EKSTRA
MENÜ

Altınözü

Altınözü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Altınözü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 745 Altınözü haberi bulunmuştur.

Altınözü Haberleri

20 PKK’lı etkisiz hale getirildi, sığınaklar bulundu

20 PKK’lı etkisiz hale getirildi, sığınaklar bulundu

Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır, Şırnak, Mardin ve Hakkari’de sürdürülen operasyonlarda dün toplam 20 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

16.04.2016Gündem
IŞİDçi terörist İHA ile birlikte yakalandı

IŞİD'çi terörist İHA ile birlikte yakalandı

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde "Önemli yurt içi olaylar" başlığı altında dünkü faaliyetlere ilişkin bilgi verildi. Buna göre Gaziantep'in Karkamış ilçesinde Türkiye'den Suriye'ye yasa dışı yollardan insansız hava aracı (İHA) parçaları geçirmeye çalışan, terör örgütü IŞİD mensubu yabancı uyruklu bir terörist yakalandı.

26.03.2016Gündem
TSK: 36 terörist öldürüldü

TSK: 36 terörist öldürüldü

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak, Nusaybin, Yüksekova ve Silvan'da dün gerçekleştirilen operasyonlarda 36 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

26.03.2016Gündem
Suudi Arabistan’ın F-15’leri İncirlik’te

Suudi Arabistan’ın F-15’leri İncirlik’te

SUUDİ Arabistan’ın Suriye’de IŞİD’e yönelik operasyonlara destek vermek için gönderme kararı aldığı F-15 E “Vurucu Kartal (Strike Eagle)” tipi dört savaş uçağı dün öğle saatlerinde İncirlik’e geldi.

26.02.2016Dünya
Hatayın Suriye sınırında İHA düştü iddiası

Hatay'ın Suriye sınırında İHA düştü iddiası

HATAY'ın Suriye sınırında bugün öğle saatlerinde duyulan patlama sesi üzerine, Yayladağı-Altınözü ilçeleri bölgesinde güvenlik güçlerince arama başlatıldı.Suriye'deki yerel kaynaklar bir İnsansız Hava Aracı (İHA)'nın düştükten sonra parçalarının etrafa savrulduğunu iddia ederken, bu bilgi resmi makamlarca henüz doğrulanmadı. ABD'li kaynaklar da kendilerine ait bir İHA'nın düştüğü iddiasını doğrulamadı.Bölgede bir İHA'nın düşmüş olabileceği ya da ses patlaması meydana gelmiş olabileceği olasılıkları üzerinde duruluyor.

26.02.2016Haber
Hatay sınırında insansız hava aracı düştü iddiası

Hatay sınırında insansız hava aracı düştü iddiası

Suriye’nin Hatay sınırında Yayladağı İlçesi bölgesinde bir insansız hava aracının düştüğü iddia edildi.

26.02.2016Gündem
Aalen’den Hatay’daki Suriyelilere okul

Aalen’den Hatay’daki Suriyelilere okul

Almanya’nın Aalen Belediyesi tarafından Hatay’ın Reyhanlı İlçesi’ndeki Suriyeliler için yapılacak olan 24 derslikli okulun temeli atıldı.

8.02.2016Dünya
Freni boşalan TIR 16 aracı sürükledi

Freni boşalan TIR 16 aracı sürükledi

Hatay'ın Altınözü ilçesinde freni boşalan TIR'ın çarptığı park halindeki 16 araç, caddedeki iş yerleri ve otobüs durağı zarar gördü.

31.01.2016Gündem
Freni patlayan TIR dehşet saçtı

Freni patlayan TIR dehşet saçtı

Hatay'ın Altınözü ilçesindefreni boşaldığı ileri sürülen TIR'ın çarptığı park halindeki 16 araç,caddedeki iş yerleri ve otobüs durağı zarar gördü. Alınan bilgiye göre, Sarılar Mahallesi'nde, Cumhuriyet Caddesi'ndemeydana gelen kazada, TIR freni boşalınca hızlailerlemeye başladı.Yaklaşık bir kilometre boyunca ilerleyen TIR, yol üzerinde parkhalindeki 16 araç ile caddedeki bazı iş yerleri ile Sarılar Mahallesikavşağındaki otobüs durağına çarparak durabildi.Bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde freniboşalan TIR’ın üstlerine geldiğini gören vatandaşlar, çevrede bulunan işyerlerine sığınarak canlarını kurtarıyor. 

31.01.2016Haber
Hatay’da sahte diplomalı 7 öğretmenin görevine son verildi

Hatay’da sahte diplomalı 7 öğretmenin görevine son verildi

HATAY’da yapılan çalışmalarda 7 öğretmenin diplomalarının sahte olduğu saptandı. Öğretmenlerin görevlerine son verilirken, haklarında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuldu.

21.01.2016Gündem
5 Ocak Salı günü bu şehirlerde okullar tatil

5 Ocak Salı günü bu şehirlerde okullar tatil

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 5 Ocak Salı günü pek çok il ve ilçede eğitime ara verildi.

4.01.2016Gündem