EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Ali Sürmeli

Ali Sürmeli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Sürmeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 683 Ali Sürmeli haberi bulunmuştur.

Ali Sürmeli Haberleri

Türkiyeyi batıran hortum ligi

Türkiye'yi batıran hortum ligi

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ekonomik krize yol açan banka boşaltmalarının net bilançosunu açıkladı.

21.04.2003Ekonomi
Türkiyeyi batıran hortum ligi

Türkiye'yi batıran hortum ligi

BDDK, Bankacılık Sektörü Yeniden Yapılandırma Programı Gelişme Raporu'unda ilk kez el konulan bankaların eski sahiplerinin kredi dökümlerini de detaylı olarak açıkladı. Böylece 11 milyar dolarlık ‘hortumlama’ ligindeki sıralama da netleşti.

21.04.2003Ekonomi
Zemin durumu internette

Zemin durumu internette

Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'da sokak ve mahallelerde yaptığı zemin inceleme sonuçlarını internette yayınlıyor. Belediyenin internet sitesine girenler evinin, sokağının sağlam olup olmadığını öğrenecek.

14.05.2003Gündem
Silence Beach’te güzel seçtim...

Silence Beach’te güzel seçtim...

"Sevgili Serdar, sen yazımı beklerken ben Akdeniz’in koynunda Silence Beach Tatil Köyü’nde jürideydim. Dediler ki Güzellik Yarışması yapılacak, güzelden anlayan biri lazım. Seni önerdim, ama bulamadılar. Çaresiz yerine ben geçtim ve jüride seni temsil ettim, oy verdim. Neler mi oldu? Anlatayım tabii... Merak edersin şimdi..." Sinan Tanyıldız olmaması gereken yerden inadına inadına yazıyor...

21.07.2003Kelebek
İftar mönüsü en iyi 10 lokanta

İftar mönüsü en iyi 10 lokanta

İki gün sonra ramazan ayı başlıyor. Evlerde, çarşıda ve pazarda ramazan hazırlıkları şimdiden başladı. Lokantalar birbirinden zengin mönülerle müşterilerinin karşısına çıkmak için hazırlık yapıyor.

23.10.2003Kelebek
İstanbulu dünya yıldızı yaparım

İstanbul'u dünya yıldızı yaparım

Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, ‘‘İstanbul'u dünya yıldızı yapmak için ikinci kez adayım’’ dedi. Hiçbir partiyle teması olmadığını belirten Gürtuna, AKP'den aday olup olmayacağına ilişkin soruya ‘‘Teklif gelirse kabul ederiz’’ yanıtını verdi.

7.01.2004Gündem
Kimse masum değil

Kimse masum değil

İstanbul’a, ocak ayının karı bir günde yağınca devlet çöktü, belediye yıkıldı, halk kurallara uymadı ve elbirliğiyle olayı kábusa çevirdik.

23.01.2004Gündem
Kimse masum değil

Kimse masum değil

Beyaz Afet, yöneticilerin yetki karmaşası ve organizasyonsuzluğu ile vatandaşların hatalarından kaynaklandı. Belediyeye bağlı Kağıthane'deki Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ile İstanbul Valiliği Afet Yönetim Merkezi, İstanbulluların karda saatlerce mahsur kalmasını önleyemedi. Vatandaşlar da aynı oranda hatalıydılar.

23.01.2004Gündem
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem
SİAD Zirvesinde Babacan ile 40 yıl gerginliği

SİAD Zirvesi'nde Babacan ile '40 yıl' gerginliği

Dün Denizli'de toplanan SİAD Platformu'nun Başkanlar Kurulu bildirisinde yer alan "AB 40 yıldır üzerinde çalışılan hükümetler üstü bir uygarlık projesi" cümlesi Ali Babacan'ı kızdırdı. Babacan, "Kusura bakmayın ama, 40 yıldır yapılanlara bakın, bir de 2 yıldır bizim yaptıklarımıza" dedi.

24.09.2004Ekonomi
Cumhuriyetle yaşıt

Cumhuriyetle yaşıt

Hayata 81 yıl önce 29 Ekim sabahı gelen Ali Kefeli, cumhuriyetle yaşıt olmanın keyfini yaşıyor.

28.10.2004Gündem
Bayram gezmesi -2

Bayram gezmesi -2

Reyan Tuvi, bayram tatili için önerilerini sıralamaya devam ediyor. Bu hafta özel listesinde Bodrum, Güneydoğu Anadolu turu, Bafa Gölü, Batı Karadeniz, Bursa ve Afyon’da termal tatil, Tire- Birgi- Bozdağ-Gölcük rotası, Kilikya Bölgesi, Konya ve tatil denince genellikle kaçılan üç büyük kent, İstanbul, Ankara ve İzmir var...

7.11.2004Seyahat
Kafelerde kablosuz internet rekabeti

Kafelerde kablosuz internet rekabeti

Kablosuz internet teknolojisi sayesinde, hemen hemen bütün fast food ve kafe zincirlerinde, havaalanlarında, otobüs firmalarının tesislerinde, otellerde ve hatta stadyumlarda internete bağlanabiliyorsunuz. Bunun için tek ihtiyacınız bir dizüstü bilgisayar.

17.03.2005Kelebek
Bu yazın en popüler 10 kokteyli

Bu yazın en popüler 10 kokteyli

Düşük alkol oranları ile gündüz saatlerinde de rahatlıkla içilebilen kokteyller, sıcak yaz aylarının en havalı içkileri. Kokteyl yarışmaları bile ağırlıklı olarak bu mevsimde düzenleniyor. Genellikle kokteyllerin isimleri yaratıcıları olan barmenlerle birlikte anılıyor.

25.08.2005Kelebek
Erzincanda trafik kazası: 3 ölü

Erzincan'da trafik kazası: 3 ölü

Erzincan'da meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 3 kişi öldü, 37 kişi yaralandı.

1.11.2005Gündem
Balık tutma yarışmasına katılana bedava bira ve balık-ekmek var

Balık tutma yarışmasına katılana bedava bira ve balık-ekmek var

Balık tutmayı sever misiniz? Peki ya balık-ekmek? Yanında bira? Pazar günü işiniz yoksa mutlaka Aşiyan sahiline gelin. Balık tutma yarışması var. Marmara Gold’un balık tutma yarışması bu yıl da Aşiyan sahilinde. Bu yarışmayı yedi yıldır yapıyorlar. Sahilde ve teknede olmak üzere iki kategoride yapılacak yarışmada en çok balık tutan üç kişiye televizyon, müzik seti ve DVD player ödül var.

10.11.2005Kelebek
Her maçta 193’ten 205’e kadar yanyana

Her maçta 193’ten 205’e kadar yanyana

Dönüşüm maçtan birkaç saat önce, Meşale’de başlıyor. Bu sevimli restoranın masalarına oturmadan birkaç dakika öncesine kadar herhangi bir genel müdür, güngörmüş bir ailenin iyi eğitimli çocuğu, saygın bir öğretim üyesi, ciddi bir gazetenin ağır köşe yazarı vb. olan bu adamlar, birkaç saat içinde, en kibarından, birer "futbol insanı"na dönüşüyor.

4.01.2006Kelebek
Fikret Otyam 80 yaşında

Fikret Otyam 80 yaşında

“Dosttan Gelen Selamsın” adlı son kitabının kapağında yer alan mektup zarfının üzerinde şöyle yazıyor: “Sn. Fikret Otyam, Şair-Yazar-Gazeteci-Ressam-GAP Aşığı-Gönül Adamı-Güzel İnsan...” Tüm bu sıfatların özeti olan, “Sanatçı İnsan” Fikret Otyam, 80'inci yaşına girerken üretmeye devam ediyor...

14.01.2006Gündem
Polat:Fener panikte

Polat:Fener panikte

Galatasaray Asbaşkanı Adnan Polat, "Fenerbahçe’nin son dönemde paniklemesine ve ’Adalet istiyoruz’ demelerine anlam veremiyorum. Fenerbahçe zaten iyi takım. Şanslar % 50-50" dedi.

7.04.2006Spor

Yazar Sonuçları

Uzlaşma yok

* F.Bahçe'de düzenlenen F.Bahçe 1907 Derneği'nin Arama Konferansı'na yönetimden katılımın olmamasını, böyle bir organizasyon yapılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

28.04.2003

Hileli zarla düşeş!

F.BAHÇE, 'hepyek'e ayarlanmış hileli zarla düşeş attı.. Brezilya dizisini andıran bitip tükenmek bilmeyen seferlerin ardından, Marcio Nobre'yi getirdi..

13.03.2004

Seçimlerin yanlışları

YEREL seçimleri evrensel kurallara göre yapabildik mi? Okurlarımızdan gelen ve bizim tespitlerimize göre dikkat çeken bazı yanlış ve hatalar vardı.

29.03.2004

Kanıt Peşinde’nin kanıtı var

CSI: Crime Scene Investigation, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Amerika’nın en çok izlenen dizisi.

28.09.2004

O madde neden değişti eski haline getirin

CUMA günkü yazımın başlığı, ‘Benim kucağıma yeni banka getirmeyin’di.

12.03.2005

Venedik Sarayı sosyeteyi çekti

İtalyan Konsolosu Luciano Pezzotti’nin İtalya Cumhuriyeti’nin 59. kuruluş yıldönümü nedeniyle Venedik Sarayı’nda verdiği davete, İstanbul sosyetesi büyük ilgi gösterdi

5.06.2005

Büyükşehir’de neler oluyor

BÜYÜKŞEHİR Belediye Meclisi’nde kabul edilen Göztepe’ye cami olayı üzerine gazeteciler Başkan Kadir Topbaş’a yönettikleri soruya şu yanıtı alıyorlar:

19.10.2005

AKP’li Lokman Ayva feryat ediyor: İktidar yok

AKP İstanbul milletvekili Lokman Ayva, önceki akşam 19.30 sıralarında arıyor.

20.10.2005

Tekstilin yerine ‘döküm’

ADEM Arı, Sollingen’de otomotiv sanayi için alüminyum döküm işi yapıyor. Bir süre öncesine kadar 130 işçi çalıştırırken, krizden sonra işçi sayısı 30’lara kadar düşmüş.

21.10.2005

Almanya’dan dışarıya doktor göçü başladı

KUZEY Ren Vestfelya’nın Düsseldorf’taki parlamento binası önünde 2000’e yakın doktor, yağmur altında eylem yapıyor.

22.10.2005

Madonna’yı geri çeviren ’yıldız’

Ben Yıldız Asan’ı az sonra anlatacağım olaydan yıllar sonra tanıdım, ama hálá her gördüğümde kendisini hatırlatmadan duramam: "Keşke gitseydin ve deneseydin".

10.01.2006

Niyetim futbolcu olmaktı, babam istemedi reklamcı oldum

Nihayet buluşacağız. Burj El Arap’ta kalıyorlar. Alelacele otelden içeri giriyorum, sağıma soluma bakıyorum, karşımda duruyor, ama ben görmüyorum. Birden huylanıyorum.

8.04.2006