MENÜ

Ali Tezel

Ali Tezel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Tezel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 365 Ali Tezel haberi bulunmuştur.

Ali Tezel Haberleri

Son dakika haberler: Avukatlar şikayet etti, mahkeme Ali Tezel’e yasak koydu

Son dakika haberler: Avukatlar şikayet etti, mahkeme Ali Tezel’e yasak koydu!

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, İstanbul Barosu’nun kendisine karşı açtığı davaya kaybetti. 4 yıl süren yargılama sonrası, mahkemenin kararını Yargıtay da onadı. Karara göre, Tezel, sitesinde yer alan iş hukuku ile ilgili linkleri kaldıracak; bu alanda faaliyet yürütemeyecek. Gelen son dakika haberine göre, Türkiye Barolar Birliği’nin de müdahil olduğu davada, Tezel’in, avukat olmadığı halde bu alanda faaliyet yürüttüğü ve çeşitli illerdeki 20 büro üzerinden kazanç sağladığı iddia ediliyordu.

20.02.2020Gündem
Son dakika haberi: Ali Tezel gözaltına alındı eski eşini suçladı: Husumetim var iftira attı

Son dakika haberi: Ali Tezel gözaltına alındı eski eşini suçladı: Husumetim var iftira attı

FETÖ soruşturmasında gözaltına alınan sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, sorgusunun ardından aynı gün serbest bırakıldı. Tezel, “Eşim şikâyette bulunmuş. İhbar öç alma amaçlıdır” dedi.

14.01.2020Gündem
Son dakika... Ali Tezel serbest bırakıldı

Son dakika... Ali Tezel serbest bırakıldı

FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel serbest bırakıldı.

13.01.2020Gündem
Ali Tezel kimdir ve kaç yaşında

Ali Tezel kimdir ve kaç yaşında?

Ali Tezel göz altına alınmasının ardından biyografisi ile merakla araştırılmaya başlandı. Sosyal Güvenlik konusunda uzmanlık hizmeti veren Ali Tezel, bir dönem Sosyal Güvenlik Kurumu'nda müfettiş olarak çalışmıştır. Peki, Ali Tezel kimdir ve kaç yaşında? İşte, Ali Tezel hakkında detaylı bilgiler

13.01.2020Gündem
Son dakika haberler  Ali Tezel gözaltına alındı

Son dakika haberler! Ali Tezel gözaltına alındı

Sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel ile ilgili bir son dakika haberi geldi. Ali Tezel bugün evinde gözaltına alındı. Tezel'in İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında attığı tweetler nedeniyle gözaltına alındığı öğrenildi.

13.01.2020Gündem
Hürriyet’in gurur günü

Hürriyet’in gurur günü

İstanbul Arel Üniversitesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Medya ve Sanat Ödülleri, dün akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılan törenle sahiplerini buldu. Dokuz bini aşkın öğrencinin oylarıyla verilen ödüllerin 6’sı Hürriyet Dünyası’na geldi. Doğan Yayın Grubu da toplamda 12 kategoride ödüle layık görüldü. Hürriyet’in en iyi gazete ödülünü Hürriyet İcra Kurulu Üyesi ve Dijital Medya Grup Koordinatörümüz Bülent Mumay, en iyi haber portalı seçilen www.hurriyet.com.tr’nin ödülünü ise gündem editörlerimizden Anıl Demir aldı.

1.03.2015Gündem
İşte toplantıyı bitiren soru

İşte toplantıyı bitiren soru

Soma faciasının yaşandığı Soma Holding basın toplantısı düzenledi. Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan açıklama yaptı. Toplantıya Gürkan'ın yanı sıra Soma Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik ve şirketin İnsan Kaynakları Direktörü Celalettin Gökaşan katıldı. Gergin anların da yaşandığı basın toplantısı bir gazetecinin "Ali Tezel'in iddiası doğru mu? Kül ve su bastığınız galerilere daha kaç kişiyi gömeceksiniz?" sorusu üzerine, şirket yetkilileri apar topar toplantıyı terk etti. İşte o anlar

16.05.2014Haber
Hürriyet.com.trye büyük onur

Hürriyet.com.tr'ye büyük onur

Türk Böbrek Vakfı tarafından düzenlenen TBV 1. Medya Ödülleri Zorlu Center’da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Hürriyet.com.tr sağlık sayfası editörü Buse Özel'e Jüri Özel Ödülü verilirken, sağlık alanında en iyi köşe yazarı ödülüne ise Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Mesude Erşan layık görüldü.

8.04.2014Gündem
CANLI YAYINDA BİRBİRLERİNE GİRDİLER

CANLI YAYINDA BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Habertürk'te yayınlanan moderatörülüğünü Didem Arslan Yılmaz'ın yaptığı 'Türkiyenin Nabzı' programında Sosyal Güvenlik Uzmanları Ali Tezel ve Resul Kurt birbirine girdi. Sosyal güvenlik konularının tartışıldığı programda Ali Tezel'in sorusuna sinirlenen Resul Kurt 'Ali bey üslübuna dikkat et' diyerek uyardı. Bunun üzerine Tezel 'Dikkat etmezsem ne yaparsın' cevabını verince programın tansiyonu bir anda arttı. Tezel'in 'Sen yandaş medyasın' diyerek Kurt'u suçlaması üzerine iyice alevlenen tartışmaya Kurt'un 'Yandaşım kardeşim, yandaşım senin ne b.. olduğun belli değil afedersin.Chp'limisin, AK partilimisin hangi partilisin belli değil'sözleri damga vurdu.

10.02.2014Haber
Ali Tezel Memur Maaşlarını Değerlendiriyor

Ali Tezel Memur Maaşlarını Değerlendiriyor

SGK Uzmanı Ali Tezel, memur maaşlarını değerlendiriyor. Tezel, memur maaşları milli gelire kıyaslandığında ortaya çıkan tabloyu Piyasanet TV'ye açıklıyor.İhtiyaç Kredisi Kampanyaları için Tıklayın.

Ali Tezel’den Emekli Aylıkları ile İlgili En Detaylı Açıklama

Ali Tezel’den Emekli Aylıkları ile İlgili En Detaylı Açıklama

Ödenen primlerin miktarı, primlerin süresi, emekli aylıklarını etkiler mi? SGK Uzmanı Ali Tezel açıklıyor.İhtiyaç Kredisi Kampanyaları için Tıklayın.

Ali Tezel Merak Edilen İntibak Zammını Açıklıyor

Ali Tezel Merak Edilen İntibak Zammını Açıklıyor

SGK Uzmanı Ali Tezel intibak zammından kimler yararlanabilir, nasıl bir hesaplama ile ödeme hesaplanır açıklıyor.İhtiyaç Kredisi Kampanyaları için Tıklayın.

Ali Tezel Engellilik ve Malulen Emeklilik Arasındaki Farkı Açıklıyor

Ali Tezel Engellilik ve Malulen Emeklilik Arasındaki Farkı Açıklıyor

SGK Uzmanı Ali Tezel, halk arasında karıştırılan özürlülük ve malulen emeklilik kavramlarının farkını Piyasanet TV'ye açıkladı.İhtiyaç Kredisi Kampanyaları için Tıklayın.

26.06.2012Diğer Videolar
Ali Tezel Türkiyedeki Dizi Emekçilerinin Durumunu Değerlendiriyor

Ali Tezel Türkiye'deki Dizi Emekçilerinin Durumunu Değerlendiriyor

SGK Uzmanı Ali Tezel, Türk dizi oyuncularını bağlayan sosyal güvenlik yasalarını ve uygulamalarını Piyasanet TV'ye açıkladı.En Avantajlı GSM Tarifelerini Bulmak için Tıklayın.

26.06.2012Diğer Videolar
Aile hekiminden bekar genç kız babasına şok cep mesajı: Tebrikler kızınız hamile

Aile hekiminden bekar genç kız babasına şok cep mesajı: Tebrikler kızınız hamile

Sağlık Bakanlığı'nın başlattığı yeni uygulama ile hamilelik testi pozitif çıkan bekar genç kızın babasına bilgi mesajı gönderiliyor.

25.06.2012Gündem
Yeni yasayla kıdem tazminatı nasıl değişecek

Yeni yasayla kıdem tazminatı nasıl değişecek

Ali Tezel, 2013'de yürürlüğe girecek Kıdem Tazminatı yasasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

24.06.2012Ekonomi
Ali Tezelden Piyasanet TVye Kıdem Tazminatı Açıklaması

Ali Tezel'den Piyasanet TV'ye Kıdem Tazminatı Açıklaması

Ali Tezel, 2013'de yürürlüğe girecek Kıdem Tazminatı yasasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.İhtiyaç Kredisi Kampanyaları için Tıklayın.

22.06.2012Diğer Videolar
Eşine 430 bin TL tazminat ödeyecek

Eşine 430 bin TL tazminat ödeyecek

Sosyal Güvenlik Uzmanı ve yazar Ali Tezel ile 25 yıllık eşi Meryem Tezel boşandı. Üsküdar 2’nci Aile Mahkemesi, dünkü duruşmada Meryem Tezel’i haklı bularak, Türk Medeni Kanunu’nun 161 ve 162 maddeleri (zina ve yaralama) gereğince tarafları boşadı.

24.11.2011Gündem
Saçlarından sürükledi

Saçlarından sürükledi

Boşanmak isteyen 25 yıllık eşi Meryem Tezel’i dövüp bıçakladığı öne sürülen sosyal güvenlik uzmanı ve yazar Ali Tezel’in Üsküdar 3’üncü Sulh Ceza Mahkemesi’nde yargılandığı davada kızları F. Tezel (14) tanık olarak dinlendi. F. şunları anlattı:

23.11.2011Gündem
Sistemdeki arıza Buğ-Kur’luyu vurdu

Sistemdeki arıza Buğ-Kur’luyu vurdu

TORBA Yasa’dan yararlanmak için Ziraat Bankası’ndan 16 bin TL’ye kadar kredi çeken 22 bin kişi, Bağ-Kur Aylık Bağlama Sistemi’ndeki arızadan dolayı maaşı bağlanmadığı için mağdur oldu.

6.10.2011Ege
25 yılın perde arkasını yazdı

25 yılın perde arkasını yazdı

Ünlü sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel'in eşi Meryem Tezel, 25 yıllık birlikteliklerini bir kitapta topladı. Eşinden dayak yediğini ve bıçaklandığını söyleyen Tezel, 'Psikoloğa gitmek yerine yazdım' dedi.

3.05.2011Gündem
Milyonlarca stajyer geliyor

Milyonlarca stajyer geliyor

Torba Kanun ile stajyer ve çırak çalıştırma yükümlülüğü olan işyerlerinin kapsamı değiştiriliyor. Artık 10 veya daha çok değil, 5 veya daha çok işçi çalıştıran işyerleri de çırak ve stajyer çalıştırabilecek.

9.02.2011Ekonomi
İşte beklenen liste

İşte beklenen liste

CHP'nin PM listesi açıklandı. Listede ilk göze çarpan, Dışişleri Bakanlığı’ndan üç emekli büyükelçinin yer alması oldu. Bu arada 80 kişilik blok listede yer alan isimlerden 21'i kadın. Listede 24 milletvekilinin de adı var. Yapılan oylamada en yüksek oy 1110 oldu. En düşük oyu ise 762 oyla Gürsel Tekin aldı. İşte CHP'nin yeni PM listesi ve alınan oylar:

19.12.2010Gündem
Ali Tezel CHPye katıldı

Ali Tezel CHP'ye katıldı

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel CHP'ye katıldı.

14.10.2010Gündem
“Evet demeyince vazgeçtiler”

“Evet demeyince vazgeçtiler”

Ali Tezel, TRT ekibinin neden kendisiyle röportajdan vazgeçtiğini açıkladı.

24.08.2010Gündem
Ali Tezelden skandal

Ali Tezel'den skandal

Ünlü sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, aldatıldığı gerekçesiyle kendisinden boşanmak isteyen 23 yıllık eşi Meryem Tezel'i dövüp bıçakladı. Ali Tezel hakkında 6 ay eve yaklaşmama cezası verilince de, "Eşim şöhretimi kıskanıyor" diyerek boşanma davası açtı. Karşı boşanma davası açan Meryem Tezel de, "Yıllardır hovardalıklarına göz yumdum. Ama o gitti beni baldızıyla aldattı" dedi.

13.06.2010Gündem
Milyonlarca emekli için sürpriz gelişme

Milyonlarca emekli için sürpriz gelişme

Emekli için sürpriz gelişme… Top Anayasa Mahkemesine geçti. Anayasa Mahkemesi, dava açan İşçi Memur Bağ-Kur Emeklileri Derneği Genel Başkanı Hamdi Öz’ün lehine karar verirse, milyonlarca emeklinin hem maaşları yükselecek hem fark alacaklar.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel ise bu konuyla ilgili 'Anayasa Mahkemesi 'evet' derse maaşlarda yüzde yüz artış söz konusu olur' yorumunu yaptı.

19.03.2010Gündem
Doğum izni ile ilgili merak edilenler

Doğum izni ile ilgili merak edilenler

Çalışan ve hamile kalan kadınların yaşadığı en büyük sorunlardan biri de doğum izni hakkında yaşadıkları karmaşadır.

12.01.2010Gündem
Ücretsiz izin hakkınız var

'Ücretsiz izin hakkınız var'

Çalışan hamilelerin doğum izni ve hakları konusunda merak ettikleri bu yazıda...

21.12.2009Gündem
New social security law leaves students stranded

New social security law leaves students stranded

ISTANBUL - If part time working students pay their complete social insurance premiums, they will be considered as income earning individuals. According to the new social security law, a part-time worker must use his or her own money to pay premiums to benefit from health insurance

4.01.2009Gündem

Yazar Sonuçları

Gericiliğe bu kadar mı hevesliymişiz

“İKTİDARA geldiği 2002 yılından beri Atatürk ilke ve devrimleri üzerinde yükselen laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni ortadan kaldırmayı hedefleyen AKP, bu doğrultuda yaptığı düzenleme ve uygulamalarla, bilimsel, laik, ulusal ve demokratik eğitimi tasfiye etmektedir.

7.03.2015

Delikanlı Nihat!

Özgecan, gönüllerimizde derin izler bırakarak gitti. Acısını en derinden hisseden ailesinin gösterdiği yüceliği bizler gösteremedik ardından.

18.02.2015

Kimse kendi demokrasisini icat etmeye kalkışmamalı

Kuvvetler ayrılığı mı, ayrı bir kuvvet mi.

8.02.2015

Her yer imam hatip

LİSELERE yerleştirme sistemi değiştirildi ya, veliler isyan halinde.

13.06.2014

Emek

Yurtsever yazar bulursun.

9.04.2013

İçi boş nutuklarla sorun çözülmez

SURİYE ’nin saldırganlığının ve iki pilotun şehit olmasının ardından gerek hükümetin ve gerekse muhalefetin soğukkanlı davranması önemli bir gelişmedir diye düşünüyorum.

25.06.2012

Bu tıp hizmeti değil, muhbirlik faaliyeti

HER ne kadar Sağlık Bakanlığı’nın yalanladığı filan iddia edilse de...

25.06.2012

Deprem toplanma alanları neresidir

İSTANBUL’da 480 ‘deprem alanı’ varmış geçmişte...

15.11.2011

Çağrı merkezlerine dikkat

AVUSTURYA Büyükelçiliği Çağrı Merkezi-IKS’yi kızımın vize işlemi için pin kodu almak üzere 2 Ağustos günü aradım, telefona çıkan görevli kredi kartından çekim yapması gerektiğini söyleyerek kart numarası istedi.

22.10.2010

TRT seçim yasaklarını takmıyor!

TRT’nin referandum kampanyası için nasıl bir borazana dönüştürüldüğünün bir örneğini dün Haber Türk’te Ali Tezel’in köşesinde okudum.

23.08.2010

Yüzde 2.5 zamla memurun gidebileceği bir yer yoktur

MEMURLAR dün eylem yaptı, olgun bir şekilde haklarını aradılar. Ne derler hak verilmez alınır. Emeğine gösterdiği saygı nedeniyle meydanlarda haykırdı.

25.11.2009

Anneler ve babalar

ANNE dışarıda alışverişteydi. İki buçuk yaşındaki bebeğe babası göz-kulak oluyordu.

20.09.2008