EKSTRA
MENÜ

Ali Güven

Ali Güven ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Güven haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.875 Ali Güven haberi bulunmuştur.

Ali Güven Haberleri

CHP’li Öztürk’ten Norveç’teki skandala tepki

CHP’li Öztürk’ten Norveç’teki skandala tepki

CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, Norveç’teki NATO tatbikatında Atatürk’ün resmive Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin hedefler arasına konulmasının müttefik ruhuna uymayan, sorumsuz ve provokatif davranış olduğunu söyledi. Yılmaz, "Şiddetle kınıyoruz. Bunu yapanların mantık olarak terör örgütleri IŞİD, El Kaide, El Nusra’dan hiçbir farkı yoktur" dedi.

17.11.2017Gündem
Son dakika haberi: CHPli Aytun Çıray istifa etti

Son dakika haberi: CHP'li Aytun Çıray istifa etti

Son dakika... CHP Milletvekili Aytun Çıray partisinden istifa etti. Aytun Çıray'ın Meral Akşener'in partisine geçeceği konuşuluyordu. Çıray, "Şartlar yeni bir siyasi çıkışı zorunlu kılmıştır" dedi. Çıray, Meral Akşener'in kuracağı yeni partiye katılıyor.

23.10.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Her hemşehrimiz yerli otomobile sahip çıksın

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi, geçen cumartesi günü Tarihi Havagazı Fabrikası’nda, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Ege ve Dokuz Eylül üniversiteleriyle gerçekleştirdiği “Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma ve Yaşam Stratejisi” çalışmasını tanıttı.

20.11.2017

Aklımda deli sorular

* (Meslek büyüğüm Hamdi Türkmen’in geçen gün yazdığı yazıdan yola çıkarak...) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun makam aracında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve CHP İl Başkanı Asuman Ali Güven arasında geçtiği rivayet olunan diyaloga göre, CHP’nin 2019’daki seçimlerde adayının yine Kocaoğlu olduğunu söyleyebilir miyiz?

28.09.2017