EKSTRA
MENÜ

Aöl Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 151 haberi bulunmuştur.

Aöl Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak Haberleri

AÖL ek sınav sonucu ne zaman açıklanacak MEB tarih verdi mi

AÖL ek sınav sonucu ne zaman açıklanacak? MEB tarih verdi mi?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi'nden (AÖL) mezun olamayan öğrenciler için geçtiğimiz günlerde düzenlenen ek sınavın sonuçlarına yönelik heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Dönemi 8 ve üzeri olan Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin katılım sağladığı sınavın sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Peki, AÖL ek sınav sonucu ne zaman açıklanacak?

25.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu mu

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı, sınava katılım sağlayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam eden konular arasında yer alıyor. 6 Ekim tarihinde yapılan AÖL ek sınavlarının ardından, katılım sağlayan adaylar beklemeye koyuldu. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

21.10.2018Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları, birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. 6 Ekim tarihinde gerçekleşen AÖL ek sınavının sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın değerlendirmesini tamamlamasıyla birlikte sorgulanabilecek. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman öğrenilebilecek? İşte, o detaylar

16.10.2018Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı birçok öğrenci tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. AÖL ek sınavı, 6 Ekim 2018 tarihinde yurdun çeşitli yerlerinde gerçekleşmiş ve binlerce aday sınavlara katılım göstermişti. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

14.10.2018Eğitim
AÖL ek sınav soru ve cevapları yayınlandı Sonuçlar ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav soru ve cevapları yayınlandı! Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

6 Ekim 2018 tarihinde yapılan Açık Öğretim Lisesi/Mesleki Açık Öğretim Lisesi/Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2017-2018 öğretim yılı ek sınavının soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı. AÖL'den mezun olmayan öğrencilere yönelik düzenlenen sınavın soruları ve cevap anahtarı, adaylar tarafından sorgulanabilecek. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınavının 6 Ekim'de tamamlanmasının ardından gözler bu kez sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. AÖL ek sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden öğrenciler bir yandan da sınavda karşılaştıkları sorular ve bunların cevap anahtarının ne zaman yayınlanacağını da öğrenmek istiyor. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise sınavı soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

10.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanır İşte, MEB detayları

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanır? İşte, MEB detayları

AÖL ek sınav sonuçları, 6 Ekim tarihinde birçok merkezde gerçekleştirilen sınavların ardından merak konusu oldu. AÖL ek sınav sonuçları ile birlikte eğitim durumunun son halini öğrenecek olan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın değerlendirmelerine kilitlendi. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

8.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL sınav sonuçları

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınavı tamamlandı. AÖL'den mezun olamayan öğrenciler için düzenlenen sınavda ter döken öğrenciler, sonuçların açıklanacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

6.10.2018Eğitim
AÖL 3. dönem lise sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak

AÖL 3. dönem lise sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

AÖL sınav sonuçları, sabah saatleri itibariyle birçok vatandaşın merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yurt genelinde gerçekleştirdiği sınavlara katılım sağlayan öğrenciler, sonuç açıklama ekranına kilitlendi. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 3. dönem kapsamında sınava giren öğrencilerin merakla araştırdığı AÖL sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler

30.07.2018Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak İşte MEB tarafından belirlenen tarih

AÖL sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? İşte MEB tarafından belirlenen tarih!

AÖL sınav sonuçları, lise öğrenimini dışarıdan devam ettiren vatandaşların merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından değerlendirilmesinin yapılmasının ardından kamuoyu ile paylaşılacak olan AÖL sınav sonuçları, kurumun internet sayfası üzerinden TC Kimlik No ve şifre bilgileri ile sorgulanabilecek. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak? İşte, mezuniyet dilekçesi ve detaylı bilgiler

27.07.2018Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak AÖL 3. dönem sınavı soru ve cevapları yayımlandı

AÖL sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? AÖL 3. dönem sınavı soru ve cevapları yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından, 07 - 08 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen AÖL sınavlarının ardından öğrencilerin gözü MEB'den gelecek sonuç açıklama haberinde. Ülke çapında gerçekleştirilen sınavların ardından birçok öğrenci AÖL 3. dönem sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını sorguluyor. Öte yandan MEB, 3 oturum olarak gerçekleştirilen AÖL 3. dönem sınavı soru ve cevap anahtarını geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

15.07.2018Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL soru ve cevapları yayımlandı mı

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL soru ve cevapları yayımlandı mı?

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. AÖL 3. dönem sınavları geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı ve adaylar soru ve cevapları beklemeye başlamıştı. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL soru ve cevapları yayımlandı mı?

11.07.2018Gündem
AÖL 3. dönem sınavı soru ve cevapları yayınlandı mı AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL 3. dönem sınavı soru ve cevapları yayınlandı mı? AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Tüm oturumları tamamlanan AÖL 3. dönem sınavının ardından AÖL soruları ve cevapları için araştırmalar başladı. Zorunlu veya isteğe bağlı eğitimine açık öğretimde devam eden öğrenciler, AÖL 3. dönem sınavlarına girdi. Bütün oturumların tamamlanması ardından tüm öğrencilerin gözü kulağı açık lise sınavında çıkan sorulara ve cevaplara çevrildi. Peki, AÖL soruları ve cevapları yayınlandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

9.07.2018Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL 3. dönem sınavı

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL 3. dönem sınavı

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi'nin (AÖL) üçüncü dönem sınavları pazar günü yapılan oturumların ardından tamamlandı. Adaylar şimdi sınavdan geçer not alıp almadıklarını merak ediyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL üçüncü dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.07.2018Eğitim
MEB AÖL sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak AÖL III. dönem kayıt işlemleri

MEB AÖL sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak? AÖL III. dönem kayıt işlemleri

AÖL sınavlarının üstünden bir aydan fazla zaman geçmesine rağmen sonuçların hala açıklanmaması öğrencileri meraklandırıyor. AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını soruşturan öğrenciler bir yandan da AÖL üçüncü dönem kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman başlayacağını araştırıyor. Peki, AÖL II. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL III. dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

1.05.2018Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Yeni kayıt dönemi ne zaman

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Yeni kayıt dönemi ne zaman?

AÖL sınavlarının üstünden günler geçmesine rağmen sonuçların açıklanmaması AÖL öğrencilerini meraklandırdı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın sonuçları ne zaman açıklayacağını merak eden öğrencilere bir yandan da 3. dönem kayıtlarının ne zaman yapılacağını sorguluyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL kayıt yenileme işlemleri ne zaman başlıyor?

27.04.2018Eğitim
AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler MEBde

AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler MEB'de

AÖL sınav sonuçları, 21 Nisan tarihinde telafi sınavının tamamlanmasının ardından öğrencilerin gündemindeki en önemli madde oldu. Türkiye'nin hemen her merkezinde gerçekleştirilen AÖL sınavı, sonuçları ile sorgulanmaya başlandı. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı AÖL sınav sonuçları bilgisini ne zaman öğrencilerle paylaşacak? İşte, AÖL 2. dönem sınav sonuçları hakkında merak edilen bazı detaylar

21.04.2018Gündem
AÖL sonuçları telafi sınavından sonra mı açıklanacak Açık Lise telafi sınavı ne zaman

AÖL sonuçları telafi sınavından sonra mı açıklanacak? Açık Lise telafi sınavı ne zaman?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınavı üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç araştırmaları hız kazandı. II. Dönem oturumlarında yaşanan sorun nedeniyle AÖL'de telafi sınavının yapılması kararlaştırıldı. Sonuçları bekleyen öğrencilerin ise kafasında başka bir soru var: AÖL sonuçları telafi sınavından sonra mı açıklanacak? Açık lise telafi sınavı, bu hafta sonu gerçekleşecek. Peki AÖL sonuçlarıyla ilgili yeni bir gelişme var mı?

19.04.2018Gündem
MEBin AÖL telafi sınavı için geri sayım başladı Sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak

MEB'in AÖL telafi sınavı için geri sayım başladı! Sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

AÖL telafi sınavı, vatandaşların araştırdığı sorular arasında yer almaya devam ediyor. AÖL sınav sonuçları bilgisi hakkında da araştırmalarını sürdüren öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapacağı açıklamaya kilitlendi. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, telafi sınavı ve sınav sonuçları hakkında adayların merak ettiği konunun detayları

17.04.2018Gündem
AÖL ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖF telafi sınavı ne zaman yapılacak

AÖL ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF telafi sınavı ne zaman yapılacak?

AÖL telafi sınavı, cevap kağıdının eksik basılması nedeniyle bazı derslerden sınava giremeyen vatandaşların araştırdığı konu olmaya devam ediyor. 31 Mart-1 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen sınavlarla birlikte AÖL sınav sonuçları için araştırmalarına başlayan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığı'nın konuyla ilgili yapacağı açıklamaları merak ediyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, telafi sınavı tarihi ve sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler

16.04.2018Eğitim
AÖL II. Dönem soruları ve cevapları yayımlandı mı Açık Lise sonuçları

AÖL II. Dönem soruları ve cevapları yayımlandı mı? Açık Lise sonuçları

Teknik arıza sebebiyle ertelenen AÖL II. Dönem oturumları 1 Nisan Pazar günü gerçekleşti. 3 oturum olarak yapılan AÖL (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) sınavının sonuçlarına dair öngörüde bulunmayan isteyen açık liseliler şimdi sınav soruları ve cevaplarını sorguluyor. Peki AÖL soruları ve cevapları yayımlandı mı?

3.04.2018Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Sorular ve cevapları hangi gün yayımlanır

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorular ve cevapları hangi gün yayımlanır?

AÖL sınav sonuçları, 31 Mart-1 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen sınavların ardından merakla araştırılmaya başlandı. Ülke çapında gerçekleştirilen sınavların ardından birçok öğrencinin sorguladığı AÖL sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği süreç içerisinde açıklanacak. Sorular ve cevapları ile birlikte sınava giren adayların ilk sorguladığı konular arasında yer alan AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, öğrencilerin merak ettiği konuyla ilgili detaylı bilgiler

1.04.2018Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak  AÖL soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? AÖL soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu, bu sınava giren birçok öğrencinin merak ettiği konu oldu. Eğitimlerini tamamlayabilme adına Milli Eğitim Bakanlığı'nın Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınavlarına giriş yapan öğrenciler, sınav sonuçları bilgisini sorgulamalarına başladı. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı sınav soruları ve sonuçları hakkında detaylı bilgiler

31.03.2018Eğitim
AÖL 9-10 Aralık sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL soru ve cevapları MEB tarafından yayımlandı

AÖL 9-10 Aralık sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL soru ve cevapları MEB tarafından yayımlandı

AÖL sınav sonuçları için son gelişmeleri araştıran vatandaşlar, MEB'in yapacağı açıklamalara kilitlendi. Lise öğrenimlerini açıktan sürdüren öğrenciler, AÖL sınav sonuçları için sorgulamalarına devam ediyor. Peki, yurt genelinde on binlerce kişinin merakla araştırdığı AÖL sınav sonuçları MEB tarafından ne zaman açıklanacak? İşte, tarih hakkında bazı detaylar ve çıkmış sorular-cevaplar listesi

26.12.2017Gündem
AÖL sınav sonuçları için beklenen tarih nedir

AÖL sınav sonuçları için beklenen tarih nedir?

Liseyi dışarıdan okumak zorunda kalan vatandaşların merakla araştırdığı AÖL sınav sonuçları için araştırmalar sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yurt genelinde düzenlediği sınavların ardından merakla araştırılan AÖL sınav sonucu için araştırmalarını sürdüren birçok kişi, kurumun internet sitesine kilitlendi. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

21.12.2017Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanır Tarih verildi mi

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Tarih verildi mi?

AÖL sınav sonuçları lise öğrenimlerini dışarıdan tamamlamaya çaba gösteren vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın gerçekleştirdiği sınavların ardından AÖL sınav sonuçları bilgisini sorgulayan öğrenciler, sınavdan kaç puan aldıklarını merak ediyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, tarih hakkında detaylı bilgiler

19.12.2017Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Sorular yayımlandı

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorular yayımlandı!

AÖL sınav sonuçları, 9-10 Aralık tarihinde sınava giren öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. Sorular ve cevapların 14 Aralık tarihinde yayımlanmasının ardından sonuçları araştıran vatandaşlar, sorgulamalarına devam ediyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman gerçekleşecek? İşte, on binlerce öğrencinin merakla araştırdığı konu hakkında bazı detaylar

14.12.2017Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları için öğrencilerin meraklı bekleyişi devam ediyor. Yeni dönem için kayıt yenileme işlemi yapan öğrenciler, ders seçme ekranına geçebilmek için ek sınav sonuçları açıklamasını bekleyecek. AÖL ek sınav sonuçları açıklamasının ardından ders seçme ekranı erişime açılacak. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

14.10.2017Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları için açıklama bekleyen vatandaşlar, 7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleşen sınavın ardından sonuçları merak etmeye başladı. AÖL ek sınav sonuçları için Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesini takip eden öğrenciler tarih detayını merak ediyor. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

10.10.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları 31 Temmuzda saat kaçta açıklanacak AÖL sonuç sayfası

AÖL sınav sonuçları 31 Temmuz'da saat kaçta açıklanacak? AÖL sonuç sayfası

'AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' soruları yerini 'saat kaçta açıklanacak?' sorularına bıraktı. Milli Eğitim Bakanlığı, resmi sayfası üzerinden yaptığı duyuruyla AÖL sınav sonuçlarının 31 Temmuz'da açıklanacağı bilgisini verdi. Saatin belirsiz olması nedeniyle öğrenciler, sık sık AÖL sonuç sayfasını ziyaret ediyor.

31.07.2017Eğitim
2017 AÖL sınav sonuçları MEB tarafından ne zaman açıklanacak AÖL 3. dönem sınav sonuçları tarihi

2017 AÖL sınav sonuçları MEB tarafından ne zaman açıklanacak? AÖL 3. dönem sınav sonuçları tarihi!

2017 AÖL sınav sonuçlarının MEB tarafından ne zaman açıklanacağı binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 1 ve 2 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen AÖL sınavlarının ardından, sınava katılım sağlayan adayların tek merak ettiği konu sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamayla birlikte sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belirlendi. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

30.07.2017Eğitim
AÖL sınav soruları yayınlandı mı AÖL sonuçları ne zaman yayımlanır

AÖL sınav soruları yayınlandı mı? AÖL sonuçları ne zaman yayımlanır?

AÖL sınav soruları, öğrenimlerini tamamlamak için sınava dahil olan öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yurt genelinde gerçekleştirilen sınavın ardından AÖL sınav soruları merak edilmeye başlandı. Peki, AÖL sınav soruları ne zaman yayımlanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

4.07.2017Eğitim
AÖL soruları ve cevapları yayınlandı mı Açık Lise sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL soruları ve cevapları yayınlandı mı? Açık Lise sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL soruları ve cevapları için araştırmalar başladı. Zorunlu veya isteğe bağlı eğitimine açıköğretimde devam eden öğrenciler, 1-2 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen AÖL 3. dönem sınavlarına girdi. Bütün oturumların tamamlanması ardından tüm öğrencileri gözü kulağı açık lise sınavında çıkan sorulara ve cevaplara çevrildi. Peki, AÖL soruları ve cevapları yayınlandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

3.07.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Sonuçlar o tarihte mi açıklanacak

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuçlar o tarihte mi açıklanacak?

AÖL sınav sonuçları konusunda Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapacağı açıklamayı merakla bekleyen açık lise öğrencileri, konuyla ilgili detayları araştırıyor. Belirli lokasyonlarda on binlerce kişinin katılım sağladığı AÖL sınav sonuçları, sınavın üzerinden bir ay geçmesinin ardından araştırma konusu oldu. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sınav sonuçları hakkında o tarih

19.04.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanır İşte, sınava dair bazı yorumlar

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, sınava dair bazı yorumlar

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu, hafta sonu tamamlanan sınavın ardından adayların gündem konusu oldu. Örgün eğitim şansı bulamayan adayların rağbet gösterdiği Açık Öğretim Lisesi sınavı, hafta sonu üç oturumda yapıldı. Adaylar, katılım gösterdikleri oturumların ardından AÖL sınav sonuçlarını araştırmaya başladı. Peki, Mili Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.03.2017Eğitim
AÖF sınav sonuçları açıklandı mı 2017 AÖF final sınavı

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? 2017 AÖF final sınavı

AÖF sınav sonuçları, 2017 yılının ilk ayında öğrencilerin en çok merak ettiği eğitim konuları arasında yer aldı. Örgün eğitim şansı bulunmayan birçok kişinin katılım gösterdiği AÖF sınav sonuçları için tarih, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan tarafından da müjdelenmişti. Rektör tarafından yapılan bu açıklama sonrası, AÖF sınav sonuçları daha sık aranmaya başlandı. İşte, sonuçlar hakkında merak edilen tüm detaylar

26.01.2017Gündem
2017 AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak Anadolu Üniversitesi Rektörü açıkladı

2017 AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi Rektörü açıkladı

AÖF final sınavı sonuçları için binlerce açıköğretim öğrencisinin gözü sonuç sorgulama ekranında yer alıyor. AÖF final sınavları geçtiğimiz günlerde açıköğretim öğrencileri için tamamlanmıştı. Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, sınavların tüm yurtta başarıyla tamamlandığını söyledi. Öğrenciler girdikleri AÖF final sınavlarının ardından meraklı gözlerle açıklanacak olan sonuçları bekliyorlar. Bir yandan da Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacak olan açıklamayı bekliyorlardı. Öğrencilere müjdeyi Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan verdi. Peki, 2017 AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi Rektörü açıkladı.

24.01.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL öğrenci girişi nasıl yapılır

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL öğrenci girişi nasıl yapılır?

AÖL sınavları 7 – 8 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. Hava şartları nedeniyle katılımın önceki yıllara göre daha az olduğu Açıköğretim Lisesi sınavlarının ardından, öğrenciler sonuçların açıklanacağı tarihi soruşturmaya başladı. Sonuçlar, AÖL öğrenci girişi yapıldıktan sonra görülebilecek. Peki, AÖL sınav sonuçlarının yer alacağı AÖL öğrenci girişi sistemi nasıl kullanılır? İşte, detaylar!

22.01.2017Eğitim
AÖL sınavı soruları ve cevapları yayınlandı mı AÖL 7-8 Ocak sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL sınavı soruları ve cevapları yayınlandı mı? AÖL 7-8 Ocak sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açıköğretim Lisesi sınavlarının yapılmasının ardından binlerce açıköğretim öğrencisi merakla, AÖL sınav soruları ve cevaplarının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ettiler. İstanbul'da yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle zor dakikalar geçiren öğrenciler, AÖL sınavlarına girebilmek için yoğun çaba göstermişlerdi. Bazı öğrenciler kar nedeniyle sınava yetişememiş ve sosyal medyadan tatil yapılmadığı için tepki yağdırmıştı. AÖL sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından öğrenciler şimdi hem sınav soruları ve cevaplarını, hem de sınavların ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.01.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları açıklandı mı

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı?

19-20 Mart tarihlerinde yapılan AÖF 2. dönem sonu sınavlarının sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Açık Öğretim Lisesi sınav sorularını cevaplarını sistemde erişime açtı. AÖL sınav sonuçları ise 28 Nisan tarihinde açıklanacak. İşte AÖL sınavları ile ilgili ayrıntılar..

20.04.2016Eğitim
AÖL sınav soruları açıklandı mı İşte AÖL sınav soruları

AÖL sınav soruları açıklandı mı? İşte AÖL sınav soruları

AÖL sınav soruları ve sonuçları bir çok öğrenciyi ilgilendirir. AÖL sınav soruları ve sonuçları liseyi açıktan okuyan öğrencilerin gerçekleştirdiği sorgulamalardır. AÖL sınav soruları ve sonuçları iligili detaylar

19.04.2016Gündem
AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açıköğretim Lisesi sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 19-20 Mart tarihinde yapılan AÖL 2. dönem sınavlarının soruları ve cevapları internet üzerinden yayınlandı. Öğrenciler AÖL sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. İşte ayrıntılar..

29.03.2016Eğitim
AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açık öğretim lisesi 2. dönem 19-20 Mart tarihlerinde yapılan sınavların soruları ve cevapları yayınlandı. Heyecanlı bekleyiş sürüyor. Peki AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte AÖL sınav soruları ve cevapları..

28.03.2016Eğitim
AÖL sonuçları 2016 ne zaman açıklanacak AÖL öğrenci girişi

AÖL sonuçları 2016 ne zaman açıklanacak? AÖL öğrenci girişi

2016 AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? 19 - 20 Mart tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından gerçekleştirilen, AÖL 2. dönem sınav sonuçları merakla bekleniyor. Sınav sonuçlarının 28 Nisan 2016 tarihinde internette yayınlanması bekleniyor. AÖL sınavı ve sonuçları ile ilgili detaylar haberimizde.

23.03.2016Eğitim
AÖL sınav sonuçları açıklandı mı

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı?

Açık öğretim Lisesi 2. dönem sonu sınavları 19-20 Mart tarihinde yapıldı. Öğrenciler heyecanla AÖL sınav sonuçlarını bekliyorlar. Peki AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar..

22.03.2016Eğitim
AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı Tıkla öğren

AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı? Tıkla öğren!

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav giriş yerleri açıklanıyor. AÖL öğrencileri için 2. dönem AÖL sınavının yaklaştığı şu günlerde öğrenciler AÖL sınav yerlerini merak ediyorlar. Peki; AÖL 2. dönem sonu sınavı ne zaman yapılacak? AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanacak? Merak edilen tüm detaylar haberimizde.

14.03.2016Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin merakla beklediği sınav sonuçları için bekleyiş devam ediyor. 25 Ocak' ta açıklanması beklenen sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Peki AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde.

27.01.2016Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL kayıt yenileme işlemleri ne zaman

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL kayıt yenileme işlemleri ne zaman?

2-3 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. dönem sınav sonuçlarının geçtiğimiz gün açıklanmasını bekleyen öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından duyuruyla hayal kırıklığına uğradı. Yapılan duyuruda sonuçların hafta içi açıklanacağı, işlemlerin hala devam ettiği bilgisi verildi.

26.01.2016Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2-3 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. Dönem sınavı sonuçları öğrenciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Sınav sonuçlarının açıklanmasına az bir zaman kaldı. AÖL 1. Dönem AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları nasıl sorgulanacak?

25.01.2016Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açıköğretim Lisesi sınavları 2-3 Ocak 2016 tarihinde yapılmıştı. Peki AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde...

12.01.2016Gündem