EKSTRA
MENÜ

Anadolu Bulvarı

Anadolu Bulvarı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Anadolu Bulvarı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.600 Anadolu Bulvarı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Anadolu Bulvarı Haberleri

14 gün karantina süresine uymadı Gözlem altına alındı

14 gün karantina süresine uymadı! Gözlem altına alındı

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde karısında Corona Virüs vakası görülen ve yaşadığı köy karantinaya alınan ancak kendisinin test sonuçları negatif çıkan Mevlüt Y. ve aynı araçta bulunan Hamit Y., zorunlu 14 gün karantina sürecine uymayınca sağlık ekipleri tarafından gözetim altına alındı.

31.03.2020Gündem
Ankarada boş tren raydan çıktı

Ankara'da boş tren raydan çıktı

Ankara Garı'ndan temizlik ve bakım için atölyeye giden boş tren raydan çıktı.

3.01.2020Gündem
Ankarada feci kaza... Yol 4 saat kapandı

Ankara'da feci kaza... Yol 4 saat kapandı

Ankara'da meydana gelen kazada bariyerlere çarpan tırın sürücüsü yaşamını yitirdi.

19.12.2019Gündem
Ankara 10 dakikada bu hale geldi

Ankara 10 dakikada bu hale geldi

Ankara'da aniden bastıran ve 10 dakika süren şiddetli yağmur, günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Yağış doluya da dönüşürken yollarda olan sürücüler, zor anlar yaşadı.Çankaya ilçesinde saat 15.00'te etkili olan sağanak, 10 dakika sonra doluya dönüştü. Şiddetli yağmurda yollar, kısa sürede göle döndü. Dolu yağarken özellikle Anadolu Bulvarı'nda giden sürücüler, zor anlar yaşadı.Bazı sürücüler, doluda hasar görmemesi için araçlarını üst geçidin altında durdurdu. Belediye ekipleri, su birikintisinin meydana geldiği yerlerde çalışma başlattı.

13.06.2019Haber
Ankara 10 dakikada bu hale geldi

Ankara 10 dakikada bu hale geldi

Ankara'da aniden bastıran ve 10 dakika süren şiddetli yağmur, günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Yağış doluya da dönüşürken yollarda olan sürücüler, zor anlar yaşadı.

13.06.2019Gündem
Ankarada feci kaza... Ölümden döndü

Ankara'da feci kaza... Ölümden döndü

Ankara'da yön levhası direğine çarpıp hurdaya dönen kamyonda sıkışan sürücü itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

30.03.2019Gündem
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli mesajlar

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Yenimahalle'de düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan konuşmasında, "Nabza göre şerbet veren, Doğu'da bölücü, Batı'da Atatürkçü, Ankara'da ülkücü olan, her şekle giren bir bukalemun ittifakı oluşturdular. Dikkat edin, CHP'nin başındaki zat Ankara'da sürekli bozkurt işaretiyle dolaşıyor. Nereden çıktı bu? Yanındaki hanımefendi de buralarda sürekli vatan millet edebiyatı yapıyor. Ancak ne Bay Kemal ne de hanımefendi HDP'nin niçin kendilerine destek verdiğini millete söylemiyorlar, neden?" dedi.

14.03.2019Gündem
RTÜK üyesi Ersoyu darbeden sanıklar için karar

RTÜK üyesi Ersoy'u darbeden sanıklar için karar

Kırmızı ışıkta duran otomobiline arkadan çarptıkları Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyesi Doç. Dr. Hamit Ersoy'u tehdit ve darbetmekle, arkadaşı Mehmet Asutay'ı ise yaralamaya teşebbüsle yargılanan 3 sanık tahliye edildi.

27.02.2019Gündem
Maaşlarını alamayan işçiler 13’üncü katta eylem yaptı

Maaşlarını alamayan işçiler 13’üncü katta eylem yaptı

Ankara'da paralarını alamadıklarını iddia edip, yapımında çalıştıkları rezidansın 13’üncü katına çıkan 3 işçi, polisin çabasıyla ikna edilerek eylemlerine son verdi.

6.11.2018Ekonomi
RTÜK üyesine trafikte maganda saldırısı

RTÜK üyesine trafikte maganda saldırısı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyesi Hamit Ersoy, Anadolu Bulvarı'nda trafik magandalarının saldırısına uğradı. Kolu kırılan Ersoy'u darbeden 2 kişi, Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

11.10.2018Haber
RTÜK üyesi Ankaranın ortasında kâbusu yaşadı

RTÜK üyesi Ankara'nın ortasında kâbusu yaşadı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu üyesi Hamit Ersoy, Anadolu Bulvarı'nda aracına çarpan otomobildeki 2 kişinin saldırısına uğradı. Saldırıda kolu kırılan Ersoy hastaneye kaldırıldı, güvenlik kamerası görüntülerinden kimliği belirlenen zanlılar yakalandı.

11.10.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Kentimiz ne kadar estetik?

Okurumuz Mehmet Gürer, “Kent estetiği denince ne anlıyoruz acaba?” diye sormuş.

15.04.2018