EKSTRA
MENÜ

Anneler Gunu Hediyesi

Anneler Gunu Hediyesi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Anneler Gunu Hediyesi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 310 Anneler Gunu Hediyesi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel gündür.

Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde annelere çeşitli hediyeler alınır. Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.

Anneler günü geleneği, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa'nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.

ABD'de Anna Jarvis'in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişledi.

Anneler Günü dünyada farklı günlerde kutlanır. En geniş şekilde Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanır.

Anneler Gunu Hediyesi Haberleri

Son dakika haberi: Fenomen Aresin ölümü çok konuşulmuştu Mahkemeden flaş karar

Son dakika haberi: Fenomen Ares'in ölümü çok konuşulmuştu! Mahkemeden flaş karar

Antalya'da 'Ares' lakabıyla bilinen sosyal medya fenomeni Şeyhmus Özdemir'in ölümüyle ilgili davada son dakika gelişmesi yaşandı. Cinayet zanlısı olarak tutuklu yargılanan Veysi Erdal (48) ile oğlu Kadir Ozan Erdal (26) 18'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.

10.05.2021Gündem
Günler önce sipariş almaya başladılar... Yoğunluk yaşandı

Günler önce sipariş almaya başladılar... Yoğunluk yaşandı!

Çiçekçilerde bugün Anneler Günü dolayısıyla yoğunluk yaşandı. İlgiden memnun olan çiçekçiler siparişlerin günler öncesinde başladığını ifade etti.

9.05.2021Ekonomi
Elon Muskın açıklamaları hayal kırıklığına uğrattı Dogecoin çakıldı...

Elon Musk'ın açıklamaları hayal kırıklığına uğrattı! Dogecoin çakıldı...

Dünden beri tüm dünyada kripto para birimlerinden Dogecoin'deki gelişmeler takip ediliyordu. Çünkü Tesla'nın sahibi kendini Dogefather olarak ilan eden Elon Musk'ın açıklamaları rekor üstüne rekor kıran Dogecoin için belirleyici olacaktı. Ancak açıklamalar sonrası Dogecoin'deki aşağı yönlü hareket hayal kırıklığına uğrattı.

9.05.2021Ekonomi
‘Anneler için uyku ödül değil bir hak’

‘Anneler için uyku ödül değil bir hak!’

Doğumdan sonra ilk bir yıl uykunun ne olduğunu unutan annelerin, uyku düzenleri çocuk 7 yaşına gelene kadar normale dönmüyor. Uzmanlar ‘annelerin de kendi uykularına yaklaşımlarının objektif olamadığını’ söylüyor ve “Uykunun en temel gereklilik olduğunu savunmalısınız, bu fiziksel bir ihtiyaçtır” diyor. Konuştuğumuz anneler ve uzmanların Anneler Günü hediyesi talepleri de net: Uyku!

Anneler günü hediyesi ne alınır Anneler günü hediye fikirleri

Anneler günü hediyesi ne alınır? Anneler günü hediye fikirleri

Anneler gününün yaklaşmasıyla birlikte anneler günü hediyesi ne alınır soruları gündemde yer almaya devam ediyor. Bizleri büyük fedakarlıkla büyüten, yetiştiren annelerimize bu özel günde sevgimizi ifade etmenin bir sebebi olarak hediyeler almak için arayışlara başlandı. Anneler günü 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Siz de hala anneler günü hediyesi almayanlardansanız, işte Anneler Günü hediyesi fikirleri...

8.05.2021Hayat
Anneler Günü tuzağına dikkat Online alışverişte mağdur olmayın

'Anneler Günü' tuzağına dikkat! Online alışverişte mağdur olmayın

Koronavirüsle mücadele için alınan kapanma kararı nedeniyle bu yıl hem Anneler Günü hediyesi hem de bayram ihtiyaçları online alışverişle alınacak. Tüketici örgütleri ve bilişim uzmanları internetten alışveriş yapacakları, sahte siteler, yanıltıcı indirimler ve kart güvenliğini riske eden platformlar konusunda uyardı.

8.05.2021Ekonomi
Anneler Günü robot süpürge satışlarını katladı

Anneler Günü robot süpürge satışlarını katladı

Anneler Günü’nde giyim ve aksesuarla birlikte teknolojik ürünler de ilk sıralara yükseldi. Trendyol’un verilerine göre Anneler Günü öncesi 15 günlük dönemde robot süpürge satışları geçen yılın aynı dönemine kıyasla yaklaşık yüzde 700 artış gösterdi. Çikolata, bijuteri kolye, güneş gözlüğü ve bluz da en çok tercih edilen ürünler oldu.

7.05.2021Teknoloji
Anneler Günü hediyesi alırken dolandırıcıların tuzağına dikkat

Anneler Günü hediyesi alırken dolandırıcıların tuzağına dikkat

Tam kapanma nedeniyle "Anneler Günü" için hediye almak isteyenlerin tercihi internet siteleri oldu. Siber dolandırıcılar, "Anneler Günü" için sözde çekiliş linki gönderiyor. Linke tıklandığınızda çekilişe katılma şartı olarak bu çekilişin WhatsApp üzerinden paylaşılması talep ediliyor. WhatsApp üzerinden gönderilen bir mesajla "Özel Çekiliş" yalanıyla da kişisel bilgiler ve banka bilgileri çalınabiliyor. Doç. Dr. Ali Murat Kırık, "Bu sefer de 'Anneler Günü'nü fırsat bildiler. Anneler Günü'ne özel spor ayakkabı çekilişi gerçekleştirilecektir' deniyor ve bir de link bulunuyor. Bu linke tıkladıktan sonra önünüze bir çark geliyor. Ya bu linkler sizi maddi olarak dolandırıyor, ya da bu linklere tıkladığınızda sizin cihazınıza casus bir yazılım yükleniyor" dedi.

6.05.2021Haber
Anneler Günü ne zaman Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü 2021 yılında yoğun ilgi görüyor. Önemli gün ve haftalar arasında yer alan Anneler Günü her sene mayıs ayında kutlanıyor. Vatandaşlar annelerine, eşlerine hediyeler alıyor, mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu sene Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

27.04.2021Gündem
Anneler Günü 2021 ne zaman Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü 2021 ne zaman? Anneler Günü hediyesi için öneriler

Anneler Günü heyecanla bekleniliyor. Önemli gün ve haftalardan biri olan Anneler Günü için geri sayım başladı. Her yıl mayıs ayında kutlanan bu önemli günde, vatandaşlar sevdiklerine hediyeler alıyor ve mesajlar gönderiyorlar. Peki, bu sene Anneler Günü ne zaman, hangi gün? İşte 2021 Anneler Günü tarihi ve hediye önerileri

23.04.2021Gündem
Yerli yazılımla renkli Anneler Gününü kutladılar

Yerli yazılımla renkli Anneler Günü'nü kutladılar

HAVELSAN, Anneler Günü'nde çalışanlarını, Türkiye'nin dört bir yanındaki anneleriyle yeni video konferans ürünü HAVELSAN Diyalog ile buluşturdu.

11.05.2020Teknoloji
En güzel ve anlamlı Anneler Günü mesajları

En güzel ve anlamlı Anneler Günü mesajları

Yılın en özel günlerinden biri… Belki bu yıl virüs sebebiyle annenizin yanında olamayacaksınız. Ancak bu anlamlı günde ona atacağınız mesajla sevginizi ifade edip varlığınızı hissettirebilirsiniz. Anneler Günü’ne özel mesajları sizler için derledik.

10.05.2020Alışveriş
Bugün Anneler Günü mü Bu yıl Anneler Günü ne zaman

Bugün Anneler Günü mü? Bu yıl Anneler Günü ne zaman?

Anneler Günü hazırlıkları haftalar öncesinden başladı. Bu yıl Corona virüsü nedeniyle dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanında Anneler Günü sosyal mesafeye dikkat ederek kutlanacak, bu nedenle hediyeler çoğunlukla e ticaret siteleri üzerinden alınıyor. Kimileri erkenden hediyelerini hazırladı, kimileri ise Anneler Günü hediyesi için araştırmalarını sürdürüyor. İşte, Anneler Günü tarihi ile ilgili ayrıntılar...

10.05.2020Gündem
Çiçekler açık mı Anneler Gününde çiçekçiler çalışıyor mu

Çiçekler açık mı? Anneler Günü'nde çiçekçiler çalışıyor mu?

Hafta sonu yasağının bu kez Anneler Günü'nü de kapsamı soru işaretlerine neden oldu. Anneler Günü hediyesi için tercihini çiçekten yana kullanacak olanlar, çiçekçilerin çalışma durumunu merak ediyor. İçişleri Bakanlığının gönderdiği genelgede çiçekçilerin durumuyla ilgili de bir detay var. Peki, çiçekler açık mı? Anneler Günü'nde çiçekçiler çalışıyor mu?

9.05.2020Gündem
Anneler Günü pozu

Anneler Günü pozu

Anneler Günü’nde bir dilek tuttu. İmkânsız gibi görünen dileği gerçek oldu. “Anne olamaz” denilen Esra Mutlu, bir yıl sonra bebeğini kucağına aldı.

9.05.2020Gündem
Demir Sağlık’tan anneler günü hediyesi: İki Can Koç Sağlık Sigortası

Demir Sağlık’tan anneler günü hediyesi: İki Can Koç Sağlık Sigortası

Anne adaylarına ve bebeklerine sağlıklı bir kontrol süreci sağlamak isteyenler, Anneler gününde Demir Sağlık’ın İki Can Koç Sağlık poliçesini hediye ediyor.

8.05.2020Sigorta
Anneler Günü hediyesi fikirleri: Klasik Anneler Günü hediye fikirlerinden uzaklaşın

Anneler Günü hediyesi fikirleri: Klasik Anneler Günü hediye fikirlerinden uzaklaşın!

Pazar günü öncesi Anneler Günü hediyeleri için araştırmalar sürüyor. Her yıl mayıs ayında kutlanan bu anlamlı günde en yaygın olan gelenek olan Anneler Günü hediyesi, yine pek çok annenin yüzünde tebessümler oluşturacak. Annelerini en mutlu edecek hediyeyi almak isteyen evlatlar, nasıl bir seçim yapmaları konusunda kararsızlıklarını internet üzerinden yaptıkları Anneler Günü hediyeleri ile gidermek istiyor. Peki, Anneler Günü hediyesi seçerken nelere dikkat etmeli? İşte, kişiliklere göre Anneler Günü hediye önerileri

8.05.2020Hayat
Anneler Günü hediyesi ne alınır El yapımı Anneler Günü hediyesi fikirleri

Anneler Günü hediyesi ne alınır? El yapımı Anneler Günü hediyesi fikirleri

Anneler Günü hediye fikirleri için araştırmalar günler öncesinden başladı. Bu yıl Anneler Günü'nü korona virüsü nedeniyle evlerinde geçirecek olanlar, özellikle el yapımı Anneler Günü hediyelerine ilgi gösteriyor. Karantina sürecinde evinizden çıkmadan bu özel günü anneleriniz için anlamlı kılabilirsiniz. Peki, Anneler Günü hediyesi ne alınır? İşte el yapımı Anneler Günü hediyesi fikirleri...

4.05.2020Gündem
Anneler Günü ne zaman İşte 2020 yılı Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman? İşte 2020 yılı Anneler Günü tarihi

Anneler Günü 2020 yılında da büyük bir heyecanla bekleniliyor. Önemli gün ve haftalar her yıl belirli tarihlerde kutlanıyor. Sevdiklerine mesajlar göndermek, hediyeler almak isteyen vatandaşlar bu önemli günlere yoğun ilgi gösteriyorlar. Mayıs ayına az bir zaman kala Anneler Günü için heyecan arttı. Peki Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

27.04.2020Gündem
Beymenden Anneler Gününe Özel Hediyeler

Beymen'den Anneler Günü'ne Özel Hediyeler

Annelerimizden uzakta olduğumuz, onlara daha çok özlediğimiz bu Anneler Günü'nde onu mutlu edecek ve kalbini bir kez daha çalmanıza yardımcı olacak hediyenizi, BEYMEN aplikasyonundan seçebilir, BEYMEN Adrese Teslim Hizmeti ile Türkiye'nin neresinde olursa olsun en hızlı şekilde annenize ulaştırabilirsiniz.

22.04.2020Alışveriş
Yeni Vernel Max tanıtıldı, minikler anneleri için koku tasarladı...

Yeni Vernel Max tanıtıldı, minikler anneleri için koku tasarladı...

Vernel, 100 güne kadar kalıcı ferahlık sağlayan yeni Vernel Max serisini annelere özel bir etkinlikle tanıttı. Etiler Happy Nest’te gerçekleşen davete tanınan influencer’ların yanı sıra Ayşe Kucuroğlu, Bade İşçil, Burçin Abdullah, Ece Erken, Hande Ataizi, Okan Karacan ve Özlem Yıldız gibi önemli isimler de çocuklarıyla birlikte katıldı

15.05.2019Etkinlikler
Çiçekçilerin Anneler Günü mesaisi

Çiçekçilerin Anneler Günü mesaisi

Çiçekçiler, Anneler Günü dolayısıyla aldıkları siparişleri yetiştirebilmek için yoğun mesai yapıyor. Anneler Günü'nde saksı çiçeklerinin yanı sıra teraryumlar ilgi görüyor.

11.05.2019Ekonomi
En iyi 10 Anneler Günü hediyesi... Son dakikacılara öneriler

En iyi 10 Anneler Günü hediyesi... Son dakikacılara öneriler

Kimimiz bu özel güne çok uzun zamandır hazırlanıyor ama bazılarımız yine işi son güne bıraktı.

Cep telefonu yerine bir şişe su ve cinsel gücü artırıcı ilaç çıktı

Cep telefonu yerine bir şişe su ve cinsel gücü artırıcı ilaç çıktı

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde yaşayan Kemal Demiroğlu (33), kargo paketinden kayınvalidesine almayı planladığı son model cep telefonu yerine bir şişe su ve cinsel gücü artırıcı ilaç çıkınca dolandırıldığını anladı.

10.05.2019Gündem
Kızım için hayatta kalmalıyım

Kızım için hayatta kalmalıyım

ADANA’da 9 yıl önce kızamık virüsünün neden olduğu Subakut Sklerozan Panensefalit (SSPE) hastalığına yakalanan Ela Alpaslan’ın (21) annesi Müzeyyen Altıntop (52), "Ela, bana en güzeller Anneler Günü hediyesi. Ona bakmak için, hayatta kalmak zorundayım. Bir sonraki Anneler Günü’nde kızımla el ele gezeceğiz" dedi.

13.05.2018Gündem
Enerjik annelere tropikal koleksiyon

Enerjik annelere tropikal koleksiyon

Hayata renk ve neşe katan anneleri düşünen Dagi, Anneler Günü’nde tropikal koleksiyonu ile en kıymetlilerimize her zaman kullanabilecekleri hediye seçenekleri sunuyor.

9.05.2018Alışveriş
Le Pain Quotidien’den Anneler Günü’ne Özel Hediye

Le Pain Quotidien’den Anneler Günü’ne Özel Hediye

Anneler Günü’nde annenizi Le Pain Quotidien’in doğal lezzetleriyle hazırlanan, harika bir kahvaltıyla mutlu etmek ister misiniz?

7.05.2018Alışveriş
Annenize Güzellik Hediye Edin

Annenize Güzellik Hediye Edin!

Türkiye’nin uygulamaları ile fark yaratan güzellik merkezi Cosmopark Clinic, “Annenize Güzellik Hediye Edin!” başlığı altında özel bir kampanya başlattı. Yaşlanmanın belirtilerini ortadan kaldıran medikal uygulamalarda yüzde 50’ye varan indirimler içeren kampanya Haziran’a kadar devam edecek.

7.05.2018Alışveriş
Anneler günü hediyesi yuva yıktı

Anneler günü hediyesi yuva yıktı!

İstanbul'da 15 yıllık evli, iki çocuk sahibi Murat ve Şaziye T. çiftinin evliliklerini Anneler Günü'nde yaşanan hediye krizi yıktı. Şaziye T., kendisine hediye alınmadığı gerekçesiyle evi terk edince kendini affettirmek için bankadan çektiği krediyle eşine araba hediye eden Murat T.'nin çabaları sonuç vermedi. Çareyi tüm ev işlerinde eşini yardım etmede bulan Murat T., misafirlerin önünde rencide edildiği iddiasıyla 20 bin liralık boşanma davası açtı.

1.12.2017Gündem
Eksiği yok, fazlası var

Eksiği yok, fazlası var

İbrahim Tatlıses’in neyi fazla? Ülkeye kaçak arabadan başka ne sokmak istersiniz? Galatasaray Adası’na nasıl bir şekil yapsak? Gelin beraber bakalım güzel hafta olmuş mu...

17.06.2017Hayat
Üvey anneden 1 TL için anneler günü dayağı

Üvey anneden 1 TL için anneler günü dayağı

Adana'da evden izinsiz aldığı 1 lirayla Anneler Günü hediyesi almak isteyen 13 yaşındaki çocuğu dövdüğü iddia edilen üvey annenin ifadesi alındı.

17.05.2017Gündem
Açlık grevinde 68. gün: Oğlumun sevdiği şeyleri yiyemiyorum

Açlık grevinde 68. gün: Oğlumun sevdiği şeyleri yiyemiyorum

Kanun Hükmünde Kararnameler ile ihraç edilen akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça’nın açlık grevi bugün 68’inci gününe ulaştı. Açlık grevinin ilk günlerinde 24 saatlerini Yüksel Caddesi İnsan Hakları Anıtı önünde geçiren iki eğitimci, sağlık durumlarının ağırlaşması, enfeksiyon risklerinin artması ve enerjilerini çabuk kaybetmeleri nedeniyle artık çoğunlukta evlerindeler.

14.05.2017Gündem
Galatasaray İlkokulu’nda kura heyecanı

Galatasaray İlkokulu’nda kura heyecanı

Galatasaray İlkokulu’na 2017-2018 eğitim yılında birinci sınıfa alınacak 50 öğrenci noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.

14.05.2017Eğitim
Anneler Günü hediyelerinde en güzel seçenekler

Anneler Günü hediyelerinde en güzel seçenekler

Anneler Günü hediyeleri için milyonlarca çocuk çok özel hediyelik eşyalar bakmaya devam ediyorlar. Her yıl mayıs ayının 2. pazar günü kutlanan Anneler Günü bu yıl 14 Mayıs'a denk geliyor. Anneler Günü'ne sayılı günler kalması nedeniyle hazırlıklar hız kazandı. Binlerce kişide annelerini mutlu edebilmek adına çok özel hediyeler araştırıyorlar. İşte, Anneler Günü hediyelerinde en güzel seçenekler...

13.05.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Sinemanın yeni normali

Koronavirüsünün etkilediği sektörlerden biri de sinema oldu.

7.05.2020

Sağım solum önüm arkam şiddet

2017’nin başından bu yana en az 364 kadın öldürüldü. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun verilerine göre, 2011’de 121 kadın öldürülürken 16 yılda kadın cinayetlerinin oranı yüzde 200’den fazla arttı.

15.12.2017