EKSTRA
MENÜ

Aldatmak

Aldatmak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aldatmak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.314 Aldatmak haberi bulunmuştur.

Aldatmak Haberleri

Sevgilinizi aldatıyor olmanızın 5 muhtemel nedeni

Sevgilinizi aldatıyor olmanızın 5 muhtemel nedeni

Aldatmanın temelleri hakkında söylenen çok fazla şey var. Bilim hormonlardan kültürel etkilere kadar bir çok taşın altını kaldırıp bakıyor ama kesin olarak da bir sebep söyleyemiyor. Çünkü aldatan insanların nedenleri birbirinden farklılık gösterebiliyor. Kimi hormon kurbanı kimi ise egosunun kölesi.

15.06.2017Hayat
Zayıflayan eşe dikkat

Zayıflayan eşe dikkat!

İngiltere’de bir çöpçatanlık sitesinin Birmingham Üniversitesi uzmanları tarafından onaylanan araştırması, partnerini aldatanların hızla kilo verdiğini gösterdi. Bu süreçte aldatan erkek üç, kadınsa beş kilo veriyor.

1.06.2017Sağlık
Azerbaycan, Ermenistan’ın video kayıt sistemini ele geçirdi

Azerbaycan, Ermenistan’ın video kayıt sistemini ele geçirdi

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, ordunun Ermenistan’a ait istihbarat amacıyla kullanılan video kayıt sistemini ele geçirdiğini açıkladı.

1.06.2017Dünya
Sahibini aldatan kedinin kimde kalacağı belli oldu

Sahibini aldatan kedinin kimde kalacağı belli oldu!

İtalya'nın Ligurya bölgesinde bir kedi, gerçek evine nadiren uğramaya başlayıp daha sonra da kendisine sahip olarak seçtiği bir başkasıyla yeni bir mahalleye taşınınca, kedinin kimde kalacağına mahkeme karar vermek zorunda kaldı.

22.05.2017Dünya
Uçağa girene kadar serbest

Uçağa girene kadar serbest!

ABD ve İngiltere’nin uçaklardaki cep telefonu hariç elektronik cihaz yasağının havalimanlarında geçerli olmadığını belirten Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “Havalimanında tablet ve bilgisayarlar kullanabilecek, uçağa binişten hemen önce toplanacak” dedi.

24.03.2017Ekonomi
THY elektronik aletler için garanti verdi

THY elektronik aletler için garanti verdi

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, ABD ve İngiltere'ye uçuşlarda, yolcuların tablet ve diğer elektronik cihazları uçağa biniş anına kadar kullanabileceğini belirterek, "Uçağa biniş aşamasında, söz konusu elektronik cihaz bir personel tarafından yolcunun gözü önünde teslim alınarak, köpüklü bir muhafazaya sarılarak kırılmayacak özel bir bagaja yerleştirilecek. Yolcuların eşyalarının kesinlikte zarar görmeyeceğini veya kaybolmayacağını garanti ediyoruz" dedi.

24.03.2017Gündem
Sana aldatılmanın resmini çizebilirim Abidin

Sana aldatılmanın resmini çizebilirim Abidin!

Geçen hafta sizlere neden aldattığımızı, aldatmaya sebep olan genleri, hormonları anlatmıştım. Bu hafta ise ilişkilerimizin aldatılmaya doğru giden sürecini, aldatılmanın bünyemizde bıraktığı izleri, tecrübeyle sabit deneyimlerimden de yola çıkarak yazacağım.

20.03.2017Kampüs
Başbakan vekilleri uyardı: AB’ye karşı kaba sözlerden kaçının

Başbakan vekilleri uyardı: "AB’ye karşı kaba sözlerden kaçının"

Başbakan Binali Yıldırım, TBMM tatile girmeden önce milletvekilleriyle kahvaltılı toplantıda son kez biraraya gelerek, siyasi gelişmeleri değerlendirdi ve referandum kampanyasında izlenmesi gereken yolla ilgili açılamalarda bulundu. Yıldırım, “AB’ye karşı kaba sözlerden kaçının. ‘Bu iş bize yaradı’ gibi açıklamalar yapmayın” dedi. Yıldırım, başkanlık sistemini anlatırken de “Vücudumuzda tek beynimiz, tek kalbimiz var. Yani komite merkezi tek” benzetmesi yaptı.

15.03.2017Gündem
Vekilleri uyardı

Vekilleri uyardı

TBMM’nin bu hafta çalışmalarına ara vermesinin ardından, referandum kampanyasına hız vermeye hazırlanan AK Parti’de son grup toplantısı genel merkezde yapıldı. Başbakan Binali Yıldırım, milletvekillerine kampanya boyunca izlenmesi gereken yolla ilgili genel değerlendirmelerde bulunurken, AB ülkeleriyle yaşanan krizle ilgili olarak da partililerin takınması gereken tavır konusunda uyarılar yaptı.

14.03.2017Gündem
Aldatmak

Aldatmak

Çok üzgünüm istemeden Seni dün gece aldattımİnan bana bütün sabahPişmanlıktan ağladım

13.03.2017Kampüs
Hollanda tepkisi: At, it sürersen hesabını vereceksin

Hollanda tepkisi: At, it sürersen hesabını vereceksin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın Hollanda’dan sınır dışı edilmesiyle ilgili, “Tamamen İslamofobik bir gelişmenin tezahürleridir. Batı gerçek yüzünü son birkaç gündür çok açık ve net ortaya koymuştur” dedi, Hollanda’ya, “Bunun bedelini ödeyeceksin. Benim vatandaşlarımın üzerine at, it sürersen, bunun hesabını vereceksin” diye seslenen Erdoğan, Avrupayı da “Avrupa’dan ses çıkıyor mu? Çıkmıyor. Niye? Bunlar birbirini ısırmaz, aynıdırlar” diye eleştirdi. Diyanet Vakfı’nın Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği Uluslararası İyilik Ödülleri töreni ile Kocaeli’nde düzenlenen toplu açılış töreninde konuşan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

12.03.2017Gündem
Seni Türkiye gibi bir ülkenin başbakanı arıyor, verdiği cevaba bak

'Seni Türkiye gibi bir ülkenin başbakanı arıyor, verdiği cevaba bak'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Hollanda tepkisi: "Akşam benim başbakanım arıyor, görüşüyor ve verdiği cevap ’Çarşamba günü seçim var. Sıkıntılı durum var. Herhangi bir şey yapamayız. Bakan burayı terk etsin’ Seni Türkiye gibi bir ülkenin başbakanı arıyor, verdiği cevaba bak. Gün ola harman ola. Şu anda biz sabırlıyız ve sabırla bu işin üzerine giderek bu işin hesabını soracağız"

12.03.2017Gündem
Aldanma

Aldanma!

Genç enstalasyon sanatçısı Hüseyin Arıcı’nın “Aldanma!” başlıklı kişisel sergisi, ‘Bir’, ‘Hazır Nesne’ ve ‘Omurgasızlar’ serileriyle Nişantaşı x-ist'te izleyicinin karşısına çıkıyor. Sergide, sanatçının farklı malzemeler kullanarak taklitten öte bir kandırmacaya geçerek, gerçeklik ve aldanma arasındaki ilişkiy yansıtmasına tanık oluyorsunuz.

1.03.2017Keyif
Tecavüz sanıkları ilk kez hakim önünde

Tecavüz sanıkları ilk kez hakim önünde

İzmir'in Çiğli İlçesinde, geçen yıl, şizofreni tedavisi gören 22 yaşındaki A.A. adlı kıza tecavüz etmekle suçlanan ve haklarında 49’ar yıl hapis cezası istenen 31 yaşındaki Tuncay S. ve 55 yaşındaki Abdullah K.’nın yargılanmasına başlandı. Duruşmaya katılan A.A., sanıklara dönüp, "Şerefsizler" diye bağırdı. Mahkeme heyeti sanıkların tutukluluk halinin devamına karar verip, duruşmayı erteledi.

21.02.2017Gündem
İlber Ortaylı’yı tanıyor musunuz

İlber Ortaylı’yı tanıyor musunuz?

Fenerbahçe’nin kitap kurdu basketbol oyuncusu Ekpe Udoh soruyor.

22.01.2017Kelebek
The Affair’de yeni sezon

The Affair’de yeni sezon

Noah, Alison, Helen ve Cole’un aşk dörtgeniyle başlayan ve iki sezon boyunca karakterlerin gözünden aynı hikayenin farklı versiyonlarıyla izleyiciyi kendine bağlayan drama “The Affair”in yeni sezonu kapıda...

18.11.2016Magazin
Sonbaharın en güzel bisiklet rotası

Sonbaharın en güzel bisiklet rotası

Sonbaharın en çok yakıştığı şehirlerden birini bisikletle keşfetmeye ne dersiniz? Burası Doğu Avrupa’nın mistik şehri Belgrad... Tuna ile Sava’nın kesiştiği noktada bulunuyor. Yemyeşil parkları, kaleleri, tarihi semtleriyle özgün bir karaktere sahip. Arka sokaklarında hâlâ Sovyet ruhu taşıyan bu kentte pedalladıkça büyüleneceksiniz.

18.11.2016Seyahat
“Hassasiyet” nedir sınır nerededir

“Hassasiyet” nedir sınır nerededir?

Contemporary İstanbul’da, kendini “milliyetçi muhafazakâr” olarak tanımlayan bir grup, Ali Elmacı’nın üzerinde 2. Abdülhamid’in yüzü bulunan eserine yönelik bir saldırı gerçekleştirdi. “Mayoda dedemizin, atamızın resmi var ve bundan rencide oluyoruz” gerekçesini sunan grubun tepkisi üzerine eser sergiden kaldırıldı. Magazin Konseyi, bu hafta “hassasiyetler” konusunu masaya yatırdı. “Hassasiyetler” gerekçesiyle artık Türkiye’de konser, festival, sergi gibi etkinliklerin hep potansiyel tehlike altında olduğunu söyleyebilir miyiz?

6.11.2016Magazin
Hayat Memat Meseleleri- Aldatmak

Hayat Memat Meseleleri- Aldatmak

Psikiyatr Gülcan Özer, terapi odalarının en yaygın başvuru gerekçelerinden biri olan aldatmayı anlatıyor.

26.09.2016Diğer Videolar
Oyalama Beni

Oyalama Beni!

Mutlu olmak dünyanın en zor şeyiyse, mutluluğu ifade etme biçimlerimiz de  hep kendini tekrar eden sözcüklerle. En değerli anlarımızı bir kaç kelime ile geçiştirme halimiz çok özensizce değil mi sizce de?

21.09.2016Hilal Meriç
İnsanlığa en büyük hediye Küba’dan mı geliyor

İnsanlığa en büyük hediye Küba’dan mı geliyor?

Küba en yoksul dönemlerde bile bilim ve araştırmadan vazgeçmedi. En büyük mucize de sağlık alanında oldu. Tahmini ömür süresi 80 yıl, ABD’den fazla. Bebek ölümleri bazı yerlerde sıfır! Hastaneler herkese bedava. Ama esas bomba, kanser aşısı Cimavax. Japonya ve Avrupa’dan sonra Amerika da klinik testlere başladı. Kübalı idealist doktorlar 5-10 yıl içinde insanlığa yüzyılın hediyesini, Castro kardeşlere de “altın vuruş” fırsatını verebilir.

12.09.2016Gündem
Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?

Kafada yazdan kalma tilkiler, kuruntular, şüpheler. “Tatilden döndüm huyu suyu değişti! Aldatıyor mu? Aldatmıyor mu?” Durun! Hemen gömlek, pantolon, ceket cebine, cep telefonuna davranmayın! Demode takılmayın. Eski usul ‘out’, dedektiflik ‘in’! Detaylar Özel Dedektif Bilal Kartal’dan geliyor...

10.09.2016Hayat
Biz bu insanlara nasıl güveneceğiz

Biz bu insanlara nasıl güveneceğiz?

Fenerbahçe eski başkanlarından Metin Aşık’ın kızı Eda’nın nişanlısının kimliğinin sahte çıkması, şarkıcı Linet’in “nişanlım” dediği kişinin evli ve iki çocuk babası olduğunu öğrenmesi gibi haberler gündemi sıklıkla meşgul ediyor. İnsanlara güven, ünlü ünsüz hepimizin ortak sorunu. Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, sosyal hayatta ‘mitoman’ insanların arttığına dikkat çekiyor. İşte güvendiğimiz dağlara karlar yağmaması için dikkat etmemiz gerekenler...

10.09.2016Hayat
Volkswagen suçu itiraf etti

Volkswagen suçu itiraf etti

Alman otomobil devi Volkswagen'in (VW) ABD'deki emisyon davasında, şirketin eski çalışanlarından bir mühendisin suçunu kabul ettiği bildirildi.

10.09.2016Ekonomi
Dücane Cündioğlundan 15 Temmuz manifestosu

Dücane Cündioğlu'ndan 15 Temmuz manifestosu

15 Temmuz’da gerçekleşen oligarşik darbenin düzenleyicileri, her olasılığı tüm ayrıntılarına değin hesaplamış olsalar dahi, büyük bir gafletle hesap dışı bıraktıkları tek hakikattir ‘Türkiye’nin ruhu’. Attıkları her bombaya, sıktıkları her kurşuna göğsünü siper eden de, kaldırdıkları F-16’lara kendi tarlalarını kendi elleriyle ateşe vererek direnen de bu ruhtu.

6.08.2016Gündem
71 yılın demokrasi bilançosu

71 yılın demokrasi bilançosu

Demokratik bir hukuk devletinin yöneticilerini zor ve şiddet yoluyla görevden uzaklaştırmaya kalkmak, kimsenin hakkı ve haddi değil. Demokratik bir ülkede buna teşebbüs edenler, kim olurlarsa olsunlar, ister asker olsunlar ister sivil, onlara karşı çıkmak herkesin görevi...Ülkemizdeki son darbe teşebbüsüne karşı o görev –o teşebbüsün sorumluları dışında- toplumumuzun her kesimince yerine getirildi. Meclis’te temsil edilen-edilemeyen siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, medyanın her alanındaki gazeteciler, televizyoncular, yayıncılar, bilim kurumlarındaki akademisyenler, öğrenciler ve tek tek vatandaşlar, o teşebbüse karşı kesin tutum aldılar ve darbecilerin başarısızlığa uğramasına büyük katkı yaptılar.Bu sonuç, halkımızın demokratik rejime bağlılığının yeni bir göstergesidir. Bu gerçeği, herkesin görmesi ve değerini bilmesi gerekir.

23.07.2016Gündem
Karısını başka bir kadınla yatakta basan adam çılgına döndü

Karısını başka bir kadınla yatakta basan adam çılgına döndü

Karısının kendisini aldattığından şüphelenen adam evine erken gelince gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Evine yerleştirdiği gizli kamera kayıtlarını bile incelemeden  gördükleri karşısında çılgına döndü. Karısı çırılçıplak bir kadınla sevişiyordu. Kızgın koca evin içinde eline ne geçerse karısına fırlattı. Genç kadın kendisini savunmaya çalışsa da başarılı olamadı.

11.07.2016Haber
Son dakika haberi: Küçük Kandil dağıtıldı

Son dakika haberi: Küçük Kandil dağıtıldı!

Diyarbakır'dan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Diyarbakır 7. Kolordu Komutanlığı idaresinde gerçekleştirilen "Bayrak-14 Şehit Jandarma Teğmen Abdülselam Özatak Müşterek Birlik Operasyonu"nda sona gelindi. PKK terör örgütünün bazı bombalı araçların düzeneklerini hazırladığı Lice, Kulp ve Bingöl'deki ‘Küçük Kandil’ olarak bilinen Şenyayla bölgesinde, aralarında keskin nişancı ve bombacıların da bulunduğu terörist gruplara ağır darbe vuruldu.

3.07.2016Gündem
Aldatılan kadınlar olay çıkardı

Aldatılan kadınlar olay çıkardı

İki kadın, kocalarıylabastıkları bir kadını sokak ortasında çırılçıplak soyup şiddet uyguladı.Aldatılan kadınlar, bikinili kadını önce dövüp, sonra sokakta saçlarındantutarak sürükledi. Kırım’da yaşanan olayı, olayla alakası olmayan bir başkasıvideoya kaydetti.

1.07.2016Haber

Yazar Sonuçları

Genç Girişimciye Öğütler

Geçen Çarşamba yazımda size Habitat’ın Türkiye’de Gençlerin İyi Olma Hali Raporu’ndan bahsetmiştim. Memleketteki gençlerin yüzde 7O’inden fazlası kendi işini kurmak istemekteymiş. O yüzden genç girişimci adaylarını ruhen bu işe hazırlamak, boynumuzun borcu. Aynı rapora göre, en çok yoksunluk duygusundan mutsuz olan memleketimin gençlerine öğütler vereyim dedim.

26.05.2017

Yaşamak için gösterişe, kibire, baskıya gerek yok sadece özgürlüğe ihtiyaç var

Çarşamba günü boyunca Ay Aslan burcunda hareket etmeye devam edecek.

2.05.2017

Eşim ve sevgilim arasında kaldım

Eşimle mutlu bir evliliğimiz vardı. Ancak üç yıl önce başka bir kadına aşık oldum. İkisi arasında kaldım, ne yapacağımı bilmiyorum.

19.04.2017

Aldatılan kadının kılavuzu

Aldatma, zor kapanan ama izi hep kalacak olan bir yaradır ve tam olarak iyileşmezse sürekli kanar. Oysa, aldatma krizini doğru yöneterek bu krizi zarar görmeden ya da en az zararla atlatmak mümkün…

7.02.2017

Sevdiği kadını veya erkeği kaptıranın yeni dünyası budur

FRANSIZ aşırı sağının lideri ve muhtemelen gelecekte Fransa’nın Trump’ı veya Putin’i olacak olan Marine Le Pen, Amerikan seçimini şöyle yorumladı:

15.11.2016

Sosyal medya ve ifşa teknikleri

Oyuncu Burcu Binici, meslektaşı ve erkek arkadaşı Ahmet Kayakesen’in kendisini aldattığını sosyal medyadan duyurarak intikam aldı.

7.11.2016

Arkadaşımla eşim birlikte oldu

Eşim beni en yakın arkadaşımla aldattı. Boşanmaya karar vermiştim ama sırf çocuğumuz için ona bir şans daha tanıdım. Fakat şimdi bir sorunum daha var...

10.10.2016

Öyle zor ki...

İki taraf için de zor. Muhalefet, eğer OHAL uygulamalarını eleştirirken ölçüyü kaçırırsa, yiyeceği damga:

6.10.2016

Sevdiğim adam bana gerçeği söylemeli

Ben bir adama aşık oldum. Onunla görüşmeye başladıktan sonra evlenip boşandığını öğrendim. Bir de oğlu varmış. Şimdi ona karşı nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum.

8.08.2016

Barbarlık

FRANSA bu defa Nice kentinde barbarizmin saldırısına maruz kaldı.

15.07.2016