EKSTRA
MENÜ

Ali Güven

Ali Güven ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Güven haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.869 Ali Güven haberi bulunmuştur.

Ali Güven Haberleri

Beydağları’nda Zeus’un hışmından nasıl kurtuldum

Beydağları’nda Zeus’un hışmından nasıl kurtuldum?

Denizden bakınca Tahtalı Dağı’nin zirvesi hayli çekici görünüyordu. Likya Yolu’nu da kapsayan zirveye çıkmayı istiyordum ama koşacağım hiç aklıma gelmezdi. Tam 27 kilometre... Yukarılara çıktıkça hava sıcaklığı 24’ten 4 dereceye düştü. Yağmur damlaları fındık büyüklüğünde doluya döndü. Çakan şimşeklerin etkisinden hemzemin oldum. Hiporeterminin eşiğinden döndüm. “Tamam” dedim, ”Zeus bu, çok kızdı...” Neyse ki tek parça yarışı bitirdim. Nasıl mı? Buyurunuz...

27.05.2017Hayat
Türkiye’nin en zorlu maratonu: ‘Tahtalı Run to Sky’

Türkiye’nin en zorlu maratonu: ‘Tahtalı Run to Sky’

Antalya Çıralı, geçen hafta önemli bir organizasyonu ev sahipliği yaptı.Ülkedeki en zor maratonlardan biri olarak adlandırılan ‘Tahtalı’daki yarışlara 11 ülkeden 402 sporcu katıldı. Hürriyet Seyahat Yayın Yönetmeni Serkan Ocak bu ilginç maratondaki deneyimlerini Spor Arena için yazdı.

23.05.2017Diğer
Bu sözler CHPde gerginlik yarattı.. Kürsüden in, dışarı çık

Bu sözler CHP'de gerginlik yarattı.. 'Kürsüden in, dışarı çık'

CHP Karabük Gençlik Kolları eski Başkanı Levent Gündüz'ün Kemal Kılıçdaroğlu hakkında CHP Bornova İlçe Danışma Kurulu Toplantısı'nda söyledikleri gergin anlar yaşanmasına sebep oldu. Gündüz'ün sözlerinin ardından CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven de konuşmaya müdahale etti ve 'Kürsüden in, dışarı çık, konuştuğun kişi CHP Genel Başkanıdır' diyerek tepkisini gösterdi.

18.05.2017Gündem