EKSTRA
MENÜ

Anneler

Anneler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Anneler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.442 Anneler haberi bulunmuştur.

Anneler Haberleri

Anneler Günü hangi gün İşte Anneler Gününe özel hediye önerileri

Anneler Günü hangi gün? İşte Anneler Günü'ne özel hediye önerileri

Her yıl Mayıs ayında kutlanan Anneler Günü'ne sayılı günler kaldı. Bu yüzden pek çok kişi de en özel Anneler Günü hediyesini almak için araştırıyor. Peki Anneler Günü hangi gün? İşte Anneler Günü'ne özel hediye önerileri...

5.05.2021Etkinlikler
Anneler Günü ne zaman, ayın kaçında Anneler Gününe kaç gün kaldı 2021 Anneler Günü için geri sayım devam ediyor

Anneler Günü ne zaman, ayın kaçında? Anneler Günü'ne kaç gün kaldı? 2021 Anneler Günü için geri sayım devam ediyor!

Her yıl büyük bir sevinçle kutlanan Anneler Günü, bu yıl geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine koronavirüs salgınının gölgesinde geçecek. Evlatların, kendileri için hiçbir fedakarlıktan imtina etmeyen annelerine sürprizler yaptığı, hediyeler aldığı, mesajlar yolladığı bu özel gün, bu yıl da kısa bir süre sona kutlanacak. 2021 Anneler Günü'nün ne zaman olduğunu merak eden vatandaşlar da net tarih bilgisini Google'da sorguluyor. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

5.05.2021Gündem
Çiçekçiler servet kazanıyor İhracatları yüzde 100 arttı

Çiçekçiler servet kazanıyor! İhracatları yüzde 100 arttı

Her özel günde büyük karlar elde eden çiçekçiler bu yılda servetlerine servet katmaya hazırlanıyor. Anneler Günü için çiçek ihracatı talebi geçen yıla göre yüzde 100 arttı.

5.05.2021Ekonomi
Serçe Ne Yer Yavru Serçeler Nasıl Beslenir Ve Serçelerin En Çok Sevdiği Besinler Neler

Serçe Ne Yer? Yavru Serçeler Nasıl Beslenir Ve Serçelerin En Çok Sevdiği Besinler Neler

Serçeler en çok sevilen kuş türleri arasındadır. Serçeler küçük bir yapıya sahiptir. Serçelerin hangi besinlerle beslendiği merak edilen konulardan biridir. Serçelerin nasıl beslendiği ve yetiştirildiği pek çok insan tarafından araştırılan konulardan biri oluyor. Serçe ne yer? Yavru serçeler nasıl beslenir ve serçelerin en çok sevdiği besinler neler? İşte, merak edilen tüm detaylar.

3.05.2021Araştırma
Anneler Günü için geri sayım: En çok teknolojik ürün istiyorlar

Anneler Günü için geri sayım: En çok teknolojik ürün istiyorlar

MediaMarkt’ın’ın Yöntem Research ile gerçekleştirdiği ‘Anneler ne ister’ araştırmasının sonuçlarına göre Anneler Günü’nde 3 anneden ikisi teknolojik ürün istiyor. Anneler günlük ihtiyaçlarına yönelik hediyeler talep ederken çiçek, parfüm ve takı ise beklenen hediyeler arasında son sıralarda yer aldı.

3.05.2021Teknoloji
Anneler Günü nedeniyle çiçekçi dükkânları kısıtlamalardan muaf olacaklar mıdır

Anneler Günü nedeniyle çiçekçi dükkânları kısıtlamalardan muaf olacaklar mıdır?

Anneler Günü hazırlıkları her yıl olduğu gibi bu yıl da günler öncesinden başladı. 2021 Anneler Günü 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Bu durumda, İçişleri Bakanlığı tarafından alınan tam kapanma kararının Anneler Günü’nde açık olan çiçekçi dükkanlarını etkileyip etkilemeyeceği merak konusu. Peki, Anneler Günü nedeniyle çiçekçi dükkânları kısıtlamalardan muaf olacaklar mı? İçişleri Bakanlığı konuya açıklık getirdi.

3.05.2021Gündem
Bu yıl annelerin hediyeleri ve bayramlıklar internetten alınacak

Bu yıl annelerin hediyeleri ve bayramlıklar internetten alınacak

Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sinan Öncel, 9 Mayıs'taki Anneler Günü'nün ardından 13 Mayıs'ta Ramazan Bayramı'nın başlayacağını hatırlatarak, "Salgın önlemleri nedeniyle AVM ve cadde mağazaları kapalı olduğu için hediyelik alışverişinde online kanallar neredeyse tek seçenek gibi görünüyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde e-ticarette çok ciddi artış bekliyoruz." dedi.

2.05.2021Ekonomi
Çizgi filmler görmeyen çocuklar için ne ifade ediyor

Çizgi filmler görmeyen çocuklar için ne ifade ediyor?

23 Nisan’ı kutladıktan sonra televizyonda çizgi filmleri açtık kızlarımla. Hemen aklıma benim çizgi film kahramanlarım geldi. Az da olsa birçoğunu görmüştüm. Ya doğuştan kör olsam nasıl bilecek, nasıl tanıyacaktım onları?

5 günlük babalık izni 6 aya uzatılsın ister misiniz

5 günlük babalık izni 6 aya uzatılsın ister misiniz?

Bazı babalar bu soruya “6 ay evde ne yapacağım?” diyedursun, dünyada doğum izninde cinsiyet eşitliğini sağlamaya yönelik ciddi adımlar atılıyor. Türkiye’deyse ‘ebeveynliğin ortak bir sorumluluk olduğu’ vurgusuyla Volvo ve Pfizer erkek çalışanlarının babalık iznini annelerinkiyle eşitledi. Amaç, çocuk bakımının yalnızca annenin omuzlarında olduğu algısını yıkmak ve doğum yapan kadınların işyerindeki dezavantajını ortadan kaldırmak.

Anneler Günü ne zaman, yarın Anneler Günü mü 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman, yarın Anneler Günü mü? 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü'nün tarihi mayıs ayının gelmesinin ardından gündemdeki yerini aldı. Dünyada farklı ülkelerde kutlanan Anneler Günü, bu yıl da koronavirüs pandemisinin gölgesinde geçecek. Farklı etkinlikler, sürprizler ve hediyeler ile bu özel günü kutlayacak olanlar Anneler Günü'nün tarihine göre hazırlıklarına yön verecek. Peki, Anneler Günü ne zaman yarın mı? İşte, 2021 Anneler Günü tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

1.05.2021Gündem
Annelere özel teknoloji

Annelere özel teknoloji

Anneler Günü yaklaştı, birçoğumuz hediye arayışına başladık. Biz de bu hafta annenizin ihtiyaç duyabileceği, kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilecek teknolojik hediye önerilerini bir araya getirdik.

1.05.2021Ekonomi
Anneler Günü mesajları ve sözleri: Resimli, duygusal ve en güzel 9 Mayıs Anneler Günü mesajlarını tercih edin

Anneler Günü mesajları ve sözleri: Resimli, duygusal ve en güzel 9 Mayıs Anneler Günü mesajlarını tercih edin

Anneler Günü mesajları, bu özel günün yaklaşmasının ardından gündemdeki yerini aldı. Dünya genelinde çeşitli günlerde kutlanan Anneler Günü bu yıl ülkemizde 9 Mayıs'a denk geldi. Sokağa çıkma yasağının içerisinde yer alan Anneler Günü'nde, özellikle uzaktaki annelerini sevindirmek isteyenler, duygulu, anlamlı ve en güzel Anneler Günü mesajlarını Whatsapp ya da SMS üzerinden paylaşacak. Sizler de sevgi ve emek için annenize teşekkür etmenize vesile olacak en güzel Anneler Günü mesajlarını onlara gönderebilirsiniz. İşte, 2021 resimli Anneler Günü mesajlarından seçenekler.

30.04.2021Gündem
Mimoza Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır Mimoza Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Mimoza Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır? Mimoza Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile bağdaştırılan Mimoza Çiçeği, oldukça hoş bir görünüme ve keskin bir kokuya sahip olması ile bilinir. Pek çok kişi bu güzel çiçeği ev ortamında yetiştirmenin yollarını aramaktadır. Mimoza çiçeklerinin genel yapısı, özellikleri, ekimi ve bakımı hakkında detayları derledik.

30.04.2021Bitki Bakımı
Melisa Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır Melisa (Kolonya) Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Melisa Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır? Melisa (Kolonya) Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Özellikle kolonya ve kadın parfümü yapımında kullanılan bu hoş kokulu Melisa çiçeği, bir süs bitkisidir. Evde bakımı kolay olmasından dolayı tercih edilir. Hem güzelliği hem de kokusu ile evin havasını değiştirmeye yeter. Melisa çiçeğinin ekimi, bakımı ve özellikleri hakkında detayları derledik.

30.04.2021Bitki Bakımı
Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Nisan ayının son günlerinde Anneler Günü ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Her yıl mayıs ayının ikinci haftası Anneler Günü olarak kutlanıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman, mayısın kaçında? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

29.04.2021Gündem
HDP önündeki ailelerden birinin evladının daha teslim olması umutları artırdı

HDP önündeki ailelerden birinin evladının daha teslim olması umutları artırdı

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunması isteyen 226 aile, HDP binası önündeki oturma eylemlerini 605’inci günde de sürdürüyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun HDP önündeki ailelerden birinin evladının daha teslim olduğunu duyurması, evlat nöbetinde sevinçle karşılandı. Basın açıklaması yapan aileler, her teslim olan evladın kendileri için umut olduğunu söyledi.

29.04.2021Gündem
Anneler Gününde çiçekçiler açık mı olacak İçişleri Bakanlığı açıkladı

Anneler Günü'nde çiçekçiler açık mı olacak? İçişleri Bakanlığı açıkladı

İçişleri Bakanlığı, yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında 29 Nisan'da başlayıp 17 Mayıs'a kadar devam edecek "tam kapanma" sürecine ilişkin yayımlanan genelge konusunda sıkça sorulan soruları yanıtladı. Peki, Anneler Günü'nde çiçekçiler açık mı olacak?

28.04.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı tam kapanma dönemine ilişkin merak edilen soruları yanıtladı

İçişleri Bakanlığı "tam kapanma" dönemine ilişkin merak edilen soruları yanıtladı

İçişleri Bakanlığı, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında 29 Nisan'da başlayıp 17 Mayıs'a kadar devam edecek "tam kapanma" sürecine ilişkin yayımlanan genelge konusunda sıkça sorulan soruları yanıtladı.

28.04.2021Gündem
Anneler Günü ne zaman Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü 2021 yılında yoğun ilgi görüyor. Önemli gün ve haftalar arasında yer alan Anneler Günü her sene mayıs ayında kutlanıyor. Vatandaşlar annelerine, eşlerine hediyeler alıyor, mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu sene Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

27.04.2021Gündem
Bu yıl Anneler Günü ne zaman, hangi gün kutlanacak Anneler Gününe kaç gün kaldı İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Bu yıl Anneler Günü ne zaman, hangi gün kutlanacak? Anneler Günü'ne kaç gün kaldı? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Mayıs ayına artık sayılı günler kalmasıyla birlikte, son günlerde vatandaşlar da anneler için özel ve anlamlı gün olan Anneler Günü ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Annelerine küçük sürprizler yaparak onları sevindirmek isteyenler Anneler Günü için hazırlıklarını şimdiden yapıyor. Peki, 2021 Anneler Günü ne zaman?

24.04.2021Gündem
Doğa Rutkay - Kerimcan Kamal: Çocuklarımızın TikTok kullanmasını istemeyiz

Doğa Rutkay - Kerimcan Kamal: Çocuklarımızın TikTok kullanmasını istemeyiz

Doğa Rutkay ve eşi Kerimcan Kamal Bebek sahilindeydi.

24.04.2021Magazin
Anneler Günü 2021 ne zaman Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü 2021 ne zaman? Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü heyecanla bekleniliyor. Önemli gün ve haftalardan biri olan Anneler Günü için geri sayım başladı. Her yıl mayıs ayında kutlanan bu önemli günde, vatandaşlar sevdiklerine hediyeler alıyor ve mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu sene Anneler Günü ne zaman, hangi gün? İşte 2021 Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

23.04.2021Gündem
Güzelliği annesinden mirasmış

Güzelliği annesinden mirasmış!

İşte Türkiye'nin ve dünyanın en güzel ünlüleri ve onların hayatındaki 'en özel' kadınlar..

21.04.2021Magazin
Yılmaz Morgül: Bu şarkı şiddete ilaç olacak

Yılmaz Morgül: Bu şarkı şiddete ilaç olacak

Yılmaz Morgül, “Gülü Soldurmam” adlı yeni şarkısını beğeniye sundu. Bu şarkıyı şiddet gören kadınlar ve anneler için yazdığını söyleyen şarkıcı, dinleyen hiçbir erkeğin artık kadına şiddette bulunmayacağını iddia ediyor.

21.04.2021Magazin
Dysondan Anneler Gününe özel hediye seçenekleri

Dyson'dan Anneler Günü'ne özel hediye seçenekleri

Dyson, Anneler Günü'nü annelere özel hediye setleriyle ısı kontrolüne ve saç bakımına odaklanarak kutluyor. Dyson Airwrap saç şekillendirici şık Dyson tasarım seyahat çantasıyla, Dyson Corrale saç düzleştirici de fırça ve taraklarıyla bu değerli güne özel olarak sunulurken sınırlı sayıda üretilen Nikel/Fuşya rengindeki Dyson Supersonic saç kurutma makinesi ise özel hediye seti ile kısa bir süre için geri dönüyor.

20.04.2021Teknoloji
Anneler Günü ne zaman 2021 Anneler Günü tarihi için geri sayım

Anneler Günü ne zaman? 2021 Anneler Günü tarihi için geri sayım

Anneler Günü 2021 yılında da heyecanla bekleniliyor. Önemli gün ve haftalar arasında Anneler Günü de yer alıyor. Her yıl mayıs ayında bu önemli gün kutlanıyor. Vatandaşlar annelerine, eşlerine hediyeler alıyor ve mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu yıl Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 yılı Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

20.04.2021Gündem
Haluk Leventin annesinin vasiyeti

Haluk Levent'in annesinin 'vasiyet'i

Haluk Levent, annesinin en çok sevdiği 15 türküyü yorumladığı ve konuk 'VASİYET' albümünün kayıtlarını tamamladı.

19.04.2021Keyif
Yemesi yasaktı... Tahanın yıllar sonra pastalı doğum gününde hayalleri gerçek oldu

Yemesi yasaktı... Taha'nın yıllar sonra 'pastalı' doğum gününde hayalleri gerçek oldu

'PKU' hastası Taha Dönmez yıllardır et, süt, deniz ürünleri, yumurta, kuru yemiş ve baklagil gibi protein içerikli pek çok gıdayı tüketemiyor. Taha'nın en büyük hayalinden biri 'pastalı' doğum günü kutlamasıydı ve bu 11'inci yaş gününde gerçek oldu. Taha diyetine özel hazırlanan proteni azaltılmış pastanın mumlarını 'polis olma' dileğiyle üfledi.

18.04.2021Gündem
Esra Baykal  “Online psikolojik destekte yüzde 800’lük artış var”

Esra Baykal “Online psikolojik destekte yüzde 800’lük artış var”

Pandemiyle birlikte hayatımızın yüzde 100 değişmesi aile içi dinamikleri de sarstı! 9 bin kadın ile yapılan araştırma, kadınların yüzde 60’ının psikolojik destek beklediğini ortaya koydu.

12.04.2021Keyif
Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak 2021 Anneler Günü için geri sayım

Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak? 2021 Anneler Günü için geri sayım

Anneler Günü, evlatlarını yetiştirirken hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen ve çocuklarına koşulsuz derin sevgi besleyen anneleri sevindirmek ve onurlandırmak bakımından önem taşıyor. Tüm dünyada her sene farklı zamanlarda kutlanan Anneler Günü'ne ilişkin bilgiler, ülkemizde de son zamanlarda sıklıkla araştırılıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman?

11.04.2021Gündem
Kadınlar gebelik dönemlerinde oruç tutabilirler mi Sorusuna diyanetten yanıt

Kadınlar gebelik dönemlerinde oruç tutabilirler mi? Sorusuna diyanetten yanıt

Gebelik döneminde olup oruç tutmak isteyen anne adayları, Ramazan ayında oruç tutup tutmama konusunda tereddütler yaşıyor. Oruç ibadetlerini yerine getirirken annelik görevini de aksatmak istemeyenler için diyanetin ‘Emziren anneler ve hamileler oruç tutabilir mi?’ sorusuna verdiği yanıtı paylaşıyoruz.

10.04.2021Ramazan Özel
Hakkaride HDPliler, evlatlarını isteyen ailelerin eylemini engellemeye çalıştı

Hakkari'de HDP'liler, evlatlarını isteyen ailelerin eylemini engellemeye çalıştı

Hakkari'de, çocukları terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan ailelerin eylemi 6'ncı haftada da devam etti. Bir araya gelen aileler, yürüyüş boyunca "Kahrolsun PKK", "Kahrolsun HDP" sloganları atıp, Türk bayrakları ve üzerinde 'Kürt çocukları artık HDP'ye piyon olmayacak', 'Çocuklarımız dağda kurda, kuşa yem olmasın' yazılı pankartları taşıyarak HDP il binası önüne geldi. HDP'liler ise yüksek sesle müzik çalarak, eylemi ve basın açıklamasını engellemeye çalıştı.

9.04.2021Gündem
Buray: Aşkın tüm hallerini tattım

Buray: Aşkın tüm hallerini tattım

Buray’ın 10 şarkıdan oluşan son albümü “Başka Hikayeler” yayınlandı. Biz de Buray ile hem albümü, hem özel hayatı hem de yeni projeleri hakkında konuştuk. Sahnelere olan özlemini anlatan şarkıcı, aşkla ilgili de dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

9.04.2021Magazin
Şırnaklı ailelerin HDP önündeki eyleminde 30uncu haftaya girildi

Şırnaklı ailelerin HDP önündeki eyleminde 30'uncu haftaya girildi

Şırnak'ta, çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan aileler, HDP il binası önündeki eylemlerini 30'uncu haftada da sürdürdü. 7 yıl önce 15 yaşındayken teröristler tarafından kaçırılan oğlu Metin için eyleme katılan Ömer Üstek, " Kürtlük ile herkesi kandırdılar. Yalan söylediler” dedi.

8.04.2021Gündem
Vandaki annelerin evlat eylemine Diyarbakırdaki annelerden destek

Van'daki annelerin evlat eylemine Diyarbakır'daki annelerden destek

VAN'da, çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan aileler, HDP binası önündeki eylemlerini 7'nci haftada da sürdürdü. Geçen hafta 23 ailenin katıldığı eyleme bu hafta Diyarbakır'dan destek için gelen 12 aile geldi. Sık sık PKK ve HDP aleyhine slogan atan aileler, çocuklarını HDP'den isterken, HDP'liler ise yüksek sesle müzik açarak, ailelerin sesini bastırmaya çalıştı.

8.04.2021Gündem
Melodi annesi Ceylanın izinde

Melodi annesi Ceylan'ın izinde!

İşte Türkiye'nin ve dünyanın en güzel ünlüleri ve onların hayatındaki 'en özel' kadınlar...

HÜRRİYET ARVİŞ, INSTAGRAM, BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

8.04.2021Magazin
Anneler Günü ne zaman İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? İşte 2021 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü, anneleri anmak ve sevindirmek amacıyla bütün dünyada farklı zamanlarda kutlanıyor. Ülkemizde mayıs ayında kutlanan bu değerli günün 2021 yılında hangi tarihe denk geldiği, bu özel günde annesini unutmak istemeyen pek çok evlat tarafından sorgulanıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

6.04.2021Gündem

Yazar Sonuçları

İşte Ayasofya’ya imam olacak imam

Bugün size bir imamımızın öyküsünü anlatacağım.

3.05.2021

Sevgi var, mesafe yok

EROL Hülagü’yü reklam ve perakende dünyası çok iyi tanır. Sektörün kendini anlatmasında, tanıtmasında büyük katkısı vardır.

1.05.2021

PKK sözcüsü HDP’ye oy vermenin, işbirliği yapmanın utancıyla yüzleşin!

Türkiye, dünyanın birçok ülkesi ve kurumları gibi, legal ya da illegal örgütlerin iftirasına, hakaretine ve saldırısına uğradı, uğruyor ve uğrayacak.

28.04.2021

Doğum sonrası estetik

Anne olmak bir kadının hayatındaki dönüm noktalarından biridir. Karnında 9 ay 10 gün boyunca taşıdığı yavrusu ile kavuşmak dünyada eşi benzeri ve tarifi mümkün olmayan bir hissi yaşatır. Ancak daha önce deneyimlenmeyen bu dönem kadına duygusal inişler-çıkışlar yaşatırken, bedenen yaşanan değişimler de yeni annenin ruh halini etkileyebiliyor.

26.04.2021

HDP’nin 600 gündür duymadığı ses: Diyarbakır Anneleri

2014’te terör örgütüne katılan Renas Çele kod adlı N.T., teslim olduktan sonra HDP’nin bu konudaki rolünü şöyle anlattı:

23.04.2021

Yumurtalı Kahvaltım

Yumurta sevmeyen bebeklere özel yumurtalı kahvaltı tarifi ile geldim. Mutlaka deneyin derim! Yumurta 1 yaşından önce sadece sarısının verilmesi öneriliyor. Sevgili anneler, bu durumu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. 1 yaşından sonra ise bebeğinize yumurtanın tamamını verebilirsiniz.

22.04.2021

'Senin annen bir melekti yavrum'

Çok kullanılan ve klişe haline gelen Yeşilçam repliklerinden biriydi: “Senin annen bir melekti yavrum.”

21.04.2021

Bugün ne yapsak

Genç şarkıcı Can Aydın, YouTube kanalında yeni şarkılarını yayınladı. Coverladığı “Ara Beni Lütfen”, haftaya başlangıç şarkısı olsun.

19.04.2021

Bugün ne yapsak

Hayatınızı güzelleştirin, kitap okuyun ve yeni müzikler keşfedin bugün...

15.04.2021

Terör örgütü PKK’yla temasın adresi: HDP, DBP

Terör örgütü PKK’ya yönelik yurtiçi ve yurtdışı operasyonların sonuçları rakamlara da yansıyor. Yurtiçinde sayıları 300’ün altına düşen PKK’lı teröristlere karşı son dört yılda verilen mücadele sonucunda 462’si yönetici, toplam 6 bin 716 örgüt mensubu öldürüldü.

12.04.2021