EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Ali Güven

Ali Güven ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Güven haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.875 Ali Güven haberi bulunmuştur.

Ali Güven Haberleri

Ergün G.Antepte

Ergün G.Antep'te

Galatasaray forması altında büyük başarılara imza atan, Feldkamp’ın gelişiyle birlikte gözden düşen tecrübeli yıldız, yarın kırmızı siyahlı kulüple sözleşme imzalayacak.

25.08.2007Futbol
Ailesini katleden damat yakalanamadı

Ailesini katleden damat yakalanamadı

TRABZON’ un Çaykara İlçesi’ne bağlı Ulucami Köyü’nde kayınpederi, baldızı ve ikiz kayınbiraderleri ile bir çobanı kalaşnikof ile öldürdükten sonra kaçan, çete üyeliği ve gasptan sabıkalı Eyüp Terzi ve suç ortağı olduğu iddia edilen kişilerin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

17.08.2007Gündem
Kalaşnikof’lu cani kıskaçta

Kalaşnikof’lu cani kıskaçta

Trabzon’un Çaykara İlçesi’ne bağlı Ulucami Köyü’nde kayınpederi Muzaffer Gargar (55), kızı Yeter (26), ikiz oğulları Murat ve Metin (12) ile olay sırasında rastladığı çoban Ali Güven’i (35) Kalaşnikof tüfekle öldüren Eyüp Terzi ile güvenlik güçleri arasındaki kovalamaca sürüyor.

13.08.2007Gündem
Eşini arayıp katliamı nasıl yaptığını anlatmış

Eşini arayıp katliamı nasıl yaptığını anlatmış

TRABZON'un Çaykara İlçesi'ne bağlı Ulucami Köyü'nde kayınpederi, ikiz kayınbiraderleri, baldızı ve olayla ilgisi olmayan yolda karşılaştığı bir çobanı Kalaşnikof silahla öldürdükten sonra kaçan sabıkalı Eyüp Terzi'nin, Bursa'da bir yakınının yanına bıraktığı eşi Sakine'ye arayarak, “Baban oğlumun, ben de onların canını aldım” dediği belirlendi. Çete üyeliği ve gasptan sabıkalı Eyüp Terzi'nin, Manisa'da 20 gün önce oğlunu trafik kazasında kaybedince bunalıma girdiği, katliamı da kayınpederinin eşi Sakine'yi sürekli Trabzon'a çağırması nedeniyle işlemiş olabileceği ileri sürüldü

13.08.2007Gündem
Eşini arayıp katliamı nasıl yaptığını anlatmış

Eşini arayıp katliamı nasıl yaptığını anlatmış

Trabzon’un Ulucami Köyü’nde kayınpederini, kızını ve ikiz yeğenlerini Kalaşnikof’la katleden Eyüp Terzi’nin, eşini arayarak cinayetlerini anlattığı ortaya çıktı. Oğlunun trafik kazasında ölümünden kayınpederini sorumlu tutan Eyüp Terzi’nin karısına "Baban oğlumun, ben de onların canını aldım" dediği belirtildi.

12.08.2007Gündem
‘Baban oğlumun, ben de onların canını aldım’

‘Baban oğlumun, ben de onların canını aldım’

Trabzon'un Çaykara İlçesi'ne bağlı Ulucami Köyü'nde kayınpederi, ikiz kayınbiraderleri, baldızı ve olayla ilgisi olmayan yolda karşılaştığı bir çobanı Kalaşnikof silahla öldürdükten sonra kaçan sabıkalı Eyüp Terzi'nin, Bursa'da bir yakınının yanına bıraktığı eşi Sakine'ye arayarak, “Baban oğlumun, ben de onların canını aldım” dediği belirlendi.

12.08.2007Gündem
Sabıkalı damadın köyde Kalaşnikof’lu katliamı

Sabıkalı damadın köyde Kalaşnikof’lu katliamı

Trabzon’un Ulucami Köyü’nde kayınpederi Muzaffer Gargar ile kayınpederinin çocukları Yeter ile ikizler Murat ve Metin’i Kalaşnikof tüfekle tarayarak öldüren Eyüp Terzi, kaçarken karşılaştığı Ali Güven’e de ateş etti. Ağır yaralanan ve sürünerek yakındaki bir eve kadar gidip yardım isteyen Ali Güven, Of Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken yolda öldü.

11.08.2007Gündem
Dubai’de LOGO’nun Türk yazılım kulesi

Dubai’de LOGO’nun Türk yazılım kulesi

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden LOGO Yazılım, Dubai’de açtığı ofisle faaliyetlerini körfez bölgesine taşıdı. Bu girişim LOGO’nun Körfez bölgesi, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Hindistan arasında uzanan geniş bir coğrafyaya yayılma hayallerinin önemli bir adımını simgeliyor.

7.06.2007Gündem
Öğrenci otobüsü uçuruma uçtu: 1 ölü 29 yaralı

Öğrenci otobüsü uçuruma uçtu: 1 ölü 29 yaralı

Isparta'nın Sütçüler İlçesi'ndeki Süleyman Demirel Üniversitesi'ne bağlı Meslek Yüksekokulu öğrencilerini Antalya'ya tatile götüren otobüs Isparta yakınlarında uçuruma yuvarlandı.

26.04.2007Gündem
Hülya’yla güneşlenirken tanıştık

Hülya’yla güneşlenirken tanıştık

Hülya Avşar'la anılan Ali Güven, bir dönem dünyaca ünlü top model Naomi Campbell'le flört ettiğini söyledi.

25.04.2007Kelebek
Altıncı albümü de piyasada

Altıncı albümü de piyasada

1997 yılında çıkardığı "Yolcu" adlı albümüyle müzik piyasasına giren Ali Güven yeni albümü S.O.S çıktı.

7.04.2007Kelebek
Hollywood starlarından tam destek

Hollywood starlarından tam destek

Hollywood'un ünlü yıldızları, 7 Nisan'da Ankara'da yapılacak olan hayvan hakları mitingine destek veriyor. <1>Foto-galeri

5.04.2007Gündem
Danıştay 10. Daire Başkanlığına Mehmet Rıza Ünlüçay seçildi

Danıştay 10. Daire Başkanlığına Mehmet Rıza Ünlüçay seçildi

Danıştay 10. Daire Başkanlığı'na aynı daire üyesi Mehmet Rıza Ünlüçay seçildi.

28.03.2007Gündem
Resmi plakalı otomobille hırsızlık

Resmi plakalı otomobille hırsızlık

İzmir'in Eskiizmir semtinde, çaldıkları Büyükşehir Belediyesine ait resmi plakalı otomobille, elektronik eşya mağazasının camını kırıp plazma televizyon çalmak istedikleri iddia edilen 2 kişi, polis tarafından yakalandı.

1.03.2007Gündem
Alesandra’yla klip çekti

Alesandra’yla klip çekti

"S.O.S" adlı albümü önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak olan Ali Güven, önceki akşam Arnavutköy sahilinde albümünde yer alan "Çekemem" adlı şarkıya klip çekti. Klip çekiminde Güven’e Alesandra Theo eşlik etti.

19.02.2007Kelebek
Ali Güvenin 10 yıla kadar hapsi istendi

Ali Güven'in 10 yıla kadar hapsi istendi

Hülya Avşar ile birlikte olduğu söylentileriyle gündeme gelen işadamı ve futbol menajeri Ali Ekber Güven hakkında, milli futbolcu Ümit Davala'yı, menajerlik sözleşmesinde tahrifat yaparak dolandırdığı iddiasıyla dava açıldı.

14.02.2007Gündem
Satıcı: Sermaye sıkıntısına karşın genç iş gücümüz var

Satıcı: Sermaye sıkıntısına karşın genç iş gücümüz var

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Oğuz Satıcı, Türkiye’de sermaye ve nakit sıkıntısı olduğuna işaret ederek, bunu karşın genç ve eğitimli insan avantajı olduğunu vurguladı. "Düzeni kurma, yönetme ve yürütme konusunda parası olanlardan daha çok şansımız var" diyen Satıcı, gelecek sürecin doğru değerlendirip sürdürülmesi durumunda, daha fazla yabancı sermaye çekebileceğini vurguladı.

12.02.2007Gündem
Eski DEHAPlıların hapis cezası onandı

Eski DEHAP'lıların hapis cezası onandı

ŞIRNAK’ın Cizre İlçesi’nde kapatılan DEHAP’ın 8 eski yöneticisi ve 1 gazeteci hakkında verilen 1 yıl 6’şar hapis cezası Yargıtay tarafından onandı. DEHAP’ın eski DTP’nin yeni İlçe Başkanı Ali Güven, halkın kendilerini sahiplendiğini, Türkiye’nin demokratikleşmesi için çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

17.01.2007Gündem
Logo Yazılım Dubaide şirket kuracak

Logo Yazılım Dubai'de şirket kuracak

Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş, faaliyetlerini sürdürdüğü dış pazarlarda büyüme sağlama hedefi doğrultusunda Dubai'de şirket kurulmasının düşünüldüğünü bildirdi.

16.01.2007Gündem
Dostlara şarkılar

Dostlara şarkılar

Müzik hayatındaki 10. yılını yeni çıkardığı beşinci albümü "Mutlu Olmak İstiyorum"la kutlayan Fergan Mirkelam, yeni albümünün tanıtımı amacıyla Rumeli Hisarı Muamma Bar'da sahneye çıktı.

13.01.2007Kelebek
300 YTL’ye sahte nüfus cüzdanı

300 YTL’ye sahte nüfus cüzdanı

ADANA’da 300 YTL’ye sahte nüfus cüzdanı verdiği iddia edilen nüfus memuru 41 yaşındaki Hüseyin Kökçe hakkında 12 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı.

11.01.2007Gündem
Çektiği çıplak fotoğrafla Avşara şantaj mı yapıyor

Çektiği çıplak fotoğrafla Avşar'a şantaj mı yapıyor

KANAL D'de yayınlanan "Dobra Dobra" programında ünlü magazinci Şenay Düdek, Hülya Avşar ve Ali Güven'le ilgili ilginç iddialar ortaya attı. Düdek, çok önemli bir kaynaktan aldığı bilgiye dayandırdığı iddialarını dile getirdi

9.01.2007Gündem
‘Başbakan dört yüzlü’

‘Başbakan dört yüzlü’

ŞIRNAK’ın Cizre İlçesi Belediye Başkanı DTP'li Aydın Budak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik sert eleştirilerde bulundu. Budak, “İki yüzlü siyaset yapanları görmüştük ancak, ilk defa dört yüzlü bir başbakan ile karşı karşıya bulunuyoruz. Böyle bir başbakan ülkede istikrarı sağlayamaz. Bizler barış istiyoruz. Artık Edirne’ye, Trabzon’a cenaze gitmesini, Cizre’ye cenazelerin gelmesini istemiyoruz” dedi.

4.01.2007Gündem
Caner, CSKA için uçtu

Caner, CSKA için uçtu!

Rusya’nın CSKA Moskova takımı ile anlaşan Vestel Manisaspor’un 18 yaşındaki futbolcusu Caner Erkin, dün menajeri Ali Güven ile birlikte sağlık kontrolü için Münih’e gitti.

26.12.2006Spor
2006 ne yıldı ama

2006 ne yıldı ama

2006 yılında yine bir Türkiye klasiği yaşandı. Herkesin eleştirdiği magazin haberleri yine en çok okunanlar oldu. Mehmet Ali Erbil’in pantolon indirme skandalı, Sanem Çelik’in jeep kaçamağı, Cem Hakko’nun biten evliliği, azgın tekelerin evden kaçması hep en çok takip edilen haberler arasındaydı. İşte 2006 yılının kısa bir özeti:

24.12.2006Kelebek
Hülya Avşardan müthiş frikik

Hülya Avşar'dan müthiş frikik

Eşinden ayrılması, Ali Güven'le birlikte mi değil mi soruları, havuzdaki üstsüz şovu, son olarak da Saadettin Saran'la birlikteliğiyle magazin gündeminin her daim en üst sıralarında yer alan Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde verdiği frikikle, Britney Spears'la yarışıyor. İşte Hülya Avşar'ın müthiş frikiği...

23.12.2006Spor Arena
Sabri 15 milyon Euro

Sabri 15 milyon Euro

Galatasaray yönetimi, genç futbolcuları için 5 milyon Euro teklif eden Fiorentina menajeri Courino’ya, "Böylesine yetenekli ve genç bir futbolcuyu bu kadar ucuza satmayız" cevabını verdi.

23.12.2006Spor
Bu bir erkeğin kaçamağıdır

Bu bir erkeğin kaçamağıdır!

Hülya Avşar ile Sadettin Saran geçtiğimiz gün ilk kez bir arada görüntülenmiş, aylardır herkesin dilinde olan bu aşk da belgelenmişti. Ancak son anda beklenmedik bir gelişme oldu ve Sadettin Saran'ın 6 yıldır birlikte olduğu Aslı Küseyiroğlu sürpriz bir açıklamada bulundu. Küseyiroğlu, "Her erkeğin kaçamağı olabilir. Benim Sadettin'le ilişkim bu olayda yara almaz" dedi.

19.12.2006Spor Arena
Teklifi duydu coştu

Teklifi duydu coştu

Menajeri Ali Güven’in, "Bu maçta seni izlemeye gelecekler" dediği G.Saray’ın milli futbolcusu, şans bulduğu ikinci 45 dakikada F.Bahçe’nin sol kanadını adeta felç etti. Liverpool’un hocası Benitez de Sabri’ye övgüler yağdırdı.

6.12.2006Spor
Feraye-Kaya ilişkisini 4 yıldır biliyordum

Feraye-Kaya ilişkisini 4 yıldır biliyordum

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu "Dobra Dobra" programına katılan Emral Avşar kızının yaşamı ve ilişkileriyle ilgili merak edilen birçok konuya açıklık getirdi. Çapkınlığı nedeniyle kızının Kaya Çilingiroğlu ile evlenmesini hiç istemediğinin altını çizen Avşar, Feraye Tanyolaç’la olan görüntüler basına yansıdıktan sonra “Hülya artık bunu kabul etmez” diyerek yıllarca sakladığı ilişkiyi kızıyla paylaştığını söyledi.

21.11.2006Gündem
Ataman Bolognada

Ataman Bologna'da

Climamio Bologna, İtalya Ligi ve EuroLeague’de aldığı başarısız sonuçların ardından Fabrizio Frates’i gönderip takımın başına Ergin Ataman’ı getirdi.

17.11.2006Spor
Aşk itirafı

Aşk itirafı

Hülya Avşar'ın eski Fenerbahçe Asbaşkanı Sadettin Saran ile birlikte olup olmadığı sorusuna verdiği cevap, üstü kapalı bir aşk itirafı olarak yorumlandı.

2.11.2006Gündem
Avşarın aşkı Saran

Avşar'ın aşkı Saran

Hülya Avşar iddialara göre F.Bahçe eski yöneticisi Sadettin Saran'la birlikte.

6.10.2006Gündem
Danıştay başsavcılığa onu seçti

Danıştay başsavcılığa onu seçti

Danıştay Başsavcılığına, Danıştay Başkanvekili Tansel Çölaşan seçildi.

26.09.2006Gündem
Kendimi Alinin isteklerine cevap vermek için hazır hissetmiyorum

Kendimi Ali'nin isteklerine cevap vermek için hazır hissetmiyorum

Tatilini bitirerek İstanbul'a dönen ve hemen "Bi İhtimal Daha Var" adlı filmin çekimlerine başlayan Hülya Avşar, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz günlerde Kaya Çilingiroğlu ve İbrahim Tatlıses'e hakkında konuşma yasağı getiren Avşar, "Artık kendi dışımda gelişen olaylarla gündeme gelmekten sıkıldım. Kaya ile keşke evlenmeseydik. Arkadaş olsaydık daha iyiydi. Kaya bana artık karışmıyor. İbrahim Tatlıses'le de evet bir dönem karşılıklı olarak birbirimizden hoşlanmıştık" dedi.

14.09.2006Gündem
Danıştay Başsavcılığına Tansel Çölaşan seçildi

Danıştay Başsavcılığına Tansel Çölaşan seçildi

Danıştay Başsavcılığına, daha önce Danıştay Başkanlığı için yarışan Tansel Çölaşan seçildi.

14.09.2006Gündem
Artık konuşmayacağım

Artık konuşmayacağım

"İbo da sussun Kaya da sussun" diyen Hülya Avşar'ın çağrısına Kaya Çilingiroğlu yanıt verdi: Artık konuşmayacağım.

13.09.2006Gündem
Danıştayda başsavcılık başvuruları başladı

Danıştay'da başsavcılık başvuruları başladı

Zafer Kantarcıoğlu'nun yaş haddinden emekliye ayrılmasıyla boşalan Danıştay Başsavcılığı için yarın seçim yapılacak.

13.09.2006Gündem
İbo da sussun Kaya da sussun

İbo da sussun Kaya da sussun

İbrahim Tatlıses ile Ali Güven arasındaki söz düellosuna Kaya Çilingiroğlu da katılınca Hülya Avşar, suskunluğunu bozdu.

12.09.2006Gündem

Yazar Sonuçları

Karizma ’duman’ oldu

Bence yılın aşk bombası bu.

27.09.2006

Karizma ’duman’ oldu

En ünlü rock gruplarından Duman'ın solisti Kaan Tangöze, manken Seçkin Piriler'le yakalandı. Önceki akşam, Ortaköy Jazz Center'da gecenin ilerleyen saatlerine kadar başbaşa vakit geçiren Kaan'la Seçkin Piriler, çıkışta ticari taksiye binerken, karşılarında gazeteci ordusunu görünce şaşırdı. İkili, ısrarlı soruları yanıtsız bıraktı.

27.09.2006

Tribünde suşi keyfi

Geçtiğimiz pazar akşamı Ali Sami Yen Stadı’ndaydım.

19.09.2006

Tarikat gerçeği: Ağalık sisteminin adı şeyhlik oldu

İSMAİLAĞA Camii’nde meydana gelen talihsiz olay, kamuoyunun bakış açısını bir kere daha tarikatlar üzerine yönlendirmiştir.

14.09.2006

Babam ve Oğlum’un izinden gidenler

Babam ve Oğlum inanılmaz bir gişe başarısı elde etti ya...Sadece gişe başarısı da değil, izleyiciyi de salondan memnun yolladı ya hemen yapımcılar benzeri filmler için kolları sıvadılar.

11.09.2006