını söyledi.

8.03.2019Ekonomi
Faydası saymakla bitmiyor Altından daha değerli

Faydası saymakla bitmiyor! Altından daha değerli

Genç bal arılarının salgı bezleri yardımıyla ürettikleri arı sütü, çoğu hastalığa iyi gelirken kilogram fiyatının 2-3 bin lira civarında olmasıyla da adeta altınla yarışıyor.

1.02.2018Gündem
Bu sütün kilosu 20 bin lira

Bu sütün kilosu 20 bin lira!

Türkiye’de az miktarda üretilen ve birçok hastalığa iyi geldiği belirtilen arı sütünün toptan satıldığında 5 bin TL’ye, kovandan üretilen gözlerle gram gram satılması halinde ise kilogram fiyatının 15-20 bin TL seviyelerinde olduğu belirtildi.

15.12.2016Ekonomi
Arı sütü gün boyu tok tutuyor

Arı sütü gün boyu tok tutuyor

Oruç tutanların ramazan ayında tüketmesinde fayda var.

29.06.2015Sağlık
Arı sütü tok tutuyor

Arı sütü tok tutuyor

Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, arı sütünün midedeki pepsin enzimleriyle sindirildiğini, insanları tok tutma yönünde etki oluşturduğunu belirterek, "İnsanlar, oruç tutarken gün boyu uyuyarak geçiriyor, zorlanıyor ama arı sütü tüketirse buna gerek kalmayacak" dedi.

27.06.2014Sağlık
Arı sütü, vitamin deposu

Arı sütü, vitamin deposu

Arı sütü, saç dökülmesi, zeka geriliği, cinsel soğukluk gibi pek çok sağlık sorununda sağladığı faydalarla en etkili doğal besinlerden biri... Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Mustafa Gökçe, arı sütü ve polenin çeşitli vitaminler, aminoasitler, mineral maddeler, protein ve içerdiği elementler açısından doğal besinler arasında önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

5.05.2002Kelebek
Arı sütü, vitamin deposu

Arı sütü, vitamin deposu

Arı sütü, saç dökülmesi, zeka geriliği, cinsel soğukluk gibi pek çok sağlık sorununda sağladığı faydalarla en etkili doğal besinlerden biri...

5.05.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Yorgunluğa karşı arı sütü

Yorgunluğa karşı arı sütü

Mucize besin arı sütünü tüketirken nelere dikkat etmek gerekiyor?

11.09.2014