EKSTRA
MENÜ

Ankesörlü Telefon

Ankesörlü Telefon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ankesörlü Telefon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 570 Ankesörlü Telefon haberi bulunmuştur.

Ankesörlü Telefon Haberleri

Şehrin tek gizli barı vesonu gelmez dedikoduları

Şehrin tek gizli barı vesonu gelmez dedikoduları

Dün gece siz uyurken, ekrandan/perdeden tanıdığınız ne kadar ünlü varsa, Emirgân’da bir pizzacının buzdolabından içeri girdi. Burası Türkiye’nin ilk gizli barı. Ahali bu kadar dikkat çekici, eğlenilen yer de bu kadar saklı olunca, ne içeride olup bitenin fiskosu ne de dedikodu ateşinin pizzacının bacasını saran dumanı bitiyor.

12.09.2014Hayat
Karargah evleri soruşturması kapandı

Karargah evleri soruşturması kapandı

TSK içerisinde görevli bazı asker kişilerle İşçi Partisi yöneticileri arasında yasa dışı bir yapılanma olduğu iddialarına yönelik olarak 2008’de açılan soruşturmaya takipsizlik kararı verildi.

10.09.2014Gündem
Aldatan Erkeği Ele Veren Yalanlar

Aldatan Erkeği Ele Veren Yalanlar

Sevdiğiniz erkeğin yalan söylediğini anlamak istiyorsanız, bu noktalara dikkat edin!

6.05.2014Aşk
Telefonun üzerine oturan işadamı

Telefonun üzerine oturan işadamı

SON dönemde telefon görüşmelerinin ortalığa saçılması sonrasında iş dünyasında hem büyük bir tedirginlik yaşanıyor hem de yeni görüşme teknikleri ortaya çıkıyor. Bunlardan en ilginci ise geçtiğimiz günlerde yaşandı. Bir işadamı görüşme sırasında telefonunun üzerine oturarak, “Bu şekilde dinleyemiyorlarmış” yorumunu yaptı.

7.03.2014Ekonomi
Diğer ülkelerin istihbaratları, kurumlardan nasıl bilgi alıyor

Diğer ülkelerin istihbaratları, kurumlardan nasıl bilgi alıyor?

TBMM'de komisyonda görüşmelerine başlanılan MİT yasa teklifinde, en çok tepki gören maddelerden biri de MİT'e tüm kamu kurum/ kuruluşları ile, tüzel kişilikler ve meslek örgütlerinden her türlü bilgi ve belgeyi talep etme hakkı verilmesi.

22.02.2014Gündem
Engelsiz havalimanımızı engelliler için gezdik

Engelsiz havalimanımızı engelliler için gezdik

Sabiha Gökçen ve Antalya Havaalanları'nın ardından İstanbul Atatürk Havalimanı da “Engelsiz Havaalanı” ünvanını kazandı.

28.12.2012Gündem
Rüşvetin sesi çantadaki ‘böcek’te

Rüşvetin sesi çantadaki ‘böcek’te

Fuhuş yapılan masaj salonlarına yönelik operasyonda çetebaşı Hakan Ato’nun yanından ayırmadığı çantasına yerleştirilen ‘böcek’ sayesinde rüşvet olarak dağıtılan paranın sesi bile kaydedildi.

21.04.2012Gündem
TELEFON KULÜBELERİNDE ÇÖMELEREK KONUŞTULAR

TELEFON KULÜBELERİNDE ÇÖMELEREK KONUŞTULAR

Sivas'ta uzun süren yağışlı hava nedeniyle biriken karların 1 metreyi geçmesi yüzünden sokaktaki telefon kulübelerine gidenler, diz çökerek konuşmak zorunda kaldı. Kentte aralıklarla etkili olan kar yağışının ardından cadde ve kaldırımlarda biriken karların boyu 1 metreye ulaştı. Temizleme çalışmalarının da etkisi ile duvar diplerinde ve kenarlarda biriken karlar sıkıntıya neden oldu. Atatürk Caddesi üzerinde belediye ile PTT binası arasındaki boşlukta bulunan telefon kulübeleri, önünde biriken kar yağınları nedeniyle ilginç bir görüntüye sahne oldu. Ankesörlü telefonlar ile konuşmak üzere buraya gelenler, kar yığınları nedeni ile sıkıntı yaşadı. Vatandaşların, kulübelerin önünde diz çöküp oturarak telefonla görüşme yaptıkları görüldü. Şikayetlerin artması üzerine belediye ekipleri, telefon kulübelerinin önünde biriken ve iletişime engel olan kar birikintilerini temizlemek için çalışma başlattı. Hilal ÖZDEMİR/SİVAS / DHA

27.02.2012Haber
Görme engelliler için kitapları konuşturuyor

Görme engelliler için kitapları konuşturuyor

Türk Telekom, Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji Laboratuvarı (GETEM) işbirliğiyle Telefon Kütüphanesi projesini hayata geçirdi.

5.12.2011Ekonomi
Telefon kütüphane oldu, görme engelli kitap dinleyecek

Telefon kütüphane oldu, görme engelli kitap dinleyecek

Görme engellilerin ev telefonları üzerinden yüzlerce kitabı ücretsiz dinleyebilecekleri ‘Telefon Kütüphane’si devreye girdi.

3.12.2011Ekonomi
Kartalların yuvasına girdik

Kartalların yuvasına girdik

Rakım 2500. Rüzgarın da etkisiyle sıcaklık şehre göre 5-10 derece daha soğuk. Kışın eksi 40 dereceyi buluyor. Şehre karayoluyla iki saat uzaklıkta. En yakın mesafede bir İran karakolu var. Bölgenin hassasiyeti çarşı iznini ütopik kılıyor. Kuş uçmaz kervan geçmez hissiyatı uyandıran bu karakolda, terörist de dahil yasadışı tüm geçişleri önleme görevi dışında nasıl zaman geçirir askerler, ne yer ne içer, ne okur ne izler, nasıl eğlenir? Genelkurmay’ın özel izniyle Van’daki bir sınır karakolunda ‘hudut kartalları’yla altı saat geçirdik

17.09.2011Kelebek
Suikast davası Ergenekonla birleşti

Suikast davası Ergenekon'la birleşti

Fener Rum Patriği’ne suikasta hazırlandığı iddiasıyla yargılanan İsmet Rençber’in davası, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen birinci Ergenekon davasıyla birleştirildi.

5.05.2011Gündem
Korkudan çığlık bile atamadım

Korkudan çığlık bile atamadım

Japonya’daki 8.9’luk büyük felaketi yaşayan 26 yaşındaki Türk kızı Filiz Yılmaz, 2 dakikada büyük bir yıkıma neden olan depremi anlattı.

12.03.2011Dünya
Patriğe yönelik eylem hazırlığı iddiasına 15 yıl hapis istendi

Patriğe yönelik eylem hazırlığı iddiasına 15 yıl hapis istendi

FENER Rum Patriği’ne yönelik eylem düzenleyeceği iddiasıyla tutuklanan İsmet Reçber hakkında “Silahlı örgüte üye olmak" suçundan 7,5 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiye dava açıldı. Hazırlanan iddianamede Ergenekon davasının tutuksuz sanığı Esenyurt Belediyesi eski sanığı Gürbüz Çapan'ın bu eylemi organize ettiği öne sürüldü.

28.09.2010Gündem

Genelkurmay'dan açıklama

Genelkurmay Başkanlığı, internet sitesinde askeri personelin aileleriyle görüşmeleri konuşunda bir açıklama yaptı.

7.09.2010Gündem
Gitarlarımla adeta sevişirim

Gitarlarımla adeta sevişirim

Gitar virtüözü Ahmet Kanneci, bugünlerde iki sebepten çok mutlu... Hem 20. yüzyılın en önemli gitarcısı olarak kabul edilen İspanyol sanatçı Andres Segovia adına düzenlenen ödülü aldı hem de 53 yaşında ilk kez baba olmaya hazırlanıyor

21.08.2010Kelebek
Heron suçlamasına içerden yanıt: O teğmen uçakta o yarbay Napoli’deydi

Heron suçlamasına içerden yanıt: O teğmen uçakta o yarbay Napoli’deydi

Halen Sahte Çürük Raporu soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Hava Kuvvetleri eski Başsavcısı Albay Ahmet Zeki Üçok’un Heron’larla ilgili soruşturmayı örtbas ettiği iddiasına yanıt, Genelkurmay yerine, askeri cezaevinden geldi.

19.07.2010Gündem
Kundakçı ihbarcıya suçüstü

Kundakçı ihbarcıya suçüstü

Kocaeli'nin Darıca ve Gebze ilçelerinde çeşitli zamanlarda “155 Polis İmdat” hattını arayarak “asılsız bomba ihbarında” bulunduğu öne sürülen kişi suçüstü yakalandı.

10.07.2010Gündem
Suikast eylemine gözaltı

Suikast eylemine gözaltı

Hahamlara suikast yapılacağı ihbarı polisi alarma geçirdi. Kars’ta marangozluk yapan İ.R. polislerce yakalandı. Suçlamaları kabul etmeyen zanlı sevkedildiği mahkemece tutuklandı.

24.06.2010Gündem
Hahamlara suikast iddiası

Hahamlara suikast iddiası

İstanbul’da, hahamlara suikast hazırlığı yaptığı öne sürülen İsmet Rençber gözaltına alındı.

24.06.2010Gündem
Dedektif gibi iz sürdü, tacizciyi yakalattı

Dedektif gibi iz sürdü, tacizciyi yakalattı

Konya'da bir kadın öğretmeni 5 yıl boyunca ankesörlü telefonla arayarak rahatsız eden evli ve 2 çocuk babası tacizci, “Cinsel Tacizden” 1 yıl 3 ay, “Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma” suçundan ise 1 yıl 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme Heyeti hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

12.06.2010Gündem
Telefon sapığını kulübeye kıstırdı

Telefon sapığını kulübeye kıstırdı

Konya’da bir öğretmen, ankesörlü telefonlardan arayarak ısrarla kendisini rahatsız eden adamı suçüstü yakalattı. Genç kadın, şehirdeki ankesörlü telefonların numaralarını bir bir telefonuna kaydetti. Tacizcisi son aradığında da yerini kolayca tespit ettirdi.

3.04.2010Gündem
Tacizciyi yakalatmak için 5 yıl uğraştı

Tacizciyi yakalatmak için 5 yıl uğraştı

Konya'da bir kadın öğretmen, 5 yıl boyunca kendisini ankesörlü telefonlarla arayarak rahatsız eden evli ve 2 çocuk babası tacizciyi kendi yöntemini kullanarak suç üstü yakalattı.

3.04.2010Gündem
İlayda dedesinden kalan miras için kaçırıldı

İlayda dedesinden kalan miras için kaçırıldı

Düzce’de, ailesine ait mağazada çalışan 16 yaşındaki İlayda Fazlıoğlu, çantasını unutan müşterinin peşinden gittikten sonra kaçırıldı. Fazlıoğlu ailesi, dedesinin tüm mirasını bıraktığı tek çocukları İlayda’yı kaçıran kişinin kendilerini telefonla arayarak, mal varlığını istediğini iddia etti.

10.08.2009Gündem
Alo annemi vurdum

Alo annemi vurdum

Adana’da, ilköğretim 7. sınıf öğrencisi R.A., önceki akşam annesinin, "Seviye Belirleme Sınavı’na girmiyorsun" sözleriyle yıkıldı. Sabaha kadar uyku tutmayan küçük kız, ezan okunurken, babasının Smith Wesson tabancasıyla annesinin odasına daldı, uyuyan kadının başına tek el ateş etti. Silah sesine koşan 6 kardeşi, odada buldukları annelerinin kanlı bedeniyle dehşete kapılırken, küçük kız tabancayı koyduğu çantayla dışarı çıktı, ankesörlü bir telefondan polisi aradı: "Alo, ben annemi vurdum!"

7.06.2009Gündem
SBSye girmesine izin vermeyen annesini tabancayla öldürdü

SBS'ye girmesine izin vermeyen annesini tabancayla öldürdü

ADANA’da ilköğretim okulu 7’inci sınıfı öğrencisi Rabia A., bu sabah babasına ait ruhsatlı tabancayı alıp, kenisini okula göndermek istemediğini ileri sürdüğü annesi 39 yaşındaki Songül A.’yı yatakta uyurken başına ateş ederek öldürdü. İşlediği cinayetten sonra sokağa çıkıp ankesörlü telefondan polisi arayan Rabia A., ‘Alo ben annemi vurdum’ diye ihbarda bulundu ve yerini saptayıpg elen polislere teslim oldu. Rabia’nın psikolojik sorunları olduğu ve okul yönetiminin aileyi uyardığı ortaya çıktı. Ailenin okula göndermek istemediği iddia edilen Rabia, cinayetten sonra polis ve psikolog eşliğinde SBS sınavına sokuldu.

7.06.2009Gündem
DNA testinden sonra bile onlara hâlâ çocuklarım diyorum

DNA testinden sonra bile onlara hâlâ çocuklarım diyorum

Osman Çürümez’in (46) yaşadıkları, hayal kırıklığı kelimesinin tam karşılığı. 21 yıllık karısı bir gün onu arıyor ve aynen şunları söylüyor: “Senden ayrılıyorum, çocukları alıyorum, haa, bir de o çocuklar senden değil haberin olsun.”

9.05.2009Kelebek
İnşallah bu iddianameyi yazanın soyu kurur

İnşallah bu iddianameyi yazanın soyu kurur

Ergenekon Davası’nda terör örgütü üst düzey yöneticisi olduğu gerekçesi ile ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan Kuvayı Milliye 1919 Derneği’nin Genel Başkanı Emekli Albay Mehmet Fikri Karadağ ifadesinde kendisine iftira atıldığını öne sürerek sık sık beddua etti.

26.02.2009Gündem
Çalıyor ama açan yok

Çalıyor ama açan yok

Cep telefonu artık hayatın vazgeçilmezi. Ama bu ülkede cep kullanım alışkanlığı biraz farklı.

7.01.2009Teknoloji
Bombacı polis telefon kartından yakalandı

Bombacı polis telefon kartından yakalandı

ANTALYA'da bir işadamının otomobilinin kapı kolu ve ön cam sileceği üzerine patlamamış ve pimi çekilmemiş 2 el bombası bıraktığı iddiasıyla tutuklanan polis memuru Hüseyin K. hakkında 12 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Hüseyin K.'nin ankesörlü telefondan ararken kullandığı telefon kartının izi sürülerek yakalandığı ortaya çıktı.

23.12.2008Gündem
Kaybolan 3 liseli genç Ankarada bulundu

Kaybolan 3 liseli genç Ankara'da bulundu

Konya'da geçen hafta cuma günü okula gitmek üzere evden ayrıldıktan sonra 4 gündür haber alınamayan gençler, Ankara'da bulundu.

1.12.2008Gündem
Sedat Peker Silivriye nakledilecek

Sedat Peker Silivri'ye nakledilecek

“Ergenekon” davasının bugünkü duruşmasında, başka suçtan hükümlü olan bu davanın tutuksuz sanığı Sedat Peker'in Silivri Ceza İnfaz Kurumuna nakledilmesi kararlaştırıldı.

30.10.2008Gündem
İçerideki curcuna dışarıda da vardı

İçerideki curcuna dışarıda da vardı

ERGENEKON davasına, yerli olduğu kadar yabancı basın da ilgi gösterdi.

20.10.2008Gündem
Telefon ederken elektrik çarpınca öldü

Telefon ederken elektrik çarpınca öldü

Alanya’nın Konaklı Beldesi’ne geçen hafta kız arkadaşı Olga Takreova ile tatile gelen Ukraynalı 31 yaşındaki Vitalii Liakhov, önceki gece saat 22.00 sıralarında telefon görüşmesi yapmak için konakladığı otelin karşısındaki ankesörlü telefona gitti.

3.06.2008Gündem
Aldatan erkek nasıl anlaşılır

Aldatan erkek nasıl anlaşılır

Eğer sevdiğiniz erkeğin yalan söylediğini anlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktaların birkaçı şöyle:

21.05.2008Kelebek
Bu kavga bitmez

Bu kavga bitmez

Çaykur Rizespor maçı öncesinde Tunca Hazinedaroğlu’nun ortaya attığı iddia ortalığı karıştırdı. Şampiyonluk yarışında erken başlayan bu kavgaya Futbol Federasyonu’nun nasıl bir tepki vereceği merakla bekleniyor.

16.02.2008Futbol
Şimşek’ten Bilkentli öğrenciye ’varsayımsal yanlış’ fırçası

Şimşek’ten Bilkentli öğrenciye ’varsayımsal yanlış’ fırçası

DEVLET Bakanı Mehmet Şimşek, Kuzey Irak’a yönelik olası operasyonun, ekonomiyi olumsuz etkileyip etkilemeyeceği sorusuna, "Milli güvenlikte hesap olmaz. Ama ne olacağı süreye ve ölçeklere bağlıdır" yanıtı verdi.

1.11.2007Gündem

Ölmeden önce "Mezarım derin olsun" türküsünü söyledi

Uludağ'da telesiyej kazasında hayatını kaybeden 15 yaşındaki Meral Işık’ın, Düzce’deki cenazesinde gözyaşı sel oldu. Meral Işık'ın kazadan yarım saat önce arkadaşlarına, “Vur kazmayı mezarcı, mezarım derin olsun” türküsünü söylediği, bu sırada arkadaşlarının cep telefonuyla fotoğraf çektiği ortaya çıktı.

21.07.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Şehrin tek gizli barı ve sonu gelmez dedikoduları

Dün gece siz uyurken, ekrandan/perdeden tanıdığınız ne kadar ünlü varsa, Emirgân’da bir pizzacının buzdolabından içeri girdi.

5.09.2014

Telefonun üzerine oturan işadamı

Son dönemde telefon görüşmelerinin ortalığa saçılması sonrasında iş dünyasında hem tedirginlik yaşanıyor hem de yeni teknikler ortaya çıkıyor. En ilginci ise geçtiğimiz günlerde yaşandı. Bir işadamı görüşme sırasında telefonunun üzerine oturarak, “Bu şekilde dinleyemiyorlarmış” yorumunu yaptı.

7.03.2014

Bir iktidar uygulaması olarak ‘Öfkeli Kuşlar’

ADALET ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, iktidar ve muhalefet partileri arasındaki farkı şöyle açıkladı:

14.03.2011

Acil servis ne zaman nasıl aranmalı

Evde, işyerinde, sokakta veya herhangi bir yerde acil sağlık sorunuyla karşılaşıldığında sabit, ankesörlü, araç veya cep telefonundan doğrudan 112 aranabilir.

11.02.2011

Ağlamak yok

10 Aralık Cuma günü babamı kaybedeli 15 sene bitti. 16 yıl oldu.

12.12.2010

Hayratını yapmak kurtarır mı acaba

Türk Telekom’un başlattığı yeni kampanya ile ilgili haber, yıllar öncesine götürdü.

8.12.2010

Parmakla yetmez sesle kazandırın

İnternet’in bedavacıların cenneti olduğuna inananlar iyi haberimle yetinsin.

22.10.2010

MİT, Heronlar konusunda doyurucu açıklama yapmalı

TSK içindeki bir grup subayın PKK’ya destek vermek amacıyla havadan istihbarat toplayan Heron araçlarını düşürmeye çalıştığı iddiası, ortaya çıkan yeni soru işaretleriyle birlikte zihinleri daha da karıştırıyor.

28.07.2010