EKSTRA
MENÜ

Aöl 2. Dönem Sınavları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 219 haberi bulunmuştur.

Aöl 2. Dönem Sınavları Haberleri

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman Açık lise sınav tarihi araştırılıyor

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınav tarihi araştırılıyor

AÖL sınav tarihleri gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Açık öğretim kurumları 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1. Dönem sınavlar için online sınavları 1 Mart'ta sona erdi. Şimdi ise 2. Dönem sınavları gündem oldu. Peki, AÖL 2. Dönem sınavları ne zaman?

2.03.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman AÖL 2019 2020 3. dönem sınavları için MEB açıklaması

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? AÖL 2019 2020 3. dönem sınavları için MEB açıklaması

AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi, açıköğretim lisesinde kaydı olan binlerce öğrencinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Koronavirüs (covid-19) salgını sebebiyle ertelenen 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı AÖL 2. dönem sınavları geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Söz konusu sınavın ardından gözler AÖL 3. dönem sınavına çevrilirken, MEB'ten konuyla ilgili açıklama geldi. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte, ayrıntılar.

1.08.2020Eğitim
AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Açık lise sınav sonuçları için geri sayım

AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise sınav sonuçları için geri sayım!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenen AÖL 2. dönem sınavları tamamlandı. AÖL oturumlarına katılım sağlayan binlerce öğrenci açık lise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. AÖL sınav sonuçları, MEB'in değerlendirme işlemlerinin ardından erişime açılacak. Peki, AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

26.07.2020Gündem
AÖL 2020 sınav soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı Gözler AÖL sorularında

AÖL 2020 sınav soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? Gözler AÖL sorularında

AÖL soruları ve cevapları ile ilgili araştırmalar hızlandı. Corona virüs salgını nedeniyle Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınavları ileri bir tarihe ertelenmişti. 2020 AÖL 2.dönem sınavları bu hafta sonu, üç oturumda yapılıyor. AÖL’den alacakları notları tahmin etmek isteyen öğrenciler, şimdiden açık lise sınav sorularının-cevap anahtarının yayımlanacağı tarihi araştırıyor. Peki, AÖL soruları ve cevapları ne zaman yayımlanır? AÖL ders geçme notu kaç?

26.07.2020Gündem

Açık öğretim lise sınavları ne zaman? MEB 2. dönem AÖL sınav takvimi

Lise eğitimlerine açıktan, Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) devam eden çok sayıda öğrenci, AÖL 2. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladı. Temmuz ayının son günleri ile birlikte sınavların yapılacağı tarihleri merak eden AÖL öğrencileri aramalarına hız verdi. Peki, açık öğretim lise sınavları ne zaman?

20.07.2020Gündem
Açık Lise sınav yerleri açıklandı mı 2020 AÖL sınav giriş yeri sorgulama

Açık Lise sınav yerleri açıklandı mı? 2020 AÖL sınav giriş yeri sorgulama

Açık Lise sınav yerleri ne zaman açıklanacak? Binlerce öğrencinin katılımı ile AÖL 2. dönem sınavları 25 Temmuz ve 26 Temmuz tarihlerinde yapılacak. Söz konusu sınava günler kala AÖL sınav yerleri gündeme geldi. 2019-2020 eğitim yılı AÖL 2. dönem sınavları üç oturum halinde tamamlanacak. Adaylar sınav belgeleri ile AÖL sınavlarına katılım sağlayacak. Gözler şimdi AÖL sınav giriş yerlerinde. İşte, ayrıntılar.

17.07.2020Eğitim
Açık lise kayıtları ne zaman başlıyor AÖL 3. dönem kayıtları bekleniyor

Açık lise kayıtları ne zaman başlıyor? AÖL 3. dönem kayıtları bekleniyor!

2019-2020 eğitim yılı AÖL 2. dönem sınavları üç oturum halinde, 25 Temmuz ve 26 Temmuz tarihlerinde yapılacak. Bu gelişmenin ardından şimdi de yeni dönem kayıtları merak konusu oldu. İlk kez AÖL'e kayıt olacak adayların yanı sıra kayıt yenileme yapacaklar da 3. dönem kayıt tarihlerini sorguluyor. Peki, açık lise kayıtları ne zaman başlıyor?

17.07.2020Gündem
Açık Öğretim Lise sınavı ne zaman AÖL 2. dönem sınav programı

Açık Öğretim Lise sınavı ne zaman? AÖL 2. dönem sınav programı

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) programlarında eğitim hayatına devam eden yüz binlerce öğrenci, geçtiğimiz haftalarda yapılması planlanan ancak koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen AÖL sınavlarına odaklandı. Temmuz ayının sonuna yaklaşılmasıyla araştırmalarına hız veren AÖL öğrencileri, MEB'in açıkladığı sınav takvimini sorguluyor. Peki, Açık Öğretim Lise sınavı ne zaman? AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

17.07.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman 2020 Açık lise 2. dönem sınav tarihleri

AÖL sınavları ne zaman? 2020 Açık lise 2. dönem sınav tarihleri

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) sınav tarihleri gündemde yer almaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleşen AÖL 2. dönem sınavları, corona virüsü nedeniyle ertelenmişti. Temmuz ayının gelmesiyle, lise eğitimlerini açıktan tamamlayan öğrenciler AÖL 2020 sınav tarihlerine odaklandı. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte, MEB 2020 AÖL sınav tarihleriyle ilgili ayrıntılar.

11.07.2020Eğitim
Açık lise sınavları ne zaman MEB 2020 AÖL sınav tarihleri

Açık lise sınavları ne zaman? MEB 2020 AÖL sınav tarihleri

Açık lisede eğitim hayatını sürdüren yüz binlerce kişi, nisan ayında yapılması planlanan ancak ertelenen AÖL 2. dönem sınavları için bekleyişini sürdürüyor. 2. dönem sınavlarının ne zaman başlayacağını merak eden AÖL öğrencileri, MEB'in açıklamalarına odaklandı. Peki, açık lise sınavları ne zaman? AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

4.07.2020Gündem
Açık lise sınavı ne zaman MEB AÖL 2. dönem takvimi

Açık lise sınavı ne zaman? MEB AÖL 2. dönem takvimi

2019-2020 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınav tarihleri merak konusu oldu. Temmuz ayı ile birlikte araştırmalarına hız veren açık lise öğrencileri, çalışmalarına devam ederken bir yandan da AÖL sınav programı hakkında bilgi almak istiyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

1.07.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman yapılacak MEB açık lise sınav tarihleri belli oldu

AÖL sınavları ne zaman yapılacak? MEB açık lise sınav tarihleri belli oldu!

Lise eğitimini MEB'in açık lisesinde alan binlerce öğrenci, normal şartlarda nisan ayında yapılması planlanan AÖL 2. dönem sınavlarının yeni tarihini sorguluyor. AÖL sınavları için tarih araştırması yapan öğrenciler için haber MEB'den gelmişti. Bakanlık 2. dönem sınav tarihlerini açıklamıştı. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

29.06.2020Gündem
AÖL sınavı ne zaman MEB açık lise sınav tarihleri

AÖL sınavı ne zaman? MEB açık lise sınav tarihleri

AÖL 2. Dönem sınavları için artık sayılı günler kaldı. Sınavlar için çalışmalarını sürdüren öğrenciler, AÖL 2. Dönem sınavlarının hangi tarihte yapılacağını merak ediyor ve sınavlara kaç gün kaldığını sorguluyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman?

25.06.2020Gündem
Açık lise sınav tarihi ne zaman İşte MEB AÖL sınav takvimi

Açık lise sınav tarihi ne zaman? İşte MEB AÖL sınav takvimi

2019-2020 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavları için geri sayım sürüyor. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınavları ne zaman?

23.06.2020Gündem
Açık lise 2. dönem sınavları ne zaman AÖL sınavı ne zaman

Açık lise 2. dönem sınavları ne zaman? AÖL sınavı ne zaman?

Lise eğitimine açıktan devam eden öğrenciler, Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavları için geri sayıma başladı. Ertelenen AÖL sınav takviminin geçtiğimiz günlerde belli olmasının ardından, gözler sınav tarihleri ve sınav giriş belgelerine çevrildi. Peki, AÖL sınavı ne zaman? Açık lise 2. dönem sınavları ne zaman?

19.06.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınav takvimi  | Açık lise sınavları ne zaman yapılacak

AÖL 2. dönem sınav takvimi | Açık lise sınavları ne zaman yapılacak?

Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) 2. dönem sınavları için geri sayım başladı. Lise eğitimine açıktan devam eden öğrenciler, söz konusu sınavlara dair tarih ve saat bilgisini araştırıyor. Peki, Açık lise sınavları ne zaman yapılacak? İşte, AÖL 2. dönem sınav takvimi...

17.06.2020Gündem
Açık lise sınavları ne zaman AÖL 2. dönem sınav tarihleri

Açık lise sınavları ne zaman? AÖL 2. dönem sınav tarihleri

2019-2020 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavları için geri sayım sürüyor. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, açık lise sınavları ne zaman? MEB AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

8.06.2020Gündem
Açık lise sınavları ne zaman MEB AÖL 2. dönem sınavları ne zaman

Açık lise sınavları ne zaman? MEB AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

2019-2020 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavları için geri sayım sürüyor. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, açık lise sınavları ne zaman? MEB AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

6.06.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman Açık öğretim lise sınavı ne zaman

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? Açık öğretim lise sınavı ne zaman?

AÖL 2. dönem sınavlarının ertelenen yeni tarihi belli oldu. Normal şartlarda her yıl mart ayında yapılan sınavlar bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle zamanında yapılamadı. Yüz binlerce açık lise öğrencisinin gözü şimdi MEB'in belirlediği sınav tarihinde. Peki, Açık öğretim lise sınavı ne zaman? AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

4.06.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavı ne zaman Açık lise sınavları ne zaman olacak

AÖL 2. dönem sınavı ne zaman? Açık lise sınavları ne zaman olacak?

2019-2020 eğitim öğretim yılı AÖL 2. dönem sınavları için geri sayım devam ediyor. Mart ayında yapılması planlanan sınavların tarihi ertlenmişti. AÖL öğrencileri şimdi sınavların yapılacağı tarihlere odaklanmış durumda. MEB'ten konuya dair yapılan açıklamaları sorgulayan açık lise öğrencisi binlerce kişi, son günlerde araştırmalarına hız verdi. Peki, açık lise sınavları ne zaman olacak? AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

21.05.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ertelendi mi AÖL sınavları ne zaman

AÖL 2. dönem sınavları ertelendi mi? AÖL sınavları ne zaman?

Her yıl aralık, mart ve temmuz aylarında 3 dönem halinde yapılan AÖL sınavların Mart ayındaki ikinci dönem sınavları yine ertelendi. Önce eylül ayına sonra da temmuz ayına çekilen 2. dönem sınavlarının yeniden ertelendiği açıklandı. Peki, AÖL sınavları ne zaman? AÖL 2. dönem sınavları ertelendi mi?

12.05.2020Gündem
AÖL sınavı 2020 ne zaman

AÖL sınavı 2020 ne zaman?

Lise eğitimine açıktan devam eden ve AÖL'de eğitim alan pek çok öğrenci, AÖL 2. dönem sınavları için kaç gün kaldığını araştırıyor. Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) eğitim gören yüz binlerce öğrenci, AÖL 2. dönem sınavları için çalışmalarına devam ederken bir yandan da sınavların tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL sınavı 2020 ne zaman?

7.05.2020Gündem
AÖL sınavları ne zaman Açık lise 2. dönem sınavı ne zaman

AÖL sınavları ne zaman? Açık lise 2. dönem sınavı ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) eğitim gören yüz binlerce öğrenci, AÖL 2. dönem sınavları için çalışmalarına devam ederken bir yandan da sınavların tarihlerini sorguluyor. AÖL 2. dönem sınavları hakkında bilgi edinmek isteyen öğrenciler konu hakkında MEB'in açıklama yapıp yapmadığını öğrenmek istiyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman? Açık lise 2. dönem sınavı ne zaman?

22.04.2020Gündem
Açık lise 2. dönem sınavı ne zaman MEB AÖL sınavları ne zaman yapılacak

Açık lise 2. dönem sınavı ne zaman? MEB AÖL sınavları ne zaman yapılacak?

AÖL 2. dönem sınavları için geri sayım sürüyor. Türkiye genelinde binlerce öğrencinin eğitimlerini sürdürebilmek için dışarıdan katılım gösterdiği AÖL sınavları çok sayıda öğrencinin bir numaralı gündem maddesi oldu. Peki, MEB AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Açık lise 2. dönem sınavı ne zaman?

2.04.2020Gündem
Ertelenen 2020 AÖL sınavları ne zaman yapılacak Açık lise sınavları ne zaman

Ertelenen 2020 AÖL sınavları ne zaman yapılacak? Açık lise sınavları ne zaman?

2019-2020 eğitim yılı AÖL 2. dönem sınavları için erteleme haberi geçtiğimiz günlerde gelmişti. 21-22 Mart'ta yapılacak açık öğretim kurumları sınavlarını erteleme kararı ile birlikte yeni tarihe yönelik araştırmalar hız kazandı. Gözler şimdi açık lise 2. dönem sınavlarının yapılacağı yeni tarihte. Peki, açık lise sınavları ne zaman? AÖL sınavları ne zaman yapılacak?

17.03.2020Gündem
Açık Lise ikinci dönem sınavları ertelendi | MEB AÖL sınavları ne zaman

Açık Lise ikinci dönem sınavları ertelendi | MEB AÖL sınavları ne zaman?

Açık öğretim kurumları sınavları ertelendi. Geçtiğimiz haftalarda 2019-2020 eğitim yılı 2. dönemi için ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemi yapan açık lise öğrencileri, erteleme duyurusunun ardından sınav tarihine odaklandı. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak? AÖL 2. dönem sınavları ne zamana ertelendi?

14.03.2020Gündem
Açık öğretim lise sınavı ne zaman AÖL sınav takvimi

Açık öğretim lise sınavı ne zaman? AÖL sınav takvimi

Vatandaşlar tarafından açık lise olarak da ifade edilen AÖL'de, 2. dönem sınavlarına heyecanlı bekleyiş devam ediyor. AÖL'ün dönem yayımladığı 2019-2020 iş takviminde 1. dönem sınavlarına ilişkin tüm ayrıntılar belli olmuştu. İlk kayıt ve kayıt yenileme sürecini tamamlayan açık lise öğrencileri şimdi sınavlara odaklandı. Peki, açık lise sınavları ne zaman yapılacak? AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

11.03.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman AÖL sınav takvimi

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? AÖL sınav takvimi

AÖL'de 2. Dönem sınavlarının ne zaman yapılacağı, pek çok açık liste öğrencisinin merak ettiği ve araştırdığı konu oldu. Açık öğretim yöntemiyle lise eğitimi almaya devam eden öğrenciler, AÖL sınavlarının MEB tarafından hangi tarih aralığında düzenleneceği öğrenmek istiyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

9.03.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman Açık öğretim lise sınavı ne zaman

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? Açık öğretim lise sınavı ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) 2. dönem sınavları için geri sayım başladı. Lise eğitimine açıktan devam eden öğrenciler, söz konusu sınavlara dair tarih ve saat bilgisini araştırıyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? Açık öğretim lise sınavı ne zaman?

3.03.2020Gündem
Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman AÖL sınav tarihini MEB duyurdu

Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman? AÖL sınav tarihini MEB duyurdu!

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav tarihleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Kayıt yenileme ve ders seçme işlemlerini geride bırakan öğrenciler, 2. dönem sınavına hazırlıklarına devam ederken açık lise sınav takvimini araştırmaya başladı. Peki, Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman yapılacak? AÖL 2. dönem sınavları hangi tarihte? İşte, Açık Öğretim Lisesi ikinci dönem sınav tarihleriyle ilgili merak edilen bazı bilgiler.

2.03.2020Gündem
Açık lise sınavları ne zaman MEB AÖL 2. dönem sınav takvimi 2020

Açık lise sınavları ne zaman? MEB AÖL 2. dönem sınav takvimi 2020!

Açık lise ders seçimi ve kayıt döneminin geride kalmasının ardından, 2. dönem sınav tarihleri öğrencilerin gündemine gelmeye başladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından daha önce ilan edilen Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav takvimi erişime açıldı. Buna göre AÖL sınavları şubat ayından sonra başlayacak. Peki, 2020 açık lise sınavları ne zaman? AÖL sınavları hangi tarihte? İşte, MEB AÖL 2. dönem sınav takvimi ve AÖL 2. dönem sınavları hakkında merak edilen bilgiler.

26.02.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak MEB açık lise sınav takvimi

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak? MEB açık lise sınav takvimi

2019-2020 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri tamamlandı, gözler şimdi 2. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

19.02.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman MEB AÖL sınav takvimi

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? MEB AÖL sınav takvimi

2019-2020 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. Dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı, gözler şimdi 2. dönem sınavlarının yapılacağı tarihte. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

8.02.2020Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman AÖL kayıtları için son saatler

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? AÖL kayıtları için son saatler!

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve ek süre verilen AÖL kayıt işlemleri, birçok öğrencinin gündeminde yer almaya devam ediyor. MEB tarafından belirlenen tarihlerde kayıtlarını tamamlayacak olan öğrencilerin, kayıt işlemi sonrası sınav ücretini yatırmaları gerekiyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

4.02.2020Gündem
AÖL kayıt yenileme ne zaman Açık lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL kayıt yenileme ne zaman? Açık lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Lise eğitimine açıktan devam eden öğrenciler, geçtiğimiz hafta sonu AÖL yani açık lise sınavlarına katılım sağladı. Gözler şimdi MEB'in söz konusu sınavlara ait sonuçları açıklayacağı tarihte. Dönem başında yayımlanan iş takviminde sonuçların açıklanacağı tarih bilgisi paylaşılmıştı. Peki, açık lise sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL kayıt yenileme ne zaman?

11.04.2019Gündem
Açık lise sınavları ne zaman yapılacak AÖL 2. dönem sınavları ne zaman

Açık lise sınavları ne zaman yapılacak? AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı faaliyet gösteren Açık Öğretim Liseleri'nde (AÖL) eğitim hayatına devam eden çok sayıda öğrenci, 2018-2019 eğitim yılı 2. dönem sınavları hakkında araştırma yapıyor. Nisan ayının gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren açık lise öğrencileri, MEB'in açıkladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

1.04.2019Gündem
AÖL 2. Dönem sınavları yaklaşıyor - AÖL sınav yerleri açıklandı mı

AÖL 2. Dönem sınavları yaklaşıyor - AÖL sınav yerleri açıklandı mı?

AÖL (Açıköğretim Lisesi) 2. Dönem sınav oturumları için sayılı gün kalması nedeniyle sınav giriş belgelerine yönelik araştırmalar başladı. AÖL hazırlıklarını sürdüren açıköğretimliler bir yandan da AÖL sınav giriş belgesini görüntülemek amacıyla MEB’in resmi sayfasını ziyaret ediyor. AÖL sınavı ne zaman? 2019 AÖL sınav yerleri ne zaman yayımlanır?

29.03.2019Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman Açık lise sınav takvimi

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman? Açık lise sınav takvimi

2018-2019 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınav tarihleri merak konusu oldu. Mart ayı ile birlikte araştırmalarına hız veren açık lise öğrencileri, çalışmalarına devam ederken bir yandan da AÖL sınav programı hakkında bilgi almak istiyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

15.03.2019Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak İşte AÖL sınav tarihleri

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte AÖL sınav tarihleri

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, Açıköğretim Lisesi öğrencileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. AÖL kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler 2. dönem sınavlarına çevrildi. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte AÖL sınav tarihleri

26.02.2019Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak İşte AÖL sınav tarihleri

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte AÖL sınav tarihleri

Açık Öğretim Lisesi’nin (AÖL) 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. dönem sınavlarının ne zaman başlayacağı, çok sayıda öğrenci tarafından merak ediliyor. AÖL kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından gözler bu kez 2. dönem sınavlarının yapılacağı tarihe çevrildi. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

20.02.2019Gündem
AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak 2019 AÖL sınav tarihleri

AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak? 2019 AÖL sınav tarihleri

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci, kayıt yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından bu kez sınav tarihlerine odaklandı. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

14.02.2019Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL 3. dönem kayıt yenileme işlemleri

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL 3. dönem kayıt yenileme işlemleri

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) eğitim hayatına devam eden öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 31 Mart - 1 Nisan 2018 tarihlerinde yapılan AÖL sınavlarına ait sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyor. AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını sorgulayan öğrenciler bir yandan da AÖL 3. dönem kayıt yenileme işlemlerini nereden ve nasıl yapacaklarını araştırıyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL 3. dönem kayıtları ne zaman başlıyor?

23.04.2018Gündem
AÖL sınav yerleri için öngörülen tarih - AÖL çıkmış sorulara nasıl ulaşılır

AÖL sınav yerleri için öngörülen tarih - AÖL çıkmış sorulara nasıl ulaşılır?

AÖL (Açıköğretim Lisesi) sınav yerleri açık lise öğrencilerinin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın iş takvimine göre, AÖL II. Dönem sınavları 17 Mart’ta gerçekleşseydi, yerler 13 Mart’ta belli olacaktı. Peki ertelenen AÖL II. Dönem sınavlarının yerleri ne zaman belli olacak, öngörülen tarih ne? AÖL çıkmış sorulara nasıl ulaşılır?

20.03.2018Gündem
AÖL sınavı ne zaman AÖL sınav yerleri açıklandı mı

AÖL sınavı ne zaman? AÖL sınav yerleri açıklandı mı?

AÖL 2. dönem sınavları için kısa bir süre kaldı. Mart ayında yapılacak olan ikinci AÖL (Açıköğretim Lise) sınav giriş yerleri günler öncesinden araştırılmaya başlandı. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak? AÖL sınav yerleri açıklandı mı?

7.03.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları açıklandı mı

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı?

19-20 Mart tarihlerinde yapılan AÖF 2. dönem sonu sınavlarının sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Açık Öğretim Lisesi sınav sorularını cevaplarını sistemde erişime açtı. AÖL sınav sonuçları ise 28 Nisan tarihinde açıklanacak. İşte AÖL sınavları ile ilgili ayrıntılar..

20.04.2016Eğitim
AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL 2. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açıköğretim Lisesi sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 19-20 Mart tarihinde yapılan AÖL 2. dönem sınavlarının soruları ve cevapları internet üzerinden yayınlandı. Öğrenciler AÖL sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. İşte ayrıntılar..

29.03.2016Eğitim
Okullar ne zaman kapanacak Yaz tatili ne zaman başlayacak

Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

İkinci dönemin başlamasının üzerinden zaman geçmesinin ardından öğrencilerin ve velilerin aklında yaz tatili bulunuyor. Yaz tatilinin ne zaman olacağını merak eden öğrenciler, geçen sene olduğu gibi 3 aydan uzun süre tatil yapıp yapmayacaklarını da öğrenmek istiyor. Peki, okullar ne zaman kapanacak? 2016 yaz tatili kaç gün olacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

21.03.2016Gündem
Okullar ne zaman kapanacak 2016 yaz tatili kaç gün olacak

Okullar ne zaman kapanacak? 2016 yaz tatili kaç gün olacak?

İkinci dönemin başlamasının üzerinden zaman geçmesinin ardından öğrencilerin ve velilerin aklında yaz tatili bulunuyor. Yaz tatilinin ne zaman olacağını merak eden öğrenciler, geçen sene olduğu gibi 3 aydan uzun süre tatil yapıp yapmayacaklarını da öğrenmek istiyor. Peki, Okullar ne zaman kapanacak? 2016 yaz tatili kaç gün olacak? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

16.03.2016Gündem
AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı Dönem sonu sınavları ne zaman

AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı? Dönem sonu sınavları ne zaman?

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem ders seçme işlemlerinin 8 Şubat 2016 tamamlanmasının ardından öğrenciler 2. dönem sınav giriş yerlerinin açıklanmasını beklemeye başladılar. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayınlanan iş takvimine göre sınav giriş yerlerinin bugün açıklanması bekleniyor. Peki, AÖL sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? AÖL dönem sonu sınavları ne zaman? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

14.03.2016Gündem
AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı Tıkla öğren

AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı? Tıkla öğren!

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav giriş yerleri açıklanıyor. AÖL öğrencileri için 2. dönem AÖL sınavının yaklaştığı şu günlerde öğrenciler AÖL sınav yerlerini merak ediyorlar. Peki; AÖL 2. dönem sonu sınavı ne zaman yapılacak? AÖL sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖL sınav yerleri ne zaman açıklanacak? Merak edilen tüm detaylar haberimizde.

14.03.2016Eğitim