MENÜ

Almila Bağrıaçık

Almila Bağrıaçık ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Almila Bağrıaçık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 34 Almila Bağrıaçık haberi bulunmuştur.

Almila Bağrıaçık Haberleri

72 sinemada

72 sinemada

Almila Bağrıaçık'ın başrolünü oynadığı 'Hördur' filmi, bugün Almanya'da 72 sinemada gösterime giriyor.

29.10.2015Avrupa
Her yerde varız

Her yerde varız

Almanya’da eskiden de Türkler vardı.Ama Almanya’ya asıl Türk göçü iki ülke arasında 30 Ekim 1961 tarihinde imzalanan İşgücü Anlaşması ile başladı.Yani bundan 54 yıl önce.

2.12.2015Avrupa
NSU filmi için Türkiyeden geldi

NSU filmi için Türkiye'den geldi

Alman televizyon kanalı ARD’nin neonazi terör örgütü NSU ve seri cinayetler üzerine yaptığı üç dizilik filmin galası seyirci akınına uğradı. NSU’nun ilk kurbanı Enver Şimşek’in kızı Semiya Şimşek, galaya Türkiye’den eşiyle birlikte geldi.

1.04.2016Avrupa
Denetimli –gözetimli cinayet

Denetimli –gözetimli cinayet

Almanya'da NSU kısa adıyla tanınan ve aşırı sağcı neonazilerin oluşturduğu Nasyonal Sosyalist Yeraltı örgütü teröristleri, 2000-2006 yılları arasında 8’i Türk, biri Yunanlı ve biri de Alman kadın polis olmak üzere suçsuz günahsız 10 insanı katletti.

1.04.2016Avrupa
Hayat Şarkısı 9. son bölüm ekrana kilitledi - İzle

Hayat Şarkısı 9. son bölüm ekrana kilitledi - İzle

Hayat Şarkısı dün akşam yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Hayat Şarkısı 9.son bölümde Hülya ile Kerim yakınlaşması damgasını vurdu. Ama Hülya'yı bekleyen çok kötü bir sürpriz vardır. İşte Hayat Şarkısı son bölümde yaşananlar.

5.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 10. bölüm fragmanında şoke eden kayıp - izle

Hayat Şarkısı 10. bölüm fragmanında şoke eden kayıp - izle

Dün akşam son bölümü ile ekrana gelen Hayat Şarkısı 10. yeni bölüm fragmanını da yayınladı. Filiz çocuğunu geri almak için Hülya ve Kerim'in peşini bırakmıyor. Mehmet'in ortadan kaybolması ise Hülya için büyük bir şok olacak. Hayat Şarkısı yeni bölüm detayları haberimizde.

6.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 10. yeni bölüm fragmanı şoke etti - İzle

Hayat Şarkısı 10. yeni bölüm fragmanı şoke etti - İzle

Hayat Şarkısı bu hafta hayranlarını ekran başına kilitleyecek. Dizinin yeni bölüm fragmanında Cem'in yeniden ortaya çıkması Hülya'yı zora sokacak.Şimdi yeni bir plan yapması gerekecek. İşte Hayat Şarkısı'nda bu hafta yaşanacaklar

11.04.2016Kelebek
Burcu Biricik siyah saçlı oldu

Burcu Biricik siyah saçlı oldu

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, Hayat Şarkısı için imaj değişikliğine gitti.

12.04.2016Magazin
Hayat Şarkısının yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’ninbaşrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu, TayançAyaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu, PelinÖztekin, Deniz Altan, Aydan Taş, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Serap Önder,Pınar Hamzaoğlu, Sibel Melek Arat, Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, ElifSevinç’in paylaştıkları, beğeni ile izlenen dizisi “Hayat Şarkısı”bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor. 

12.04.2016Ne Oluyor
Hayat Şarkısı dizisinin 10. son bölümü ekrana kilitledi

Hayat Şarkısı dizisinin 10. son bölümü ekrana kilitledi

Hayat Şarkısı dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Dizin dün yayınlanan bölümüne Zeynep, Hülya ile Cem’in geçmişte tanıştıklarını ortaya çıktı. Hülya bu durumdan bakın nasıl kurtuldu. İşte Hayat Şarkısı 10.bölümde yaşananlar

13.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanında aşk tamamen bitiyor

Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanında aşk tamamen bitiyor!

Hayat Şarkısı dizisi bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin heyecan dolu geçen bölümünün ardından hayranlarının merakla beklediği yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümüne Hülya'nın planları damgasını vuracak. İşte Hayat Şarkısı 11. yeni bölüm fragmanı

15.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 11.bölüm 2. fragmanı da şaşırtan sahne

Hayat Şarkısı 11.bölüm 2. fragmanı da şaşırtan sahne

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Hülya yeni planlar peşinde. Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.

18.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 12. bölüm fragmanında şok

Hayat Şarkısı dizisi 12. bölüm fragmanında şok!

Hayat Şarkısı dün akşam 11.bölümü ile izleyici karşına çıktı. İzleyenleri keyifli dakikalar yaşatan Hayat Şarkısı'nda Kerim ve Hülya arasında yaşanan duygusal dakikalar geceye damgasını vurdu. Kerim ve Hülya'nın öpüşme sahnesi sosyal medyayı salladı. Ayrıca Hayat Şarkısı'nın 12.bölüm fragmanı da yayınlandı.

20.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanında şok eden gelişme

Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanında şok eden gelişme!

Kanal D'nin bu sezon yayınlanmaya başlayan dizisi Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanını izleyici ile buluşturdu. Salı akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Zeynep, Hülya'ya tuzak kuruyor. Hayat Şarkısı 12. yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

22.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 12.bölüm fragmanında Zeynepten şoke eden plan

Hayat Şarkısı 12.bölüm fragmanında Zeynep'ten şoke eden plan

Hayat Şarkısı salı akşamı çok konuşulacak bir bölümle ekranlara geldi. Zeynep, Hülya'nın yalanlarını ortaya çıkarabilmek için şoke eden bir plan gerçekleşmiştir. Bayram Cevher ise artık işlerden tamamen elini çekip emekli olma kararı vermiştir. İşte Hayat Şarkısı'nda yaşananlar.

23.04.2016Kelebek
Almila Bağrıaçık: Konserde keşfedildim

Almila Bağrıaçık: 'Konserde keşfedildim'

Almila Bağrıaçık, Almanya’da başladığı oyunculuğa Türkiye’de devam ediyor. Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı”nda Filiz karakterini canlandıran oyuncu, “Her şey çok hızlı gelişti, bir anda Berlin’de, büyüdüğüm semtte kurulan bir Türk dizisi setinde buldum kendimi” diyor.

25.04.2016Magazin
Hayat Şarkısı dizisi 12. son bölümde şok eden sahne

Hayat Şarkısı dizisi 12. son bölümde şok eden sahne!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 12.bölümü ile ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizi yine dün akşam sevenlerini ekran başına kilitledi. Zeynep'in planları suya düştü. Hayat Şarkısı'nda sinirler gerildi.

26.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanında şaşırtan karar

Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanında şaşırtan karar!

Kanal D'nin heyecan yüklü dizisi Hayat Şarkısı Salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hülya düştüğü tuzaktan kurtulmaya çalışırken; Kerim ve Cem arasındaki gerginlik artıyor. Hayat Şarkısı 13. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

29.04.2016Kelebek
Olgun Toker en büyük hayalini anlattı

Olgun Toker en büyük hayalini anlattı

Yıldızı Kanal D’nin “Şeref Meselesi” ile parlayan Olgun Toker, yola yine aynı kanalda, yine iddialı bir yapımla devam ediyor. “Hayat Şarkısı”nda Mahir karakterini canlandıran ve rol gereği “kötü adam” olmasına rağmen seyirci tarafından çok sevilen Toker, “Seyirci haklıyı haksızı kendi adaletine göre belirliyor. Yani aslında karakterin kötülüğüne ya da iyiliğine onlar karar veriyor” diyor.

2.05.2016Magazin
Hayat Şarkısı dizisine iki yeni oyuncu

Hayat Şarkısı dizisine iki yeni oyuncu

Kanal D’nin başrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu, Pelin Öztekin, Deniz Altan, Aydan Taş, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Sibel Melek Arat, Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, Elif Sevinç’in paylaştıkları, beğeni ile izlenen dizisi “Hayat Şarkısı” kadrosuna ünlü oyuncular Filiz Ahmet ve Uğur Karabulut dahil oldu.

17.05.2016Magazin
Elçin Sangu iki gelinlik birden giydi

Elçin Sangu iki gelinlik birden giydi

“Kiralık Aşk”ın sezon finalinde Elçin Sangu, yani Defne karakteri iki gelinlik birden giydi.

27.06.2016Magazin
Almila Bağrıaçık: 3 çocuk hayalim var

Almila Bağrıaçık: 3 çocuk hayalim var

Almila Bağrıaçık, Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı”nda rahat bir yaşam uğruna bebeğini satan kötü bir anneyi canlandırıyor. Genç oyuncu, gerçek yaşamında ise 3 çocuklu bir yaşamın hayalini kuruyor: “Anne olmak bence bu dünyadaki en kutsal şey.”

31.10.2016Magazin
Anneliğin elli tonu

Anneliğin elli tonu

Meğer ekranda imkânsız aşk hikâyelerinin yanı sıra bir kadının bir çocuğu sevmesini de görmeye hasretmişiz. Hadi salı gecesini ‘anneler gecesi’ haline getiren renk renk, çeşit çeşit ‘dizi anneleri’ne bakalım....

2.12.2016Televizyon
Filiz Ahmet Hayat Şarkısına veda etti

Filiz Ahmet Hayat Şarkısı'na veda etti

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nda beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

12.01.2017Televizyon
Türk komiserler katilin peşinde

Türk komiserler katilin peşinde

TIM Seyfi ve Almila Bağrıaçık’ın başrolünü oynadığı ‘Kommissar Pascha’ (Komiser Paşa) adlı televizyon filminin ilk bölümü 16 Mart’ta, ikinci bölümü ise 23 Mart’ta saat 20.15’te Alman birinci kanalı ARD’de yayımlanacak.

14.03.2017Magazin
Tatort’un yeni komiseri Almila Bağrıaçık oldu

Tatort’un yeni komiseri Almila Bağrıaçık oldu

Almanya’da en çok izlenen dizilerden biri olan ‘Tatort’un (Olay Yeri) yeni komiseri Almila Bağrıaçık (26) olacak. Sibel Kekilli’nin ayrılmasından sonra onun yerine diziye Almila Bağrıaçık dahil oldu.

25.06.2017Dünya
Frankfurt Türk Film Festivali ‘Ayla ile açılıyor

Frankfurt Türk Film Festivali ‘Ayla' ile açılıyor

Kültürlerarası Transfer Derneği’nin düzenlediği Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali’nin 17’ncisi, pazar akşamı başlayacak. Festivalin açılış filmi, Türkiye’nin Oscar adayı ‘Ayla’ olacak. 2 Aralık’a kadar sürecek festivalde 40’ın üzerinde filmin gösterilecek.

25.11.2017Dünya
‘Olay Yeri’ne yeni Türk komiser

‘Olay Yeri’ne yeni Türk komiser

Almanya’nın sevilen polisiye dizisi ‘Tatort’ (Olay Yeri) yeni Türk komiseriyle izleyicilerin karşısına çıktı.

3.09.2018Avrupa
“İzleyecek hiçbir şeyim yok”  diyenlere dünyanın dört köşesinden yepyeni diziler

“İzleyecek hiçbir şeyim yok!” diyenlere dünyanın dört köşesinden yepyeni diziler

Her hafta o kadar çok şey yükleniyor ki platformlara, hepimiz tıklım tıklım gardırobunun önünde dikilip “Ay giyecek hiçbir şeyim yok” diye hayıflanan kadınlara döndük. Aslında hepimize uygun bir şeyler illaki var, biraz didiklemek lazım sadece.

‘Cinayet kurbanını değil, savaşçı kahraman bir kadını oynamak istedim’

‘Cinayet kurbanını değil, savaşçı kahraman bir kadını oynamak istedim’

Berlin’de sokak ortasında namus cinayetine kurban giden Hatun Sürücü’nün hayatını anlatan ‘Sadece Bir Kadın’ adlı film, yarın Almanya’da gösterime giriyor. Filmde Hatun Sürücü’yü, Almila Bağrıaçık canlandırıyor. Yapımcılığını Sandra Maischberger’in yaptığı, yönetmenliğini Sherry Hormann üstlendiği filmin senaryosunu Florian Öller yazdı. Filmde, Aram Arami ve Samir Fuchs da rol alıyor.

8.05.2019Avrupa
Hatun’un dramı beyazperdede

Hatun’un dramı beyazperdede

ALMANYA’nın başkenti Berlin’de sokak ortasında töre cinayeti kurbanı olan Hatun Sürücü’nün hayatını anlatan film çekildi.

9.05.2019Keyif
Almila, dördüncü kez Olay Yerinde

Almila, dördüncü kez 'Olay Yeri'nde!

29 yaşındaki oyuncu Almila Bağrıaçık, Axel Milberg ile birlikte Kiel’deki ‘Olay Yeri’ dizisinde 4’üncü kez kamera karşısına çıkıyor.

9.08.2019Avrupa
Kırmızı halıda Hanau mesajı

Kırmızı halıda Hanau mesajı

70. Berlinale Film Festivali’nde kırmızı halıda yürüyen televizyon ve sinema yıldızı Almila Bağrıaçık, Hanau saldırısında hayatını kaybedenleri unutmadı.

27.02.2020Avrupa

Yazar Sonuçları

İki gelinlik birden giydi

“Kiralık Aşk”ın sezon finalinde Elçin Sangu, yani Defne karakteri iki gelinlik birden giydi.

27.06.2016