EKSTRA
MENÜ

Aöl Kayıtları Ne Zaman?

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 135 haberi bulunmuştur.

Aöl Kayıtları Ne Zaman? Haberleri

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman Açık Lise sınav tarihleri ve detaylar

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman? Açık Lise sınav tarihleri ve detaylar

AÖL sınav tarihleri, eylül ayının son günlerinde araştırılan konular arasında yer alıyor. Lise diploması almak için eğitim hayatına dışarıdan devam eden on binlerce vatandaş, açık öğretim lisesi 2021-2022 1. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağını araştırıyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman?

22.09.2021Gündem
AÖL 1. dönem sınavı ne zaman Açık Lise sınav takvimi ve detaylar

AÖL 1. dönem sınavı ne zaman? Açık Lise sınav takvimi ve detaylar

AÖL sınav tarihleri, eylül ayının son günlerinde araştırılan konular arasında yer alıyor. Lise diploması almak için eğitim hayatına dışarıdan devam eden on binlerce vatandaş, açık öğretim lisesi 2021-2022 1. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağını araştırıyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman?

21.09.2021Gündem
AÖL kayıt tarihleri: 2021 Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıt yenileme ne zaman Kayıt kılavuzu yayınlandı

AÖL kayıt tarihleri: 2021 Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıt yenileme ne zaman? Kayıt kılavuzu yayınlandı!

AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri Açık Öğretim Lisesi'nden yapılan açıklama ile belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı 2021 AÖL kayıt ve kayıt yenileme kılavuzunu internet sitesi üzerinden yayımlayarak kayıt sürecinin detaylarını paylaştı. Binlerce öğrencinin merakla beklediği AÖL 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ile sınav ücreti T.C. kimlik numarası ile anlaşmalı bankalara yatırılacak. Öğrencilik durumu silik, donuk veya aktif olan öğrenciler AÖL kayıt yenileme işlemini gerçekleştirecek. Peki, AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman? İşte, 2021 AÖL kayıt tarihleri ve kılavuz detayları.

4.09.2021Gündem
AÖL kayıtları ne zaman başlayacak 2021 2022 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt ve kayıt yenileme kılavuzu yayınlandı

AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? 2021 2022 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt ve kayıt yenileme kılavuzu yayınlandı!

AÖL kayıt tarihleri ile ilgili beklenen açıklama geldi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Açık Öğretim Lisesi'nin internet sitesinden yayınlanan duyuruda 2021 - 2022 eğitim öğretim yılı AÖL 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Açık lise kayıt kılavuzu bilgilerini baz alacak olan öğrenciler öncelikle T.C. kimlik numarası ile anlaşmalı bankalara sınav ücretini yatıracaklar. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne müracaat ederek ilk kayıt için gerekli evraklar listesi teslim edilecek. Peki, AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? İşte, 2021 2022 AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri.

31.08.2021Gündem
Açık Öğretim Lise (AÖL) kayıtları ne zaman başlıyor İşte AÖL yeni dönem kayıtlarında son gelişmeler

Açık Öğretim Lise (AÖL) kayıtları ne zaman başlıyor? İşte AÖL yeni dönem kayıtlarında son gelişmeler

AÖL lise kayıt işlemleri gündemde yer almaya devam ediyor. "AÖL kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak?" sorusunun yanıtı açık öğretim lisesi öğrencileri tarafından araştırılmaya başlandı. 2021-2022 eğitim dönemi için ilk kez kayıt yaptıracak öğrencilerin yanı sıra kayıt yenileme yaptırmak isteyen öğrenciler de sorgulamalarına hız verdi. Peki, AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

23.08.2021Gündem
AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman 2021 Açık Lise (AÖL) sınav takviminde son durum

AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman? 2021 Açık Lise (AÖL) sınav takviminde son durum

AÖL kayıt yenileme takvimi öğrenciler tarafından son gelişmeler ile takip ediliyor. Ek sınavların başlaması ve mezuniyet işlemlerinin tamamlanmasıyla gözler Açık Lise kayıt yenileme takvimine çevrildi. MEB tarafından yapılacak açıklamanın ardından 2021 AÖL kayıt yenileme işlemleri başlayacak. Açık lise öğrencileri AÖL yeni dönem kayıt yenileme takviminde yer alan başvuru ücretlerini bankalara yatıracaklar. Peki, AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman? İşte, 2021 Açık Lise (AÖL) sınav takvimi hakkında ayrıntılı bilgiler.

17.08.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek İşte  Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL sınav tarihleri ile kayıt yenileme takvimi açık lise öğrencileri tarafından takip ediliyor. Lise eğitimini açıktan sürdüren öğrenciler MEB takviminde yer alan bilgiler kapsamında sınavlara hazırlanacak ve kayıt sürecine yön verecek. Açık Öğretim Lisesi'nden yapılan açıklamaya göre, AÖL 3'üncü dönem sınavları temmuz ayında gerçekleşecek. 17 Mayıs'ta başlayan Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve ve kayıt yenileme işlemleri, 11 Haziran 2021 tarihi mesai bitimine kadar yapılacak. Peki, AÖL sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte, 2021 AÖL 3. dönem sınav tarihi ve kayıt yenileme işlemlerinin detayları.

11.06.2021Gündem
AÖL kayıtları ne zaman bitecek AÖL ders seçimi ve 2021 AÖL kayıt yenileme için son tarihi MEB duyurdu

AÖL kayıtları ne zaman bitecek? AÖL ders seçimi ve 2021 AÖL kayıt yenileme için son tarihi MEB duyurdu!

AÖL kayıtları için beklenen açıklama Milli Eğitim Bakanlığı'ndan geldi. Lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrencileri ilgilendiren Açık Öğretim Lisesi ilk (yeni) kayıt işlemleri 15 Mart tarihinde başladı. Örgün eğitimde halen liselere kayıtlı veya tasdiknameli olan öğrenciler kayıt yaptırmayacak. Açık Öğretim Lisesine ilk kayıt yaptıran öğrenciler, sınava girmek istediği her dönem için "sınav ücretini" ödeyecek. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? İşte, AÖL ders seçimi ve kayıt tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

17.03.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek 2021 İşte Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ücreti ve kayıt takvimi

AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek 2021? İşte Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ücreti ve kayıt takvimi

AÖL kayıt yenileme tarihi, öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrencileri ilgilendiren AÖL kayıt yenileme ücreti ve kayıt takvimi ile ilgili MEB'den açıklama geldi. 2020/1. Dönem kayıt yenileme ücretini yatıran öğrencilerin kayıtlarının sistem tarafından otomatik olarak yenileneceği bildirildi. Açık lise kayıtlarını yaparak ekranda ücret bilgisi görüntüleyen öğrenciler, ders seçim ücretlerini yatıracaklar. İşte, AÖL ders kayıt ücreti ve AÖL kayıtları ne zaman bitecek sorusunun yanıtı.

12.02.2021Gündem
AÖL kayıtları ne zaman MEBden Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ücreti ve ders seçimiyle ilgili açıklama

AÖL kayıtları ne zaman? MEB'den Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ücreti ve ders seçimiyle ilgili açıklama

Açık Öğretim Lisesi kayıtları, öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan AÖL kayıtları ile ilgili MEB'den yeni açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre, 2020/1. Dönem kayıt yenileme ücretini yatıran öğrencilerin kayıtlarının sistem tarafından otomatik olarak yenileneceği bildirildi. AÖL kayıtlarını gerçekleştiren öğrenciler, ders kredilerini seçmeli derslerle 35 krediye tamamlayacak. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? İşte, AÖL kayıt yenileme takvimi ve açık lise kayıtları ile ilgili yapılan açıklama.

5.02.2021Gündem
AÖL kayıtları ne zaman yapılacak Açık Öğretim Lisesi kayıt takvimi için MEBden açıklama

AÖL kayıtları ne zaman yapılacak? Açık Öğretim Lisesi kayıt takvimi için MEB'den açıklama

AÖL kayıt yenileme ve kayıt işlemleri öğrenciler tarafından takip ediliyor. Lise eğitimine açıktan devam eden binlerce öğrenci sınav tarihlerinin açıklanmasının ardından MEB'den gelecek açıklamaya odaklandı. Bakanlıktan yapılan yeni duyuruda, 2020/1. dönem AÖL kayıtlarının yeniden açılacağı bildirildi. Açıklamada, "tekrar ilk (yeni) kayıt ve kayıt yenileme işlemi için ücret yatırmalarına ve başka bir işlem tesis etmelerine gerek yoktur." ifadesi kullanıldı. İşte, Açık Öğretim Lisesi kayıt takvimi ile ilgili yapılan açıklama.

24.01.2021Gündem
AÖL kayıtları ne zaman başlayacak Sınav tarihleri belli olmuştu... Gözler Açık Öğretim Lisesi kayıt takviminde

AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? Sınav tarihleri belli olmuştu... Gözler Açık Öğretim Lisesi kayıt takviminde

AÖL kayıt ve kayıt yenileme takvimi, 1. dönem sınav tarihlerinin açıklanmasıyla gündeme geldi. Milli Eğitim Bakanlığı 2020-2021 eğitim öğretim yılı takvimini güncelleyerek sınav tarihlerini açıkladı. Lise eğitimine açıktan devam eden binlerce öğrenci kayıt tarihleri için MEB'den gelecek açıklamaya odaklandı. Bakanlık'tan daha önce yapılan açıklamada, Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihlerinin ilerleyen günlerde ilan edileceği duyurulmuştu. İşte, AÖL kayıtlarıyla ilgili bilgiler.

16.01.2021Eğitim
AÖL kayıtları ne zaman başlıyor 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihi belli oldu

AÖL kayıtları ne zaman başlıyor? 2020-2021 Açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihi belli oldu!

AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri Açık Öğretim Lisesi'nde eğitimlerine devam eden öğrenciler tarafından takip ediliyor. AÖL ilk dönem sınavlarının pandemi nedeniyle ertelenmesinin ardından, açık lise kayıt tarihlerine gözler çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı 2020 2021 eğitim öğretim dönemi iş takvimine göre, AÖL 2. dönem kayıtları 31 Ocak'ta sona erecek. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinden, öğrencilik durumu "silik", "donuk" veya "aktif" olanlar 3. Dönem kayıt yenileme işlemini yaptırmaları halinde katılabilecek. Peki, AÖL kayıtları ne zaman başlıyor? İşte, açık lise 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihleri.

18.12.2020Eğitim
AÖL kayıt takvimi: 2020 Açık Lise kayıtları ne zaman bitecek AÖL ders seçimi için öğrencilere uyarı

AÖL kayıt takvimi: 2020 Açık Lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL ders seçimi için öğrencilere uyarı!

AÖL son kayıt tarihi açık lise öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. MEB AÖL güz dönemi kayıt takvimine göre 31 Ağustos tarihinde başlayan AÖL kayıt işlemleri ve ders seçimi bu hafta içerisinde sona erecek. AÖL kayıtlarında son gün yaklaşırken, Açık Öğretim Lisesi'nden ders seçimi ve kayıt işlemleriyle ilgili son dakika uyarı geldi. Kayıt ücretlerini yatırmayan öğrencilerin AÖL kayıtlarının silineceği duyuruldu. AÖL ders seçimi http://aol.meb.gov.tr/ adresinden yapılacak. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? İşte, AÖL kayıt takvimi ve konuyla ilgili ayrıntılar..

8.10.2020Eğitim
AÖL kayıtları ne zaman bitecek 2020 Açık lise ders seçimi ve MEB ders kayıt ekranı

AÖL kayıtları ne zaman bitecek? 2020 Açık lise ders seçimi ve MEB ders kayıt ekranı!

AÖL kayıtları, Açık Öğretim Lisesi ders seçimi devam ederken gündemde yer almayı sürdürüyor. 2020 2021 eğitim öğretim dönemi AÖL ders seçimini yaptıracak olan öğrencilerin ilk olarak yeni kayıt işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 11 Eylül tarihinde başlayan açık lise ders seçim ve sınav yeri değiştirme işlemleri http://aol.meb.gov.tr/ adresinden yapacak. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? İşte, açık lise ders seçimi ve kayıt ekranıyla ilgili ayrıntılar.

15.09.2020Eğitim
AÖL ders seçimi ne zaman bitecek İşte açık lise yeni dönem kayıtları hakkında ayrıntılar

AÖL ders seçimi ne zaman bitecek? İşte açık lise yeni dönem kayıtları hakkında ayrıntılar

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı faaliyet gösteren Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemi tüm hızıyla devam ederken, bir yandan da ders seçimi hakkında araştırmalar hız kazandı. Açık lise öğrencileri, ders seçimlerinin ne zaman biteceği ve 1. dönem kayıtları için son tarihi merak ediyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? Açık lise ders seçimi ne zaman bitecek?

13.09.2020Gündem
Açık lise kayıt yenileme ne zaman AÖL yeni dönem kayıt takvimi

Açık lise kayıt yenileme ne zaman? AÖL yeni dönem kayıt takvimi!

Açık lise kayıt yenileme tarihi öğrenciler tarafından merak konusu oldu. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem yeni kayıt işlemleri başladı. Söz konusu kurumda eğitim almak için kayıt işlemi yaptıracak öğrenciler, AÖL kayıtlarının ayrıntılarını sorguluyor. Peki, Açık lise kayıt yenileme ne zaman? İşte, konuya dair ayrıntılar...

2.09.2020Gündem
AÖL kayıt yenileme tarihi:  AÖL kayıtları ne zaman başlayacak, son gün ne zaman

AÖL kayıt yenileme tarihi: AÖL kayıtları ne zaman başlayacak, son gün ne zaman?

AÖL kayıt yenileme tarihi, lise eğitimine açıktan devam eden öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. MEB tarafından yayınlanan AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihine göre, süreç 24 Ağustos tarihinde başladı. Kayıt işlemleriyle beraber öğrenciler kayıt yenileyerek ders seçimlerini tamamlayacak. Peki, 2020 2021 AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? İşte, AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri.

1.09.2020Eğitim
AÖL kayıtları ne zaman başlayacak 2020 2021 AÖL yeni kayıt takvimi

AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? 2020 2021 AÖL yeni kayıt takvimi

2020 AÖL kayıtları ne zaman? Açık Öğretim Lisesi kayıt ve kayıt yenileme takvimi yeni eğitim öğretim dönemine kısa süre kala AÖL'lü öğrencilerin gündemine geldi. 2020 2021 açık lise kayıt tarihleri MEB tarafından açıklandı. AÖL yeni dönem kayıtları belirlenen tarihlerde gerçekleşecek. Kayıt yenileyecek olan öğrenciler T.C. Kimlik Numarasıyla beraber sınav ücretini kamu bankaları ya da internet sitesi üzerinden yatıracaklar. İşte, 2020 2021 AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihi.

29.08.2020Eğitim
AÖL kayıt yenileme tarihi:  AÖL kayıtları ne zaman başlayacak

AÖL kayıt yenileme tarihi: AÖL kayıtları ne zaman başlayacak?

AÖL kayıt yenileme tarihi, lise eğitimine açıktan devam eden öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. MEB tarafından yayınlanan AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihine göre, süreç 24 Ağustos tarihinde başlayacak. Kayıt işlemleriyle beraber öğrenciler kayıt yenileyerek ders seçimlerini tamamlayacak. Peki, 2020 2021 AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? İşte, AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri.

22.08.2020Eğitim
AÖL kayıt takvimi 2020: AÖL (Açık Lise) kayıt yenileme ne zaman yapılacak

AÖL kayıt takvimi 2020: AÖL (Açık Lise) kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

AÖL kayıt yenileme ve 2020 2021 kayıt tarihleri yeni eğitim öğretim dönemine kısa süre kala gündeme geldi. Açık lise kayıtları Milli Eğitim Bakanlığı iş takviminde belli oldu. AÖL yeni dönem kayıtları açık öğretim lisesi müdürlüğü tarafından belirlenen başvuru tarihlerinde yapılacak. Öğrenciler kayıt işlemiyle, kamu bankaları üzerinden ya da internet üzerinden T.C kimlik numaralarını girerek kayıt ücreti yatırma işlemini gerçekleştirecek. Kayıt ücretinin ardından ders seçimi tamamlanacak. Peki, 2020 AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman?

17.08.2020Eğitim
AÖL kayıtları için son günler Açık lise ders seçimi ne zaman bitecek

AÖL kayıtları için son günler! Açık lise ders seçimi ne zaman bitecek?

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı faaliyet gösteren Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt yenileme ve ilk işlemi için artık son günler. Açık lise öğrencileri, ders seçimlerinin ne zaman biteceği ve 2. dönem sınavlarının tarihi merak ediyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? Açık lise ders seçimi ne zaman bitecek?

28.01.2020Gündem
AÖL kayıtları ne zaman bitecek İşte 2020 Açık Lise kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri

AÖL kayıtları ne zaman bitecek? İşte 2020 Açık Lise kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) 2. dönem kayıtlarına yönelik araştırmalar, öğrencilerin araştırmalarında yer almaya devam ediyor. Özellikle şubat ayına günler kala AÖL 2019-2020 sezonu 2. dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri henüz resmi işlemleri başlamayan vatandaşlar tarafından sıklıkla sorgulanmaya başlandı. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek? İşte, 2020 Açık Lise kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri.

27.01.2020Gündem
AÖL kayıt yenileme işlemleri için son gün ne zaman AÖL 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt yenileme işlemleri için son gün ne zaman? AÖL 2. dönem kayıt ve kayıt yenileme tarihleri

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) eğitim gören yüz binlerce öğrenciyi ilgilendiren, 2019-2020 dönemi 2. dönem kayıtlarına yönelik tarih araştırmaları hız kazandı. Açık lise öğrencileri yakın zaman önce başlayan kayıt sürecinin ne zaman tamamlanacağını merak ediyor. Peki, AÖL kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek? AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

11.01.2020Gündem
AÖL 2. dönem kayıtları ve kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak

AÖL 2. dönem kayıtları ve kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak?

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci ve bu kuruma ilk kez kayıt yaptıracak kişileri yakından ilgilendiren 2019-2020 2. dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri yakında başlayacak. Peki, Peki, AÖL 2. dönem kayıtları ve kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak?

5.01.2020Gündem
Açık lise sınav tarihleri ne zaman AÖL kayıtları ne zaman bitecek

Açık lise sınav tarihleri ne zaman? AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) 2019-2020 dönemi için ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri tüm hızıyla devam ederken, gerekli işlemleri yapıp kayıtlarını tamamlayan açık lise öğrencileri, yeni dönemde yapılacak sınavların tarihini merak ediyor. Peki, açık lise sınavları ne zaman? AÖL sınavları hangi tarihte?

23.09.2019Gündem
Açık Lise kayıtlarında sona yaklaşıldı AÖL kayıtları ne zaman bitecek

Açık Lise kayıtlarında sona yaklaşıldı! AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) kayıt ve ders seçme işlemleri devam ederken, kayıt tarihlerinin biteceği tarih de merak konusu oldu. "AÖL kayıtları ne zaman bitecek?" sorusunun yanıtını arayanlar, son kayıt tarihini internet üzerinden araştırıyor. Peki, AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitiyor? AÖL ders seçimi nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında detaylar.

21.09.2019Gündem
AÖL ders seçme işlemi nasıl yapılır Açık lise kayıtları ne zaman bitecek

AÖL ders seçme işlemi nasıl yapılır? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) ders seçme işlemi başlatıldı. Lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrenciler, ders seçme işlemleriyle ilgili detayları araştırıyor. Açık lise öğrencileri, belirenen ücreti bankaya yatırarak ders seçim işlemini yapabilecek. Ders seçimi sürerken AÖL kayıtlarının biteceği tarih de bir diğer merak konusu oldu. Peki, AÖL ders seçme işlemi nasıl yapılır? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

18.09.2019Gündem
2019-2020 AÖL kayıtları ne zaman bitecek Açık lise kayıt yenileme ve ilk kayıt süreci devam ediyor

2019-2020 AÖL kayıtları ne zaman bitecek? Açık lise kayıt yenileme ve ilk kayıt süreci devam ediyor

MEB açık lisede eğitim hayatını sürdüren on binlerce öğrenci yeni dönemde eğitimlerine devam etmek adına kayıt yenileme işlemlerine başladı. Öte yandan ilk kez açık lisede eğitim alacak vatandaşlar için de ilk kayıt süreci işlemeye devam ediyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

27.08.2019Gündem
Açık lise kayıtları ne zaman bitecek AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme takvimi

Açık lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme takvimi

Açık Öğretim Lisesi'nin (AÖL) 2019-2020 eğitim-öğretim yılı 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 21 Ağustos'ta başladı. Söz konusu kurumda açık lise eğitimi almak ya da mevcut eğitimlerine devam etmek isteyen çok sayıda öğrenci, AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman biteceğini merak ediyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

24.08.2019Gündem
AÖL kayıtları ne zaman Açık lise kayıt tarihleri

AÖL kayıtları ne zaman? Açık lise kayıt tarihleri

Yeni eğitim-öğretim döneminin yaklaşmasıyla birlikte gündeme gelen konulardan biri de AÖL (Açıköğretim Lisesi) kayıt tarihleri oldu. Hem yeni kayıt yaptıracak hem de kayıtlarını yenileyecek olan öğrenciler, AÖL kayıtları için internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman? İşte, açık lise kayıt tarihleri

13.08.2019Gündem
Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman başlıyor 2019-2020 AÖL yeni dönem kayıt tarihleri

Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman başlıyor? 2019-2020 AÖL yeni dönem kayıt tarihleri

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kapsamında eğitim veren Açık Öğretim Lisesi (AÖL) yeni eğitim öğretim dönemi kayıtlarıyla ilgili bekleyiş sürüyor. Okulların açılacağı tarih yaklaşırken, AÖL'e kayıt yaptıracak yada kayıt yenileyecek olan öğrenciler, 2019-2020 kayıt tarihleri ile ilgili bilgileri öğrenmek adına araştırmalarını hızlandırdı. Peki, Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman başlıyor? İşte, o konu hakkında bilgiler.

8.08.2019Gündem
Açıköğretim Lisesi (AÖL) kayıtları ne zaman başlıyor

Açıköğretim Lisesi (AÖL) kayıtları ne zaman başlıyor?

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) 2018-2019 ek sınav kayıtları devam ederken, lise eğitimini açıktan tamamlayanlar, yeni eğitim öğretim dönemine kısa süre kala, 2019 AÖL kayıtları ile ilgili araştırmalarına başladı. AÖL'e ilk kez kayıt yaptıracaklar ya da kayıtlarını yenileyecekler, konuya dair detayları internetten araştırıyor. Peki, Açıköğretim Lisesi kayıtları ne zaman başlıyor? İşte, o konuya dair bilgiler.

31.07.2019Gündem
Açık lise kayıtları ne zaman AÖL 2019-2020 1. dönem kayıt tarihi belli oldu

Açık lise kayıtları ne zaman? AÖL 2019-2020 1. dönem kayıt tarihi belli oldu

Geçtiğimiz haftalarda tamamlanan 2018-2019 AÖL 3. dönem sınavlarının ardından binlerce açık lise öğrencisinin gözü bu kez, AÖL yeni dönem kayıt işlemlerine çevrildi. Bu hususta bilgi almak isteyen öğrenciler, MEB tarafından yapılan resmi açıklamaları araştırıyor. Peki, Açık lise kayıtları ne zaman? AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman?

16.07.2019Gündem
Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıtları ne zaman bitiyor AÖLde kayıt nasıl yenilenir

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıtları ne zaman bitiyor? AÖL'de kayıt nasıl yenilenir?

Açık Öğretim Lisesi'nde eğitim gören binlerce öğrenci, kayıt yenileme süreci hakkında araştırmalarına başladı. AÖL'de kayıt yenileme sürecinin ne zaman biteceğini merak eden binlerce kişi, internet üzerinden detayları araştırmaya başladı. Peki, AÖL kayıt yenileme süreci ne zaman bitiyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.05.2019Gündem
Açık Öğretim Lisesi sonuçları için tarih belli oldu mu AÖL 2. dönem sonuçları ne zaman açıklanacak

Açık Öğretim Lisesi sonuçları için tarih belli oldu mu? AÖL 2. dönem sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ortaöğretim yani lise eğitimini açıktan sürdüren pek çok kişi, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavlarının sonuç tarihine ilişkin bilgi almak istiyor. Öte yandan AÖL 3. dönem kayıt tarihleri de sorgulanıyor. Peki, AÖL 2. dönem sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.04.2019Gündem
Açık lise kayıt işlemleri devam ediyor | AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek

Açık lise kayıt işlemleri devam ediyor | AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek?

AÖL ya da bir diğer ifadeyle açık öğretim lisesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. dönem kayıt yenileme iş ve işlemlerinin detayları, eğitim hayatına açıktan devam eden öğrencilerin araştırdığı konu olarak dikkat çekiyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

28.01.2019Gündem
AÖL 2. Dönem kayıt yenileme ne zaman yapılacak Açık lise kayıt işlemleri

AÖL 2. Dönem kayıt yenileme ne zaman yapılacak? Açık lise kayıt işlemleri

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) eğitim gören yüz binlerce öğrenci, 2. dönem kayıt yenileme ve yeni kayıt işlemleri hakkındaki araştırmalarına hız verdi. Konuya dair net bilgi almak isteyen açık lise öğrencileri, bu hususta MEB'in resmi internet sitelerini sorguluyor. Peki, açık lise kayıt yenileme ne zaman? AÖL kayıtları ne zaman başlayacak?

8.01.2019Gündem
AÖL kayıt işlemi için süreç devam ediyor Ek sınav süreci başladı

AÖL kayıt işlemi için süreç devam ediyor! Ek sınav süreci başladı!

Liseyi açıktan okumayı tercih eden vatandaşların araştırdığı AÖL kayıt süreci belli oldu. Bu ayın 21'ne kadar devam edecek olan AÖL kayıt işlemleri, mazerete bağlı olarak 22-28 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Peki, AÖL kayıt süreci nasıl gerçekleşecek? İşte, ek sınav süreci ve detaylı bilgiler

11.09.2018Gündem
AÖL kayıtları ne zaman başlayacak Açık lise kayıt yenileme

AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? Açık lise kayıt yenileme

Eğitim hayatına açık lisede devam eden on binlerce öğrenci, MEB AÖL kayıt yenileme işlemi hakkında bilgi almak adına araştırmalarını yoğunlaştırdı. AÖL yeni dönem için kayıt yenileme tarihleri konusunda bilgi almak isteyen öğrenciler, Ağustos ayının gelmesiyle birlikte aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, AÖL kayıtları ne zaman başlayacak? Açık lise kayıt yenileme ne zaman?

10.08.2018Gündem
AÖL kayıt yenileme 2021 ne zaman bitecek Açık Öğretim Lisesi kayıt ücreti ve kayıt yenileme kılavuzu

AÖL kayıt yenileme 2021 ne zaman bitecek? Açık Öğretim Lisesi kayıt ücreti ve kayıt yenileme kılavuzu

AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2021-2022 eğitim dönemi Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt ve kayıt yenileme başvuruları başlatıldı. 1. dönem açık lise kayıtları belirtilen tarihte il ve ilçelerde bulunan halk eğitimi merkezlerinde yapılacak. Açık Öğretim Lisesi'ne ilk kayıt yaptıracak olan öğrencilerin T.C. kimlik numarası ile anlaşmalı bankalara sınav ücretini yatırmaları gerekecek. Peki, AÖL kayıt yenileme 2021 ne zaman bitecek ve kayıt ücreti ne kadar? İşte, Açık Öğretim Lisesi kayıt kılavuzu ve konuyla ilgili ayrıntılar.

20.09.2021Gündem
AÖL kayıtlarında son tarih nedir Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman bitiyor İşte belirlenen tarihler

AÖL kayıtlarında son tarih nedir? Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman bitiyor? İşte belirlenen tarihler

Açık Öğretim Lisesi kayıt ve kayıt yenileme tarihleri için geri sayım devam ediyor. AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman sona ereceğini merak eden adaylar, bu kapsamda MEB başta olmak üzere yapılan resmi açıklamalara odaklandı. Peki, Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman bitiyor?

17.09.2021Gündem
Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman bitiyor İşte AÖL kayıt yenilemede son tarih

Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman bitiyor? İşte AÖL kayıt yenilemede son tarih

Açık Öğretim Lisesi kayıt ve kayıt yenileme tarihleri için geri sayım devam ediyor. AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman sona ereceğini merak eden adaylar, bu kapsamda MEB başta olmak üzere yapılan resmi açıklamalara odaklandı. Peki, Açık Öğretim Lisesi kayıtları ne zaman bitiyor?

15.09.2021Gündem
AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman bitecek 2021 2022 AÖL kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman bitecek? 2021 2022 AÖL kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt ve kayıt yenileme tarihleri öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamayla beraber açık lise kayıtları 6 Eylül tarihinde başladı. AÖL 2021 - 2022 eğitim öğretim yılı 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri, il ve ilçelerde bulunan halk eğitimi merkezlerinde gerçekleştirilecek. AÖL kayıtı sınav ücreti ise belirlenen bankalara yatırılacak. Peki, AÖL kayıt ve kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte, 2021 2022 AÖL kayıt yenileme tarihleri.

11.09.2021Gündem
Açık Öğretim lise kayıtları ne zaman İşte AÖL yeni dönem kayıtlarında son gelişmeler

Açık Öğretim lise kayıtları ne zaman? İşte AÖL yeni dönem kayıtlarında son gelişmeler

2021-2022 eğitim-öğretim dönemi için kısa bir süre kalması nedeniyle Açık Öğretim Lisesi (AÖL) öğrencileri kayıt telaşı sardı. Öğrenciler, sınavlara girebilmek için Kayıt Yenileyerek ders seçimi işlemlerini tamamlayacaklar. Peki, 2021 AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak?

6.09.2021Gündem
2021-2022 Açık Lise kayıtları ne zaman başlıyor İşte AÖL kayıtlarında son durum

2021-2022 Açık Lise kayıtları ne zaman başlıyor? İşte AÖL kayıtlarında son durum

2021-2022 Açık Lise kayıtları, dışarıdan lise diploması almak isteyen öğrencilerin gündeminde yer alıyor. AÖL'ün kayıt yenileme işlemi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından erişime açılacak. Gözler şimdi iş takviminde yayımlanan tarihlerde. Peki, AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

30.08.2021Gündem
AÖL yeni dönem kayıtları ve kayıt yenileme ne zaman İşte Açık Lise sınav takvimi

AÖL yeni dönem kayıtları ve kayıt yenileme ne zaman? İşte Açık Lise sınav takvimi

AÖL yeni dönem kayıt yenileme işlemi için yüz binlerce öğrencinin heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Ağustos ayının sonlarına yaklaşılması nedeniyle aramalarını yoğunlaştıran Açık Lise öğrencileri, AÖL 2021-2022 yılı kayıtları için tarih bilgisini öğrenmek istiyor. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman?

14.08.2021Gündem
AÖL ek sınav ne zaman yapılacak 2021 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav ve kayıt yenileme tarihi detayları

AÖL ek sınav ne zaman yapılacak? 2021 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav ve kayıt yenileme tarihi detayları

AÖL ek sınavı ne zaman sorusu, gündemde yer almayı sürdürüyor. Açık Öğretim Lisesi'nde eğitimlerine devam eden öğrenciler için gerçekleşen kayıtların ardından gözler AÖL ek sınav tarihine çevrildi. Daha önceki sınavlar gibi AÖL ek sınavları da çevrimiçi ortamda yani online olarak yapılacak .Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden öğrenciler AÖL ek sınav kayıt yenileme işlemlerini yapabilecekler. Peki, AÖL ek sınav ne zaman yapılacak? İşte, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav ve kayıt yenileme tarihi detayları

13.08.2021Gündem
AÖL mazeretli kayıt yenileme tarihi: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL mazeretli kayıt yenileme tarihi: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL (Açık Öğretim Lisesi) sınav ve kayıt yenileme tarihleri MEB tarafından yayınlanmıştı. Söz konusu sınava katılacak olan öğrenciler AÖL 3. dönem sınavlarına takvim bilgisine göre hazırlanacak. 17 Mayıs tarihinde başlayan Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 11 Haziran'da sona ererken, mazeretli kayıtlar ise ilerleyen günlerde sona erecek. AÖL kayıtlarında son fırsatı değerlendirecek olanların AÖL kayıt yenileme işlemini belirlenen tarihe kadar yapması önem arz edecek. Peki, 2021 AÖL 3. dönem sınavları ne zaman ve açık lise kayıtları ne zaman bitecek? İşte, ayrıntılar.

14.06.2021Gündem
Açık lise kayıtları ne zaman bitecek AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte en son gelişmeler

Açık lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte en son gelişmeler

MEB AÖL'de sınav tarihlerinin açıklanmasının ardından, sınavların da çevrimiçi yani online olacağı belli olmuştu. Bunun yanı sıra yakın zaman önce başlayan kayıt işlemleri için de Bakanlık'tan önemli bir açıklama geldi. Açık Lise kayıt işlemleri için tarih bilgileri, söz konusu kurumda eğitim almak isteyen adaylar için paylaşıldı. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

13.05.2021Gündem