EKSTRA
MENÜ

Altınözü

Altınözü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Altınözü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 738 Altınözü haberi bulunmuştur.

Altınözü Haberleri

Haberler peş peş geldi: 3 kentte 3 korkunç ölüm

Haberler peş peş geldi: 3 kentte 3 korkunç ölüm

KAHRAMANMARAŞ’ta dondurma fabrikasındaki yağ makinesinin kapağının patlaması sonucu işçilerden Özgül İnce yaşamını yitirdi. Adana'da ise halı yıkama fabrikasında çalışan işçi üzerine beton blok devrilmesi sonucu hayatını kaybetti. Hatay'da da İskelenin çökmesi sonucu Suriye uyruklu bir işçi öldü, 2 işçi de yaralandı

27.10.2017Gündem
Karatay tavsiye etti“Zeytin ve zeytinyağı yersek...”

Karatay tavsiye etti!“Zeytin ve zeytinyağı yersek...”

Hatay'ın Altınözü İlçesi'nde devam eden Altınözü Zeytin ve Zeytinyağı Festivali'ne katılan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, zeytin ve zeytinyağı tüketenlerin hastalanmayacağını söyledi.

23.10.2017Sağlık
Karatay: Sayın vekilim kahvaltısız gelmiş, halbuki...

Karatay: Sayın vekilim kahvaltısız gelmiş, halbuki...

Hatay'ın Altınözü İlçesi’nde devam eden Altınözü Zeytin ve Zeytinyağı Festivali’ne katılan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, zeytin ve zeytinyağı tüketenlerin hastalanmayacağını söyledi.

22.10.2017Gündem
Asi Nehrine güvenlik seddesi

Asi Nehri'ne güvenlik seddesi

Devlet Su İşleri (DSİ) 63. Şube Müdürü Mehmet Ekinci, 'Asi Nehri Güvenlik Seddesi' projesine başlandığını bildirdi. Ekinci, "Projenin amacı hem insan kaçakçılığının ve terörist unsurlarının geçişlerini hem de ticari mal kaçakçılığının önlenmesine yöneliktir" dedi.

17.10.2017Gündem
Suriyeli pilotla ilgili yeni gelişme...

Suriyeli pilotla ilgili yeni gelişme...

Hatay'da yargılanan ve dünkü duruşmada tahliye edilen Suriyeli pilot Sufhan, Yayladağı Sınır Kapısından Suriyeli yetkililere teslim edildi

13.10.2017Gündem
Uyuşturucudan DEAŞ bombacısına

Uyuşturucudan DEAŞ bombacısına

Hürriyet, eylem yapmak üzere vücuduna sarılı ve patlamaya hazır intihar yeleğiyle Türkiye’ye giriş yaparken yakalanan DEAŞ’lı Begzad Spahic’le (37) ilgili çarpıcı bilgilere ulaştı.

11.08.2017Gündem