EKSTRA
MENÜ

Ales Başvuruları Ne Zaman Bitecek?

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 11 haberi bulunmuştur.

Ales Başvuruları Ne Zaman Bitecek? Haberleri

ALES başvuruları ne zaman bitecek ALES başvuru ücreti ne kadar İşte ALES sınavı hakkında bilgiler

ALES başvuruları ne zaman bitecek? ALES başvuru ücreti ne kadar? İşte ALES sınavı hakkında bilgiler

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) 19 Eylül'de uygulanacak Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES/2) başvuruları başladı. Başvurular, ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla, bireysel olarak "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden ya da ÖSYM Aday İşlemleri Mobil uygulamasından alınacak. Peki, ALES başvuruları ne zaman bitecek?

4.08.2021Gündem
ALES başvuruları ne zaman bitecek İşte 2021 ALES/1 sınav tarihi

ALES başvuruları ne zaman bitecek? İşte 2021 ALES/1 sınav tarihi

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, adaylar 12 Mart'dan itibaren 22 Mart'a kadar sınava başvurabilecek. Adaylar sınava elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden ya da ÖSYM Aday İşlemleri Mobil uygulamasından başvuru yapabilecek. İşte, İşte 2021 ALES/1 sınav tarihi...

21.03.2021Gündem
ALES başvuruları ne zaman bitecek ÖSYM tarih verdi

ALES başvuruları ne zaman bitecek? ÖSYM tarih verdi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) 2 Mayıs'ta uygulanacak Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) başvuruları başladı. Henüz başvuru yapmayan adaylar da son günün ne zaman olduğunu merak ediyor. Peki, ALES başvuruları ne zaman bitecek?

15.03.2021Gündem
osym. gov tr ALES başvuru ekranı - 2020 ALES 2 başvuru ücreti ne zaman saat kaça kadar yatırılacak

osym. gov tr ALES başvuru ekranı - 2020 ALES 2 başvuru ücreti ne zaman saat kaça kadar yatırılacak?

2020 ALES başvuru ekranı başvuru işlemlerinde son güne girilmesinin ardından adayların gündemine geldi. 2020 ALES başvurularını ÖSYM'nin AİS ekranı üzerinden tamamlayacak olan adaylar, söz konusu sınavın başvuru ücretlerini ALES başvuru kılavuzunda yer alan bankalara yatıracaklar. ALES başvuru işlemleri 12 Ekim Pazartesi gününe kadar alınacak. Peki, ALES 2 başvuru ücreti ne zaman saat kaça kadar yatırılacak? İşte, osym. gov tr ALES başvuru ekranı ve başvuru tarihleriyle ilgili bilgiler.

12.10.2020Eğitim
ALES başvuruları ne zaman bitecek İşte ALES/2 sınav ve başvuru takvimi

ALES başvuruları ne zaman bitecek? İşte ALES/2 sınav ve başvuru takvimi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), tarafından 6 Aralık'ta yapılacak 2020-Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'nın (2020-ALES/2), başvuruları alınmaya devam ediyor. Adaylar, başvurularını elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden veya ÖSYM Aday İşlemleri Mobil uygulamasından yapabilecek. Peki, ALES başvuruları ne zaman bitecek?

3.10.2020Gündem
ALES/3 sınavı ne zaman ALES başvuruları ne zaman bitecek

ALES/3 sınavı ne zaman? ALES başvuruları ne zaman bitecek?

ÖSYM tarafından 17 Kasım'da uygulanacak Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı başvuruları başladı. 2019-ALES/3 başvuruları 17-25 Eylül tarihlerinde alınacak. Başvuru süreci devam ederken, son başvuru tarifi de gündeme geldi. Peki, ALES/3 başvuruları ne zaman bitecek? İşte, sınava ilişkin ayrıntılar...

18.09.2019Gündem
ALES başvuru ücreti ne kadar ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek

ALES başvuru ücreti ne kadar? ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) düzenlenecek olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019-ALES/2) başvuruları geçtiğimiz günlerde başladı. Bu yılın ikinci kez düzenlenecek olan sınava katılacak olan adaylar, başvuru ücretlerini yatırarak başvuru işlemlerini tamamlayacaklar. Peki, ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek? ALES başvuru ücreti ne kadar? İşte, o konuya dair detaylar.

14.07.2019Gündem
2019 ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek

2019 ALES/2 başvuruları ne zaman bitecek?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) 22 Eylül'de düzenlenecek Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019-ALES/2) başvuruları başladı. Gözler şimdi ALES başvuruları için belirlenen son tarihte. Peki, ALES başvuruları ne zaman bitecek?

12.07.2019Gündem
ALES başvuruları başladı ALES başvuru ücreti ne kadar

ALES başvuruları başladı! ALES başvuru ücreti ne kadar?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) 22 Eylül'de düzenlenecek Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2019-ALES/2) başvuruları başladı. Başvuruların başlamasıyla birlikte, bankalara ödenmesi gereken başvuru ücreti ve diğer detaylar merak konusu oldu. İşte, 2019-ALES/2 başvuru işlemleri hakkında tüm detaylar...

10.07.2019Gündem
ALES başvuruları ne zaman bitecek ALES başvuru ücreti ne kadar

ALES başvuruları ne zaman bitecek? ALES başvuru ücreti ne kadar?

ALES başvuruları başladı. ÖSYM'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, ALES'e başvurular, elektronik ortamda ÖSYM Başvuru Merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden gerçekleştirilebilecek. Peki, ALES başvuruları ne zaman bitecek? ALES başvuru ücreti ne kadar?

14.03.2020Gündem
ALES/3 ne zaman yapılacak ALES son başvuru tarihi ne zaman

ALES/3 ne zaman yapılacak? ALES son başvuru tarihi ne zaman?

22 Eylül'de 2. si düzenlenen Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı 'nın (2019 ALES/2) ardından, sınava katılamayan adayların gözü bir sonraki ALES takvimine çevrildi. ÖSYM tarafından geçtiğimiz günlerde başvuru kılavuzunun yayımlanması ile ALES/3 son başvuru tarihi de yoğun şekilde merak ediliyor. Peki, ALES/3 ne zaman yapılacak? ALES son başvuru tarihi ne zaman?

22.09.2019Gündem